Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • zuzi keby ste mali v robote taku kosu, asi by si mi nezavidela.. no uvidime, ci nas pustia 😛
    jani no ved len temperuju, na chodbe je asi 15stupnov, tu v kancli sme si uz nadychali, stale varime vodu, aby aj tym sa to tu trochu vyhrialo

• tak to teda bez nemáte bohvie čo.. to iba tak na chorobu.. to len pekne utekajte domov..

• marya.. ďakujem.. trošku to žiadalo zmenu.. a myslím, že už som tu bola hádam jediná, ktorá tu nemala fotku..

• Sponzor fóra
  • babule pisala som do volnej diskusie ale tam sa nikto neozval. neboli ste na dakej vysokohorskej turistike v rakusku alebo inde v alpach? potrebovala by som nejake tipy. lebo tam je to obrovske, nechcem ist uplne do neznama a tapat na internete. ved len co ponukaju tie turisticke organizacie brozury, su ich desiatky

• jani napis mojej sesterke eleni, oni chodievaju pravidelne aj lyzovat aj turistikovat do alp.. na jesen boli na dovolenke pri nejakom jazere a velmi si pochvalovali...

• jej super zuzi, dik moc

• Jáááj Fifi, vraj 10 dní veget. Závidím 🙂

• Aj jaaaaaaa......a navyše ma čaká skúškové, ale čo už, cez vianoce som si oddych už vyčerpala......my sa chystáme niekedy vo februári na lyžovačku, uvidíme, ako to vyjde.... 😵 😬

• Vy ste teda športovkyne 😃
    Bez, zajtra asi urobím tú pórkovú nátierku, mám na ňu chuť od rána 😛

• ja tiež dnes nejakú vykúzlim.. tiež mám na ničo také chuť.. hádam aj na nete niečo popozerám..

• Aj ja práve rozmýšľam nad niečím dobrým na večeru .... 🤔 Z pomazánok mám najradšej vajíčkovú, mňam 😃 😬 , tak možno bude aj dnes 😬

• Mary, aj vajíčková môže byť 😛 . Aaaaa možno urobím dva druhy a budem vzorná manželka 😃

• Iwi, to si aj tak, nie ? 😉

• cicusky mne sa uz dnes tak nechce pracovat, lebo ma do teraz vytazili, musela som poposielat reporty a ked uz odpovedali ze PERFECT, tak uz akosi pre mna neoficialne skoncil pracovny den 😃 😃
    aj ja asi dnes spravim nejaku light cesnakovu pomazanku, na to kusok suncicky, mozarelly, ladoveho salatu a na dozdobenie cherry rajcinky a hrozno...
    mame dnes taku mini party doma, tak sa tesim 😃

• marya.. to je aká tá vajíčková pomazánka? takú som ešte nerobila..

• Sponzor fóra
  • Jeana to zne super. Mam doma tvaroh, tak asi aj ja budem pomazankovat. Mozarelka k tomu a uz len papat.
    Uz nech som doma. Ale chcem este zbehnut do Ikei kupit nejake ramy na obrazy, lebo mam nejaku prazdnu stenu v obyvacke.

• Jeana, si sikulka 😉 A co oslavujete ?
    Oriesok, ja tam davam postruhane vajicka, vacsinou 3, jedno pomazankove maslo, jeden taveny syr bambino alebo podobne, pokrajanu cibulku, horcicu podla chute, dosolim a hotovo 😬 mnam 😃 😃

• hm my dnes mame jaternice - ja na obed, muz na veceru. to sme priniesli este od svokrovcov. ale su mnam 🙂

• Levik, jaternicky mnam mnam 😬 My mame doma plny mrazak prasiatka, jeden znamy nam podaroval 😃 😃 ale chuda to prasiatko....ale co uz s nim, ked ma take dobre masko....

• marya.. myslím, že to dnes vyskúšam.. si mi chúťky narobila..

• teraz si mi pripomenula.. na budúcu sobotu musím ísť na zabíjačku 😠 ja to tak neznášam.. ale keby som nešla, tak by sa svokrovci asi zbláznili.. po zabíjačke nechcem aspoň 3 mesiace vidieť mäso.. 😛

• juj, oriesok, ja by som zabijacku tiez vidiet nechcela....stacilo mi vidiet, ked tatko klepol kapra po hlave 😐 ....
    K pomazanke prajem dobru chut 😉 😬 je fakt super 🙂 aj ja budem robit 😉

• ja nikdy nevidím, ako to chúďa prasa zabijú.. ale už až potom.. ale aj tak.. všetky tie výpary... 😛 bleee..

• tak ja to tu už na dnes zavriem.. idem utekať do obchodu nakúpiť na tú pomazánočku... prajem vám pekný zvyšok dníka..

• Aj Tebe oriesok pekny vecer a dobru chut 😉 🙂

• marya mame kamosku pracujucu v Bruselli, ale je tu teraz na sviatky, tak dnes pride a dalsia znama (bulharka) tak bude babinec ale obe su draheho kamosky tak je to super 😃 zase bude veselo a budu sa jest kysle uhorky, cokolada, susene mandle a ostatne kombinacie zapijane vinom 😃 😃 ako sa tak pozname 😃

• Takze medzinarodna party 😃 😃 tak to vidim tie specialitky 😃 😃 tak si to uzite 😬

• dakujem, to si urcite uzijeme ... a este je super ze tej bulharky manzel (BTW manzelov bratranec) zostal doma s chorou dcerkou a prehovoril zenu, ze nemusi menit plany, ze on zvlada a posiela ju teda k nam 😃 aspon na hodinku - dve 😉

• Tak tomu sa hovorí obetavý manžel 😬 😬
    A Jani, ako škola ? 😉

• ani sa nepytaj .. uz 2. den stresujem ze nemam napisanu seminarku, projekt a tu bakalarku som este nezacala, takze este ti zial nemozem vratit tu uzasnu knihu 😢
    ale urcite to zvladam a cez vikend sa na to vrhnem, lebo drahy asi ide lyzovat..
    a ty ako?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém