Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Ahoj. No to je tak tyzden aj nieco. Aspon mne tak vzdy spravili 😬

• mne naposledy dali vediet uz za par dni.

• Asi zalezi kedy a ako 😉
    Juj to bola zmysluplna veta 😃

• Sponzor fóra
  • jani - ta veta je taka pravdiva, ze pravdivejsia nemoze byt 😃
    oriesok a preco sa pyyytas? 🤔

• Dobre ranko. Vcera sme to riadne flakali. Hadam dnes by to mohlo byt lepsie 😉

• dobre ranko jani. myslis ze dnes bude uz taky viacmenej sviatocny den? 😃

• No ja taky isto budem mat. Dnes sa od roboty nepretrhnem. Po vcerajsku odmietam. Mala som toho uz akurat dost.

• no ja som vcera neurobila nic, kedze som sa spamatavala z toho zubu. takze teraz uz poctivo makam a dnes to musim dobehnut, a dokonca aj predbehnut za piatok. hoci je sviatok, roboty menej nie je. ale aby som sa nezblaznila, budem sem nakukat 😃
    co planujes na sviatky?

• No to este neviem. V sobotu idem k rodicom, nieco napeciem a potom sa uvidi.
    Ale asi sa zamknem doma a budem konecne robit nieco s tou mojou diplomovkou.

• my sme v bratislave, mozno tiez absolvujem nejake navstevy, a ostatne zavisi od pocasia.. vraj ma prsat, ale ak by nie, pojdeme snad na nejaky kopec na vylet. a tiez budem piect a taaak

• Jani, ma byt zimno a sneh 😠

• ahojte baby.. levik chcela som to vedieť, bo mi doktor robil toto vyšetrenie, a že kedy by som mu asi mala zavolať o výsledky.. dúfam, že budú ok..

• no tiez by som mala ist k zenskej 😴

• Ja uz tam nepojdem, chodim tam pomaly castejsie ako do prace a uz ma to nebavi.

• fif aj tu u nas dole sneh? 😞 ja som za to, aby velka noc byvala v polovici aprila, a nie marca 😞
    oriesok - mne uz zvyknu volat.. pred par rokmi ked este nevolali a mala som volat sama tak to ale trvalo aj niekolko tyzdnov.

• Sponzor fóra
  • no Jani, hlasili hranicu snezenia od 500 metrov.... 😠

• baby ja ráno keď som sa zobudila a pozrela z okna, tak som tomu nemohla uveriť, že je tu zasa sneh..

• levik.. u nás zvykne volať doktor len keď sú zlé výsledky a že sa treba u neho zastaviť..

• Moj lekar volal vzdy. Ale ta nova neviem, lebo ta mi cyto este nerobila.

• baby mne robil doki cyto preto, že mi na krčku niečo našiel, tak sa z toho stresujem.. 😐

• Neboj, to isto nebude nic vazne.

• Ahojte, tak my tu máme zatiaľ slniečko, verím že to tak aj vydrží cez deň 🙂

• Jeej oriesok, až teraz som si všimla, že ste mali svadbu v Likavke.odtiaľ som mala dve spolužiačky. 😉

• jani ta tvoja nova nevola, tiez len ked su zle vysledky 😉
    ak tu snezi, nechapem, to asi preto, ze uz mame prezute auto na letne

• Zuzi aj my mame prezute 😉 . A nasi tiez. Vlastne uz milion ludi ma prezute. Ale pokial nemrzne tak to je jedno.

• my este nemame prezute,...... nastastie. Je to tu ako z rozpravky Mrazik. a ze prvy jarny den 😠

• fuuu no ja nemam prezute. minuly tyzden som rozmyslala, ked mi vyfucali pri praci pneumatiku, ale muzi povedali, ze este je skoro 🙂

• ja som este nedavala svista na letne.. nikdy nevies a predsa len official zacina JAR az zajtra takze... 😒 😃
    inak tiez este tvrdnete v praci... a nemozte ist domov? 😠

• ja som doma 😃 dnes nas pustili o dve hodky skorej 😎

• to sa niekto má..
    jachin skús mi do IP napísať ich mená.. či ich náhodou nepoznám.. a kde ste to chodili spolu do školy?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém