Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Ahoj. No to je tak tyzden aj nieco. Aspon mne tak vzdy spravili :-N
Odpovedať
mne naposledy dali vediet uz za par dni.
Odpovedať
Asi zalezi kedy a ako ;-) Juj to bola zmysluplna veta :-D
Odpovedať
jani - ta veta je taka pravdiva, ze pravdivejsia nemoze byt :-D oriesok a preco sa pyyytas? =-)
Odpovedať
Dobre ranko. Vcera sme to riadne flakali. Hadam dnes by to mohlo byt lepsie ;-)
Odpovedať
dobre ranko jani. myslis ze dnes bude uz taky viacmenej sviatocny den? :-D
Odpovedať
No ja taky isto budem mat. Dnes sa od roboty nepretrhnem. Po vcerajsku odmietam. Mala som toho uz akurat dost.
Odpovedať
no ja som vcera neurobila nic, kedze som sa spamatavala z toho zubu. takze teraz uz poctivo makam a dnes to musim dobehnut, a dokonca aj predbehnut za piatok. hoci je sviatok, roboty menej nie je. ale aby som sa nezblaznila, budem sem nakukat :-D co planujes na sviatky?
Odpovedať
No to este neviem. V sobotu idem k rodicom, nieco napeciem a potom sa uvidi. Ale asi sa zamknem doma a budem konecne robit nieco s tou mojou diplomovkou.
Odpovedať
my sme v bratislave, mozno tiez absolvujem nejake navstevy, a ostatne zavisi od pocasia.. vraj ma prsat, ale ak by nie, pojdeme snad na nejaky kopec na vylet. a tiez budem piect a taaak
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, ma byt zimno a sneh ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.. levik chcela som to vedieť, bo mi doktor robil toto vyšetrenie, a že kedy by som mu asi mala zavolať o výsledky.. dúfam, že budú ok..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no tiez by som mala ist k zenskej |-|
Odpovedať
Ja uz tam nepojdem, chodim tam pomaly castejsie ako do prace a uz ma to nebavi.
Odpovedať
fif aj tu u nas dole sneh? :-( ja som za to, aby velka noc byvala v polovici aprila, a nie marca :-( oriesok - mne uz zvyknu volat.. pred par rokmi ked este nevolali a mala som volat sama tak to ale trvalo aj niekolko tyzdnov.
Odpovedať
Profilova fotka
no Jani, hlasili hranicu snezenia od 500 metrov.... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja ráno keď som sa zobudila a pozrela z okna, tak som tomu nemohla uveriť, že je tu zasa sneh..
Odpovedať
Profilova fotka
levik.. u nás zvykne volať doktor len keď sú zlé výsledky a že sa treba u neho zastaviť..
Odpovedať
Moj lekar volal vzdy. Ale ta nova neviem, lebo ta mi cyto este nerobila.
Odpovedať
Profilova fotka
baby mne robil doki cyto preto, že mi na krčku niečo našiel, tak sa z toho stresujem.. :-|
Odpovedať
Neboj, to isto nebude nic vazne.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak my tu máme zatiaľ slniečko, verím že to tak aj vydrží cez deň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeej oriesok, až teraz som si všimla, že ste mali svadbu v Likavke.odtiaľ som mala dve spolužiačky. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani ta tvoja nova nevola, tiez len ked su zle vysledky ;-) ak tu snezi, nechapem, to asi preto, ze uz mame prezute auto na letne
Odpovedať
Zuzi aj my mame prezute ;-) . A nasi tiez. Vlastne uz milion ludi ma prezute. Ale pokial nemrzne tak to je jedno.
Odpovedať
Profilova fotka
my este nemame prezute,...... nastastie. Je to tu ako z rozpravky Mrazik. a ze prvy jarny den ]-(
Odpovedať
fuuu no ja nemam prezute. minuly tyzden som rozmyslala, ked mi vyfucali pri praci pneumatiku, ale muzi povedali, ze este je skoro :-)
Odpovedať
ja som este nedavala svista na letne.. nikdy nevies a predsa len official zacina JAR az zajtra takze... :-S :-D inak tiez este tvrdnete v praci... a nemozte ist domov? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som doma :-D dnes nas pustili o dve hodky skorej 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to sa niekto má.. jachin skús mi do IP napísať ich mená.. či ich náhodou nepoznám.. a kde ste to chodili spolu do školy?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?