Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Budem drzat palce. Neboj, zvladas. Ked som to ja zvladla a nevedela som z toho hole nic 😉

• jasne, cosi som precitala, zvysok snad zvladne externa pamat 😃 😎 😎

• No vidis. Ved nemozes vsetky data ukladat len na jednu pamat. Co ak by sa omylom vymazali? Nic by ti nezostalo 😉
    Pekny vikned.

• Sponzor fóra
  • ved prave 😃 dakujeeeem a tiez pekny vikendik 😉 😎

• ahoj zuzi

• ahoj Jani 😎

• ako? 🙂

• nuz... hlavne studijne 😠 ale uz nie dlho... a potom nejake organizacne zmeny v praci a vela povinnosti... ale to patri k zivotu 😃 som tu minule postrehla, ze si bola v casaku - tom vasom 😎 uz je to aj na nete? sceeeeeem vidiet 😛

• ake zmeny? k lepsiemu ci horsiemu? snad k lepsiemu
    ja som konecne vcera dokoncila rocenku, tak teraz budem aspon par dni vydychovat po nej.. na rano som si ani nedala budik, a nedal si ani muz, tak sme zaspali a vstali az o 8.15 😃
    hej hej, uz je to na nete 😉

• jeeeeeeej, tak to idem kuknut, vies mi poslat link do IP? 😃
    blahozelam k rocenke 😉 ja som tiez dnes trosku pospala, mam volno 😃 zobudila som sa na muzov budik rano, ten tak tvrdo spal, ze vobec nereagoval 😃 😃
    organizacne zmeny k lepsiemu, sefujem 32 ludom 😃

• super zuzi 🙂 na to sefovanie 🙂 ale iba vtedy, ak su sikovni a zodpovedni 🙂 su?

• dakujem Jani, ja mam na starost hlavne kvalitu komunikacie a dodrziavanie pracovnych postupov 😉 takze da sa povedat, ze len dopomaham, sefujeme 3 😃
    inak vdaka za link, teeeeda ani som netusila, ze podielove fondy uz nestoja za nic 😃 su to zaujimave informacie, isto si to vsetko prelistujem aj v papierovej forme, ked k nam dorazi casak 😎

• caute kocky... Janiiiiiiiiiiiiiii aj mne link prosim prosim 😃

• no, nie vsetky podielove fondy, ale zial tie, co sa najviac predavaju, tak tie velmi nie.. no ale to je naivne mysliet si, ze kazdemu sa bude chciet v tom orientovat.. len sa o tom malo pise, a vobec sa nepise o tom, ze kym klient zarobi 3 %, banka si pride na niekolkonasobok toho, co vlozila. pise sa stale o poplatkoch za vedenie uctu, ale takyto text je na slovensku myslim prvy 😉

ze vraj dopomahas, no nebud taka skromna 😉

• veru veru mas pravdu, poplatky su nehorazne... a co napr. taky m-bank, budem musiet presurfovat tie vase stranky a zistit nieco viac. 😉
    ahoj jeana 🙂

• Sponzor fóra
  • babulky prave pozeram kolekcie "resort", to je take kvazi letne oblecenie, no tie su prenadherne 😵 😵 😵

• co to je za kolekciu? je to na nete? 😉

• to su rozne kolekcie, nie je to znacka, ale je to rovnako linia ako "haute couture" a "ready-to-wear" 😉
    http://www.style.com/fashionshows/collections/2009RST/runwayshows/index.html

• no a mne link nebude? tsts
    zuzi gratulujem k sefovaniu 😃

• bez: diki 😃

• jani jaka fesanda 😃
    zuzi nie je za co

• no ja sa sama sebe velmi nepacim, som tam akasi baculata 😠

• ehm 😬 aaaaa ja som nejako janku nevidela kde ta mam hladat ?

• mas IP 😉

• Jani dik....... akaaaaaaaa fesandaaaaaa 😵 vobec nie si baculata, mas svetlejsie vlasky sa mi tak zda akurat 😉

• dik zuzi. no ved ja som nepribrala, len tvar mam furt taku gulatu 😠 a hej to su moje blond vlasy 😃

• veru super, skoda, ze ta ludia malo vidia, nechcela by si robit reporterku v telke? 😉

• zuzi nie, nechcela.. dostala som ponuku, ale nechcem byt medialne znama osoba, ktorej by sa zacali starat do sukromia 😒

• hm, to je jasne, to je dost velka nevyhoda 😞 mam kamosku v jednom slovenskom mediu, zatial je tam tak cerstvo cca pol roka a vravi, ze v pohode... ale ako dlho....

• no aj ked o nej priamo nepise novy cas, ludia ju urcite zacinaju spoznavat ked ide nakupit alebo sa zabavit, to mi tiez k stastiu nechyba 😃 a kamoska kde robi?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém