Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • zuzi no sak preto sme tam ani nesli, stacilo mi v sobotu na rybach
    jani ale ved sa nemozes pretrhnut od roboty 😃

• Zuzi ved ale ked to neurobim ja, tak kdo potom? Uz to ale nebude dlho trvat, toto moje pracovne nasadenie 😦

• ale ale, dalsia dofca, fingovana PN alebo? 😉

• Sponzor fóra
  • Dovca a potom sa uvidi, ze co. 😉

• tsts, sa niekto ma.. este ze v septembri idem na matersku 😃

• zas tu niekto riadne machruje 😬 😃

• zuzi 😃

• inak v piatok ma meniny Oskar, mozno vas buduci macko 😵

• Veru. Budeme to nejako oslavovat, toho Oskara? Oskiho?
    Inac radsej by som aj brala tu matersku.

• nooo ci sa bude oslavovat neviem, musite sa spytat peta 😃 v piatok sme v prahe 😵

• A v Praze je blaze, cize oslava musi byt. Si ju uzite. Veru Peto jak zarezany. Nepovie a nepovie.

• jani nic ine mu ani neostava, lebo to by videl to mucenicko, keby prezradil 😠

• caute kocky,
    bez ty v septembri na matersku a ja koncim v praci 😉
    janne a kam na dofcu? si ju uzite 😉

• Ahojte 🙂

Jeej, Oski bude mat meninky, tak ho pozdrav Bez aj odo mna 😬 😃 Bez, a preco to nechces vediet ? Mne ako strasne zvedavej osobe to nejde do hlavy 🤔 😬 Ja to urcite chcem vediet 😵 😵

• caute babule. co nove? 😵

• Sponzor fóra
  • ahoj scarlet a kam odchadzas?
    mary neviem, pride mi to take prirodzene, ze chcem mat prekvapko, ze mamicka mate ...
    ahoj jani, uz ste spat z usa?

• bez domkov oddychovat, vsak aj to treba 😉

• scarlet ved nebud taka zahadna, na dofcu alebo opustas istu nemenovanu firmu 😉 to vies, tehu demencia 😬

• ahojte, nahodou som nadabila nto,ze septembrovky si otvorili svoju temu a ja som chybala..no to asi preto,ze uz teraz chodim na konika,pretoze manzel ako na svadbe vyhlasil,tak splnil a to ze do roka a do dna bude bao..a mozno mu to tak vyjde..dzfam,ze si vsetky uzivate manzelskeho zivota 😃

• questions tak gratuluje a vitaj.
    Jani ako bolo v USA?
    Scarlette menis pracu? Teraz je to nejako v kurze 😉
    Mary ako sa mate? Teraz si das v skole nejake prerusenie studia, alebo?

• babule super bolo 😵 tam by bolo co robit ovela dlhsie.. aj tak sme toho stihli tolko, ze sa mi zda, ze sme boli dva mesiace
    no ale uz od vcera som v pracovnej realite 😃

• jani super, aj pridas link na nejake fotky, ze kade ste labzovali?
    my za nejaku pol hodku vyrazame do prahy, len sme zistili, ze nemame zradlo pre skrecka, tak este musim vybehnut kupit 😦

• zuzi mozem sa Ti o neho starat? Alebo uz je asi neskoro, ze?

• Ahojte 🙂

Bez, uz se asi na ceste, ale aj tak prajem krasnu dovolenku, uzite si to tam, Praha je uuuzasna 😵 😵

Levik, jej, uz ste aj naspat 🙂 Tak vitaj v praci 😉 a aj som tiez zvedava na fotky 😬

Jani, rozmyslala som ze si dam prerusit, kedze termin mi vychadza presne na zaciatok skuskoveho 😃 , takze to by ozaj bola sranda 😃 😃 ale zas neviem, ja mam zmysel pre riziko 😃 😃 Este som sa nerozhodla, normalne mi uz ta skola chyba, takze odkladat sa mi moc nechce...

• Veru. Tak uvidis, mozno zimny stihnes cely. Pri troche stastia este pred porodom 😃

• A ked porodim pred skuskovym, tak kojit bude manzel 😃 😃 Uz som ho na to pripravila 😃 😃

• Tak este aby si mu na to naradie zaobstarala 😃

• Jani 😃 😃 S tym si Peto trochu lame hlavu, ale ono sa to nejak poriesi 😃

• Mozno pivom? 🤔 😃
    potom dufam, ze drobca prides ukazat aj do skoly 😃

• Jani neuveris, ale uz aj take napady padli... 😃 😃 😃 To by tatovi problem urcite nerobilo 😃 😃
    Neviem, ci ho prinesiem do skoly, este by som pohorsila uja Takacsa 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém