Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi no sak preto sme tam ani nesli, stacilo mi v sobotu na rybach jani ale ved sa nemozes pretrhnut od roboty :-D
Odpovedať
Zuzi ved ale ked to neurobim ja, tak kdo potom? Uz to ale nebude dlho trvat, toto moje pracovne nasadenie 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale ale, dalsia dofca, fingovana PN alebo? ;-)
Odpovedať
Dovca a potom sa uvidi, ze co. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tsts, sa niekto ma.. este ze v septembri idem na matersku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zas tu niekto riadne machruje :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak v piatok ma meniny Oskar, mozno vas buduci macko x-)
Odpovedať
Veru. Budeme to nejako oslavovat, toho Oskara? Oskiho? Inac radsej by som aj brala tu matersku.
Odpovedať
Profilova fotka
nooo ci sa bude oslavovat neviem, musite sa spytat peta :-D v piatok sme v prahe x-)
Odpovedať
A v Praze je blaze, cize oslava musi byt. Si ju uzite. Veru Peto jak zarezany. Nepovie a nepovie.
Odpovedať
Profilova fotka
jani nic ine mu ani neostava, lebo to by videl to mucenicko, keby prezradil ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute kocky, bez ty v septembri na matersku a ja koncim v praci ;-) janne a kam na dofcu? si ju uzite ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Jeej, Oski bude mat meninky, tak ho pozdrav Bez aj odo mna :-N :-D Bez, a preco to nechces vediet ? Mne ako strasne zvedavej osobe to nejde do hlavy =-) :-N Ja to urcite chcem vediet x-) x-)
Odpovedať
caute babule. co nove? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj scarlet a kam odchadzas? mary neviem, pride mi to take prirodzene, ze chcem mat prekvapko, ze mamicka mate ... ahoj jani, uz ste spat z usa?
Odpovedať
bez domkov oddychovat, vsak aj to treba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
scarlet ved nebud taka zahadna, na dofcu alebo opustas istu nemenovanu firmu ;-) to vies, tehu demencia :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, nahodou som nadabila nto,ze septembrovky si otvorili svoju temu a ja som chybala..no to asi preto,ze uz teraz chodim na konika,pretoze manzel ako na svadbe vyhlasil,tak splnil a to ze do roka a do dna bude bao..a mozno mu to tak vyjde..dzfam,ze si vsetky uzivate manzelskeho zivota :-D
Odpovedať
questions tak gratuluje a vitaj. Jani ako bolo v USA? Scarlette menis pracu? Teraz je to nejako v kurze ;-) Mary ako sa mate? Teraz si das v skole nejake prerusenie studia, alebo?
Odpovedať
babule super bolo x-) tam by bolo co robit ovela dlhsie.. aj tak sme toho stihli tolko, ze sa mi zda, ze sme boli dva mesiace no ale uz od vcera som v pracovnej realite :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani super, aj pridas link na nejake fotky, ze kade ste labzovali? my za nejaku pol hodku vyrazame do prahy, len sme zistili, ze nemame zradlo pre skrecka, tak este musim vybehnut kupit 8-(
Odpovedať
zuzi mozem sa Ti o neho starat? Alebo uz je asi neskoro, ze?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Bez, uz se asi na ceste, ale aj tak prajem krasnu dovolenku, uzite si to tam, Praha je uuuzasna x-) x-) Levik, jej, uz ste aj naspat :-) Tak vitaj v praci ;-) a aj som tiez zvedava na fotky :-N Jani, rozmyslala som ze si dam prerusit, kedze termin mi vychadza presne na zaciatok skuskoveho :-D , takze to by ozaj bola sranda :-D :-D ale zas neviem, ja mam zmysel pre riziko :-D :-D Este som sa nerozhodla, normalne mi uz ta skola chyba, takze odkladat sa mi moc nechce...
Odpovedať
Veru. Tak uvidis, mozno zimny stihnes cely. Pri troche stastia este pred porodom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A ked porodim pred skuskovym, tak kojit bude manzel :-D :-D Uz som ho na to pripravila :-D :-D
Odpovedať
Tak este aby si mu na to naradie zaobstarala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani :-D :-D S tym si Peto trochu lame hlavu, ale ono sa to nejak poriesi :-D
Odpovedať
Mozno pivom? =-) :-D potom dufam, ze drobca prides ukazat aj do skoly :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani neuveris, ale uz aj take napady padli... :-D :-D :-D To by tatovi problem urcite nerobilo :-D :-D Neviem, ci ho prinesiem do skoly, este by som pohorsila uja Takacsa :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?