Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
marya dakujeeem :-) a ty kedy cakas?
Odpovedať
Profilova fotka
x-) x-) My mame termin zaciatkom februara...den pred mojimi narodkami, takze budem mat krasny darcek x-) x-) x-) A Tebe to vychadza pedbezne na kedy ?
Odpovedať
na zaciatok maja x-) a mozno sa poponahla a narodi v aprili, tak ako ja :-) takze tebe uz aj rastie brusko, vsak x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jej, to tu tusim vzdy po troch mesiacoch pribudne nejake babo x-) teraz porodila Iwuska, v novembri bude Bez, vo februari ja a potom v maji Ty.... x-) x-) Veru, mne uz zacina brusko vykukat, skoro ziadne nohavice uz nezapnem, a hlavne za posledne dni sa nejak rapidne zvacsilo x-) a malinke uz pekne kopka a mrvi sa, je to uuuzasne x-) x-) x-) Teraz sa hlavne setri, a vela oddychuj a papkaj ;-)
Odpovedať
a este predtym porodila jeana x-) tak som zvedava, kto bude dalsi :-) ja neviem, co zapnem a co nie, lebo teraz tak ci tak nosim vzdusne letne veci :-D tak ma potom mozno bude cakat sok, ked sa niekedy buduci tyzden ochladi :-D takze pojdes nakupovat teho veci? :-) setrit sa, oddychovat a zdravo papat mam presne na plane, uz som s tym aj zacala. inak, potrebujem ist ku kadernicke, a som bezradna ze co si mam nechat spravit. nieco musim, lebo mi davala svetly melir na vsetky vlasy a ja mam celkom tmavohnede, ale nechcem uz nic agresivne..
Odpovedať
ahojte hviezdy.. tak to je uuuuuuuzasne ze sa takto rozrastame.. a vraj demograficky vyvoj je v poklese :-D :-D nechce sa vam nahodou zorganizovat este nejake letne stretko na terase? My by sme velmi radi prisli s Lili... casto chodievame na Strkovec, do stareho mesta, do sadu JK atd... takze taka kavicka alebo pizza niekde by bola super hocikedy ;-)
Odpovedať
inak velmi velmi gratulujem ;-) :-D
Odpovedať
velmi velmi dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana, celkom dobry napad s tym stretkom, ja som za :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. levik gratulujem.. tak sa mi zdá, že už nás tu nie je veľa, čo nie sme tehotné ;-)
Odpovedať
no ja plne suhlasim a som za.. ale viac by sa mi pacilo keby to oficialne zorganizovala nasa proficka Bez :-D :-D
Odpovedať
ja urcite skusim prist ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No tak sa zda, ze nasa Bez popri konovi zabuda na svoje "svadobne" povinnosti :-D :-D
Odpovedať
Levik, aj ja sa pripájam ku gratulantom ;-) . Tak sa babuľky - tehotky šetrite a veeeeeeeeeľa oddychujte |-| .
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej janiii, nemala som dnes cas a tu take vyznamne spravy sa zverejnuju :-D straaaaaasne gratuluje k americkemu baby x-) a stretko jasne, uz som nad nim rozmyslala, kedze znova parkujem pod starym mostom :-) takze napiste mi IP, ake dni vam vyhovuju a ci chcete primi alebo v poslednom case oblubeny mytny domcek, pripadne inu alternativu :-)
Odpovedať
babulky velmi sa s vami tesime. inak hlavne sa nestresujte a oddychujte. nasa Lili je uz asi 2 tyzdne herecka, ze spinka od 10 do 4 cca a potom do pol 10. Takze my sa celkom vyspinkame doruzova. :-D skor my da zabrat ze ked je hore tak musim stale rozpravat a to je vycerpavajuce. a do toho dokola tie iste melodie hracich macikov a zajacikov :-D :-D
Odpovedať
zuzi diiiiky :-) babo nie je americke, domace je, dubravske :-D ale ved to je jedno :-D
Odpovedať
zuzi na teba som si inak uz spomenula, lebo ved aj vam sa na druhy raz podarilo, ze x-)
Odpovedať
zuzi hlavne take miesto kde je pristup s kocikmi :-D a to ani jedno z tychto nezodpoveda :-(
Odpovedať
ja som postrehla nejake stretavky v avione
Odpovedať
jeeej uz sa tesim, date mi rozumy :-D
Odpovedať
levik inak aj na sa prakticky na 2 krat zadarilo :) a mangel ti gratuluje ;-)
Odpovedať
hej to som nevedela, ale zdalo sa mi, ze celkom rychlo ;-) dakujem mangelovi ;-)
Odpovedať
:-D zlaticka skor ale niekde vonku kvoli klimatizaciam tie su uplne najhorsie pre miminka ]-(
Odpovedať
babule dobru noc, ja idem, lebo som odisla pobede z prace aby som sa vyspala, tak teraz musim ist, nech rano vstanem a dokoncim veci do prace :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani veru hej, na druhy, lebo na prvy bol v spravnom case peto na nsepravnom mieste, teda v USA :-) jani druha, no v primi mali urobit bezbarierovy vstup pre kociky, asi vysleme siciliu nech to tam ide omrknut ozaj a pisala mi aj janka, nevesta25, ze ak bude stretko, tak by rada prisla.. jancia asi s takym malinkym babom este nikam nepojde
Odpovedať
Profilova fotka
teda baby, dva dni som mimo a ake uzasne spravy x-) Levik: veeeeeeelmi velmi gratulujem, je to skvele, ze budete aj vy o rok tvorit rodinku 8-) oriesok: neboj, my sa este zatial nechystame :-N tak drzim s tebou....
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi este ze to tu vy s druhou zuzkou podrzite :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru ;-) len u nas je to tak: anti-baby tabletky uz neberiem.... jeden nikdy nevie :-D ak cosi bude skor, ako je plan, tak nevadi :-p
Odpovedať
Profilova fotka
fifi.. a kedy máte plán?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?