Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Jablka zo Samorina 😃 😃
    ano Fifi, uz sa tesime 😉

• Jeana: 😃 😃 😃

• No myslela som ze dobre jablka z Dunajskej Luznej, ale pismenka mi nejako nevychadzali. 😃

• Sponzor fóra
  • v dunajskej mam rodinu 😉

• jeana da sa, este peenkujem 🙂

• Jani tolka PNka 🙂
    A s novou pracou si na tom ako? Nieco hladas? Alebo ani nie?

• Jeana 😃 😃 Ja som tusila ze to bude nieco samorinske, kedze Bez a Janne, ale az tolko originality som necakala 😃 😃 😃

Janne, ozaj, a Ty ako s pracou ? Teraz uz asi nehladas, co ? 😉 😵 😵

• Veru uz nehladam 😃 Nejako to vydrzim aj v tejto starej 😃 😵 😵 😵

• Ja som vedela, ze to takto dopadne 😃 😃 a veeelmi som tomu rada 😵 😵 😵 a urcite to vydrzis, mna aj ked tu nastvu, tak si myknem plecom, ze mam ich na haku, ved uz len par tyzdnov a idem na matersku, tak je mi to akosi vsetko jedno 😃 😃

• Mne to je jedno uz teraz 😉 robim si vela veci do skoly a pracu nejako pomaly odsuvam 😬

• 😃 Ja si tiez prave pisem pracu do skoly 😃 😃 tomu sa hovori spravne vyuzity pracovny cas 😃 😃

• Veru. Snad sa nebudem zapodievat niecim, co ma nebavi 😃 Sice ani tie veci do skoly niesu nejake uzasne zabavne, ale ked aj to treba 😦

• Ahojte, ja som tiež mala svadbu v 9/2007 presnejšie 22. a teraz som náhodou našla vašu tému 😉

• Tak vitaj 😃 😃

• Ďakujem
    No vy ste tu toho stihli popísať 🙂

• Sponzor fóra
  • janne nijako, kedze riesim ine veci taks om zatial nic nehladala a ani nehladam,,, vsak mozem byt pol roka s dobre platenou podporou doma tak na co... ale ak by bolo nieco fajn netrapim sa ale nevzhladavam teraz aktivne nic

• titinka ved sme uz rok manzelky. Toho sa da za rok stihnut 😃 😃 😃
    Jani spravne. Aj ja som rozmyslala, ze by som odisla a trochu by som si oddychla, ale asi to uz nebudem teraz riesit.

• tinika: vitaj aj v tejto teme 😉 konecne niekto s tym istym datumom ako ja

• Asi to dnes uz zabalim. idem kupit este nieco muzovi k dnesny narodkam 😉

• Aj ked ten najvacsi darcek uz dostal 😃

• jani a co to bolo za darcek?

• 😃 😃 😃 😃 😃

• Fifi no som ta aj v tej teme nasla uz

• hello kocky 😃
    uz je po tom.. bolo to supeer. Lili bola najvacsia heerecka 😃 spinkala, pri oblievani hlavicky sa asi na 5 minut zobudila, pousmievala a zase zaspinkala. UUUzasnaaa 😃 😉

• jani jej, kedy pridas fotky? 😃

• Dobre ranko.
    Muzo ma zobudil o siestej, lebo nezaregistroval zmenu casu a ponahlal sa na ryby 😞
    Tak Lili uz je pokrstena? Super. 😃

• ahojte,
    Jani veru, kedy budu fotky z krstin? 😉

• ved uz su tam, ja som uz videla 😉 len lili je nejako malo pofotena

• fiha fiha, idem pozriet 😉

• no krasna 😵 aka je uz Lili velka a tie torticky nemaju chybu 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém