Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Jablka zo Samorina :-D :-D ano Fifi, uz sa tesime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana: :-D :-D :-D
Odpovedať
No myslela som ze dobre jablka z Dunajskej Luznej, ale pismenka mi nejako nevychadzali. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
v dunajskej mam rodinu ;-)
Odpovedať
jeana da sa, este peenkujem :-)
Odpovedať
Jani tolka PNka :-) A s novou pracou si na tom ako? Nieco hladas? Alebo ani nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana :-D :-D Ja som tusila ze to bude nieco samorinske, kedze Bez a Janne, ale az tolko originality som necakala :-D :-D :-D Janne, ozaj, a Ty ako s pracou ? Teraz uz asi nehladas, co ? ;-) x-) x-)
Odpovedať
Veru uz nehladam :-D Nejako to vydrzim aj v tejto starej :-D x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som vedela, ze to takto dopadne :-D :-D a veeelmi som tomu rada x-) x-) x-) a urcite to vydrzis, mna aj ked tu nastvu, tak si myknem plecom, ze mam ich na haku, ved uz len par tyzdnov a idem na matersku, tak je mi to akosi vsetko jedno :-D :-D
Odpovedať
Mne to je jedno uz teraz ;-) robim si vela veci do skoly a pracu nejako pomaly odsuvam :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-D Ja si tiez prave pisem pracu do skoly :-D :-D tomu sa hovori spravne vyuzity pracovny cas :-D :-D
Odpovedať
Veru. Snad sa nebudem zapodievat niecim, co ma nebavi :-D Sice ani tie veci do skoly niesu nejake uzasne zabavne, ale ked aj to treba 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, ja som tiež mala svadbu v 9/2007 presnejšie 22. a teraz som náhodou našla vašu tému ;-)
Odpovedať
Tak vitaj :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem No vy ste tu toho stihli popísať :-)
Odpovedať
janne nijako, kedze riesim ine veci taks om zatial nic nehladala a ani nehladam,,, vsak mozem byt pol roka s dobre platenou podporou doma tak na co... ale ak by bolo nieco fajn netrapim sa ale nevzhladavam teraz aktivne nic
Odpovedať
titinka ved sme uz rok manzelky. Toho sa da za rok stihnut :-D :-D :-D Jani spravne. Aj ja som rozmyslala, ze by som odisla a trochu by som si oddychla, ale asi to uz nebudem teraz riesit.
Odpovedať
Profilova fotka
tinika: vitaj aj v tejto teme ;-) konecne niekto s tym istym datumom ako ja
Odpovedať
Asi to dnes uz zabalim. idem kupit este nieco muzovi k dnesny narodkam ;-)
Odpovedať
Aj ked ten najvacsi darcek uz dostal :-D
Odpovedať
jani a co to bolo za darcek?
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi no som ta aj v tej teme nasla uz
Odpovedať
hello kocky :-D uz je po tom.. bolo to supeer. Lili bola najvacsia heerecka :-D spinkala, pri oblievani hlavicky sa asi na 5 minut zobudila, pousmievala a zase zaspinkala. UUUzasnaaa :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani jej, kedy pridas fotky? :-D
Odpovedať
Dobre ranko. Muzo ma zobudil o siestej, lebo nezaregistroval zmenu casu a ponahlal sa na ryby :-( Tak Lili uz je pokrstena? Super. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Jani veru, kedy budu fotky z krstin? ;-)
Odpovedať
ved uz su tam, ja som uz videla ;-) len lili je nejako malo pofotena
Odpovedať
Profilova fotka
fiha fiha, idem pozriet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no krasna x-) aka je uz Lili velka a tie torticky nemaju chybu :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?