90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
@zuzik18 ahojky, jojo efekt u mně nenastal, ze zhublých 7kg jsem za celý rok nabrala 2,5kg a ze shozených 11cm v pase taky zhruba 2cm.
Odpovedať
Profilova fotka
Mě by zajímalo jestli při dietě i cvičíte? Mě trenér zase dietu nedoporučil, jen rozloženou stravu. Popravdě mi to moc nešlo s frekvencí dvě cvičení za týden, tak jsem si zkusila kavitaci :) Nakonec mě to tak chytlo že jsem si otevřela i salón :-)
Odpovedať
Zajímalo by mě, jestli je možné jíst i svačiny. V jídelníčku je uváděný jen oběd a večeře .
Odpovedať
@pitrisek já jsem svačinu jedla,když byl hlad aspoň zeleninu nebo ovoce. A nejvíc jsem měla ráda uhlohydráty, ten čtvereček čokošky a dortík k večeři mňam! Hlavně se netrap když sem tam zahřešíš, druhý den se to na váze neobjevilo. Lepší trochu zahřešit než se trápit...druhý den už budeš hodná :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.od zajtra nabieham na 90 dňovú dietu,tak by som vás chcela poprosiť aby ste mi poslali niečo o tej diete,plus nejaké receptíky na ivkek@azet.sk ďakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivkek pripájam sa k tebe, budeme dve :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja idem tiez od zajtra na to, len to nebudem brat ako dietu, lebo to by bolo popredu odsudene na neuspech. Skusim sposob stravovania, ktory som dodrziavala az donedavna a s ktorym sa mi podarilo zhodit 28 kg za pol roka. Viem, ze je to nezdrave, takto vela schudnut za tak kratky cas, ale stalo to za to a bez nasledkov. Teraz mam v plane zhodit tak 5-6 kg a budem spokojna :-p Inak nijaka zavratna dieta to nebola, vyhodila som z jedalnicka komplet vsetko z bielej muky, okrem obcasnej davky cestovin, vzdy som si nalozila, kolko som chcela, potom som polovicku z porcie vratila nazad do hrnca, jedla som pravidelne 3x za den + do toho trosku pohybu a bolo ;-) Tak si teda drzme palce navzajom 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@maryennn to ma teší,som zvedavá či to vydržíme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@joyance tak to si pekne schudla.ja som 22 kg za 3 mesiace,ale to som mala problémy,a teraz keď je už všetko ok som pribrala naspäť 8 kg tak preto som sa rozhodla vyskúšať túto dietu.
Odpovedať
Profilova fotka
presne, ja som na tom tak isto, som zacala pracovat, sedave zamestnanie, kilecka pribudli (predtym 53 a teraz 60) ... mala som k tomu este nejake stresy, tak to islo hore. Ale teraz som uz aj v psychickej pohode, tak mozem ist na to :-) Odhodlanie by bolo, teraz sa uz len riadit heslom: "jediny sposob, ako zacat, je zacat" a hadam to prinesie vysledky
Odpovedať
Profilova fotka
@ivkek @joyance baby, ja som sa tiež rozhodla, že to nejdem brať ako diétu, pretože tak to u mňa nefunguje. Ak mám pocit, že sa musím v niečom na silu obmedzovať cítim sa pod stresom a vtedy sa diéta u mňa končí. Tentokrát to skúsim brať ako zmenu životného štýlu. :) Tak si držme palce a som rada, že v tom nebudem sama :)
Odpovedať
Děvčata, tak jsem ráda, že mám spojence.Od zítřka začínám, tak budu ráda, když si budu mít s kým vyměňovat názory a třeba i nějaké receptíky.Už se těším :-) Jdu do toho :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
prosim vas aj mne pošlite niake info o tej diete dakujem ......
Odpovedať
holky která jste chtěly tu dietku, máte to v mailíku :-) Přeju hodně zdaru!
Odpovedať
Ahoj holky, jelikož je vás opravdu hodně co chcete poslat mailíkem rozlišovací dietku, nahrála jsem ji na uloz.to . Tady je link http://www.uloz.to/8271371/zprava-153... a heslo je : beremese .
Odpovedať
a tady se holky dočtete o principu téhle dietky http://www.zenax.cz/rozlisovaci_dieta...
Odpovedať
@sue26 není zač :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vernell tak už to mám stiahnuté,teraz sa len dobre vyspať a idem na to.dúfam že tie kilečká pôjdu čo najrýchlejšie dole :-) teším sa na to.
Odpovedať
Profilova fotka
juchúúú tak je nás stále viac, aspoň sa môžme podporovať navzájom :)
Odpovedať
holky chcem Vas povzbudit ja som si hovorila, ze v zivote sa na to nedam, lebo ze to nevydrzim a teraz to uz je cca 4-5 mesiacov co sa stravujem tymto stylom, ale uz to tak striktne nedrzim, kedze som schudla z velkosti oblecenia 40-42 na 38-36 dala som dole nieco cez 10 kil a to mi staci ...napriek tomu som sa nevratila k staremu stravovaniu (nezdravemu), ale dodrzujem veci z 90 dnovky ..napr. mam stale ovocne ranajky a papam maso len so zeleninou a samostatne zemiaky a ryzu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yvetta a zo začiatku si to dodržiavala prísne?
Odpovedať
@ivkek - ani nie, ale urcite prisnejsie ako teraz :-D aspon tie 3 mesiace som drzala trosku prisnejsie, ale teraz som uz polavila, ale nepriberam ;-) , ale ja cez tyzden ked som v praci mam lepsiu disciplinu ako cez vikend to vzdy vsetko porusujem a jem ako pride :-D
Odpovedať
@ivkek - chcem tym povedat, ze som nebola nejako posadnuta :-) a extremistka...vsetko s mierou :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@yvetta ja na to idem od zajtra :-) a môžeš mi prosím ťa aspoň tak zbežne napísať najaké zaujuímave a ľahké recepty?najviac sa bojím toho že sa mi nebude chcieť vymýšlať čo si pripraviť.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ja som drzala 90 dnovu roz. dietu. Mne to velmi vyhovovalo, ked som sa tym riadila. Zhodila som cca 6 kg. Ale akonahle som s tym skoncila sa mi vratili naspat... ale to asi tym, ze moj drahy velmi velmi dobre vari... :) Nedodrzovala som ju uplne na 100%. Napriklad na obed a na veceru som nejedla presne to iste... napr. ked som si dala na obed maso, na veceru som si dala vajicka, aj ked by si to podla toho nemala... Mozno keby som to dodrziavala uplne presne, tak schudnem viac.... Teraz sa snazim jest menej a celkom je to fajn. Ale neskodilo by par kg dolu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivkek a mas na to tu knihu s receptami?
Odpovedať
Profilova fotka
@gitusa23 nie nemám,ale som si stiahla niečo ohľadom toho,len sa mi moc nevidia tie recepty :) sú také nezaujímavé...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?