Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@cencula jasné že dá,neboj sa... hlavne sa vyhni škrobom, tukom a cukrom.. ked aj zhresis nejakou zeleninou, ovocim tak sa svet nezruti, mysli na to ze je to hlavne o bielkovinách.. nezabudni vela piť a ber vitaminy (ked nebudes jest ovocie)..držim palčeky a hurááá do toho...
Odpovedať
@zabka88 uz mam po kupeli... :-) .... ja viem ze sa nemusim tak casto vazit ale kazde rano som zvedava o kolko som lahsia tak mi to neda :-D
Odpovedať
@bajuskaa skoré uzdravenie inak... ja len radím podľa seba, keď sa mi stane že čosi naberiem aj pol kila, demotivujema to potom zbytočne.. a to predsa nechceme nie? ;-)
Odpovedať
dnes som si piekla tie cibulovniky myslim ze od tesoro tak som zvedava ake budu :-) uz mam taku chut na ne :-D a neviete ci maju v lidli nizkot. taveny syr? :-) dakujem
Odpovedať
@zabka88 ďakujem :-) no to teda nechceme :-) ale ked tam vidim menej ako minule tak ma to zas nakopne :-) a ty si v ktorej faze?
Odpovedať
@bajuskaa ešte kilo potrebujem dať dole..za dva týždne do svadby ;-)
Odpovedať
@zabka88 a ty máš aký ciel?
Odpovedať
@bajuskaa a ty máš aký ciel?
Odpovedať
@zabka88 tak to dáš, držím palce ;-) a kolko si uz dala dole? :-) no ja som 8.den a schudla som cca 2,5kg... a este by som chcela dat dole 5 kg :-) aby som mala 55kg :-)
Odpovedať
@bajuskaa šikulka, ide ti to... ja zatím 4 kg dole,ale ja to moc striktne nedržím... to máme rovnaký ciel.
Odpovedať
@bajuskaa Aktivia biela? Samozrejme nie sladká...že???
Odpovedať
no tak to budeš určite prvá v cieli ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lara3 ovsené otruby v II.fáze dve lyžičky denne.
Odpovedať
@umsons ako? :-D toto som kusok nepochopila, asi je už na mna vela hodin :-D
Odpovedať
Dievčatá čo papáte na raňajky? Lebo s tým mám stále problémy.
Odpovedať
ja som dnes mala lievance a zajtra si dam tvarohovy kolac ;-)
Odpovedať
baby prosím vás a nemohli by ste hádzať svoj zdravovací systém, čo jete denne aj s receptami v prvej fáze? je to per mna ťažšie kým sa zorientujem, lebo z tolkých diet mám až až
Odpovedať
Profilova fotka
@cencula chod uplne na zaciatok tejto temi a tam su rozpisane viacere dni...
Odpovedať
Dobré ránko.Neviete mi poradiť kde nájdem recept na chlebík z krabích tyčiniek ?
Odpovedať
Profilova fotka
@kanna strana 92 myslim, uz to tu niekto pisal...
Odpovedať
Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby špenát sa moze?
Odpovedať
@malaberuska jasne, vsetka zelenina....len mrkva a cvikla menej, su moc sladke
Odpovedať
Ahoj kočky, nemáte super recept na baklazan?
Odpovedať
čo sa stane ak si dám viac otrúb?
Odpovedať
@janee07 a čo by si chcela, z baklazanu urobiš všeličo, od placiek, až po pizzu :-)
Odpovedať
@lara3 Zalezi o kolko viac. Mne sa urcite stalo, ze niekedy to boli aj tri lyzice za den a z prehreskov to je asi taky najmensi. V druhej faze, ked mam vycerpane otruby napr. v pecivku a potrebujem zjest nieco, tak sa da z tolerovanych potravin ta maizena - ako lievance alebo palacinka prip. uvarit puding. Pouzijem aj na zahustenie tekvicoveho privarku.
Odpovedať
@zabka88 :) jaj no granko som ešte nedávala, ale parkrat som si už dala kocku malu čokolady, ked a chytila hrozna chuť :(
Odpovedať
@cencula ahoj :) ja som momentalne v druhej fáze, v prvej fáze ktorá trvá len niekoľko dní, tak osm sa stravovala dosť biedne :) väčšinou som si dala na raňajky nejaký nizk. jogurt (bielu aktíviu), do toho som si dala lyžicu a pol otrub, možeš si to ochuťiť trochu škoricou, potom som na obed mala nejaké to mäsko uvarené na vode, alebo ryby okorenené bylinkami a pod. potom nejaké tie jogurty, alebo aj puding z nizk. mlieka bez cukru som si urobila :) a na večer už len pohár mlieka :) :)
Odpovedať
dobre ranko dievcata....tak dnes mam 17 den II.fazy a dole su 4kilecka.....aj ked s par prehreskami....ale predomnou je stale este 11kil tak drzte palce.... :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?