Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@malaberuska ja robím takto: 2 celé vajcia vymiešať s jahodovym pudingom (mozes dat aj iny, podla chuti ;-) ) pridať polku nizkot. tvarohu a sladidlo. :-) velmi mi chutili :-)
Odpovedať
jaj, uz viem co som sa vas chcela spytat... neviete ci v lidli predavaju nejaky nizkotucny syrokrem?? Dakujéém :-)
Odpovedať
...jahodový puding, tam nie je kukuričný škrob?....nenahrádza ti vtedy otruby? Toto neovládam, tak ďakujem ak mi poradíš. Keď zjem ráno dukanov chlebík (dávka 1,5 otrúb), tak môžem ešte večer dolky?
Odpovedať
@maryska007 ja dnes asi zlyham... doma mame oslavu, prave som dojedla kremeš a jablčnik :( ,,,, mylsiš že zajtra mam pokračovať dalej v diete, alebo začať uplne od znova? nestala sa ti takáto vec pri chudnuti ?
Odpovedať
@zuzulikkkk kedze sa mi to stava pravidelne a preto som stale tu....na druhy den si dam biely den a pokracujem...proste idem proteinove dni
Odpovedať
:) :) :) joj teraz si ma trokšu potešila, čiže mylsis si že sa z toho pozbieram a potom opäť nabehnem na chudnutie ? takže zajtra si dam bielkovinový den a potom pozajtra už normlane zeleninový a tak budem striedať ako keby sa nič nestalo?
Odpovedať
@zuzulikkkk presne tak, nie kazdy ma super-pevnu volu, hlavne je nezazmätkovat, ale pokracovat ;-)
Odpovedať
@prenata no teda, tak teraz si ma dostala... bola som sa pozriet a je tam aj kukuricny skrob, ale neviem ako je to s tym ze ci mozme aj otrubove pecivo este... :-| baby neviete daktora? :-|
Odpovedať
@bajuskaa ...nemôžeš, kukuričný škrob a otruby spolu iba 1.5 lyžice.
Odpovedať
áááá to fakt :-( a ja ze si zajtra na ranajky spravim lievance a na obed otrubove zemličky :-( jááááj.....
Odpovedať
@bajuskaa 1,5lyzice otrub a 1 lyzica skrobu denne...druhej faze su to 2 lyzice skrobu denne...ale cim menej, tym lepsie
Odpovedať
vďaka baby, zas som o niečo múdrejšia :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj babenky zajtra 19.9.2011 začínam. Ktorá ide somnou ;-)
Odpovedať
@lara3 ja som uz v druhej fáze ale želám ti veľa štastia ;-)
Odpovedať
caute baby tak dnes som si spravila ten chlebik z krabych tyciniek co sem nekto pisal receptik a je mnamky vrelo odporucam :-)
Odpovedať
@maryska007 joj no to hej, ja si mylsim že každý kto tuto dietu ma občas urobi nejaky prehrešok :) to sa bez toho neda :) :) inak ty si pečieš to dukanovské pečivo? mne to akosi nebere, vždy robim podla receptu a vždy sa mi to pripáli, neviem v čom je chyba
Odpovedať
@vjerus a nevies prosim na ktorej strane je? dakujem :-)
Odpovedať
@bajuskaa je to na strane 92
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja uz zase stojim na vahe :-( uz 4 dni ziadna zmena.. :-|
Odpovedať
caute baby, hlásim aktuálny stav- 56 kg (-4kg) do svadby este dva týždne a kilko predo mnou :-) tak držte palce, nech to už dobojujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 a kolko si uz na diete?
Odpovedať
@malaberuska hmm, asi mesiac a pol ale s nespočetne veľa prehreškami.. hlavne som si nevedela celý čas odoprieť ovocie.. ale za to som mala aspoň energiu trochu viac sa hýbať, možno aj to prispelo nakoniec k celkom dobrému výsledku..
Odpovedať
ahojte :-) www.potravinyprezdravie.sk ovsené otruby za super cenu :-)
Odpovedať
Dobre ranko! Idem si Vas precitat. Zdravim vsetky nove spolubojovnicky. My sme mali predlzeny motorkovy vikend a tak bielkovinovy stvrtok mam dnes 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tesoro aj ja mam dnes bielkovinovy stvrtok lebo vo stvrtok som mala desny stravovaci den ani som nehresila moc ale vypila som za celi den asi deci vody.... des.. ako mi potom bolo zle... .
Odpovedať
@oskvarka júúúúj piť musíš, si úplne rozhádzeš tlak a odpadneš kdesi.. čo ťa tak zamestnalo že si zabudla i piť?
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 volny den tak som robila u muzicka v robote fotoknihu zo svadby do toho softveru... 8 hodin som do toho cumela z blizka na monitor co nan niesom zvyknuta... pit som zabudla lebo to je skratka nezvyk (nemam tam ani svoju salku a tak...) no a tak uz som sa poobede obadala ze mi je zle a uz ma to nepreslo dosla dom domou lahla som a spala az do rana len z prestavkov na umytie vlasov.. hruza... ...no ved uz sa snazim to pekne dohnat lebo ja mam aj z mocovimi cestami take vrodene problemi... nastastie prevenciou sa drzim zdrava ... ale teda ked nepijem tak tomu moc nepomaham...
Odpovedať
@oskvarka íha fotokniha,aspoň sa podarila? niežeby to bola poľahčujúca okolnosť ;-) dávaj si pozor na seba, zdravie je fakt len jedno..
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 no ste mam len polovicu a do 28.9 musim poslat objednavku .. uf a cez vykend idem na akciu takze nic... uf no mam co robit... ... jasne uz pijem podstivo... O: - )
Odpovedať
@oskvarka a vaha ako? stale sa drzis? @tesoro a ty si tiez stale na rovnakej vahe?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?