Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

15. máj 201915841
  • @zuzulikkkk  ano...preto som pisala, ze davam do neho tvaroh...ci je to zlaty klad, alebo normalny puding, je to kukuricny skrob a ten je od 2.fazy povoleny 2 lyzice denne...a tie sacky su 4 lyzice.....taks si to rozdel, nech ti to kvoli tomu nestoji

• @silvia1983  poozi 100%-tné holandské kakao, to je bez cukru a je aj najkvalitnejsie...modra krabicka a nej holandanka v kroji

• @malaberuska  musíme vydržať a veriť, že sa to pohne ďalej....

• Sponzor fóra
  • @caitlin1  kolkaty den mas?

• @ncora  Ako sa dostanem na dukana. Musím mať nejakú špeciálne mailové prihlásenie? ja som sa tam chcela prihlásiť, ale som stroskotala na maili. Mám @atlas.sk..........je v tom chyba? Alebo nejaký link priamo na kalkulačku nemáte?

• @maryska007  v Lídli majú nízko tučné kakao na varenie. Máte s ním skúsenosti?

• @maryska007  jeej dakujem velmi pekne, a maju ho napr. v Bille alebo Tescu? Alebo kde by som ho zohnala?
    inak dnes som volala do dalsieho obchodu ci maju ovsene otruby a nic. nikde nemaju.....
    nemate nejaky dobry zdroj kde maju?? poradte. 😬

• @maryska007   toto?

• Ahojte babenky! Potrebujem dať do decembra dole aspoň 10 kg. Myslíte, že sa mi to s dukankou podarí? 😬
    Chcela by som od pondelka 19- teho. Ovsenné aj pšeničné otruby mám zohnala som ich v bio obchode. Pomožete mi? 🙂

• @silvia1983  ano, presne to🙂
    inac, najlepsie je, ked si objednas ovsene otruby cez www.planetafood.sk...a kym ti pridu pouzivaj psenicne, tie su dostat v tescu....teraz je taky dukan-boom, ze tie ovsene naozaj nikde nedostat, su vypredane

• @maryska007  joj opäť velmi pekne dakujem 🙂 ak sa smiem spytať, v ktorej fáze si už ty? 🙂 inak nevieš mi ešte poradiť aké hodnoty by mal obsahovať povolený jogurt?

• @maryska007  lebo mám acidko vanilkové, som čítala že niekt. baby ho jedia. alle tuk je tam najmenej 3 % tuku, to je asi privela či?

• @maryska007  presne tam som vcera volala ci maju, a mam zavolat v pondelok, maju vypredane. 😐
    tie psenicne som videlav recepte, aj ich mam uz kupene. a to nevadi ked si budem chcet urobi napr.chleba ze tam bude len jeden druh?
    a mozu byt a jovsene otruby s klickami?

• ved ani neviem kolko kupit, ak ich budu mat, aby sa mi neminuli zasoby a potom zase nebudu mat. som myslela, ze to maju bezne v obchodoch ako tie psenicne

• @malaberuska  13-ty deň II. fázy...a ty?

• Sponzor fóra
  • dneska 10ty den II.fazy ale rano mi vaha ukazala - 3,2 kg 🙂 a ty ako?

• @zuzulikkkk  ja som v 2.faze uz 4.mesiac, a stale stojim na 6 kg...ale je to moja chyba, lebo mam aj prehresky, a teraz mi to mesiac stoji a ani za svet sa to nechce pohnut, potrebujem este 3 kg a nejde to 😒 a to aj poctivo cvicim 😒
    to vanilkove acidko ma strasne vela sacharidov, to by si nemala pit, iba nizkotucne 😉

@silvia1983  skoro vsade sa pise o dukaniovej diete, tekze verim ze su aj na nete vypredane, ked nahodou budu mat, kuo si aj 10 balikov....ale zatial kludne pouzivaj psenicne, alebo tie s klickami, lepsie, ako nic, ide o tu vlakninu 🙂

• ozaj, niekto ste pisali, ze pouzivate psylium...tak som to chcela vyskusat, zapijam to mnozstvom vody a na mna to posobi nejako opacne, co je co za blbost??? 😮

• @zuzulikkkk  inac, jogurt ma byt nizkotucny biely, alebo biela aktivia....ostatne maju vela sacharidov....ale ja si kupujem aj taky modrx od ZOTTu, lebo je velky...ma sice 3% tuku, ale malo sacharidov, je perfektne vyvazeny a kremovy, ten mi naozaj chuti

• @maryska007  . Ahoj som nová a chcem začať v pondelok nenakopla by si ma do toho? Už som tu písala a nikto na mňa nereagoval tak píšem konkrétne tebe. 😬

• @maryska007  och 😞 ja tiež mam pár prehreškov, ako napr. tie jogurty. nie vždy sa mi podarí kúpiť nizkotučný a zo začiatku som jedla hocijake ktoré mali tuku do 2,5%, tak od zajtra to začnem asi striktnejšie dodržiavať 🙂 🙂 ja osm dala dole už nejake 2 kg, ešte chcem dať dole aspon 5, čiže chem schudnuť na 49-50 kg 🙂 uvidim či sa mi to podarí.. a držím ti palce 🙂 určite to dolu pojde 🙂 a cvičiš aj?

• @lara3  ahoj, ja len neviem, ako ta mam nakopat? 😃 😃 😃 😃 ...hlavne si nakup vsetky potrebne potraviny, budes jest viac krat denne a musis vela pit....a ked mas este cas, napec si nejake dukanove chleby, alebo keksiky do zasoby do mrazaku a to uz prides ako na hotove 😉 recepty mas na ww.dukanova-dieta.cz 
    kolko chces dat dole?...ale pamataj, nie je to zazracna dieta, je to zmena zivotneho stylu, takze beh na dlhe trate, voda pojde lahko dole, ako pri vsetkych dietach...ale s tukom sa bude treba popasovat 😉

• @zuzulikkkk  ja cvicim skoro kazdy den....ale na schudnutie to nepomaha 😐

• @maryska007  ja mám kupene pšeničné aj ovsené otruby a chcem dat dole minimálne 10 kg najlepšie 14 😃 .
    Časový limit sa neodvážim určiť aby som nebola sklamaná 😞 , ale v pondelok idem na to a počítam s podporou a kopancami 😃 😃 😃 😃 !

• och 😞 no neviem potom prečo to stojí, ale obdivujem ťa že sa tak držíš 🙂 🙂 akurat si varím obed 🙂 už sa neviem dočkať

• tak skusim teda upiect chlebik aj bez ovsenych otrub, co to bude zac 😬

• a kde by som zohnala to holandske kakao?? v tescu ho nemaju

• @lara3  casovy limit sa ani neda urcit,kazdy chudne inac, zalezi, ako dlho sa na tebe tie kila drzia, ako sa ty budes drzat a tak....ale aj ked pomaly, ale pojde to 😉

@zuzulikkkk  mne tato strava vyhovuje...iste niekedy sa neudrzim a natlacim do seba nieco uuuplne od veci, takze sa moc necudujem, ze mi to nejde zazracne dole, pevnu volu teda nemam....ale ma tesia aj tie kila, co uz dole isli a viem ze z tuku...to ukazu miery, nie vaha....

ozaj, baby odmerajte sa, aby ste videli miery, keby sa vam vaha zastavila 🙂

• @silvia1983  ja ho kupujem v tescu, ale ked teraz nemaju, kup zatial ine nizkotucne

a baby, tie dukan veci su zvlastne, treba si zvyknut...a dost vlhke, tak si dajte do mrazaku, lebo aj v chladnicke zacnu po 3 dnoch plesniviet...vecer si vyberiete na druhy den....hlavne dajte dost byliniek, korenia alebo inych povolenych ingrediencii, nech vam to zachuti

• @maryska007  ano to maš pravdu, sa s tebou zhodnem na tom, že aj mne tato starava vyhovuje... prve dva dni v 1. faze mi bolo hrozne zle, slabo necitila osm sa dobre, ale teraz je to naozaj dobré 🙂 ba dokonca sa citim byť spokojnejšia 🙂 a ani hlad necitim, skôr chuť dať si niečo nepovolené 🙂 ae napriklad niekedy si dam malú kocku čokolady, niekedy to je lepšie dať si ako stale odmietať odmietať, lebo potom ťa to aj tak dobehne a človek je nervozny 🙂 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém