Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@pingu1 Rozmixovana pecen, ja som dala cca 200g, 3PL ovs. otrub, 1 vajce, sol, korenie podla chuti a ked mas druhu fazu das aj cibulku nakrajanu, ked mas prvu tak bez cibulky :) pecie sa na 200 stupnoch na 15 minut, dala som aj papier na pecenie, mna a zjedla som to len tak bez nicoho :))))
Odpovedať
Kočky držala som dukanku minulý rok asi mesiac a schudla som 4 kilá, ale potom prišli Vianoce a na dietu som akosi zabudla.... no a potom prišla od mojho milého ta krásna otázka...(Vezmeš si ma?) ....no a kedze chcem krásne svadobné šatočky tak od februára začínam Dukanovu dietu dodrziavat zase :) rada by som dokopy zhodila aspon 8 kil ako sa to podarilo mojej kolegynke. Držím vám všetkým palce! Len teraz neviem kedy mám ísť pozerať svadobné šaty, na redový už mám (ked tak ich zúžim)....
Odpovedať
@liliana0000000000000 dokopy som tolko schudla za 2 tyzdne nie za prvu fazu :)
Odpovedať
@zenulik Kedy mas svadbu?
Odpovedať
tie 4 kila boli za mesiac lebo som nebola az taka seriozna :-| vies, svadbicka - september :-)
Odpovedať
@zenulik no podla mna 4 kila za mesiac je super, podla mna vela kil zhodit za kratku dobu nie je zdrave a rychlôo sa to aj vrati spat a ta svadba je daleko, za tri mesiace schudnes a potom utekaj na saty :)
Odpovedať
:-) diky, drz palce
Odpovedať
AHOJTE chcela by som zacat tu dukanovu dietu ale jej vobec nerozumiem v prvej faze pisu ze napr mas jest tie bielkov iny vajicka ale je tam ten nedelnicek tak mi poradte pleaseeee
Odpovedať
Ja som ju drzala 2 mesiace, a schudla som 4 kg, a som na svojej vahe. Najlepsie na tom je...za pocas vianoc som vobec nepribrala, aj ked som jedla vsetko, akurat som nejedla chclieb, a masne veci. Urcite odporucam. Prva faza su vsetky bielkoviny, takze meso vajcia, syry apod...treba iba vyberat do 5% tuku syry, a nizkotucne jogurty, a treba davat pozor aj na cukor, hlavne pri jogurtoch. Ja som jedla cottage cheese skoro kazdy den, kuracie prsia, cesar salat, mrkvu uhorky, a ako dezert som mala vanilkovy jogurt. O dva tyzdne chcem zatac znovu, aby som este dala aspon 2-3 kila dolu :) urcte odporucam a drzim palce
Odpovedať
dnes spravím pár krokov proti stagnácií: 1.zmeniť kávu na bezkofeinovú (veľmi dôležité), 2.znížiť načas objem mliečnych výrobkov, 3.viac vody, 4.a večer osedlám trenažér ]-( váha, tras sa, prichádza šok :-D
Odpovedať
@asila všetko, čo je povolené pre prvú fázu, môžeš jesť bez obmedzenia. toť v skratke, jedalniček neexistuje, zješ čo budeš mať kúpené a na čo budeš mať náladu. zoznam povolených potravín nájdeš na rôznych stránkach, keď si zadáš do vyhladavaca "dukanova dieta". tak študuj študuj, ono ťa to to študovanie a skúsenosti od rôznych "dukanátov", budú zároveň motivovať a objavíš pre seba tie správne info (lebo každý máme iné chute, niekto je masovy, iný je miečny a pod..) vješ? ;-) hlavne sa drž % odporúčaných tukov cukrov pri výrobkoch... a choď do Lidlu po Linessa výrobky
Odpovedať
Ahojte baby, dukanovu drzim 12. den, mala som 8 dni 1. fazu a teraz som zacla 3 bielkovinovo zeleninove dni, ktore mi skoncili vcera a dnes opat bielkovinove, ale kedze som sa prave docitala, ze najlepsie je striedat 1/1 a nie 3/3 tak sa chcem spytat, ci si myslite, ze je velky problem trebars teraz mat tie tri dni bielkovinove a potom nabehnut na 1/1. Dakujem, drzte sa :) pekny dnik
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ivanka257 ahoj tesim sa ze nas opät o jednu viac :-) a skusala si ich aj miesat do jogurtu alebo tvarohu ? skus takto pripraveny jogurt ogutit este skoricou a umelym sladidlom alebo kakaom ci aromou. mozno to bude znesitelnejisie :-) drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes 7. deň Váha 52,5 kg Ubytok zatial 2,5 kg, do ciela 4,5 kg :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katka654 tato dieta by mala viest k postupnej zmene stravovania :-) len tak je mozne dosiahnutu vahu si udrzit, takze ak uz teraz vies ze to nevydrzis radsej ani nezacinaj. skus len castejisie jest v mensich davkach a pridaj pohyb, mozno ti to bude viac vyhovovat :-)
Odpovedať
Tak konecne sa mi to pohlo 19. den drzania diety, povodna vaha 67,8 kg, ubytok 5,2 do ciela este uvidime ako to pojde. Chcem sa vas spytat dnes som si kupila udene filety lososa aj som ich hned supla do zaludka, mozu sa jest v takejto forme?
Odpovedať
@6lenka64 môžu, len daj pozor na množstvo soli - tá je náš protihráč ;-) už dnes radše nesoľ (podobne je to pri makrele, brrrr) :)
Odpovedať
@tesoro Tesoro, ja sa ti nechcem miesat do tvojej vidiny dukanovej diety, ale tvoj obraz je viac menej skresleny. Je to ovela komplikovanejsie ohladne povolenych produktov v jednotivych fazach. Neviem aky je tvoj zdroj, dufam ze nie len internet (na ktorom su vacsinou skreslene informacie), ale ktorukolvek "originalnu"knihu od Dr. Dukana otvoris ukazuje trosku inu realitu. A take zakladne veci ako otruby .... pouzivanie smotany, syru, kakaa!!! - v jeden den je prinajmensom prehnane.
Odpovedať
..len dodám, že najviac priekov v ktorejkoľvek diskusii o Dukanovej diete sa točí okolo toho, čo sa podľa "biblie Dukan" smie a čo nie.. no sám Dukan si je vedomý toho, že pravidlá, ktoré uviedol do praxe fungujú hlavne kvôli jednoduchosti a prehľadnosti, a v tom tkvie aj sila tejto diety. to kilo za týždeň sa dá pri zdravom fungovaní schudnúť v pohode aj pri kombinácií ovocia, či inak stanovený režim to dokáže, nielen Dukanova dieta. no len málo ľudí ma také info, aby si taký režim dokázalo pre seba ušiť na mieru a neurobiť dietnu chybu... preto sa ide na Dukana, lebo tam sa niet kam pomýliť a aj tá časť polulácie, ktorá napr. doposiaľ ani nechyrovala o nutnosti vlákniny či kombinácií bielkovín, si to aj bez rátania ľahko zavedie do svojej dennej rutiny :-) je to akýsi univerzálny návod "na istotu", no biblia to nie je :-) preto, každý, ako mu to vyhovuje a keď sa s tým podelí aj s ostatnými, zase budeme všetci o čosi rozhľadenejší (good people share sa vraví :-) no nie? ;-)
Odpovedať
Tu je jeden recept na Dukanom odporúčanú "zázračnú" kapustovú polievku, v prípade stagnácie, alebo ako strava po "hriešnom dni": 4 strúčky cesnaku, 6 cibúľ, 1-2 plechovky lúpaných paradajok, 1 veľká kapusta (aj čínska môže byť), 6 mrkiev, 2 zelené papriky, 3 litre vody, 2 kocky bujónu odtučneného. polievka by sa nemala mixovať či miešať, lebo veľké väčšie kúsky vraj oberajú telo v priebehu trávenia o omnoho viac energie (kalórií). do polievky sa môžu nahádzať opečené krutónky z dukan chleba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes 9. den a na vahe som pribrala 0,5 kg :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@liliana0000000000000 ahoj presne tak isto .. preto od zajtra škrob a kakao vynechávam :D a vážim sa o týždeň ..
Odpovedať
@mipo23 fu priznam sa, ze netusim na ktory moj dotaz si reagovala..... Neviem vobec o com hovoris, ale kludne si to mozme rozanalizovat. Smotana? Neviem o tom ze by som o nej pisala, iba o jogurtoch. Otruby? Ano tie su viac ako vhodne, kvoly spravnemu traveniu . Kakao? Ano, moze sa predavaju nizkotucne a ked hovorime o kakau je to cca cajova lyzicka na 13 bebe keksov co je cca 6 dni. Neviem ake mas ty skusenosti a vysledky, ja osobne bude rok co som zacala a pol roka co som vo stvrtej faze a naozaj mam mnozstvo ludi, s ktorymi som v kazdodennom kontakte, ktori drzia dukana. Knihu mam po polsky a gro info , hlavne v zaciatkoch mam od kolegynky polky ktora to tu "zamorila" - samozrejme v dobrom.
Odpovedať
Profilova fotka
@liliana0000000000000 aj moje telo tak reaguje a to ani nejem kakao ani skrob
Odpovedať
Ahojte dukanky,tak aj ja som sa rozhodla drzat s vami tuto dietu.Dnes zacinam,no este len studujem na internete co vsetko je povolene v prvej faze.Moja vaha je 72,5 a vyska 173 a chcem dat dolu 10 kilo.. Ak je tu nejaka dobra dusicka,ktora mi povie co vsetko je v 1 faze dobre budem len rada.Takisto ma aj potesi ked mi niekto napise ktorym veciam sa mam vyhybat. Dakujeem mooc.
Odpovedať
Je uplne normalne ako sa zacnu striedat zaleninovo proteinove dni , ze telo zadrzuje vodu. U niekoho narastie vaha hned po prvom dni zeleniny, u niekoho az po dvoch dnoch. Je to docasne a opat to klesne.....
Odpovedať
Profilova fotka
@tesoro ahoj fddchcem zacat tuto dietku len zatial zbieram info :-) kolko trvala druha faza ???? musim si robit aj to otrubinove pecivo nepojde to bez toho ???? ze by som si otrubiny dala do jogurtu napr. prva faza trva 3 dni ??? ak som to spravne pochopila potom druha dokedy sa nedostanes na svoju idealnu vahu ??? je potrebne sa vazit kazdy den ???? tretiu fazu chapem dufam :) a co sa tyka 4 v ktorej si mozes jest naco mas chut???? myslim zdrave ze nemusis dodrziavat najaky strikny jedalnicek ???? kolko ti trvala druha faza ??? cvicila si pravidelne ??? ja viem ze mam milion otazok ale nerada by som urobila niekde chybu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pitynka jo velmi sa hnevam, skusim aj ja sa nevazit az o tyzden, kakao vynecham tiez.....dat potom vediet ze ci sa ti vaha pohla dole....musime vydrzat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinkylinky je to cudne ziaden prehresok a 0,5 kg mam hore, mozno zadrziavam vodu neviem :-( a ty ako dlho uz si na diete?
Odpovedať
@liliana0000000000000 baby, ta vaha ani nema ist dole konstantne! je to taka sinusoida, raz hore, raz dole, no a v konecnom dosledku ubuda ubuda. ale vaha nie je ziadny ukazovatel, to pisal aj Dukan ;-) to ze to aj stagnuje aj sa to meni, je priznak toho, ze telo reaguje tak ako sa predpoklada... takze sme vsetky na dobrej ceste !!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?