Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@zuzana17 vanilkovu aromu som vzdy kupila v tescu
Odpovedať
@alore už mi teda ostáva pozrieť len to Tesco. Ďakujem
Odpovedať
nech žije tretia faza - jablkoooo, meloooon, ako som bez vas mohla vydrzat styri tyzdne? ;-) baby vydrzte, stoji to za to!
Odpovedať
Ahojte kočeny , ja a moja mamka by sme chceli začat , mame kupenu knižku , no čim viac čitame tak menej toho vieme , nebola by niektora z Vás taka laskava a poslala nám nejaky jedalniček ako začat ? Ďakujem ;-)
Odpovedať
@henriet158 Fazy si nastuduj, jedalnicek si zostav sama, ved mozes jest podla seba, to je vyhoda tejto diety a recepty mas tu: http://limetka.info/temp/kvetadukan.pdf
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@lulian dakujem :)
Odpovedať
Dnes som bola cely den hladna a musela som v kuse daco jest :-D , teda moj dnesny BZ jedalnicek bol takyto: Ranajky: 2 ks otrubove zemlicky s tvarohovu natierkou a vajickom natvrdo, biely jogurt Desiata: probioticky napoj Obed: zapekana brokolica, acidko Vecera: prazenica z 3 vajec na cibulke :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana17 Ja som kúpila príchute v bille tam ako sú pudingy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Ináč už viac výrobkov som zistila, že majú v týchto malých obchod a v tých veľkých nič :-)
Odpovedať
@penelope111 u nás v bille nemajú, mali len iné, možno sa mi podarí ešte zohnať, ostáva už len tesco
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana17 Aha tak skús v tescu. Som si myslela, že vôbec nemali :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@sindy411 Receptov mam dost.Ale len take pozbierane od nas alebo z fb.Mam k tomu poukladane aj foto pre lepsie orientovanie sa ;-) Prehreskov mam dost,naozaj dost.Ale aj tak chudnem.A otruby papam aj psenicne,niekedy v toastoch alebo v nejakom kolaciku.Samotne ich jem len v jogurte alebo tvarohu ale tie pridavam len nemlete.Chuti to ako ovsene vlocky :-p
Odpovedať
@bambi2424 mas prehresky? no daj, cim si zhresila, nech sa trocha utesim :-D :-D
Odpovedať
Baby 2 dni som mimo, mame poradu a ja dumam jak to dam :) drzte palce
Odpovedať
Holky mohla by mi některá dobrá duše která má knihu říct co se v ní píše o seitanu?Dnes jsem ho dělala a byla jsem překvapená že je to moc dobré tak by mě zajímalo zda je to možné jíst ve velkém, klidně bych to totiž vyměnila za maso :-D
Odpovedať
Ahojte kočky , prosím Vás poradte mi ..dnes mam 19 den a vaha mis toji už asi týžden v prvej fáze som schudla približne 3 kg a od vtedy nič ...jedálny lístok , myslim si že mam v pohode , väčeinou ranajky biely jogurt s bolerom , potom nejaka tuniakova natierka ( tuniak , nizk. tvaroh, cibulka ) s otrubovým chlebom , olovrant acidko nizkotučne a večera omeleta z 2 vajičok , pripadne tvaroh ..ked mam BZ den , tak pridavam tam zeleninku dusenu varenu .... prehrešky moc nemam ..včera som si akurat len odkusla z priatelovej žemli , ale to je asi tak všetko , pijem vyše 3 litrov a pohyb tiež mam !!! Poradte mi prosim !!!!!! A ešte som sa chcela opýtat či sa možu ovocne čaje ( aj tie som už vylučila pre istotu ) a ovocne acidka nizkotučne ????
Odpovedať
Profilova fotka
@dudka1002 Ovocne caje sa mozu a ja pijem aj ovocne acidko nizkotucne a vaha mi ide dole. Inak neviem, co robis zle. Z nizkej vahy sa chudne pomalsie, takze neviem, kolko vazis....
Odpovedať
@dudka1002 Vyhod na nejaky cas ovocne acidka a pridaj morcacie, kuracie maso a ryby pecene na papieri alebo robene na pare.
Odpovedať
@locikaaa Ahoj seitan mozes neobmedzene..ked si ho kupujes uz hotovy tak pozeraj ci nieje marinovany s olejom..ale ked si ho vyrabas doma tak neobmedzene:):) JE to cista bielkovina rastlinna :):)
Odpovedať
@ncora prosím ťa čo je to ten seitan? ako sa robí?
Odpovedať
@lucky3 praveže nemam nízku váhu ...meriam 174 cm a teraz mam 68 a nejde to dole ... @lulian ovocne acidka nepijem , iba vanilkove ..alebo čiste ....a mäso moc nejedavam ..a ked tak len v malom množstve ...sem tam morčaciu / kuraciu šunku , tofu syr, krabie tyčinky, ryby ..včera som mala pečienku .
Odpovedať
ahojte baby kde sa da kupit seitan? Ako sa pripravuje? Dakujem
Odpovedať
@dudka1002 mna raz stagnujuca vaha tak dozrala az som zhresila dala som si super kom
Odpovedať
dala som si super kombinaciu zmrzku pistacie gumenne medvediky a syr :) a na druhy den -0,5kg :-D
Odpovedať
alore - seitán kúpiš v bio obchodoch, tak isto aj tempeh - aj ten je dovolený. a môžeš si ich pripraviť ako len ty chceš... ja mám dnes 14. deň a -4,5 kg. ale v tejto 2.fáze to už ide podstatne pomalšie dole. no, musíme vydržať, ak chceme byť pekne štíhle do svadobných šiat :-)
Odpovedať
@prezidentka ahoj, ako pokracujes? Co dnes papkas? Prechadzka bola? :-D Takze dnes vaha rovnaka ako vcera 63,6 takze som spokojna ze som nepribrala po BZdni. Dnes znova BZ dnik. Ranajky: activia malinova plus otruby- nie vsak cela davka Desiata: Jahody- vcera som z nich nepribrala tak dufam ze ani dnes. Inak mi vysli v tabulkach ako naj ovocie ;-) Obed- Nechce sa mi varit polievku ,tak bude salat polny s paradajkami,paprikou,uhorkou,ladovym salatom,kozi syr (viem je zakazany,ale robim tento salat takto od zaciatku,a kila sli dole, ma 9% tuku je francuzsky),trosku balzamika, salatoveho korenia a je to velkaaa mnamka Olovrant- kolacik -viem ze po salate budem cca o 15 hladna tak som si pre istotu upiekla vcera kolacik Vecera- zvysok salatiku Vcera vecer som cvicila 45 min. Dnes planujem len beziaci pas 40min- aspon 300kalorii. Odteraz 3 krat v tyzdni iba pas a 3 krat posilovanie. Obden. Nedela oddychovy den. Doteraz som cvicievala len 3 krat v tyzdni aj posilovanie aj behanie naraz. Chcem si to rozlozit na kazdy den okrem nedele.
Odpovedať
@tinuska28 dakujem to mas super ubytok. Neboj nic pomaly to este len pojde ku koncu ked budes zapasit s poslednym kilom :D
Odpovedať
@alore tak ja som včera prechádzaku dala, dokonca som aj zhrešila bo som si dala proscuito,ale to mastne som nezjedla a váha klesla, už vážim presne 64. heč heč zachvílu ťa doženiem :-P ( ale ty si vyššia o 13 cm takže furt som vác tučko). inak k tomu bežiacemu pásu, včera som sa dozvedela info od jedného trénera, že ženy by nemali behať na bežiacom páse,že len zadok z toho rastie, ked behať tak v prírode vtedy uplne inak používaš svaly. Dnes moja strava: ranajky- jogurt so sladidlom a malinovou aromou obed- šalat + plus trošičku balk. syru z lidla ( má 12%) ale bez žiadnych korenín či balsamica po tomto budem ale tiež okolo 3tej hladná tak musím ešte vymyslíeť čo pak, asi si kupim kuracie stehno grilované a kožu dám dole. Inak už pár dní som nejedla otruby, pretože okrem toliarov z nich neviem nič upiecť, ty si si piekla ten dukanovský chleba? ako ho robíš?
Odpovedať
@prezidentka wau paradicka 64 kg fakt zachvilku ma predbehnes, uvidis ako sa ti to rozbehne a kila pojdu dole same :) ja cvicievam s trenerom a odporucil mi behat na spalovanie tuku podla tepovej frekvencie takze mam 2 min rychlu chodzu a minutu beh a tak to striedam 30 minut poslednych 10 min si dam chodzu do kopca. Nemam pocit ze by mi zadok rastol. Robim to uz dlhsie takto a skor sa mi pekne rysuje a spevnuje,ale este to neni ono :-S Chleba som nikdy nepiekla. Robim si pecivko v mikrovlnke. Dlho mi trvalo odhadnut spravny pomer a aby nebolo vlhke, cas pripravy. To je velmi individualne v jednej mikrovlnke ho robim 6:20 a potom otocim a este 50 sek a v druhej 4:50 a potom otocim a este 1min. Davam 1 vajicko aj bielko aj zltko nikdy som to neoddelovala jem normal cele vajicko,nemam problem s cholesterolom, pridas 2 lyzice ovsenych otrub 2 lyzice psenicnych otrub. Polovicku malej lyzicky prasku do peciva,trosinku soli, jednu bielu activiu 0% tuku,0% cukru svidlickou vymiesam v plastovej miske o priemere asi 12cm a supnem do mikrovlnky. Zda sa mi, ze tusim mikrovlnku velmi neuznavas,tak s pecenym chlebom ti musia baby poradit. Ja som ho nerobila preto ze ide donho vela lyzic otrub a takto mam vzdy cerstve pecivko nemusim si delit chleba na viacej dni. Mozes si dat aj korenie do zemliciek. Ja nedavam.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?