Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

15. máj 201915841
  • @trupkake  podľa mňa to máš z toho, že Ti idú svoje dni. Niekto priberie aj tri, štyri kilá a potom sa stratia 🙂) Nezúfaj a pokračuj. Ja sa priznám, že teraz som mala svoje dni a musela som si dať čokoládu a zjedla som jej veľa. Pribrala som kilo a teraz sa to stratilo 🙂)) Tak ja by som pokračovala. Síce ja som si teraz dala čisto bielkovinové tri dni kvôli porušeniam. Ale hovorím, to kilo sa stratilo a ešte som aj pár deko schudla 🙂

• @katkita  Ďakujem za odpoveď 🙂 šošovičku by som si dala 🙂

• @juanna  najdeš to u mouky a pudingů. Btw: puding je taky kukuřičný škrob, takže se dá omezené množství se sladidlem jíst. (20g prášku/den)

• Sponzor fóra
  • ahojte baby, pokracujeme 😎
    ranajky: 2 parky,pecivko,kecup,horcica
    desiata:2 nektarinky
    obed-kuracie prsia,brokolicova polievka
    olovrant-2 moravske kolace
    vecera-bud hemendex alebo zavinace,vcera boli uplne uzasne...mnam
    vecer pojdem asi s kamoskou von takze si dam nealko mojito bez cukru 😃
    drzim palce vsetkym dukankam, pekny dnik

• @alore  ty si v ktorej faze, ze jes nektarinky, kecup...o parkoch nehovorim, mozno aj maso obsahuju 😃

• @katkita  ja som nieco medzi 2-3fazou. Parky su s 95%masa takze a 2 su povolene, kecupu som mala trosku, neobsahoval vela cukru a tuk len 0,2%, a ovocie jem uz tyzden a vaha mi isla krasne dolu 😛

• @alore  ahoj, tak ja dnes ráno 63,3...vueej sa teším. včera som mala už kyselinu v bruchu z neustáleho jedenia len mesa a mliečnych vyrobkov tak som to musela trochu neutralizovať tak som zjedla tekvicove semiačka, nie nejak extra vela ale take dve hrste pri hokeji. inak kde kupuješ tie 95 % párky? a ako robíš pomazánky?

• Holky našla jsem recept na marmeládu s goji?myslíte že se ddá marmeláda i zamrazit? 🙂

• @prezidentka  jeeeej gratulujem mame rovnaku vahu 63,3kg 🙂
    Parky kupujem v rakusku aj pomazanky tiez sunku jogurty tvaroh mlieko syry. u nas nieje taky vyber ani kvalita niektorych vyrobkov. doma robievam akurat tuniakovu pomazanku- tuniak, karicka light, cibulka, troska horcice alebo syrova- nastruham syr tvrdy, cesnak, vegeta , namiesto smotany jogurt troska tvarohu aby riedka nebola. mas aj ty nejaky tip na pomazanku?

• @locikaaa  podla mna sa da isto zmrazit, bude to nieco ako dren,no nie?

• @alore  práveže ja som ešte pomazánky vôbec nerobila jedine čo som našla bol takýto recept
    9.1.1 Vajíčková pomazánka
    2 3 vajcia uvarené na tvrdo
    3 4 struciky cesnaku
    konzerva tuniaka
    stipka soli
    mleta paprika
    cottage syr
    9.1.2 Pomazánka s hořčicí
    3 vejce
    1 střední cibule
    1,5 polévkové lžíce nízkotučného tvarohu
    1 malá lžička hořčice
    sůl, pepř, granulovaný česnek
    kopr, petržel listy
    Uvařit vejce a nakrájet na malé kostičky. Cibuli také nakrájet na drobné kostičky a smíchat s
    vejci. Přidat tvaroh a hořčicí - promíchat. Na konci přidat nasekaný kopr a petrželku a
    okořenit. Nechat v ledničce na několik hodin.
    Přidáním tuňáka vznikne tuňákova pomazánka.

• @prezidentka  vyzera dobre, len si myslim ze aj tak jem uz dost vajec, rakze by som volila radsej inu pomazanku. je to na tebe. ja v rakusku kupujem philadelphia pomazanky 5% tuku a su uzasnee. alebo znacku bresso.

• @alore  a v akom obchode v rakusku, myslím značku..bo možno aj tú pri hraniciach v hainburgu by mohli mať

• Do billy v hainburgu chodim. Obcas metro wien. Maju skvely vyber. Urcite tam skoc. Nakupis si pomazanky, syry tvaroh je uplne genialny iny ako u nas. Jogurty 0%tuku 0% cukru activie. Ja s chystam buduci utorok 🙂 vzdy si spravim zasobu na 3 tyzdne a co je najsuper ze nemusis citat etikety, vsade pri cenovkach su pisane % tuku. Ako bonus prechadzka po nabrezi milujem to tam 🙂

• @alore  @prezidentka  aj obycajny Lidl v Hainburgu ma Linessy, u nas ich vidim snad len ked im spravia akciovy katalog 😞 U Hoffera kupujem Light ochutene mineralky 🙂

• Sponzor fóra
  • @katkita  dakujem za radu ale v lidli ani u nas nenakupujem nieto este v rakusku detto v hoferri,penny markt a spol. Ja uprednostnujem kvalitu a radsej si za nu priplatim.

• @alore  kedysi som tam nenakupovala ani ja, ale posunuli latku vyssie. je to tvoja vec. mne len pride zbytocne za rovnaku vec platit viac, a to nie je o kvalite ale o marketingu. Ale bavime sa o Rakusku, kde je tovar kvalitnejsi, ako tu.

• Nikdy by som nekupila tovar znacky ako tesco, clever ,aro, lidl neviem ake ma nazvy, je to moj nazor ,ktory nikomu nevnucujem. to nie je o marketingu ako ty hovoris, ze za rovnaku vec platit menej. predsa ked stoji menej na niecom museli usetrit. ci uz na vyrobe, prac. sil, obale a kvalite ingrediencii. Urcite by som neverila zlozeniu ktore deklaruju na obale. Netvrdim ze to kvalitne musi byt vzdy top mnoho ,, kvalitnych " veci obsahuje ecka farbiva, karcinogeny, ale urcite su prisnejsie kotrolovane kvalitne vyrobky ako nejake pofiderne. Preto treba poctivo citat co kupujeme, a za co vlastne platime ,ci menej na ukor zdravia alebo viacej za kvalitu.
    A teraz do mna 😃

• @alore  akoze netusim, o com debatujete, ale z jedla som ziva a zdrava a preto je to vec, na ktorej nesetrim 🙂

• Ja detto na jedle nesetrim a celkovo setrit neviem
    @swarovski  😃

• @katkita   precitaj si napr ten clanok o ryzi z lidla, prave preto v takychto retazcoch nenakupujem

• @alore  no lidl aj my obchadzame sirokym oblukom 😃 ale je to samozrejme kazdeho vec 🙂 ono, polske potraviny, lysteria a celkovo ten neporiadok v tom obchode... ach jaj...
    ale kazdy nech si nakupuje kde chce 🙂 nikde to nie je med lizat, a v kazdom retazci sa najde nejaka perlicka 😃

• Ked pocujem slovo polske potraviny nozik sa mi vo vrecku otvara 😃 tie ich skandaly s masom, vajciami, solou, teraz ryza, kedysi skandal s lysteriou v potravinach znacky pilos .....des

• @alore  no, vseobecne som tomu nejako nepochopila... co na tom ludia vidia... nezname potraviny, este to aj inak chuti... ale tak zase nejdem moralizovat. 🙂
    jedno im musim priznat, ze marketing maju premakany, a nie je v mediach miesta, kde by tato znacka nefigurovala. najviac komicke mi pride, ked v telerane, nejaky dorby sefkuchar chodi do tohoto retazca a presvidca ludi, ze uzasne polotovary francuzskej, mexickej a neviem akej kuchyne su to prave pre nas 😃 (by ma zaujimalo, kolko za to ten sefkuchar berie 😃 )

• Ono se nedá věřit dnes ani těm značkovým věcem, třeba kunínské máslo, každý si myslí že je české ale je výráběné v polsku a pak ve francii ho přebalují do kunínských obalů 😐 A kdoví u čeho všeho to ještě tak je 😞Kdyby člověk chtěl opravdu jíst kvalitní věci tak by si musel doma zařídit malou farmu a všechno si dělat sám 😃 Já kupuju tvaroh 0.5% značku tesko a nemám s ním problém chuťově mi přijde stejný jako nějaký jiný dražší.A jogurty 0,1% zas kupuju v kauflandu taky jejich značku a nevidím rozdíl oproti jiným... 🙂 Ale třeba masové věci to bych fakt v řetězcích nekoupila, protože je to hnus co s tím dělají a jak je to výraběno a hlavně z čeho.V těch mléčných výrobcích to snad není až taková hrůza 😃

• @alore  No idem ja pozrieť aký mám dátum na tej ryži 😃

• baby tak kraťasy ktoré mi minulý rok v lete boli napasované ale že úplne, nevopchala som do nich ani len malíček a teraz sú mi už kúsok, že velké, je to veľkosť L, už by to chcelo M 😃

• @lolitqa  Gratulujem 🙂 Tak tie kraťase asi už nebudeš nosiť 😃

• baby nedate mi niektora jedelnicek aky mate urobeny aj ja by som sa chcela do nej pustit ale nejaky taky s ktorym nieje moc roboty (myslim priprava jedla) a s potravinami ktore nieje problem zohnat...dakujem za pomooc 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém