Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@ckatka Otruby já kupuju v kauflandu, je to i kvůli vláknině která u této diety chybí, ale má to tuším víc účinků, co si pamatuju je že to zachycuje část cukrů ve střevech ;-)
Odpovedať
@ckatka Ale bez otrub by si potom prisla o chlebik, muffiny, tortily, pizzu, tiramissu, ktore si pecieme z otrub. to by bola skoda. Psylium uzivaj dalej
Odpovedať
16. deň DD a - 6kg... celkom fajn :) aj keď dnes som na obed trošku zhrešila, z jedálne mi zabudli namiesto zemiakov dať ku kuracinke zeleninu, tak som si 3 zobla ]-( no čo už..... :-|
Odpovedať
ahaaa...dakujem vam,...tak sa asi mozno pridam, aj ked manzel je urolog, o tych ladvinach by vam povedal svoje, asi nebude velmi suhlasit, radsej to este s nim prekonzultujem...
Odpovedať
Profilova fotka
Hello :) tak ja sa niekolko dni rozhodujem nad nejakou dietou lebo je to so mnou uz bieda.. :( pred mesiacom som prisla do Anglicka a odvtedy ide moja vaha hore. teraz mam 73 a to je pre mna velmi vela, moja vysnivana váha je 55kg. Uz treti den lezim v posteli chora tak citam a citam a zhodnocujem, citala som si clanky o Kate Middleton a tam som sa docitala ze je velka fanusicka dukanovej diety a ze ju drzala pred svadbou a pri svojej vyske 176 cm vazi vdaka dukanovej diete iba 45kg. Ja by som potrebovala do 2-3 mesiacov dat dole tie moje kileckaa. no stale sa rozhodujem, pretoze neviem kde tu mam zohnat otruby a vobec co to je a stravu mi kupuje rodinka, sice si vzdy sama napisem ze co potrebujem ale trochu sa bojim toho ze ako budu reagovat ked niekolko tyzdnov si nenapisem ovocie a stale budem len jogurty biele a nizkotucne syry a t d. podla vas co? hmm? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@popuska Ahoj, ja ti poviem len tolko, ze ja som bola tiez v Anglicku, 2 roky a pribrala som tam 20 kil. Tak teraz sa to snazim zhodit dietou dole. Kazdy z nej chudne, tak dufam, ze aj mne sa podari. :)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja tu budem minimalne rok ale vidim to na dlhsie lebo sa mi tu paci hihi :) ja by som sa velmi rada dala na tuto dukanovu dietu ale neviem kde tu zohnat tie otruby a co to vlastne je..to je neco ako ovsene vlocky? lebo teraz som na 90 dnovej, da sa tam zhodit aj 20 kilo za 3 mesiace no som zdesena tym vodovym dnom a tymi ovocnymi ked cely den musis jest iba ovocie.. :) tak sa rozhodujem..
Odpovedať
@lulian ahoj, ja som nebola na kavitacii, ale na kryolipolize, na jednej znamej klinike v ba. Sice som sa predtym nemerala,ani potom tak rozdiel v cm ti neviem povedat. Celkovo som sa pred dietou nezmerala. Ja som si nechala spravit brucho 2 oblasti a boky 2 oblasti. Som velmi spokojna v kombinacii s dietou a zdravou stravou, cvicenim pravidelnym mi zmizli speky. Podla mna je jedno ci kavitacia kryolipo alebo ina metoda, dolezite je potom sa,,nespustitˇˇ musis dorzat pitny rezim pohyb stravu,inak sa ti to vrati. To je to iste ako keby po diete zacneme normalne jest tak kilecka pridu spet. Podla mna vela zien robi tu chybu, ye si o danej procedure nic nenastuduju a cakuju zazraky ze bez ich pricinenia vsetky speky zmiznu. Kryolipo nieje pre tucnych ludi ale pre ludi ktory su relativne spokojny so svojou postavou len maju problematicku partiu kde napr nemozu zhodit. Preto som si nechala brucho a boky spravit, inak som neni tucna mam 63,3 kg na vysku 183cm co je myslim si v pohode ;-)
Odpovedať
@lulian este som zabudla, vela zalezi aj od kvalitneho pristroja a kvalifikovaneho personalu. Nikdy by som nesla na nejaku proceduru do maleho salonu ,ktorych je mraky na kazdom kroku. Alebo tie zlavovove portaly co ponukaju poukazky. Kamoska si tak kupila a vysledok kavitacie nulovy. Podla mna maju lacne pristroje neucinne, ludia to prekukli uz , tak ponukaju zlavove poukazky, aby sa aspon niekto chytil. Ked uz do niecoho investovat tak na kvalitnej klinike s dobrym vyskolenym personalom a top svajciarskymi pristrojmi, nie nejakymi cinskymi. Vela bab malo problem ze ich pri kryolipo schladili tak ze im to spalilo kozu, mali pluzgiere, popaleniny, podliatiny a neviem co este.
Odpovedať
@dzimejlka no ja som za kavitáciu zaplatila 10eur..tak myslím ,že to neni velká investícia. sledovala som ako ma merala, takže naozaj to bol ubytok. samozrejme platí, že cvičenie a dieta musí byť, ale môžem s čistým svedomím povedať že to funguje. kedysi to boli nehorázne ceny za tú kavi, ale 10e za hodinu oddychu mi príde ako dobrá cena. zlavové portály to istia :-)
Odpovedať
@alore no ja som bola v takom malom salone, žiadne špeci švajc stroje a dokonca cez zlavový portál..a bola som spokojna, dala som si brucho..nabudúce si dám boky dva krat spraviť. aj ked samotný salon mi bol nesympatický aj tie baby čo v nom robia, ale stroje mali dobré. bola som tam aj na lymfo a prišlo mi to ovela lepšie ako v salone kde som bola predtym aj ked pôsobil profesionálnejšie..
Odpovedať
@alore a k tomu pstruhovy robievam ho tak, že vyhrejeme ruru na 180 stupnov.. pstruhy položím na papier na pečenie na plech.. z vnutra ho poriadne ponatieram korením na ryby a solou...donutra platky citronov a na vrch sladku papriku..a hotovo..peče sa asi 30-40 min podla toho ako velmi máš rada chrubkavu kožu.. ( ja velmi a ta paprika ju spraví ešte chrumkavejšou) potom na konci ked ho už dávam na tanier ho ešte pooblievam s tou štavou čo ostava na papieri..
Odpovedať
Článok sa načítava...
@prezidentka tak to je ozaj dobra cena, v case ked som bola ja to stalo 3x viac :D a to mas cez kupon alebo maju take bezne ceny?
Odpovedať
fuuuuuj dnes som si prvy krat v zivote chcela dat olomoucke syrecky, vedela som ze to bude smrdiet, ale ze az tak...nidky som nic horsie nejedla :-D hned leteli do kosa... otaaaas ]-(
Odpovedať
@dzimejlka to bolo cez kupon..treba sledovat tie portaly.. @alore heh ja milujem ich smrádeček..len škoda, že sú tak strašne slané
Odpovedať
@prezidentka brutaaalne slane...ja ten smradecek nemusim, nuz aspon som vyskusala...nikdy viac-usetrim :-D
Odpovedať
piekla ste niektora babovku? aka bola? dost ma laka
Odpovedať
Profilova fotka
@alore výborná :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@naty565 ahoj ahoj, prosim ta mohla by si aj mne poslat ten jedalnicek, ak ti ho niekto poslal?...a este sa ta chcem opytat ci ta dietka funguje...dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahooj no nie nikto mi neposlal :) a este som ju ani nemala ale ties chcem zacat :)
Odpovedať
ach tie jahody, nic ma nelaka len tie cerstve vonave jahodyyyy..... nemoze byt jeden den v 2 faze cisto ovocny?
Odpovedať
@naty565 a načo vám je jedálniček? naštudujte si dietu a jete povolené potraviny, tak ako vám to bude chutiť, jedálniček je len vzorový a každý je podľa vlastného uváženia. Nesmieš byť hladná a musíš piť veľa vody, jesť otruby a ešte doplniť vitamíny nejakým multivitamínom.
Odpovedať
čaute takže dnes 31 deň asi 11 dni sa mi váha nepohla zo 66,2kg a dnes som sa odvážila a mám 65,4kg pôvodná váha 69,5kg cieľ 58kg(abo 60aspoň keď inak nebude) tak sa teším ale asi preto sa to pohlo zase,že som dala 3bielkovinové dni za sebou tak dúfam,že to pôjde zase ďalej dole lebo ten cieľ chcem už mať v júly keď idem na dovolenku, rozmýšlam ešte nad ultrazvukovou kavitáciou lebo boky stále nereaguju a pritom aj cvičím ]-( ale ja ich dám nejak dole svine :-)
Odpovedať
@naty565 ahoj ja si to obmienam kazdy den nieco ine aj tofu syr mozes ten si davam trebars na obed a jogurty biele ja mozem a tiez cotage akurat to ide do penazi , ale co neurobime pre to ,aby sme boli pekne ze?No neviem co mas rada musis si zvolit to co ty lubis aby ti to chutilo a potom to nie je take hrozne aspon pre mna zajtra si upeciem chlebik a dam si nan sunku na ranajky a na obed tofu potom jogurt s otrubami a niekedy ked mam chut na sladke tak si urobim milacika s oducneneho tvarohu a uvareneho pudingu vanilkoveho dam tam sladidlo zmiesam a milacik mnam....a este ti poradim ze ked mas chut na sladke mozes aj colu licht
Odpovedať
@niki1979 ahoj no tie boky to je aj moj problem
Odpovedať
@juanna ahoj neboj pride aj zeleninka dnes som videla super recept, ze uhorka pokrajana na kocecky potom sa tam da cotage biely, cibulka na kocecky a moze byt aj kopor no vyzeralo to bozsky a urcite aj chutilo a tu vodu si vzdy napustim do flase 2litrovej a dam do spajze a tie flase mam tri a vzdy si jednu polozim na drez a pijem a pijem ..
Odpovedať
@mmmmmm ževraj na tie boky pomáha ten rotačný kruh či ako sa to volá kamoška to má ale necvičí natom ale ja už nie som ochotná vyhodiť zato prachy, chodím do fitka čo mi síce platí firma ale kým som nechodila tak som si kúpila orbitrek, trampolínu, činky fitloptu a viac už niesom ochotná investovať :-S radšej dokončím dukana a snáť na konci to bude lepšie aj s bočnicami :-)
Odpovedať
@mmmmmm zeleninka konecne zajtra :) teraz som mala 3 dni Bckove.... mne zacala strasne chutit kombinacia cunka a cottage pazitka, a pekne zmiesane... ale ten salatik skusim
Odpovedať
Caute caje, po dlhsej odmlke sa konecne ozyvam, posledne dni total hekticke a totalne porusovanie druhej fazy :-( a uz tak malo mi chyba byt v tretej... :-| no musim sa polepsit, mala som narodeniny a v kuse slavim :-D vcera chipsy, vodka, bageta, v piatok pizza, vino, v sobotu zas oslava.....omg.....ani sa nevazim...oblecenie sice stale v pohode a oslavne hlasy na moju postavu pocuvam...tak drzte prsteky, nech nepriberiem ]-(
Odpovedať
@mmmmmm ten rotačný kruh mam doma len nejako vrzga už som ho veru dávno nepouživala, ale ked hovoriš že pomáha skúsim to....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?