Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ránko :) už len 21 dní a sme v 4 fáze!! :)
Odpovedať
@atlantida ahoj, gratulujem :) prosim ta v 3. faze ked mam bielkovinovy stvrtok mozem si dat aj ovocie ci nie?
Odpovedať
@prezidentka ahoj, ako? Mne sa dnes konecne pohla vaha 63,0 kg :) juuuj jaka som happy. Vcera vecer som bola vo fitku zabehat si 400kcal som spalila. Fajne to bolo. Dnes mam bielkovinovy stvrtok. Ranajky- otrubove pecivko, pomazanka, syr desiata- ananas? neviem ci sa moze ovocie v BD 3 fazy obed- palacinky plnene panna cotou ktora mi nestuhne nikdy :) olovrant-jogurt vecera- tuniak
Odpovedať
Profilova fotka
@alore nie, pokial viem tak v 3 faze ked maš ten jeden B den, tak ješ iba potraviny povolene v 1 faze, teda iba bielkoviny :) a ako dlho si v 3 faze? :) už si mala HODY? :D :D
Odpovedať
Ahojte Dukanky, ktora ma vysku +/- 160-165 cm, nech vymenime rady, aby vysledok zacinal 5kou? DD drzim od 1.5. ubytok zatial 4kg, cize 64. Som v druhej faze, a striedam 5 dni bielkovinovych a 5 bielkovinovo-zeleninovych. na zaciatku som sa vazila aj merala a najblizsie sa budem v pondelok, ked budem zacinat 4. tyzden :)
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake ahoj :)a čo veď narodeniny sú len raz v roku :D hlava hore, daj B den :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katkita ahoj, ja mam výšku cca 162 :) krásne, 4 kg si zhodila už :) takže chceš mať 59? či aký je tvoj cieľ? :)
Odpovedať
@atlantida dakujem,j od 17.5 som nieco medzi druhou a tretou fazou, pridala som ovocie kazdy den na desiatu a BZden mam kazdy den okrem stvrtka,vtedy mam BD. Este sa bojim pridat chlieb, cestoviny, ryzu, zemiaky. A na hody si vobec netrufam. Mam hruzu ze priberiem. Asi 2 tyzdne zotrvam takto a potom zacnem aj zvysok pridavat. Raz za tyzden si dam prilohu k obedu a raz si doprajem hody. Ty si v tretej faze schudla este? Nenabrala si nic spat? Papas uz 2 prilohy k jedlu za tyzden? A dvakrat mas hody? Co si davas na hody? Ja som rozmyslala nad zemlovkou, ale neviem. Uvidim este.
Odpovedať
Baby nezacali vam PADAT VLASY niektorej z dietky? Lebo mne dost padaju a to jem vitaminy od zaciatku dietky. Toto iste sa mi stalo aj na konci 90 dnovky. Vypadala mi polovica vlasov. Ach. Zacala som brat pre tyzdnom aj revalmax-podobne ako revalid. Mate niektora skusenost? Pouzivam aj vichy dercos ampulky tie mi vzdy zabrali.
Odpovedať
Profilova fotka
@alore Mne začali padať vlasy pred rokom a pol a tiež som hľadala čo si na to dám a keď som bola v ČR mi v lekárni poradila šampón alpecin a od vtedy ho používam a som nad mieru spokojná :-)
Odpovedať
@alore kup si revalid vazne funguje je super :)
Odpovedať
cawte baby ja som touto dietou dala dole 5 kg ale potom prislo tazke obdobie a ja som zacala jest normalne aj ked som jedla vatsinou zeleninu dnes som sa vazila a vaha sa drzi tam kde som skoncila a som sa rozhodla ze idem na to znova cize vaha 65 chcem dat na 55 drzte mi palce snad to uz nevzdam :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@melbe ahoj mam revalmax je to cca to iste novsie a nieje z toho tazko na zaludok
Odpovedať
@melbe to je super ze si nepribrala aj ked si jedla normalnu stravu, tak nech sa ti dari v chudnuti a prajem ti pevnu volu, aby si to uz nevzdala a vydrzala az do konca :)
Odpovedať
@alore ja som mala od koznej po vsetkych vysetreniach odporucene 6 tabliet denne po dobu jeden mesiac a uplne sa mi zastavilo vypadavanie a ovela rychlejsie mi rastu
Odpovedať
@alore dakujem pekne ma chyta uz take zufalstvo niekedy ze sakra ani jednu dietu neviem vydrzat :D ale snad to uz teraz dotiahnem do uspesneho konca :)
Odpovedať
@alore ahoj, tak dnes ubytok iba 100g takže mam 63,7 ale za to môže asi ten parižšký šalát čo som si dala včera. Ale verím, že sa to pohne.. Kurnik, dnes som mala tak v pláne isť si zabehať, ale ostalo iba pri premyšlaní.. ked to nedám doobeda pak sa neviem donutiť..ale slubujem, že zajtra ráno rovno idem na železnu studničku a dam aspon 2 kiláky.. netreba to prehanať hned zo začiatku :-) no ja dnes rano jogurt, teraz si dam dukan chleba s cottage a neskorší obed bude super šalat z fresh garden salads-- neskutočne tam robia.. inak dnes mam presne dva týzdne čo držím :-)
Odpovedať
@prezidentka jeeej na zeleznu som aj ja chodievala, milujem to tam, moje najoblubenejsie miesto v ba :) nechce si dat zavezok sportovat ako ja napr ze si stanovis dni to ta donuti sa dokopat ja pravidelne pon, str, piat, beham, cvicim. Vzdy sa na to tesim. Hlavne si to neznechucuj a zacni hned, cim to budes dlhsie natahovat, tym to bude horsie :) ale jaka zlata.... ze slubujem :D xixi ja prave dojedam palacinky s tvarohom mnamka...fiha uz dva tyzdne drzis to tak letiiíi , gratulujem
Odpovedať
Profilova fotka
@alore ja som tiež, chlieb pridavala pomaly, viac menej, vobec ho skoro nejedavam, nejak mi nechýba, ale ked mam chuť tak si dam :) ovocie, tak to ano, skoro každy den, ale ja niesom velmi asi na ovocie, lebo niekedy cez den ma to ani nenapadne dať si ho :)) hody mavam 2x do tyždna, a neviem či to tu mam pisať ako vypadaju, pretože zo mna by ste si priklad brať nemali :) ale mam v tom 3 jedlá, predjedlo hl. jedlo a dezert, čiže ak si daš žemlovku, tak ja by somju brala možno ako dezert , :D :D :D :D: D: D :D nevažila som sa, ale schudla som si mylsim, teda aspon na cm som si ista :) budem sa važiť, ale asi až buduci tyžden :/ :D som zevdava, ale všetci mi vravia STOP STOP už nechudni, oni nevedia pochopiť že ja už viac nechcem schudnuť, ale musim prejsť celopu dietou ! :D
Odpovedať
@atlantida toto aj mne vsetci hovoria,ze uz nech neblaznim, nech nechudnem, tiez nevedia pochopit ze do konca uagusta budem este na dietke, a potom sa aj tak neplanujem vratit k starym navykom...zvykla som si takto... neberiem to ani ako dietu, proste novy zivotny styl.Oni su asi stara skola vsetci :D xixi potom ked sa odvazis daj vediet prosim kolko si este schudla v tretej faze. Nehodila by si prosim tvoj jedalnicek 3 fazovy kludne aj den ked mas nejaku prilohu alebo hody, nech viem porovnat ci toho jem malo vela. Dakujem
Odpovedať
dievcata diety? vazne? tie co chudnu drasticky tak gratulujem, zarabate si na uzasne zdravotne problemy..a vypadavanie vlasov? a divite sa? to vas organizmus prosi aby ste prestali s tymto trapenim sa... staci jest a nezrat... Staci jest pravidelne kludne to co jete po mensich porciach, pit vela cistej vody-aspon 3 litre denne, jest dostatok zeleninky a ovocia, a hlavne sa hybat.. Jedine obmedzenie - nejest vyprazane ani mastne jedla, sladke malinovky a nepit alkohol. Ja som takto bez problemov schudla 6 kil..a nicoho co mam rada som sa nevzdala, aj cokoladu som jedla.
Odpovedať
baby nie ste z diety unavene???resp. nepocitujete nedostatok energie....???...ja ju drzim asi 3 tyzdne nejak tak ,som v druhej faze a asi posledny tyzden idem zomriet,...ani ked evla spim,ani ked malo spim...stale som unavena, v roboe zaspavam...totalne ma to vyciciava...beriem vitaminy a uz vazne neviem co mam robit.....
Odpovedať
ahojte pridávam sa aj ja k vam :-) dnes končim ešte len treti den takže ja som ešte len na uplnom začiatku a mam ešte dlhu cestu pred sebou a poviem vam že pre mna je to dost ťažke ja som tak pažrava na sladke a teraz len slintam a žujem žuvačku od čoho ma už sanka boli :-D @lenlub1 ahoj ja som ešte len na začiatku a skapinam od unavy myslela som že to časom prejde a teba to drži stale? :-S
Odpovedať
@jenn praveze som sa od zaciatku citila ajn ale posledny tyzden je to des....snubenec dakde vycital, ze to je ok ,ze energiu nemam,lebo cukor a tuk neprijimam a telo ma spotrebovat to,co ma tak je to faj,ale no citim sa hrozne..
Odpovedať
@lenlub1 ale to časom prejde nie?... ty to už kolko držiš?
Odpovedať
babovka upecena vonia luxusne dufam, ze tak bude aj chutit :D zajtra si k nej prvy krat spravim nutelu som zvedava aka bude. Dnes na veceru som mala hemendex a platkovy syrcek mnam :)
Odpovedať
ahojte holky z naší školky :-) takže dukanka vážne funguje??? naozaj tak ako ju opisujú??? mám 65 kíl a potrebujem dať dole aspoň tých 7-8 kíl... skúšam všetko a mám pocit,že priberám aj zo vzduchu a čistej vody :-| :-S :-S brala som aj XL-S medical,žiadne výsledky ani účinky som nepocítila... teraz som začala brať Lipoxal xtreme a pri ňom nemám pocit hladu...či zaberá uvidíme :-) ale hlavne ma zaujíma tá dukanová diéta,porobím skúšky a idem na ňu!!!! odporúčate mi ju???
Odpovedať
@tesoro ahoj vidím že držíš dukanovú diétu a čítala som aj pár tvojich príspevkov v ktorých píšeš že to ide :-) ale ďalej tvoje príspevky nejak nevidím a nechce sa mi ich v tom nespočetnom množstve hľadať tak ti takto napíšem :-) chcela by som schudnúť pomocou tejto diéty,tak chcem vedieť,ako sa ti ďalej darí a či to nie je len dočasný "oblbovák" :-)
Odpovedať
@pupatko1 ahoj urcite funguje ja som dala dolu 10 kil, dostala som sa do druhej fazy a tam asi po mesiaci som zostala stat na vahe, tak som to porusila a idem do toho znovu dnes som druhy den v prvej faze a ked sa to pohne tak pojdem do druhej a uvidim potrebujem dat dolu este aspon 5az 10kil a bude to fajn ale zarucene funguje to mi ver nic lepsie som nikdy nedrzala...drzim ti palce,aby ti to islo dolu...
Odpovedať
@mmmmmm 10 kííl??? tak to ti teda blahoželám a závidím ;-) :-) ani nevieš ako si ma teraz nakopla , toto som potrebovala :-) a keď si zostala stáť na váhe v druhej fáze a porušila ju, váha ti išla hore keď si začala znova jesť normálne??? a ako si sa stravovala??? neopísala by si mi prosím aspoň stručne tvoj priebeh??? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?