Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@juanna som si stopercentne istá :) som to skutočne ja na obidvoch fotkách. Tá kde som v ružovom saku je z minulej stredy :) ale tiež sa čudujem, že či som to ja, lebo takto v zrkadle mám furt pocit, že to nemohlo byť až 16kg :D
Odpovedať
som zo seba uplne sklamaná ešte min,týžden som mala 64kg a teraz mám 65,5 :-( úplný hnus porušila som dietu 2 dni po sebe a som na seba nahnevaná ale že velmi už buduci týžden som mala mať že 60kíl takže je to uplne na riť asi musím zase dať len bielkovinové dni...minimálne 5 :-S
Odpovedať
@lucky3 @lucky3 ajoj. No ta vaha sla dolu pretoze telo bolo zvyknute na prijem bielkovyn a minimum sacharidov. Tym ze si sa prejedla zakazanym telo dostalo sok s znova sa nastRtovalo spalova ie :) je to nieco ako sacharidove vlny.sem tam je to spravne riesenie ak vaha stagnuje a ani cvicenie nepomaha tak je spravne si dat viac sacharidov a potom dalsi den na nule. Uvidis teraz ako ti to znova pojde pekne dole na bielkovinach :)
Odpovedať
@lajba mne sa to paci. aj tak mam uz bmi na hranici alebo dokonca pod hranicov 18 ;) Vyska 183 niekedy mi aj 185cm nameralo vaha 62,6 ale mala som aj po bielkovinovom stvrtku 62,3. Moj ciel bolo 63,7 potom 63 a teraz mi ani 62 nestaci : D asi to potiahnem na 60 ked sa telo nevzburi
Odpovedať
Profilova fotka
@krisstinka ale mne zisla vaha dole po tom hodovani :) A tiez mi napadlo, ze opat by sa to malo nastartovat, tak si davam zas par bielkovinovych dni.
Odpovedať
@alore mas nejaku foto pred dietou a teraz? kludne aj bez tvare....
Odpovedať
@alore chápem Ťa, tiež uvidím, že čo bude :D cieľ je 65kg :D ale dávaj pozor, aby si potom nestratila kontrolu nad sebou, aj keď jedálniček máš v pohode, čo si pozerám :) vieš, aby si neprešla za "zakázanú" hranicu...pevne verím, že všetko je pod kontrolou :) držím palce, nech sa darí, zajtra idem kuknúť tie cestoviny :)
Odpovedať
@lucky3 ved ano po tom hodovani ja viem, ved vravim ,ze telo dostalo sok a zacalo viac spalovat ale ak by si to urobila dva dni po sebe malo by to fatalne nasledky to by si zasa vsetko snazilo ulozit takto jeden den a staci to :) uvidis teraz to pojde zasa dolu len si daj tie bielkovinove dni uvidis ze este kilo das dole :)
Odpovedať
@alore ajoj a inak ty uz si v tretej faze? Kolko si dala dole ak smiem vediet? Ja som uplne v pohode nechapem mam prvu fazu druhy den a som ako na drogach :) vobec ziadna unava dnes dokonca som odbehla 1:10 nic nerobim na silu na behanie som zvyknuta potrebujem to kazdy den,ale myslela som ze ak vylucim uplne sacharidy budem unavena a ja som opak toho :) akoze toto fakt nechapem zajtra mam treti den tak uvidime :)
Odpovedať
@krisstinka ja som uz nieco medzi 2- 3 fazov. ovocie jem doobeda uz skoro mesiac. prilohy k jedlam nejem a celozrne pecivo som tiez este nezaradila lebo slovenskemu nedoverujem.zajtra idem do wien mam v plane nakupit pravy celozrny chlebik. dam si zamrazit do zasoby. neviem kolko som schudla pociatocna vaha mohla byt 72-74 kg nevazila som sa.chudnem od polovice januara. co si pamatam tak po bd 5 na zaciatku som mala necelych 70. Ja som tiez ako naspeedovana bez sacharidov. sranda tiez cvicim a behavam. potom som taka nabudena ze mam problem zaspat.
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko dukanky :-) Dnes ráno po 5 dni I. fázy -1,8 kg :-| Zajtra chcem prejsť do fázy II., ale čakala som vyšší úbytok váhy za tieto prvé dni :-(
Odpovedať
@alore dobre ranko :) no supis asi sme na tom rovnako. S tym spanim mam problemy aj ja. A rano uz o 7 cvirikam :)no ja som sa zvazila prave a znova som schudla.poviem ti pravdu myslela som ze dnesna vaha bude ako vcerajsia pretoze som za jeden den dala dole 2kg a dnes sa rucicka znova pomhla nadol. Mam 57,3 a dnes mam treti den 1 fazy cize za dva dni to mam 2,8 kila. No to je fakt sranda uvidime zajtra.dam si 4 dni 1 fazy cize este aj zajtra a potom idem do druhej ;) no a to pecivko sa da aj upiect doma :) kupis si celozrnnu spaldovu muku a s toho su neskutocne bagdtky a velmi zdrave :) moja kamoska ich pecie tak mam vzdy od nej neake :) ale teraz ziadne bagdtky ;)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@krisstinka Za dva dni - 2,8kg? =-) no tak to je fakt super, gratulujem, drž sa aj ďalej. Aj ja chceeeeeeeeem ;-)
Odpovedať
@zuzana018 no tiez som myslela ze tak 2 kila max dam dole za 4 dni 1 fazy. No ja si jedlo rozdelim na 5 porcii denne a taktiez jem max 900 kalorii .Mne to takto vyhovuje hladna nie som kedze pekne kazde 2,5 hodiny papam a kazdy den si zaneham .Tak uvidime mozno sa mi to podari do mesiaca zhodit na tych 54 kil a potom uz zacinam s trenerom makat vo fitku kedze teraz nemoze koli skole.Tak sa tesim uz velmi na to .S nim to pojde zasa dole na tych 50 ako som mala vzdy :) Ale dukanova dieta sa mi paci takze aj jedalnicek mu poviem aby mi zostavil podla toho alebo si to proste prisbosobim 3 faze a bude :)
Odpovedať
Profilova fotka
@krisstinka no po prvom dni BD po tom mojom obzerstve :) mi klesla vaha o 0.8kg. :)
Odpovedať
@krisstinka ahoj to mas strasne maly prijem 900 kal (nechcem ti do toho kecat sama si najlepsie rozmuies) ja mam okolo 1200 kcal tiez 5 jedal, nebojis sa jojo efektu? Chudnes podla mna moc rychlo. Ale ty si rozumies. Ja som chudla pomalinky pol roka 10 12 kilov a vo fitku cvicim asi 1,5 roka aj s trenenrom 3 krat v tyzdni. len tento tyzden som necvicila, nestiham, tiez skola mi dava zabrat. Dnes idem za odmenu do Wien idem si kupit nove rifle a kabelku za skusku a za schudnutie, ale kupim isto milion veci jak sa poznam :D Dnes sa nevazim neni som doma , som na byte tu nemam vahu takze netusim, ale spala som 1,5 hodiny dnes tak myslim ze som asi riadne za noc spalla kalorie. Dnesny ,,vzorovy jedalnicekˇˇ R- tvaroh+ jogurt+ otruby nestihacka nezjedla som cely, aby som nezaspala po prebdenej noci 0,5 litra koly + redbull- toto ja nikdy nezvyknem,ale ked musis tak musis D- skuska :)) este teraz mam stiahnuty zaludok O- vyvar, prirodne masko + idem kupit shirataki Ol- za odmenu ze som dala skusku gumenne cukriky, to vo viedni na kohlmarkte vychodim :-D V- kupim v rakusku nizkotucne vecicky a ine vychytavky tak nieco skombinujem, inak prazna chladnicka Zajtra sa moj jedalnicek zlepsi ked budem doma, slubujem :-p Napisal uz niekto dlhsi prispevok? Baby ja som tak namotivovana ja tych 60 kilov budem mat stoj co stoj :-D
Odpovedať
a este vecer si doprajem moet za odmenu musim predsa tu skusku zapit, som sa s ucenim na nu mordovala 3 tyzdne, urcite to bude zaujimave kedze som od januara nepila :-D
Odpovedať
@alore nie tak to je aj tak hlavne voda ten ubytok. Proste som sa odvodnila a jasne ,ze to uz nepojde tak rychlo dole v druhej faze. No nie na mna to nie je malo tych 900 naozaj ja som zvyknuta a ked budem mat hlad jasne ze si dam este viac ,ale nasilu do seba tlacit nebudem ;) ved uvidis ako to pojde teraz uz aj mne pomalicky . Nebojkaj sa som v poho :) no hlavne to ze beham to vela urobi .a dnes som si urobila na ranajky palacinku s tvarohom a aj nutelu so stevie a kakaa takze som mala pocit,ze som sa hrozne najedla sladkeho a pritom skoro ziadne sacharidy ;) uplna parada ;)
Odpovedať
@alore Ty si fakt jak naspeedovaná :D sa tu len smejem z tvojho príspevku :) Je z neho cítiť tú úľavu, že máš po skúške :) poznám dobre tento pocit, tak si všetko zaslúžiš :))) Inak som včera odcvičila tú Jillian Michaels a dala som si ešte 20 min na steperi, ale to som skôr šla poklusom :D bola som na kompletku prepotená :D a fakt to nejako funguje, že som potom bola tiež nejaká živá :D dnes dám zasa, je to ako droga :D mimochodom váha ide dole :))
Odpovedať
@alore moja potom daj viediet ci mali tie shirataki pojdem aj ja to kupit :) No a mas aj ty neaku foto ? Odkial si inak ?
Odpovedať
ahojte, chcela by som sa opytat aku znacku jogurtu a tvarohu s obsahom 0,1% pouzivate, dakujem za odpoved 8-)
Odpovedať
Zdravím vás, zaradila som sa do Dukan teamu pred šiestimi dňami a musím povedať wau! Výsledky sú celkom slušné, lebo mám odskúšanú aj delenú stravu, aj 90 dňovú........mliečnu etc. Pozerám fórum každý deň, zaujalo ma cvičenie Jillian Michaels. Našla som ju na YOU TUBE. Neviete niektorá, či sa dá aj stiahnuť ? Pre morpheu: Tvaroh kupujem v Tescu 0,5 % mäkký a Jogurt biely 0,1 Tesco.
Odpovedať
Ahojte dukanky, uz viacerokrat som bola "ucastnickou" dukanovej diety, no vzdy neuspesne. Mam totiz slabu volu a casto to koncilo strasnym prejedenim a samozrejme jo-jo efektom :-( . Takze som sa rozhodla, ze toto bude moj posledny pokus, dufam ze mi to vyjde, ak nie, tak sa asi natrvalo vzdam vsetkych diet aj dokonalej postavy. Drzte mi palce! :-) Mimochodom meriam 157 cm, vazim 74 kg a vysnena vaha je 55 kg.
Odpovedať
Profilova fotka
@pinetka26 Ahoj jasné že sa dá stiahnuť na ulož to :-) ja ju cvičím ako sa cítiš ???
Odpovedať
Baby ja mam zajtra 4 a posledny den 1 fazy a rozhodla som sa ze vo svrtok si urobim segedinsky z morcacich prs ;) jasne ze bez oleja ale mrte sa tesim to bude mnamka a este aj na zachod pojdem :) pekne ma to precisti . Milujem segedinsky z morcacich ;) je to skveleer
Odpovedať
Profilova fotka
baby dnes mi končí 3.faza, mal by nastať prechod do 4tej :))
Odpovedať
Keďže som si kukla dnes reláciu Bez servítky :D, tak Vám posielam niečo na pobavenie :D http://www.youtube.com/watch?v=dwzPXe...
Odpovedať
Ahojte dukanky!!! Dnes som mala strašný deň stále som bola hladná a aj som veľa papala aj som si dala pár slaných nepovolených sušienok!!! :-x To ale asi preto že moja váha nechce klesať, bojím sa že to nezvládnem a opustím sa, ako ste prekonali krízu???Pomóóóóc :-.
Odpovedať
@winzy úplne v pohode, som nejaká naštartovaná, preto zháňam ešte pohyb. Mám síce 3x do týždňa Zumbu, ale to je skôr relax, tak niečo ostrejšie by to chcelo....
Odpovedať
@katkakristi ahoj presne na tomto som aj pohorela vaha nie a nie dolu a ja zacala jest a samozrejme ze som pribrala, ale chcem i nadalej chudnut ale uz naozaj neviem ako sa mam nastartovat..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?