Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinkamt vieš čo Kati, ja som si to tiež nevedela predstaviť a teraz dokážem odolať aj takým jedlám, ktoré by som pred tým doslova zožrala hmatom ruky. Včera sme s mužom kupovali nanuky, moje milované, a vzal aj mne - no, vrátila som ho :-) :-) :-) :-) :-) už aj toto je pre mňa výhra, pretože pred diétou som bola neskutočný žravec ;-)
Odpovedať
Ahojte Dukanky, Ahoj Lajbus po vcerajsom vylete -100g :-D ale bolo by to aj viacej len som nebola na velkej :-D :-D :-D Dnesne menu: R- hemendex ktory som nemala vcera vecer, otrubove pecivko,philadelphia, jogurt D- ako kazdy den melon O- palacinky plus rebarborovo nektarinkovy dzemik, (vcera som si kupila rebarboru budem robit slivkovy dzemik) Ol- 2 jogurty V- zavinaaace mnamky Pohyb- dnes idem klasicky do fitka na pas aspon 400kcal by to chcelo spalit Pekny dnik vsetkym prajem
Odpovedať
@zuzana018 zuzi ahoj aj ja musim odolavat, vcera sa mam pri mne tlacila mcflurry almond magnum :-D a vecer tlacila kukuricu ]-( ale pohodicka ja mam velmi pevnu volu tak nehrozi ze by som porusila. Super ze si odolala to znaci ze si zmenila zivotny styl, len tak dalej
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata, chcem sa spytat.......manzel drzi dietu so mnou, 2. den2. fazy a ma par dkg nahor, ja mam skoro 1,5 kg dolu........cim je to, ze mu to nejde..........je z toho sklamany, ale ja mu stale hovorim, ze musi vydrzat!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinkamt Kati, len nech pekne pokračuje, on to vydrží - je to tým, že teolo sa po útočnej fáze "zľaklo" a teraz, keď mu dal aj zeleninu, tak si rýchlo začalo robiť zásoby. Ja som na začiatku druhej fázy tiež priberala...ale po pár dňoch si telo zvykne, že to stredanie dní je pravidelné a že pravidelne dostane aj niečo iné okrem bielkovín, tak sa chudnutie zasa rozbehne. A tebe gratulujem, -1,5kg od pondelka, veď to je veľmi pekné. Na zajtra si pripravená??? ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alore tak moja, ja už len dúfam, že v tom aj zotrvám, pretože pri deťoch, mužovi, kolegoch, ktorí jedia bežné veci je to fakt ťažké a vždy veľké pokušenie. Ale dnes prišla kolegyňa z vedľajšiej kancelárie po 2 týždňoch z dovolenky, a nevedela že držím diétu - a len sa postavila spoza PC a vraví - Zuza, ty si ako schudla, no supeeeer, typujem tých 6 kg máš dole"....juj... ako ma to potešilo..lebo je to osôbka, čo na srdci to na jazyku a nekladie si servítku pred ústa...tak paráda x-)
Odpovedať
Profilova fotka
hallloooo, no kde ste sa všetci podeli??? čo cvičíte??? :-D ja sa akurát napchávam mliekom a v ňom 2 lyžičky otrúb, lebo na ne akosi zabúdam, tak ich idem jesť takto na priamo :-p na raňajky som si dala otrubové pečivko, ale len 1 koliesko, syrokérm a paradajka olovrant : káva s mliekom obed : hovädzie mäsko na šampiónoch, kapustovo-mrkvový šalát, dusená brokolica a baby mrkva olovrant : otrubové mliečko :-D večer : žeby lečo? alebo niečo také podobné ;-) večera 2 a olovrant 2 : Tiramisu :-)
Odpovedať
uzasne v 2.tyzdni dietovania a nedostatku ovocia zistit, ze melon je zelenina a ze ho mozem papat :-D zajtra ranajky su uz jasne :)))))) mnami mnam :-D po poslednom sokovanom vazeni ze +1kg, aom sa vazila uz len raz a to kilo opat kleslo, odvtedy som sa uz neopovazila slapnut na vahu a rozhodla som sa ze mi bude stacit vazit sa 1x tyzdenne :-D
Odpovedať
@raduska23 Ahoj neviem odkial mas taku informaciu ze mozes melon v 2faze ale Dukan v knihe pise ze melon sa moze az v 3faze aj to len trochu kedze obsahuje az velmi velke mnozstvo cukrov:) Takze to necham na teba ci pojdes podla DD alebo podla nespravnych info:):)
Odpovedať
@raduska23 .... Zoznam povolenych potravin v 1,2,3 faze :):): http://www.dieta-protal.sk/strava/
Odpovedať
@ncora http://www.metoo.sk/2534/melon-najsla... ale kedze je v dukanovej diete povazovany za ovocie tak je teda zrejme zakazany :-(
Odpovedať
@raduska23 Po přečtení tohoto článku jsem začala uvažovat že přes léto by nebyl špatný sem tam melounový den když to tak pročistí tělo a ledviny už jenom proto že tato dieta je na ledviny nápor ;-) Asi si ten melounový den někdy udělám :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
dobre ranko zienky, tazka tema ten melon. ja si tie melonove dni ale robit budem, klesla mi vaha o kilo a pol po nom a urcite sa z neho nepriberie, akurat ta dobre precisti :-D kazdy nech si robi ako chce, baby, dnes vecer bude u nas doma party, viem ze pit by sa nemalo, ale ja to vypotim s Jillien potom :-)a viem, ze ked som pripita mam vselijake chute, tak si idem spravit syrovu roladu nech mozem nieco maskrtit aj ja ked tu budu kamarati... ak sa podari , pridam foto :-) pekny den prajem Ozaj, vcera o pol 11 vecer som jedla tu rebarborou vyzivu , prisla som z prace uplne vyhladnuta a tak som sa bala postavit na vahu , ale nastastie ani gram hore, praveze kilo a pol dole a to som mala 2 zeleninove dni :-) zeby ten melon? :-)
Odpovedať
Ahojte babulky, dnesne vikendove menu: konecne zeleninka R- otrubove pecivo, cottage, paradajky D- melon ako vzdy O- kvasnicova polievka, cuketova ,,pizza´´ vcera som krstnej skonfiskovala recept, trosku ho poupravim tak som zvedava co z toho bude Ol-2 jogurty V- zeby leco? uvidim Vcera vecer som dala fitko -400kcal dnes ficim na Jillian Pekny vikend!
Odpovedať
mnaaaam najlepsi dzemik aky som kedy jedla :-D :-D :-D
Odpovedať
Dievcata, kocky tam sice nie su :-D ale mozno je cas kupit nove rifle :-)
Odpovedať
este sa najde niekto , kto pochybuje o DD alebo Jillien? :-) tie rifle som mala napasovane pred dietou , teraz zo mna padaju ;-) a to nedietujem ani 2 mesiace! :-)
Odpovedať
@alore aky dzemik?
Odpovedať
@cherrymania rebarborovo-slivkovy najlepsi na svete !!! :-D super vysledok , len tak dalej! Kolko este planujes schudnut?
Odpovedať
@alore ked budem v 3 fáze skúsim určite ! Ďakujem , aj ty vyzeraš super! Ešte by som chcela dať 4 kilecka dole , tak uvidíme ako pôjde ...
Odpovedať
@cherrymania dakujem, aj ty vyzeras na jednicku s hviezdicku :-D nepochybujem ze das dole tie 4kg. Baby vcera vecer som porusila boli sme s drahym na spacirke v meste dala som si kopcek vanilkovej a kopcek kokosovej, potom nealko pinu a mojito :-| a cuduj sa svete nic! vaha sa dnes rano nezmenila stoji :-D :-D :-D R- otrubova kasa, melon zlty polovica D- slivky O-kvasnicova polievka, fasirky z chuduckeho bravcoveho maska (zo stehna) + kelovy ,, privarok´´ Ol- 2 jogurty V- 2 zavinace Uzite si nedelu a nespalte sa velmi :-D ;-)
Odpovedať
Dobre ranko dukanky, no vcera som zhresila aj ja, vcera sme mali party a pila som captain morgan, zjedla za hrst pukancov , tusim aj 5 arasidov, po syrovej rolade sa len tak zaprasilo, ani som nestihla odfotit :-( este ju urcite spravim, lebo bola super , tak potom uz odfotim, Vaha je aj napriek vcerajsku ok, teraz is dam take 3 -4 bielkovinove dni za to :-D vytrestam sa :-D Peknu nedelu prajem , ja ju stravim v praci :-( nechce sa mi tam ist vobec ]-( :-S
Odpovedať
sranda musi byt - riesili sme melon, i ked je zelenina, v diete sa radi medzi ovocie a nieje povolene v 2.f, no napriek tomu paradajky su ovocie a su povolene v 2.f ako zelenina :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby caute....:)objednavali ste si uz nieco z dukan shop??napriklad u cokonatierku?dobra je??ja som si objednala veci asi za styridsat eur:))co uz:)hlavne sladidla,kazdy den peciem nieco dukan...
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAu ja som bola od stvrtka na takej minidovolenke,a uuuha hresila som,aj ked som sasnazila jest podla DD,aj chlebik som mala svoj...ale na vahe ani plus ani minus...od zajtra si dam Bielkoviny 5 dni,tak uvidime...Chery,zavidim,mne to preco nejde tak super dole??? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ako vas citam,vsetky sme zhresili ez vikend :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
@ncora mozte mi povedat na tie vase tovsty recept? Dakujem
Odpovedať
ahooojte, tak riskla som to, bolo to silnejsie ako ja, vcera ranajky a vecera melon, olovrant zmrzlina :-D a cuduj sa svete -800gr (po meloniku kvalitne WC :-D ) urobilo svoje :-) ale od dnes uz zase poctibo B 8-)
Odpovedať
inak bilanci pom 2tyzdn. -2,7kg do ciela 7,3kg :-D a uz sa opat zmestim do svojich nohavic- veeeelka radost :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, dobré ránko, pozerám, že som nebola sama, čo cez víkend hrešila :-D Ja teda konkrétne v sobotu koláčikmi, no ale akosi som to nezvládla a neodolala som, a viete čo? ma to ani akosi netrápilo x-) x-) včera som mala BZ deň, ale naordinovala som si len B no a dnes podľa plánu tiež Bdeň, tak snáď to troška vykompenzujem ;-) Váha ráno opäť potešila...juj, krásny pocit to je, keď to klesá, však???? u mňa klesá po dlhooom, ale fakt že dlhoooom období. x-) takže váha dnes ráno 71.4 kg, do cieľa???? 1,4 kg alebo 6,4 kg??? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?