Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@15nisa ahoj. Ako sa ti vlastne na intráku darí držať túto diétu? Ty sa tam nestravuješ? Keď sa učíš, nepotrebuješ do niečoho zakusovať? :-D :-D Blbý zvyk!!!!!! Ja sa budem vážiť až v pondelok, ale naposledy v pondelok som mala 62kg. Dnes mám v "diári" plávanie :-D , takže dúfam, že niečo zo seba spálim. :-D
Odpovedať
@11xena11 tak na intráku mi to ide aj lepšie ako doma :-) s sobotu si spravím nákup a potom to všetko zjem od pondelka do piatka :) pri učení keď mám chuť na niečo zvyčajne sladké :-D tak mám v šuflíku tmavú čokoládku x-) ja by som chcela v sobotu vidieť 61 :-N no uvidím ;-) ja som včera bola plávať a tiež som bola v saune :-) dnes už mám za sebou jillien 2 a ešte večer si pocvičím a potom sa ešte spotím pri brigáde , chodíme upratovať , tak to je tiež ako ,,sauna,, no uvidím :) koľko kg si mala pred Dukankou ? a máš nejaký cieľ ? ;-)
Odpovedať
@11xena11 Jeeeeeeeeeeeej :-) :-) :-) :-) ďakujeeeeeeeem :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja držím od mája...zatiaľ -10 kg....
Odpovedať
Profilova fotka
@eitsirch to neni kompliment,to je pravda :-D ,jasne ze vidiet rozdiel medzi starou a novou fotkou
Odpovedať
Holky, tak jsem trochu pekla. Skořicové keksy, recept jsem si trošku upravila podle jednoho na keksy ze začátku fora-- 20 lžiček ovesných otrub 6 lžící bílého jogurtu 2 vajíčka 1 kakaový puding 1/2 kypřicího prášku stévie(či jiné sladidlo) dost skořice (a použila jsem i punčové aroma, je to dobré s tím :-)) Jsou výborné, dávala jsem je lžící na pečící papír, pekla jsem je kolem 20 min při 200 stupních. Udělala jsem i truffle, ty jsou dobré (dala jsem si do toho mandlové aroma).. A pak jsem upekla piškot (ten, co je v receptu na tiramisu,ale místo škrobu jsem dala citrónový puding (puding je vlastně škrob, aroma a barvivo :-) a piškot jsem potřela tvarohem smíchaným s malinovým pudinkem (který jsem udělala samozřejmě s nízkotučným mlíkem) a zarolovala a je z toho pěkná a hodně dobrá roláda :-) manžel a děti se do ní pustili taky a už je skoro fuč:-) a protože mě honí mlsná, tak abych měla ještě něco, tak jsem se inspirovala výbornou zmrzlinkou, kterou vymyslela @cherrymania a dala jsem si do dozy od zmrzky odtučněné mléko, do toho jsem nasypala odtučněné sušené mléko (nevím přesně kolik, tak podle chuti), kakao a stévii. Při mražení se to musí semtam promíchat, aby to mělo zmrzlinovou konzistenci.. No, s malou jsem toho snědla 2 misky a i synáček si pochutnal :-) Jen holky pozor na ten kinder mléčný řez, je výborný, ale pozor na to množství kakaa. Těch 50g je strašně moc, já jsem to tak udělala a ten piškot je tak tmavý a hořký, že se to nedá jíst.. Říkala jsem si, že je to moc, ale když je to v receptu, tak to asi tak má být a nee.. Fakt kakaa dejte míň a bude to super mňamka.. Chlebík peču podle receptu od Cherrynky a ten je super, jíme ho doma už dlouho.. a pizzu tu taky můžu doporučit, je super! @eitsirch fakt nádherná fotečka!! Moc Ti to sluší! Máte krásné svatební fotečky (dovolila jsem si nakouknout) a to máš místo brýlí čočky? Né, že by Ti brýle neslušely , ale bez nich si fakt kočka!!!!!! ;-) @olovo80 jé, tak to máš skoro stejně starou holčičku..Jak se jmenuje? a pak máš též ještě chlapečka? Já mám Sofinku (13m) a Samíška (4 roky).. Kolik kil jsi měla před porodem? Já jsem měla 93,5kg (u Samuelka 98,5 kg) a před těhotenstvím jsem měla 78kg.. Teď jsem začala na 73kg, chtěla bych 65kg (původně 69kg by mi stačilo..ale láká mě těch 65kg :-)) Víš, já jsem ráda, že kojím, i když malá mi od mala vstává co 2 hodinky (teď to bývá někdy lepší, třeba jen 3 krát za noc), tak jsem ráda, že se přitulí a tak.. Takže pokud to půjde, ráda bych kojila tak do dvou roků..Ale záleží na ní, kdy se odstaví (Samík se ze dne na den odstavil v necelých 11m.) nebo, kdy dojde mlíčko ;-) @11xena11 já jsem si taky udělala tuňákovou pomazánku, podobně, jen jsem neměla cibulku, tak jsem dala kousíček porku a místo karičky jsem dala cottage a trošku light pomazánkového másla.. Je to výborné! ;-) Dá se toho dost vymyslet, co se může, že? Prosím, nemáš nápad jak zužitkovat dýni? Budeme s dětmi vyřezávat a nevím, co se z ní pak dá udělat. S tím nemám zkušenosti. Děkuju ;-) Dneska mám třetí a poslední den 1. fáze, tak se nemůžu dočkat zeleniny. Mám chuť na kyselé zelí, to se může? Bych udělala segedín nebo salát ze zelí (zelí, jogurt, vajíčko, šunka,možná cibulka a dochutit)..
Odpovedať
Ahojte! Tak ja som tu uz bola pred rokom uplne som bola nadsena drzala som to velmi poctivo za dva mesiace som schudla 9 kg a prisli vianoce a prestala som.Casom som pribrala 12kg nazad a bola som ovela tucnejsia ako pred tym fakt strasne vela slaniny a teraz som sa zase rozhodla,ze to musi ist dole. Uz to drzim skoro dva tyzdne a schudla som len 2kg mozno je to aj preto,ze to uz drzim druhy krat neviem.Uvidim.Tak ale snazim sa. @zuzkoo mas recept na ten falosny zemiakovy salat?prosim hod mi ho. dakujem
Odpovedať
@lokalistin nech sa páči ten receptik :) FALOŠNÝ "ZEMIAKOVÝ" VIANOČNÝ ŠALÁT - 2. a 3.fáza POTREBUJEME : *vajcia uvarené na tvrdo *pokrájanú cibuľu na drobno *sterilizované uhorky v slanom náleve, kúpila som ich v bývalej Ikee v BA, ale myslím si, že by mohli byť aj obyčajné dobré "kvasáky". *mrazenú mrkvu alebo 1 čerstvú *bielu koreňovú zeleninu -petržlen, kvaku, zeler alebo aj karfiol (namiesto zemiakov), karfiol je v šaláte výborný, ale musí byť chrumkavý *falošnú majonézu (vymiešame jemný tvaroh s horčicou a mletým čiernym korením) POSTUP : 1. Vajcia uvaríme natvrdo, cibuľku a uhorky pokrájame na drobné kúsky. 2. Mrkvičku uvaríme v slanej vode. 3. Do tejto zmesi zamiešame falošnú majonézu (alebo majonézu Dukan) a ak by bol ešte šalát príliš hustý, tak ho ešte pokvapkáme šťavou z uhoriek. 4. Vianočný šalát dáme odležať do chladničky aspoň na pár hodín a potom podávame.
Odpovedať
Profilova fotka
Babyy, dneska ráno prvý krát na váhe 6X, od návratu z dovolenky (v sobotu) odišli už 2 kilá, tuším mi tá dvojtýždňová pauza od dukanky náramne pomohla. :-) :-)
Odpovedať
@lokalistin Ahoj, tiez som drzala min rok a od vianoc vaha plazivo deko ku deku hore a dnes na vahe 67,4 kg. Je to len dieta :-( Nakukla som sem a rozhodla som sa, že od zajtra začnem. Tak uvidime ako nám to ,,repetentkám" pôjde dolu. Dnes nákupy a hor sa na prvu fazu. Kolko si dala prvu fazu? Uvazujem 4 dni.
Odpovedať
@lulian ja som mala prvu fazu 4 dni ja viac ako 4 nevydrzim 4-ty den mi uz nic nechuti a chce sa mi vracat, ale prezila som, ale schudla som za 4 dni len 1kg.Tak ale neva.Chcela by som byt na vianoce v tretej uvidim.Zatial su to stale 2kg.Ked mna ale nikto nepovzbudi, moje okolie mi stale vravi,ze teraz som peknejsia lebo ja som strasne bleda a ked schudnem mam tmave kruhy pod ocami a prepadnute lica,tak mi kazdy vravi,ze ja nemam chudnut,ale ved sa uz do nicoho nezmestim :-p No najhorsie prve co schudnem su prsia, uz na ne kukam,ze su ovela mensie ]-(
Odpovedať
@zuzkoo dakujem mooc
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lokalistin S tym okolim je to tazke. Ked schudnem- zeny chvalia a ked priberiem - muzi tvrdia ze je to lepsie, ze viac sexi, ze nepotrebujem chudnut. Muzi vacsinou nemaju pre dietovanie pochopenie, ale ja som si povedala, ze najdolezotejsi je moj pocit a to je 59-60 kil a basta :-)
Odpovedať
@lulian mne to ale hovoria aj zeny
Odpovedať
Profilova fotka
@evicka333 ahoj. diki moc :-) okuliare som mala odlozene, sosovky nemozem kvoli neznasanlivosti sosoviek po x rokoch nosenia. Tak to mame podobne, ja mam 4r Jakuba, ked som rodila tak som mala skoro 100, a dd som zacala drzat z vahy tak 95 kg. a podarilo sa od 1.4. do 1.9. ist na 78. Teraz mi to vyskocilo na 80 ale snazim sa pomaly pomaly aby to islo zase dole. Moj ciel je 65 kg tak pomaly sa hadam podari... :-D
Odpovedať
Tak si teda pripravujem jedalny listok na zajtra: R: otrubova kasa so skoricou, kava s mliekom D: jogurt O: grilovany zubac, cottage Ol: tvaroh V: tofu placka, kuracia pecen na cibulke Vecer este urcite vypijem jahodove mlieko. Co planujete vy?
Odpovedať
@15nisa ahoj. Pred dukankou som mala 76kg.Môj prvý cieľ 65kg som zdolala. Ale my ženy nie sme nikdy spokojné, že? :-| Momentálne sa pohybujem 62-63kg. Som v 3.F. Po bielkovinovom štvrtku mám vždy 62kg, inak sa to drží stále na 63kg. :-( Koncom januára(to je cobydup :-D ) pôjdem späť do 1.F. Ja musím dať tých 60kg.Tak som si povedala :-D Ja chodím do infrasauny. Musíš tam byť 25-40min. Inak nemá účinok. Spáliš tam 800kJ, je to na pleť, lieči strie, jazvy po operáciach a hlavne vyhladzuje vrásky. :-D
Odpovedať
@hamajka ahojky. Aj si nejaký recept vyskúšala? Ak nájdeš nejaký super chutný niekde inde, hoď ho aj nám na nástenku :-)
Odpovedať
@evicka333 ahoj. ďakujem za všetky rady. Super to padne, keď sa niekto rozdelí so svojimi skúsenosťami. Kyslú kapustu môžeš. Ja ju robím ako prívarok alebo k údenému kuraciemu stehnu. :-p
Odpovedať
Kočky, niektorá tu písala, čo z dyne. Ja mám rada dyňovú omáčku(mliečna kyslá polievka. Alebo postrúhajte a spravte prívarok a k tomu napr. kuraciu fašírku. Alebo ešte sa dajú spraviť výborné placky.
Odpovedať
@lokalistin ahoj.Teraz si ma strašne nalakala. :-( 12kg? A to sa ti ako podarilo? Jedla si aj ďalej otruby a dodržiavala bielkovinové štvrtky? Alebo si už vykašlala na všetko a jedla si všetko tak ako pred tým?Som ;-( deprimovaná. Takže bacha za chvíľu sú ďalšie Vianoce, treba sa poučiť :-D Ja už nechcem späť staré kg!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-( ;-( Lokalistin držím ti palce, drž sa ;-) ;-)
Odpovedať
@11xena11 Ahoj moja,..ešte som nerobila nič, chystám sa na tie kinder rezy snáď sa mi to podarí dnes,... ;-) ;-)
Odpovedať
@hamajka prečítaj si pred tým Evičkinu skúsenosť s tým kakaom ;-)
Odpovedať
@11xena11 dobre tak nič spravím si niečo iné,..zdal sa mi taký ľahučký a rýchli ;-)
Odpovedať
@11xena11 Ahoj :-) ja som mala v decembri čo si pamätám najvyššiu váhu 75kg tak som začala cvičiť a tak a na dukanku som nabehla s 68,2 kg teším sa čo mi váha ukáže v sobotu x-) začala som chodiť do posilovne, sa mi akosi zapáčil beh :-) tak najskôr si nohy a bruško posilním a ptm bežiaci pás včera 40minút a dnes 50 minút ;-) tak sa teším, chcem si kúpiť mesačnú pernamentku , čo myslíš ? :-) a inak našla som to boleroo ako som sa tešila mám 3 príchute :-) kam ho všade dávaš ? :-)
Odpovedať
@hamajka prečo niečo iné. Len daj menej kakaa, aby nebol horký. :-N
Odpovedať
@15nisa Bolero mám vždy. Momentálne mám multivitamín, coca-cola, lesné plody, mandarinka a limetka. Neviem si už predstaviť, aby som pila čistú vodu(bolí ma z nej žalúdok, možno to mám len v hlave :-D ). Je to super s tvarohom aj v jogurte, do palaciniek. Potom si vôbec nemusíš kupovať ovocné jogurty. Skús do acidka alebo mlieka, ak máš také rada.To jedno Bolero mám na 3L vody . Je to dosť sladké. Ja som tiež chodila do posilňovne. Asi 2 roky dozadu. Kým sme boli dve tak ma to bavilo. Keď to ségra vzdala, samu ma to už nebavilo. Spravil sa mi trojuholník a svalnaté nohy. Takže aj kilá išli hore. Bola som taký babachlap s prsiami D. :-D :-D Vytvaruje sa ti pekne postavička, budeš pevná, ale nečakaj, že ti pôjdu kg dole, môžeš dokonca pribrať. Svaly sú veľmi ťažké. Teraz je už zo mňa konečne baba. :-D A to, čo mi chudnutím ovislo, plávaním som spevnila. ;-) Ale beh by mohol byť v pohode(až na to, že tým trpia kĺby).Dukan odporúča rýchlu chôdzu. Tam kĺby toľko netrpia. Nastav si tak bežiaci pás. ;-)
Odpovedať
@11xena11 Tak robila som tie kinder rezy,.. mňamky. :-D :-D :-D Zajtra mám bielkovinový deň asi si spravím lievance. A čo sa týka receptov tak tie beriem z dukanovej stránky. Alebo hodím do Google. Len niekedy už neviem čo by som papala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evicka333 ahoj evi,ja som pred prvym tehotenstvom som mala 57 a pred druhym tehotenstvom tiez,so synom som pribrala na 68kg a s malou na 87,sym ma 8 rokov,no po nom som schudla hned prvy mesiac,a to som schudla na 52kg,ale nie preto lebo som drzala dietu a ani som nekojila,vlastne neviem preco,mne malicka tiez vstavala kazde 2 hodiny,no teraz ju dam spinkat vecer o osmej a do rana do osmej spinka,a teraz uz to taha na 9:15 :-) ,uz kazdy clen rodiny je prec z domu a ona este spinka,no u teba to moze byt s tym kojenim ze tak casto vstava a samozrejme je zvyknuta na teba,no nemozem ti dotoho moc kecat lebo ja neviem jak s kojenim,ale jednoznacne chudni snami,budem drzat palce,uvidis ze sa ti to podari
Odpovedať
@11xena11 neboj ja som s tym po druhej faze totalne sekla a tie kila neprisli hned najskor som sa drzala aj ked som jedla normalne, ale potom pomaly a isto to slo hore. Takze teraz som rozhodnuta vydrzat aj tretiu a stvrtu a uz teraz skusam recepty ,aby som mala aj ja nieco sladke a dobre na vianoce. No ja som bola minuly rok na vianoce a silvestra celkom sama v nemecku a bola som dost deprimovana a tak som jedla o dusu.Tento rok budem doma s rodinou tak to bude ine. Neboj ja mam kamaratku ta schudla 15 kil a drzi sa uz vyse roka a jedava uplne normalne len bielkovinove stvrtky ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?