Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa ja nemam otruby uz asi mesiac,a bez otrub nemozem robit dukan,lebo to chyba strasne,najme rano ku kave ten kolac,alebo chlebik z mikrovlnky,teraz som si dala cinsku polievku,bez tych nudli,no inac nic moc,nedrzim sa az tak,ale brucho trosku islo dole,len musim sa naladit uplne zas na dukan,jak predtym a budem ok,kazde rano my je zle,jak keby som bola tehotna,akonahle si dam kavu s mliekom a cigu,je mi zle od zaludka,po 10min to prejde,a to zvyknem mat vtedy ked vsetko pojedam den predtym
Odpovedať
Profilova fotka
Možné symptómy intoxikácie aspartamom ochorenie srdca migréne podobné bolesti ochorenie dýchacích ciest neurologické choroby kŕče poruchy endokrinného systému bolesti hlavy poruchy spánku zhoršenie zraku kožné choroby nadváha/diabetes príznaky neznášanlivosti potravín poškodenia pečene nízka hladina cukru v krvi leukémie Alzheimerova choroba lymfómy príznaky sklerózy multiplex (SM) nádory (vo všeobecnosti) otrava metanolom
Odpovedať
Profilova fotka
toto som nasla o aspartame,ja toto sladidlo uz pouzivam asi 5 rokov,neustale kazdy den,a dost velke mnozstvo,neviem ci verit alebo nie
Odpovedať
Profilova fotka
Umelými sladidlami proti infekciám Brazilskí vedci v októbri roku 2007 publikovali výsledky svojho výskumu, ktoré nám predostierajú odpoveď na našu otázku, či majú umelé sladidlá pozitívne účinky v prípade infekcií. Vedci počas svojej práce vo výskumoch in vitro potvrdili, že komplex troch umelých sladidiel ( aspartam, sacharín, cyklamát ) je účinný v prípade infekcií vyvolaných mykrobaktériami. Všetky tri sladidlá sa javili ako účinné proti viacerým kmeňom baktérií, medzi inými aj proti agentovi, ktorý spôsobuje tuberkulózu ( Mycobacterium tuberculosis ).
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby no chcela by som sa pripojit k vasim diskusiam svadbu planujeme na september a uz teraz mam stresy ci schudnem :) moja mamina drzala dukanovu dietu a zhodila pekych 10 kil. a vy ste ako na tom ???
Odpovedať
ahojte tak ja dneska na ranajky prazenicu s parkami -bol tu frajer tak som robila nieco co aj on zje a na obed som si zase urobila pizzu,ale namiesto tuniakoveho cesta som dneska urobila cesto z dietnej salamy a dala som si stiplavu rajcinovu omacku na to mnam polka na obed polka na veceru bude dneska 5-ty bielkovinovy den a nic nechudnem asi ma sibne :-p @melbe ty si ako na tom?
Odpovedať
no a foto
Odpovedať
@olovo80 jaaaj...neboj do toho sa dostanes :-p Musis sa pozitivne namotivovat a potom to pojde a mozno kratka prestavka od dukan ti pomoze. Ja som momentalne priserne hladna...ked pridem domov musim si dat okamzite dukan jedlo lebo inak siahnem po hocicom. :-x
Odpovedať
babyyyy brutal chut na sladke mam.. :-p co robite ked to na vas dojde? :-D
Odpovedať
@vvictory sexujem ;-)
Odpovedať
@vvictory urob si pralinky cokoladove alebo nutelu. Ja si niekedy urobim aj horuce kakao a osladene sladidlom...ale poriadne :-) Neboj aj ja mavam strasne chute na sladke...snazim sa to vacsinou vydrzat ale niekedy to nejde :-p
Odpovedať
@radushkaa no v praci som to potrebovala vyriesit, takze pralinky az vecer.. a luciina rada to uz v praci duplom bolo nevykonatelne :-D :-D :-D ale sto bodov dobra taktika tak mas dve muchy jednou ranou predju tam myslienky a co to aj spalis :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lokalistin ahoj môžem ťa poprosiť recept na cesto pizzi?
Odpovedať
@lokalistin no ja mam teraz svoje dni takze 68 nic sa nehybe dufam ze po mojich dnoch sa postavim na vahu a bude tam 66 ahhhhhhhhhhh uz ma to ale riadne stve
Odpovedať
Profilova fotka
@vvictory Každý deň nutella, musí byť. :-D Akurát som dojedla. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, dnes som si bola kupovať zimnú bundu. Pozerám na 38, že tá je úzka, tá mi nebude... No nakoniec bola, ešte aj 36 som v pohode zapla. :-D Jaký super pocit. :-) Nakoniec som kúpila inde, Mko. Ozaj, nepoznáte niekoho, kto by chce zimnú bundu veľkosti 46? :-D Z minulej zimy. :-)
Odpovedať
@hamajka cesto je rozmixovany tuniak 1plechovka vo vlastnej stave 2 vajicka a mala cibulka osolene a okorenene 30 minut upiect a potom dat co chcete na to a dat zapiect a moze sa dat ako ja dneska namiesto tuniaka dietna salama,alebo mlete mäso(to som este neskusala) ale je to dobre mne s tymi otrubami moc nechuti
Odpovedať
@melbe no moja mna to tiez riadne stve ale co uz ja mam dni buduci tyzden tak asi aj explodujem,ked mi to este vyjde hore :-p
Odpovedať
@vvictory ja som tiez dneska behala po robote jak salena a furt nieco hladala kolega tam mal balik praliniek uz som ich mala aj otvorene ale zavrela som a urobila si mlieko so stevou a skoricou :-( a potom zuvacku ;-)
Odpovedať
Baby ja mam zajtra teda uz dneska rannu tak som si este teraz piekla do roboty chlebik je bez otrub recept z dukanovej knihy tak som zvedava, co to bude za zazrak.No a dneska mame ten vianocny vecierok co som sa tak tesila na kacicu,ale kolegovci ma tak vcera nas.ali,ze som sa rozhodla,ze nejdem :-p .tak pekny dnik ,do neskor :-D
Odpovedať
a este foto
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa ahoj,otruby este stale nemam :-D :-D :-D :-D ,vsetko co mam v chladnicke uplne zodpoveda na atkins dietu,ale uplne,no nechcem zacat tuto dietu,no lepsie nez zjest hocico,no nie?ale predsa neviem,dnes mam 2 kavy za sebou,ty?Ja vobec neviem co mam jest,urobim si bujonovu polievku pre seba :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@barbora1987 Ahoj a koľko chceš schudnúť? :-) Ja myslím, že sa Ti to v pohode podarí, času dosť. Ja som začala držať na konci júna a mám dole 21 kg. :-) Ale ešte aspoň takých 14 mi treba dole k spokojnosti. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@pidanka_ wow,to si pekne dala dole,ale ked ti je dobra bunda cislo 36 tak si v pohode,nie?neni vela este tych 14kg?Aku mas vysku a vahu?
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 No ja som práveže malá, 157 cm a stále mám 66 kg. :-) Takže tých 52 by bol pre mňa ideál. A tá 36, to závisí aj od strihu, táto bola asi nejaká voľnejšia, nohavice by som podľa mňa ani 38 ešte neobliekla. :-D Neviem to odhadovať teraz v obchodoch vobec. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby,dari sa vam? Som v 3 faze uz nejaky cas a aj ked som ju nedodrziavala presne ako by som mala,otruby som mala asi kazdy druhy den aj to len 1 lyzicu cize maximalne flakanie nepribrala som ani kilo :-) Bola som si nakupit novu garderobu pretoze rifle a vsetko ostatne na mne brutalne viselo a z velkosti 42 som sa dopracovala k velkosti 36 som ohromena....Vcera som mala cisto bilekovinovy den a dnes si urobim dukan pizzu aj ked som uz spasala aj normalnu ale netreba to prehanat..Drzim vam prsty nech kilecka ubudaju ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pidanka_ no tak mozme si ruky podat,ja mam 158cm a mala som 87kg,ale som schudla na 58kg a to zo zaciatku s pomocou atkins a potom dukan diety.No pred mesiacom a pol som prestala a pribrala som,mozno teraz vazim tych 64kg,bojim sa postavit na vahu :-D :-D :-D ,no jak ty pises ze 38-36cislo je ok,aj pre mna,myslim vrchy,ramena aj pas by bol ok,len dolna cast tela je na figu,nohavice 38 zapnem ale neni to pohodlne ani pekne,podla bmi 53-52kg by bolo idealne,no tazko to ide,ze? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 Noo, tak vidím, že si šla z takej váhy jak ja. :-D No mne to zatiaľ s Dukankou ide relatívne ľahko, aj keď pomaly, ale uvidíme, či sa to nezastaví potom niekedy... Zatiaľ som spokojná a aj keď ešte k dokonalosti ďaleko, tak oproti začiatku veľká zmena. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkaxx4 No tak veru, čím viac voľnosti, tým je to ťažšie podľa mňa... Ja dúfam, že "nezbesniem" v tretej fáze..A potom štvrá...ach. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@pidanka_ no jasne,mne sa to zastavilo na 64-65,a strasne tazko to islo dole na tych 58,a na 60-ke som tize stepovala dost dlho a nakoniec som to pokaslala ked som mala tych krasnych 58,a teraz mi je to luto
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?