Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

15. máj 201915841
  • @radushkaa  ja nemam otruby uz asi mesiac,a bez otrub nemozem robit dukan,lebo to chyba strasne,najme rano ku kave ten kolac,alebo chlebik z mikrovlnky,teraz som si dala cinsku polievku,bez tych nudli,no inac nic moc,nedrzim sa az tak,ale brucho trosku islo dole,len musim sa naladit uplne zas na dukan,jak predtym a budem ok,kazde rano my je zle,jak keby som bola tehotna,akonahle si dam kavu s mliekom a cigu,je mi zle od zaludka,po 10min to prejde,a to zvyknem mat vtedy ked vsetko pojedam den predtym

• Možné symptómy intoxikácie aspartamom
    ochorenie srdca
    migréne podobné bolesti
    ochorenie dýchacích ciest
    neurologické choroby
    kŕče
    poruchy endokrinného systému
    bolesti hlavy
    poruchy spánku
    zhoršenie zraku
    kožné choroby
    nadváha/diabetes
    príznaky neznášanlivosti potravín
    poškodenia pečene
    nízka hladina cukru v krvi
    leukémie
    Alzheimerova choroba
    lymfómy
    príznaky sklerózy multiplex (SM)
    nádory (vo všeobecnosti)
    otrava metanolom

• toto som nasla o aspartame,ja toto sladidlo uz pouzivam asi 5 rokov,neustale kazdy den,a dost velke mnozstvo,neviem ci verit alebo nie

• Sponzor fóra
  • Umelými sladidlami proti infekciám

Brazilskí vedci v októbri roku 2007 publikovali výsledky svojho výskumu, ktoré nám predostierajú odpoveď na našu otázku, či majú umelé sladidlá pozitívne účinky v prípade infekcií. Vedci počas svojej práce vo výskumoch in vitro potvrdili, že komplex troch umelých sladidiel ( aspartam, sacharín, cyklamát ) je účinný v prípade infekcií vyvolaných mykrobaktériami. Všetky tri sladidlá sa javili ako účinné proti viacerým kmeňom baktérií, medzi inými aj proti agentovi, ktorý spôsobuje tuberkulózu ( Mycobacterium tuberculosis ).

• ahojte baby no chcela by som sa pripojit k vasim diskusiam svadbu planujeme na september a uz teraz mam stresy ci schudnem 🙂 moja mamina drzala dukanovu dietu a zhodila pekych 10 kil. a vy ste ako na tom ???

• ahojte tak ja dneska na ranajky prazenicu s parkami -bol tu frajer tak som robila nieco co aj on zje a na obed som si zase urobila pizzu,ale namiesto tuniakoveho cesta som dneska urobila cesto z dietnej salamy a dala som si stiplavu rajcinovu omacku na to mnam polka na obed polka na veceru bude dneska 5-ty bielkovinovy den a nic nechudnem asi ma sibne 😛 @melbe  ty si ako na tom?

• no a foto

• @olovo80  jaaaj...neboj do toho sa dostanes 😛 Musis sa pozitivne namotivovat a potom to pojde a mozno kratka prestavka od dukan ti pomoze. Ja som momentalne priserne hladna...ked pridem domov musim si dat okamzite dukan jedlo lebo inak siahnem po hocicom. 😶

• babyyyy brutal chut na sladke mam.. 😛 co robite ked to na vas dojde? 😃

• @vvictory  sexujem 😉

• @vvictory  urob si pralinky cokoladove alebo nutelu. Ja si niekedy urobim aj horuce kakao a osladene sladidlom...ale poriadne 🙂 Neboj aj ja mavam strasne chute na sladke...snazim sa to vacsinou vydrzat ale niekedy to nejde 😛

• @radushkaa  no v praci som to potrebovala vyriesit, takze pralinky az vecer.. a luciina rada to uz v praci duplom bolo nevykonatelne 😃 😃 😃 ale sto bodov dobra taktika tak mas dve muchy jednou ranou predju tam myslienky a co to aj spalis 😛

• @lokalistin ahoj môžem ťa poprosiť recept na cesto pizzi?

• @lokalistin  no ja mam teraz svoje dni takze 68 nic sa nehybe dufam ze po mojich dnoch sa postavim na vahu a bude tam 66 ahhhhhhhhhhh uz ma to ale riadne stve

• @vvictory  Každý deň nutella, musí byť. 😃 Akurát som dojedla. 😬

• Sponzor fóra
  • Baby, dnes som si bola kupovať zimnú bundu. Pozerám na 38, že tá je úzka, tá mi nebude... No nakoniec bola, ešte aj 36 som v pohode zapla. 😃 Jaký super pocit. 🙂 Nakoniec som kúpila inde, Mko.

Ozaj, nepoznáte niekoho, kto by chce zimnú bundu veľkosti 46? 😃 Z minulej zimy. 🙂

• @hamajka  cesto je rozmixovany tuniak 1plechovka vo vlastnej stave 2 vajicka a mala cibulka osolene a okorenene 30 minut upiect a potom dat co chcete na to a dat zapiect a moze sa dat ako ja dneska namiesto tuniaka dietna salama,alebo mlete mäso(to som este neskusala) ale je to dobre mne s tymi otrubami moc nechuti

• @melbe  no moja mna to tiez riadne stve ale co uz ja mam dni buduci tyzden tak asi aj explodujem,ked mi to este vyjde hore 😛

• @vvictory  ja som tiez dneska behala po robote jak salena a furt nieco hladala kolega tam mal balik praliniek uz som ich mala aj otvorene ale zavrela som a urobila si mlieko so stevou a skoricou 😞 a potom zuvacku 😉

• Baby ja mam zajtra teda uz dneska rannu tak som si este teraz piekla do roboty chlebik je bez otrub recept z dukanovej knihy tak som zvedava, co to bude za zazrak.No a dneska mame ten vianocny vecierok co som sa tak tesila na kacicu,ale kolegovci ma tak vcera nas.ali,ze som sa rozhodla,ze nejdem 😛 .tak pekny dnik ,do neskor 😃

• a este foto

• @radushkaa  ahoj,otruby este stale nemam 😃 😃 😃 😃 ,vsetko co mam v chladnicke uplne zodpoveda na atkins dietu,ale uplne,no nechcem zacat tuto dietu,no lepsie nez zjest hocico,no nie?ale predsa neviem,dnes mam 2 kavy za sebou,ty?Ja vobec neviem co mam jest,urobim si bujonovu polievku pre seba 😃 😃 😃 😃

• @barbora1987  Ahoj a koľko chceš schudnúť? 🙂 Ja myslím, že sa Ti to v pohode podarí, času dosť. Ja som začala držať na konci júna a mám dole 21 kg. 🙂 Ale ešte aspoň takých 14 mi treba dole k spokojnosti. 😬

• @pidanka_  wow,to si pekne dala dole,ale ked ti je dobra bunda cislo 36 tak si v pohode,nie?neni vela este tych 14kg?Aku mas vysku a vahu?

• @olovo80  No ja som práveže malá, 157 cm a stále mám 66 kg. 🙂 Takže tých 52 by bol pre mňa ideál. A tá 36, to závisí aj od strihu, táto bola asi nejaká voľnejšia, nohavice by som podľa mňa ani 38 ešte neobliekla. 😃 Neviem to odhadovať teraz v obchodoch vobec. 🙂

• Ahojte baby,dari sa vam? Som v 3 faze uz nejaky cas a aj ked som ju nedodrziavala presne ako by som mala,otruby som mala asi kazdy druhy den aj to len 1 lyzicu cize maximalne flakanie nepribrala som ani kilo 🙂 Bola som si nakupit novu garderobu pretoze rifle a vsetko ostatne na mne brutalne viselo a z velkosti 42 som sa dopracovala k velkosti 36 som ohromena....Vcera som mala cisto bilekovinovy den a dnes si urobim dukan pizzu aj ked som uz spasala aj normalnu ale netreba to prehanat..Drzim vam prsty nech kilecka ubudaju 😉

• @pidanka_  no tak mozme si ruky podat,ja mam 158cm a mala som 87kg,ale som schudla na 58kg a to zo zaciatku s pomocou atkins a potom dukan diety.No pred mesiacom a pol som prestala a pribrala som,mozno teraz vazim tych 64kg,bojim sa postavit na vahu 😃 😃 😃 ,no jak ty pises ze 38-36cislo je ok,aj pre mna,myslim vrchy,ramena aj pas by bol ok,len dolna cast tela je na figu,nohavice 38 zapnem ale neni to pohodlne ani pekne,podla bmi 53-52kg by bolo idealne,no tazko to ide,ze? 😃 😃 😃

• @olovo80  Noo, tak vidím, že si šla z takej váhy jak ja. 😃 No mne to zatiaľ s Dukankou ide relatívne ľahko, aj keď pomaly, ale uvidíme, či sa to nezastaví potom niekedy... Zatiaľ som spokojná a aj keď ešte k dokonalosti ďaleko, tak oproti začiatku veľká zmena. 🙂

• @zuzkaxx4  No tak veru, čím viac voľnosti, tým je to ťažšie podľa mňa... Ja dúfam, že "nezbesniem" v tretej fáze..A potom štvrá...ach. 😬

• @pidanka_  no jasne,mne sa to zastavilo na 64-65,a strasne tazko to islo dole na tych 58,a na 60-ke som tize stepovala dost dlho a nakoniec som to pokaslala ked som mala tych krasnych 58,a teraz mi je to luto

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém