Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

15. máj 201915841
  • @misipajka  v DM drogerii,ve zdrave vyzive nebo v lekarne.Jak si to namichas,zhoustne to jako gel tak hned vypij,kdysi jsem na to zapomela a dlabala jsem to lzickou a bylo to nedobre..ja to davam nejradsi do coly zero nebo caje.

• @pantaloni  skusim to dam vediet ci pomohlo 🙂

• @11Xena11  Za 14dni chystej sampus,jahody,chlebicky jdu za tebou do 4.f.Jeste nejake dresy jak pro roztleskavacky 😃

• Sponzor fóra
  • @misipajka  tak potom pohoda, normalne pokracuj, vela pi a ono sa to pohne. Psylium sa da zohnat v lekarni a videla som to aj v normalnych potravinach, spolu pri dia vyrobkoch a sojovych a ryzovych napojoch.

• @pantaloni  a smiem sa ta spytat... aky je rozdiel medzi touto vlakninou a klasickou vlakninou v tabletkach ???

• @misipajka  V tabletkach jsem nemela,ale oboje je vlaknina,tak tipuju ze v objemu nabobtnani teda zvetseni objemu.Nemyslim si,ze je to az takovy rozdil.Tabletky jsou asi pohodlnejsi na uzivani.Poradne je zapit musis taky..to je princip.

• @merulka  no a pocuj my pri tej dukanovej mozme jest aj dia vyrobky ... myslim tie keksiky a take veci ...

• @misipajka  nemozeme kvoli muke.

• @misipajka  DIA vyrobky az v te 3.f.ale nektere taky obsahuji cukr,ale kdyz musis je to nejmensi zlo jako treba normalni oplatky.tak to ber.

• @merulka  aha takze ziadnu muku...

• @pantaloni  tak to je jasne ze je to lepsie nez nejake bebe keksy alebo milka 🙂

• @misipajka  ja jem dia . Ale len čo je s nízkym obsahom tukov. Cukry sú samozrejme žiadne. Ja si kupujem piškóty, džemy, niekedy horkú čokoládu. Bacha na tuky. Keksy som pozerala, a je tam tých tukov dosť.

• @11xena11  ja som sa uz tiez naockovala nato pozeranie tukov 🙂 a najviac ma zarazilo ze som si kupovala jogurt obe od rovnakeho vyrobcu a ochuteny mal menej tukov nez biely..

• @misipajka  pozerám aj také veci čo sú pre celiatikov(to by malo byť zasa bez múky)

• Leda by sis nasla z chalvy-to je neco jako mlety sezam.nebo vyrobek z mletych mandli-ale tezko se to shani i ve zdrave.

• Sponzor fóra
  • @pantaloni  ja si tolko pockam do tretej fazy ... uz len pat kil a som tam 🙂

• @11xena11  Kdyz to obsahuje kokosovy tuk,je to prospesne aj cukr existuje volne prodejny,ale uz je kaloricky.Musime porad cist.

• @11xena11  no s tymi piskotkami si ma teraz inak navnadila som ich uz nejedla ani nepamatam 😞

• @pantaloni  do dvoch týždňov sa naučím nejakú zostavu a pri tom litry šampánskeho ti ju cez kameru predvediem. 😃 😃
    Len neviem či môžem takto riskovať tvoje zdravie. Mrzelo by ma keby si sa pri tom zadrhla od smiechu !!! 😞 😞 😞

• @misipajka  Dockas se jak my.

• @misipajka  tie celiatické sú fajn. Už som mala aj celozrnné. Sú tvrdšie. Ale keď ich neješ pol roka, tak sú tie najlepšie na svete. 😉

• @11xena11 Pozde,uz ted se smeju jak pubertacka..jsi bozi..😃

• @11xena11  tak to si presne vystihla 😃... ja som si teraz strasne oblubila otrubnu kasu .. kazdy de n ju papam . Vlastne m i tak chuti ze by som j u jedna kazdy den od rana do vecera

• @misipajka  ja som na nej fičala asi 2mesiace deň čo deň. Potom ani čuchnúť. Ešte do minulého týždňa som len tak zapíjala vodou. Tento týždeň zasa kaša , ale už +1PL pudingu(striedam príchute). Predtým to bolo vždy bez pudingu. Ale zasa som prisypávala celozrnnú krupicu(asi 1PL) , nech je toho viac na veľký tanier, a fest husté, aby zasýtila. 😐 😐

• @11xena11  a preco si vtedy nedavala ten puding ?

• @misipajka  chutilo mi to tak. Malo to chuť ako normálna krupičná kaša.Posypala som škoricou a mňam. Keď je tam ten puding už mi tam škorica nepasuje.

• @11xena11  neskusala som to bez pudingu budem musiet

• normalne ste mi take chute narobili, ze si idem puding uvarit 😃

• @pantaloni  už sa ti stalo, že ťa vlasné deti zahriaknu: ale mami. 🤔 Niekedy mi nie je celkom jasné, že kto je vlastne v puberte. 😃

• @merulka  si zabudla ty bulimka, že sacharidy už večer e e !? 🤔 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém