Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ahoj..ako sa dnes mas?
Odpovedať
no pomaly lepsie, tie brutalne ATB zabrali, som este nebrala ATB ktore by boli v krabicke len 3 :-D pisala som mail do povazskeho muzea tak som zvedava, ci uz budu vediet, ci sa mozme zobrat v sobasnom palaci v bytci, mali ho rekonstruovat 8-( a za chvilu idem varit :-S
Odpovedať
no ja som naposledy dostala tiez silnejsie..ktore sa beru kazdych 12hodin..a to som nebola nejak vazne chora..asi nevedela,ake mi uz ma dat..lebo pravidelne beriem antibiotika..a alergolog je potom nestastny :-D no ja pomaly pojdem..idem pozriet brata,co tu mam..takze take vyletny den bude..ale je pekne pocasie takze pohoda..beriem fotak :-D
Odpovedať
si to uzi u nas chcije a chcije a chcije od noci :-( :-( dobra rada: nedavajte si na skype nicku arabske zenske meno....vcera sa okupovali sami turci...strasneeeeee, ja ze popisem len s priatelmi...... :-N
Odpovedať
ked tak pozeram...asi si nepoziciam zavoj ale kupim, ten na mojej fotke sa mi nepaci moc
Odpovedať
Profilova fotka
normalne nestiham citat baby :-D
Odpovedať
som chora lezim v posteli a len citam a surfujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luko a ako so zivocisnym teplom, pomohlo? :-D ;-) :-p
Odpovedať
no som skoro fit, tak neviem ci tym alebo tymi ATB :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vidis, dobre som ti vravela :-D :-p
Odpovedať
jasne ;-)
Odpovedať
ahojte..tak uz som spat..konecne..dve hodiny som zabila cakanim na busy ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
jeej lea skoro ako v blave :-S vylet bol dobry? :-)
Odpovedať
no ani nie..lebo kedze je nedela tam vlak nepremaval a bus chodil kazdu hodinu..a akurat som ich zmeskala o nejake 3minutky.. dobre tam bolo..len som hrooozne premrzla.. ]-(
Odpovedať
u nas cely den prsi :-|
Odpovedať
no tu svietilo slniecko..aj ked zopar mrakov sa ukazalo..ale je zas zima..primrza..ale urcite nie tak ako na svk..
Odpovedať
ja som zvedava zajtra...mam toho kopec vybavit a ak bude taketo pocasie tak to bude teda zabava 8-(
Odpovedať
no ja zajtra idem zas do prace..dalsi tyzden nam zacina..ale potom este dva a budeme mat prazdniny :-D takze poletim za milym..a aj po obrucky :-D 8-)
Odpovedať
super lea, my este ani nemame vyhliadnute :-N
Odpovedať
no ja som mala cas..dokial mily nevidel v spravach,ze zlato pojde hore :-N tak som mu povedala velkost a dohodli sme sa,ktore mozu byt..ale nech sa poradi so zlatnickou..
Odpovedať
ano, ste sikovni, uz aj islo hore...:-o sme zaspali dobu my dvaja :-N ja zatial jedine co viem ze nechcem zlte zlato, to neznasam uz od detstva, vsetky dary k prijimaniu a birmovke nosi mama alebo si z toho dala urobit sperky :-D
Odpovedať
lea ty si tusim spominala ze vasu budu s diamantom, nie? kolko tak stoji taky spas? :-D
Odpovedať
no my budeme mat kombinaciu..kedze ja nosim striebro..a on zas zlte zlato.. ano..povedala som podmienku,ze chcem diamant..takze bude..a cena?to ti zatial neviem povedat..ale predbezny odhad je 14t..ale su ratane sirsie obrucky.. :-) 8-)
Odpovedať
na jeden prsten ci na dva?
Odpovedať
oba.. ;-) aj s gravirovanim ;-)
Odpovedať
jaj, tak to sa da :-) urcite budu kraaasne :-)
Odpovedať
uz sa budem musiet aj ja po nejakych zacat obzerat :-D
Odpovedať
no mam v albume..tie posledne,co su tam..len kamienok bude vsadeny normalne..aby nahodou nevypadol.. 8-)
Odpovedať
waw..... ja myslim, ze este som z levelu saty nepresesla dalej :-D
Odpovedať
aj ja mam ten pocit..a ako si na tom? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?