Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
jj :-D este ze uz nemam blond vlasy :-D ... :-D
Odpovedať
ved to!! Inak baby, dnes bola Andrejka Sprochova v Telerane na pokeci o policajnom zakone, co ma vyjst do platnossti. A neviete niekto, co je s Marcelou- Mggurnak..nie je uz na MD?
Odpovedať
Profilova fotka
asi nie lebo ma mat termin okolo mojej svadby co si pamatam..cize v jul :-D ale nie som ista
Odpovedať
Profilova fotka
Evi, Marcelka, ešte určite nie je na MD. Tento týždeň tu aj bola, ale ona robí tak na striedačku, ťahá viac dní za sebou a potom má asi dva dni voľna. Čo teda ja viem
Odpovedať
Aha! tak hlavne, ze sa babu a jej darí!
Odpovedať
ano, Andrejku sledujem v spravach, je super, uz by sme mohli ist v BA na tu kavu.... :-N
Odpovedať
hej, nema tremu, ale akoby potom mohla robit v TV. ja ju nepoznam osobne, ani sme si nepisali, len od vas tu viem, kde robi, citala som forum. Doma u nasich som vytrubila, ze nech jej fandia, ze je to zilincanka:-) IDem- majte sa zatial!
Odpovedať
ahoj vio ;-) vymenuili sem si cisla ze pojdeme na kafe, len ako si ten cas nie a nie najst :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No Andrejka je skvelá osôbka. Ja som sa s ňou stretla raz, hneď po našej svadbe prišla na stretnutie... Naozaj veľmi v pohode kočka :-)
Odpovedať
halo, halo, je tu niektorá v tento uprsany studeny piatkový podvecer???
Odpovedať
ano ja som sama doma tak to tu stale okupujem a odbieham :-D
Odpovedať
este stale sama bez chlopa, ako ja? Tiez je v praci..:-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
no moj je v tom hoteli Hubert, takze jemu je lepsie ako mne :-D teda, este je na ceste, lebo 1,5 hodinu boli v zapche na dialnici...dnes asi do bááááru nepojdu, lebo kym dojdu do popradu
Odpovedať
no boze, poprad dialka daleka!! Mne pride najskor tak okolo osmej vecer..to bude mat za sebou tak dve hodky v aute..bude unaveny, ale bude sa tesit, ze vynimocne ma volny vikend
Odpovedať
tak si to uzite :-)
Odpovedať
jej, tejto serialovej neveste vidno topanky ale teda riadne: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Nepaci sa mi to..
Odpovedať
ani mne, tak to nedomysleli :-N
Odpovedať
co budes robit cez vikend?Just relax, alebo niekam vyrazis?
Odpovedať
no mam ist zajtra na akciu Unicef, bude stanok, hry pre deti....len zacinam mat problem, nieco ma postipalo presne pod okom, tak neviem, ciu uz v BA zacinaju komare,a lebo je to len nejaka vyrazka a mam to poriadne opuchnute, tak ak sa to do rana nezlepsi tak bud to odrieknem alebo pojdem s paskou cez oko :-D a vy co chytate? ;-)
Odpovedať
pojdeme podvecer na navstevu draheho sestrenky. Predcasne porodila, maly je v nemocke o ona uz doma. Pojdeme ju kuknut. No a este do IKEA na vypredaje omrknut. Kde ma byt ta Unicef akcia? je to niekde na webe?
Odpovedať
jaj to neviem, ci je to na webe, je to v NTC v Blave, ja som registrovana, tak mi vzdy pride mail, ak potrebuju dobrovolnikov, tak ma to stve, lebo som sa hned prihlasila a teraz to vyzeraja, ze nepojdem, no este je sanca ze sa to zlepsi.... my sme boli v Ikea minuly tyzden a kupili sme si veci na dekorovanie a kos na pradlo :-)
Odpovedať
teraz su 30-50% zlavy. Chceme mrknut, ci nie nahdou to, co zhaname :-) A do NTC moze prist hocikto? O co tam pojde?
Odpovedať
vobec netusim poslali nam len popis hier a ako sa tam dostaneme ale skusim kuknut na nete
Odpovedať
no, ale asi by som so 16 mesacnou kukuckou sa nemala ako hrat. Ona je este mimi- tam budu vacsie deturence
Odpovedať
jaj, tak to je asi pre vacsie deticky, neviem si by zvladla stavat hrad z polyestyrenu :-D
Odpovedať
ahojte baby..no co..tesite sa na vikend?
Odpovedať
vio: ani na ich stranke som nic nenasla... ahoj lea, vzhladom k tomu, ze mam jedno oko opuchnute, snubenec v tatrach (ani nemozem nikam vyrazit) tak neviem ci sa mam tesit :-D ozaj, taky detail, nevies dokedy nasa skupina zvykne hrat na svadbe? myslim do kolkej, dufam, ze sa nezbalia o polnoci :-D
Odpovedať
este tak ten polystyren zjest, to by jej slo lavou zadnou:-) Tesime sa- lea ja hlavne, budeme konecne spolu vsetci traja!!
Odpovedať
lea pozri, moje satky: http://www.beremese.cz/album/view.php... :-D vio, tak to bude pekny vikend, rodinka pohromade ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?