Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • jj 😃
    este ze uz nemam blond vlasy 😃 ... 😃

• ved to!!
    Inak baby, dnes bola Andrejka Sprochova v Telerane na pokeci o policajnom zakone, co ma vyjst do platnossti. A neviete niekto, co je s Marcelou- Mggurnak..nie je uz na MD?

• asi nie lebo ma mat termin okolo mojej svadby co si pamatam..cize v jul 😃
    ale nie som ista

• Sponzor fóra
  • Evi, Marcelka, ešte určite nie je na MD. Tento týždeň tu aj bola, ale ona robí tak na striedačku, ťahá viac dní za sebou a potom má asi dva dni voľna. Čo teda ja viem

• Aha! tak hlavne, ze sa babu a jej darí!

• ano, Andrejku sledujem v spravach, je super, uz by sme mohli ist v BA na tu kavu.... 😬

• hej, nema tremu, ale akoby potom mohla robit v TV. ja ju nepoznam osobne, ani sme si nepisali, len od vas tu viem, kde robi, citala som forum. Doma u nasich som vytrubila, ze nech jej fandia, ze je to zilincanka🙂 IDem- majte sa zatial!

• ahoj vio 😉
    vymenuili sem si cisla ze pojdeme na kafe, len ako si ten cas nie a nie najst 😬

• No Andrejka je skvelá osôbka. Ja som sa s ňou stretla raz, hneď po našej svadbe prišla na stretnutie... Naozaj veľmi v pohode kočka 🙂

• halo, halo, je tu niektorá v tento uprsany studeny piatkový podvecer???

• ano ja som sama doma tak to tu stale okupujem a odbieham 😃

• este stale sama bez chlopa, ako ja? Tiez je v praci..😞

• no moj je v tom hoteli Hubert, takze jemu je lepsie ako mne 😃 teda, este je na ceste, lebo 1,5 hodinu boli v zapche na dialnici...dnes asi do bááááru nepojdu, lebo kym dojdu do popradu

• no boze, poprad dialka daleka!! Mne pride najskor tak okolo osmej vecer..to bude mat za sebou tak dve hodky v aute..bude unaveny, ale bude sa tesit, ze vynimocne ma volny vikend

• tak si to uzite 🙂

• Sponzor fóra
  • jej, tejto serialovej neveste vidno topanky ale teda riadne:
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=1229764&vReferer=

• Nepaci sa mi to..

• ani mne, tak to nedomysleli 😬

• co budes robit cez vikend?Just relax, alebo niekam vyrazis?

• no mam ist zajtra na akciu Unicef, bude stanok, hry pre deti....len zacinam mat problem, nieco ma postipalo presne pod okom, tak neviem, ciu uz v BA zacinaju komare,a lebo je to len nejaka vyrazka a mam to poriadne opuchnute, tak ak sa to do rana nezlepsi tak bud to odrieknem alebo pojdem s paskou cez oko 😃

a vy co chytate? 😉

• pojdeme podvecer na navstevu draheho sestrenky. Predcasne porodila, maly je v nemocke o ona uz doma. Pojdeme ju kuknut. No a este do IKEA na vypredaje omrknut. Kde ma byt ta Unicef akcia? je to niekde na webe?

• jaj to neviem, ci je to na webe, je to v NTC v Blave, ja som registrovana, tak mi vzdy pride mail, ak potrebuju dobrovolnikov, tak ma to stve, lebo som sa hned prihlasila a teraz to vyzeraja, ze nepojdem, no este je sanca ze sa to zlepsi....

my sme boli v Ikea minuly tyzden a kupili sme si veci na dekorovanie a kos na pradlo 🙂

• teraz su 30-50% zlavy. Chceme mrknut, ci nie nahdou to, co zhaname 🙂
    A do NTC moze prist hocikto? O co tam pojde?

• vobec netusim poslali nam len popis hier a ako sa tam dostaneme ale skusim kuknut na nete

• no, ale asi by som so 16 mesacnou kukuckou sa nemala ako hrat. Ona je este mimi- tam budu vacsie deturence

• jaj, tak to je asi pre vacsie deticky, neviem si by zvladla stavat hrad z polyestyrenu 😃

• ahojte baby..no co..tesite sa na vikend?

• vio: ani na ich stranke som nic nenasla...

ahoj lea, vzhladom k tomu, ze mam jedno oko opuchnute, snubenec v tatrach (ani nemozem nikam vyrazit) tak neviem ci sa mam tesit 😃 ozaj, taky detail, nevies dokedy nasa skupina zvykne hrat na svadbe? myslim do kolkej, dufam, ze sa nezbalia o polnoci 😃

• este tak ten polystyren zjest, to by jej slo lavou zadnou🙂
    Tesime sa- lea ja hlavne, budeme konecne spolu vsetci traja!!

• lea pozri, moje satky:
    http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=1228561&vReferer= 😃

vio, tak to bude pekny vikend, rodinka pohromade 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nabídka společenské a svatební bižuterie, svatebních doplňků a spodního prádla
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    Zabezpečíme všetko pre tvoju svadbu alebo iný event.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov