Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • tie su pekne, drzim palce, aby to vyslo 😉

• no hadam sa k nim dostanem do svadby 😃

• a mozno najdes este krajsie 😉

• Sponzor fóra
  • no ved uvidime..este nejaky ten cas stale mam..takze sa nie je az tak kam ponahlat..

• no ono sa to nezda, ale leti to neskutocnee.. na buduci vikend mame uz polrocne vyrocie 😶

• lea krasne topanocky 🙂

• to ano..ani neviem ako,ale som tu uz pol roka 😬

• ani neviem ako ale som tu uz viac ako 4 roky 😬
    fifi gratulujem k polroku......ved zachvilku aj my 😬 😃

• luko dakujem..potom poviem,ci su schopne.. 😃 ale je to dobra znacka.. 🙂

• no ja sa skusim popozerat tu v obchodoch najskor a uvidime,ci najdem topanocky 🙂 chcela by som take, co mozem nosit aj normalne

• smaily: dakujeme 😉 som vravela manzelovi, ze si to uzijeme na lyziach 😃 budeme na Velku noc na Martinskych holiach, ako sa ten zivot meni, pred pol rokom bolo krasne teplo a mali sme svoj den D 😃

• no ja som tiez tak vyberala..ale asi este obstaram topanky a v den svadby sa rozhodnem,ze co si dam 😃

• ja by som si kupila aj balerinky na prezutie...len tie saty su dost dlhe, takze podpatky su dost nevyhnute

• maju aj sirsie opatky..tak hadam cosi najdes..ja som bola sklamana ponukou..

• no este som vobec nepozerala tak som plna idealov 😃

• Sponzor fóra
  • fifi vy casto lyzujete? 😃 super a mate teda este na sk sneh? 😬
    my mame v alpach...preto tam este nejdeme,lebo tam je v poslednych dnoch aj ten orkan.....
    lea,ja sa uz tesim na moje topanocky........pekne ich vyskusaj 😃 😃 😉

• luko..ja som sa rychlo prebrala..ked som videla ponuku..ale musim povedat,ze vo feb mali asi troje co sa mi celkom pacili..ale neboli presne to,co chcem..ani tie sandalky nie su..ked mam byt uprimna..no povazovala som ich ako vhodne..aspon teda ich vynosim aj s niecim inym 🙂
    fifi..tak ja na velku noc budem tak sediet za netom v uk..alebo sa prekonam a sadnem nad gramatiku 😬
    smaily..no budem sa snazit..

• smaily: lyzujeme radi 😉 na Martinkach je sneh dlho, je to vysoko a je uplne prirodny, ziadny umely 😃
    okrem Tatier dalsie stredisko, kde sa da dlho a fajn zalyzovat 😉 i ked Alpy su Alpy 😛

• fifi tak peknu lyzovacku 😉 my sme uz davno nelyzovali..... 😬 aj tak by nebol cas.....ale nastastie od piatku budem mat do pondelka velkonocneho volno...... 😃 a budem sa ucit,ucit,ucit.......ale bude sa mi chciet? 😬

• tiez prajem krasnu lyzovacku 😵

• prajem vam krasny vikend.....ja som uz unavena.......a tesim sa na zajtra,mam probu u vizazistky v jednej super parfumerii ....este lauder,schiseido...a artdeko.....budem namalovana presne ako v svadobny den a som zvedava ako budem vyzerat 😬 a porovnam s dnesnou vizazistkou,lebo sme sa dnes fotili...... 🙂

• fifi..ak si to tam poriadne uzite..

• smaily, same fajne znacky 😉

• luko vsak? 😬 😬 no ja inu moznost nemam.......kedze do za prideme tyzden pred svadbou,musim sa sama v svadobny den malovat s tym co si kupim......a chcem len profi...... 🙂 😉

• tak s tymi znackami budes mat super trvacny make up, su to kvalitky 😉

• dobru nocku kocky 😵

• pekne sny prajem 😉

• luko prave preto som si nechala poradit v Mnichove...... 😉 a som zvedava ako mi zajtra dlho vydrzi makeup.....
    dobru nocku 😉

• ja budem mat vacsi problem, lebo potrebujem zohnat niekoho v Cadci a ok. aj kozmetiku aj kadernicku... 😦
    inak dobre ranko, ja mam uplne opuchnute pod okom, tak fakt neviem, ci to vyrazka alebo ma nieco stiplo,t akze dnes radsej nebudem vychadzat z domu, lebo to vyzera hrozne...tak sup do upratovania 😕

• ahojte baby..ako bezi vikend? 🙂
    ja sa pomaly chystam na tie nakupy..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    Nabídka společenské a svatební bižuterie, svatebních doplňků a spodního prádla
    Ponúkame široký sortiment svadobnej výzdoby, dekorácii a doplnkov, ktoré sú starostlivo vyberané pre Vás, sú vynikajúcej kvality, krásne a originálne.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov