Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • no nam povedali,ze tri mesiace uplne staci 🙂

• kedze tam mame znameho, snad to bude ok 😃

• tak ja sa rozlucim, nejak mi tresti hlava 😐
    a zajtra ideme pozriet tie obrucky 😃 tak sa tesim
    dobru nocku 😵 zajtra sa vidime... pa

• Sponzor fóra
  • pekne sny prajem..ja este pobudnem..malo hodin 😃

• ahojte ako sa mame posledny pracovny den? 🙂

• No idem sa hadam zasa zapojit do debaty, lebo som dlhsie stagnovala. Som rada, ze je konecne piatok a dufam, ze vikend nas neprekvapi zlym pocasim. Inac ako sa ti dari muma? Pokrocila si s pripravami?

• ahojte baby..tak sa prave check-inujem 😃
    a hadam o jednej som doma z prace..mame dnes len dve vyucovacie hodiny 😛 😎

• peta no mam zajednanu cukrarku kupila som krizik a spekulujem nad darcekami pre hosti 😐

• muma..mas zmeneny datum svadby?

peta..co tvoje pripravy?

• nie nemam..len som ho tam pridala predtym som nemala nic 🙂

• aha..jasne 😃 tak uz aspon viem,ze mas tyzden predo mnou 😃

• tak tak 🙂

• ahojte, tak konečne piatok. Dnes budem v práci len chvíľu, lebo odchádzame dnes do Žiaru. Nás čaká svadobný víkend, tak dúfam, že nebude pršať 😐

• No ja som darceky pre hosti uz vylucila. Mame ich moc vela, tak budu mat na pamiatku len pierka. Konecne sme si ujasnili kostol, lebo uz sme mali dva a predsa sme sa rozhodli pre Zavodie aj ked to bude skor. Krizik uz mame dlho, akurat sme sa tento tyzden dozvedeli, ze musi byt s telom a my mame bez, takze ten je nam na nic 😒 No a mame obrucky, len ich musim odfotit a pridam. Dokoncuje sa nam oznamenie a uz by som rada aj pozyvat 🤔
    Murinko to ale rychlo ubehlo. Je ta tvoja sestra sikovna, ze to takto stihla, vsetky nas zatienila 😃 Tak len aby sa jej trosku vycasilo a bude to super. Peknu zabavu vam prajem 😉

• Peti, ďakujem. No stihla s pomocou všetkých, veď tento víkend ešte boli kupovať ženíchovi oblek 😃 Takže všetko na poslednú chvíľu.
    Inak kostol v Závodí je pekný, to je skvelé, že vám to vyšlo. Možno sa prídeme pozrieť. V tom času už budem zase bývať v Závodí 😉

• Sponzor fóra
  • ahoj Jani ..to fakt rychlo zbehlo . Uz sa tesim na fotky urcite bude krasna nevesta 😉
    ja idem tiez dnes do domov do zv tak sa tesim na cestu v buse

• no tak to ti nezavidim tu cestu. my ideme našťastie autom. No po poslednej skúsenosti už nemám odvahu. A nebola si aj minulý víkend doma?

• isla som až v sobotu lebo v nedelu sme mali official navštevu u priateľových rodicov 😬 😉

• Muma vy ste uz pozyvali ludi? Alebo kedy sa chystate?

• Peti, my sme pozývali ľudí tak mesiac až dva pred svadbou 🙂
    Linda a ako sa ti páči v novej práci?

• ja mam malo ludi s mojej strany na oficialne pozývanie ..kamosov neratam
    a drahz tvrdi že tu jeho obehame za vikend 🙂 pojdeme asi niekedzy v maji

• no tak je velkýýýý rozdiel a zatial som spokojna.... je tu neuveriteľný klud 😉 oproti tomu co som mala predtým

• tak to je super, že si spokojná 😉

• Jaj a ty uz si definitivne nastupila? Si odchadzala na dohodu od sikmookych? Inac ked tak rozmyslam, tak ak ty pojdes v maji, tak ja by som mala ist v aprili a to je uz za chvilu 2 mesiace pred svadbou, tak aj s murinkom mi to bude sediet 😃 Lebo moja mama uz stresuje, ze nikto este nie je pozvani a ja zasa cakam na oznamenia a stale sa mi to oddaluje.

• hej definitivne,,, no podla mna staci ked pojdes koncom aprila 🙂 hej na dohodu....dva mesiace vypovedna

• No hlavne je, aby bol clovek v robote spokojny, lebo tam travi strasne vela casu. Tak dufam, ze si si vybrala dobre 😬 Asi my to aj tak vyjde s tym pozyvanim. Ja mam nevyhodu, ze mam rodinu roztrusenu, tak mi to da zabrat.

• no ja mam tiez mimo zvolena dost daleko a na všetkz smerz tak neviem ale nastastie ich je malo ...no dufam ze to bude lepsiei aj nikde nie je uplne skvelo 😃

• No to poznam, ale zasa ked prejdes na lepsie, tak si to chvilu strasne vazis a potom si uz zvyknes a zasa by si vymyslala 😵

• presne tak urcite aj budem ako sa poznam 😃

• baby..uz si uzivam prazdniny 😛 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Organizujeme svadby, stužkové, plesy, rodinné oslavy, firemné večierky a iné spoločenské podujatia.
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    Lilies
    Trnava
    Splnte si svoju svadbu snov, Lilies tím je tu Vás!
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov