Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
no nam povedali,ze tri mesiace uplne staci :-)
Odpovedať
kedze tam mame znameho, snad to bude ok :-D
Odpovedať
tak ja sa rozlucim, nejak mi tresti hlava :-| a zajtra ideme pozriet tie obrucky :-D tak sa tesim dobru nocku x-) zajtra sa vidime... pa
Odpovedať
pekne sny prajem..ja este pobudnem..malo hodin :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ako sa mame posledny pracovny den? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No idem sa hadam zasa zapojit do debaty, lebo som dlhsie stagnovala. Som rada, ze je konecne piatok a dufam, ze vikend nas neprekvapi zlym pocasim. Inac ako sa ti dari muma? Pokrocila si s pripravami?
Odpovedať
ahojte baby..tak sa prave check-inujem :-D a hadam o jednej som doma z prace..mame dnes len dve vyucovacie hodiny :-p 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
peta no mam zajednanu cukrarku kupila som krizik a spekulujem nad darcekami pre hosti :-|
Odpovedať
muma..mas zmeneny datum svadby? peta..co tvoje pripravy?
Odpovedať
Profilova fotka
nie nemam..len som ho tam pridala predtym som nemala nic :-)
Odpovedať
aha..jasne :-D tak uz aspon viem,ze mas tyzden predo mnou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, tak konečne piatok. Dnes budem v práci len chvíľu, lebo odchádzame dnes do Žiaru. Nás čaká svadobný víkend, tak dúfam, že nebude pršať :-|
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som darceky pre hosti uz vylucila. Mame ich moc vela, tak budu mat na pamiatku len pierka. Konecne sme si ujasnili kostol, lebo uz sme mali dva a predsa sme sa rozhodli pre Zavodie aj ked to bude skor. Krizik uz mame dlho, akurat sme sa tento tyzden dozvedeli, ze musi byt s telom a my mame bez, takze ten je nam na nic :-S No a mame obrucky, len ich musim odfotit a pridam. Dokoncuje sa nam oznamenie a uz by som rada aj pozyvat =-) Murinko to ale rychlo ubehlo. Je ta tvoja sestra sikovna, ze to takto stihla, vsetky nas zatienila :-D Tak len aby sa jej trosku vycasilo a bude to super. Peknu zabavu vam prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, ďakujem. No stihla s pomocou všetkých, veď tento víkend ešte boli kupovať ženíchovi oblek :-D Takže všetko na poslednú chvíľu. Inak kostol v Závodí je pekný, to je skvelé, že vám to vyšlo. Možno sa prídeme pozrieť. V tom času už budem zase bývať v Závodí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Jani ..to fakt rychlo zbehlo . Uz sa tesim na fotky urcite bude krasna nevesta ;-) ja idem tiez dnes do domov do zv tak sa tesim na cestu v buse
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to ti nezavidim tu cestu. my ideme našťastie autom. No po poslednej skúsenosti už nemám odvahu. A nebola si aj minulý víkend doma?
Odpovedať
Profilova fotka
isla som až v sobotu lebo v nedelu sme mali official navštevu u priateľových rodicov :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Muma vy ste uz pozyvali ludi? Alebo kedy sa chystate?
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, my sme pozývali ľudí tak mesiac až dva pred svadbou :-) Linda a ako sa ti páči v novej práci?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam malo ludi s mojej strany na oficialne pozývanie ..kamosov neratam a drahz tvrdi že tu jeho obehame za vikend :-) pojdeme asi niekedzy v maji
Odpovedať
Profilova fotka
no tak je velkýýýý rozdiel a zatial som spokojna.... je tu neuveriteľný klud ;-) oproti tomu co som mala predtým
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super, že si spokojná ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj a ty uz si definitivne nastupila? Si odchadzala na dohodu od sikmookych? Inac ked tak rozmyslam, tak ak ty pojdes v maji, tak ja by som mala ist v aprili a to je uz za chvilu 2 mesiace pred svadbou, tak aj s murinkom mi to bude sediet :-D Lebo moja mama uz stresuje, ze nikto este nie je pozvani a ja zasa cakam na oznamenia a stale sa mi to oddaluje.
Odpovedať
Profilova fotka
hej definitivne,,, no podla mna staci ked pojdes koncom aprila :-) hej na dohodu....dva mesiace vypovedna
Odpovedať
Profilova fotka
No hlavne je, aby bol clovek v robote spokojny, lebo tam travi strasne vela casu. Tak dufam, ze si si vybrala dobre :-N Asi my to aj tak vyjde s tym pozyvanim. Ja mam nevyhodu, ze mam rodinu roztrusenu, tak mi to da zabrat.
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam tiez mimo zvolena dost daleko a na všetkz smerz tak neviem ale nastastie ich je malo ...no dufam ze to bude lepsiei aj nikde nie je uplne skvelo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No to poznam, ale zasa ked prejdes na lepsie, tak si to chvilu strasne vazis a potom si uz zvyknes a zasa by si vymyslala x-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak urcite aj budem ako sa poznam :-D
Odpovedať
baby..uz si uzivam prazdniny :-p :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?