Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
teda v troch som bola :-N
Odpovedať
..mne sa tiez nebude chciet chodit po vsetkych, dva som si uz obhliadla tak letecky a uz tam nepojdem.. ved uvidim, co mi este zostane, ked vsetky si zajednavate saty uz pol roka dopredu :-D ale snad najdem nejake pre Popolusku x-) anyway: zistil admin, kto pise odkazy v tvojom mene?
Odpovedať
no pracovali na tom, ale ako to utichlo tak to asi prerusili, jedno podozrenie mali od jednej registrovanej uzivatelky, aj jej anax pisala, ale neozvala sa.... neboj,s aty najdes este, najviac svadieb je na jar a v lete, ja myslim, ze jesen je nasa :-D
Odpovedať
..tak to dufam xixi x-) Luko ako budes oslovovat posvadbe svokrovcov? ...lebo mne nepojde z ust, ze mama a otec :-.
Odpovedať
no urcite nie mama a otec, to by som nebola ja, ale moja mama povedala, ze chce, aby jej moj rahy tykal. no s ejho rodicmi by som si radsej vykala, myslim, ze oni tiez...fakt netusim ako ich budem oslovovat
Odpovedať
...aaaach jo, ja som uz s drahym o tom kecala a nedosli sme k ziadnemu zaveru..asi pokecame aj s rodicmi kazdy zvlast..a uvidime ako sa zatvaria.. ..ale odmietam im hovorit mama a otec =-) aj ked oni su fajn ..kde ides zhanat navleky na stolicky? ja som sa este nerozhodla ci ich budem chcite, uvidim co nam ponuknu v restike za vyzdobu...
Odpovedať
no chcela by som dokonca maja to mat vybavene, firmu uz viem, cena bude 6O za jeden, zoberieme ich 6O. nasa restika zas nie je taka prenadherna, takze navleky a vyzdoba urobia dost.
Odpovedať
..tak to je celkom v poho cena :-D budes mat aj masle? uz si sa definitivne rozhodla pre typ kvetov do svadobnej kytice? ja uz ano, len sa budem musiet poradit s kvetinarkou, ci budu moct byt v svadobnej kytici, aby napr. rychlo nezvadli alebo pod. mali by byt k dispozicii v septembri, do uz som si vygooglila :-D
Odpovedať
ano, masle k zaltej vyzdobe asi zalte alebo kremove ;-) kyticku este neviem, chcem ale urcite klasicku, bielu, mozno s nejakou kremovou amslou, aj ked uz bude jesen, mozno by sa hodila oranzova, ale ja nechcem farebnu, aj ked niektore su krasne ;-) zatial rozmyslam o ruziach, uvidime, co bude k dispozicii v oktobri x-)
Odpovedať
tato je krasna: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... tak na jar a na leto
Odpovedať
ano videla som ju, je krasna x-) restiku si budes zdobit sama, ci mas na to lidi? ja by som si aj, ale si myslim, ze den pred svadbou nejak nezostane cas.. uz to pisem treti krat, blbne mi to tu ]-(
Odpovedať
ale to tu blbne.. rukavicky a zavoj pridany.. saty uvidite az vo svadobnom alebo nazivo :-p :-p :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
..tak ja asi v albume :-D ..vsimla som si, ze si pridavala :-.
Odpovedať
no super..co na ne hovoris? :-D moze byt?
Odpovedať
..zavoj je velmi pekny a preco si vlastne menila?
Odpovedať
lebo som musela kupit kratsi..kvoli satam..
Odpovedať
aha, no ja este neviem aky budem mat...rozmyslam nad spanielskym, alebo takym nejakym ako mas ty x-) ale tiez sa rozhodnem podla siat.. Lei, nevies co je presne v naplni prace ucitelovho asistenta?...robi aj nieco samostatne....alebo..? mam len taku okrajovu predstavu..
Odpovedať
no a ktory model chces? :-D asistent..tak ten robi vela papierovaciek okrem ucasti na hodinach..deli testove papiere,potom ich rozdava a zozbiera od ucitelov..jeden ucitel je priamy nadriadeny a asistent mu pomaha so vsetkym,co treba..a tiez aj dalsi ucitelia mozu ziadat pomoc..
Odpovedať
..aha, lebo raz si spominala, ze tvoja teta to robi..a nemala som uplnu predstavu, ze co to obnasa :-. uz som mudrejsia... lei, este neviem ake saty =-) po skusani budem mudrejsia.. uz mas spravenu vyzdobu do kostola? ja stale zvazujem, ze ci ano..alebo nie nevies, ci to nezabezpecuje kostolnik, alebo niekto zo Zavodia?
Odpovedať
no som uz nedockava..ze ci budes viac za uzky model alebo ten sirsi princeznovsky.. no na vyzdobu mam kupene stuhy a umele ruze..co mam info,tak kazdy si robi sam..a aku farbu vyzdoby chces?
Odpovedať
..aha...chcela by som taku malinovu...to je asi ten najspravnejsi vyraz :-p ale do kostola len masle....alebo nieco jednoduche.. musim najprv obzriet restiku a mozno sa dohodnem s nimi na niecom...ono je to tam dost decentne, tak to nechcem nejak prepisknut s vyzdobou.. ty budes ladit do modra, vsak? :-D
Odpovedať
rozmyslala som nad bielou farbou,no objavila som krasne modre ruze,takze bolo rozhodnute.. mam tu bielu stuhu a uz len z nej spravit masle.. len akosi sa mi stuhy nahromadili a tak mozem cosi vymyslat..len neviem,ako presne to chcem.. chcela som siroku maslu a pri previaze by bola ruza a prevaz by bol z modrej stuhy..len teraz rozmyslam,ci to nebude moc divoke..
Odpovedať
..aha..no aby si to neprekombinovala 8-) vsak vyskusaj a uvidis.. a stuhy mas obycajne, ci z organzy? ved som premyslala, ze to nemoze byt take narocne spravit si masle do kostola..len kupit spravny material..ty si ho kupovala na SVK? ozaj, nevies kolko je v Zavodi lavic? mam pocit, ze z kazdej strany 8... :-|
Odpovedať
mam klasika taft..ale rozmyslam aj nad organzou alebo lacnym satenom..no uvidim teda.. inac..obzeram salon vanessa..to je novy salon v ziline..kukni ich stranku..mozno sa ti cosi zapaci.. ja tam prave pozeram doplnky..potrebujem bolerko..
Odpovedať
aha...si chces pozicat, alebo dokupit? nevies, kolko je tam tych lavic? pockaj idem kuknut x-)
Odpovedať
no zabudla som napisat..je tam 8lavic na akzdej strane..ratala som ich,ked som tam bola :-D akurat im pisem mail ohladom SPZ s menami a aj limuziny..a hned sa opytam na to bolerko..staci pozicat,kedze mam rukavicky kupene..
Odpovedať
..aha, no super...ja yby som aj tie masle do kostola kupila..nemas nejaky tip? uz mas saty uplne dokoncene? drahy uz dal vypoved v praci? uuurcite sa na teba tesiii x-)
Odpovedať
neviem od koho sa daju..skus pozriet bazar..tam ich budu mat urcite uz hotove..alebo niekoho,kto robi vyzdobu.. ja tie svoje potom urcite predam :-D saty este nie..musim ich hore zuzit..takze este to cosi potrva..ale este dalsi tyzden a mame tyzdenne prazdniny..no musim makat na dalsich veciach este.. netusim ako je na tom..nepytala som sa..
Odpovedať
..na fotkach vyzeraju saty asi po kolena...nemylim sa? :-. som myslela, ze chces dlhe :-D ja len dufam, ze v septembri bude este pekne pocasie...snad nebude prsat..ale vraj ma byt krasne leto 8-)
Odpovedať
su do polky lytok :-p fotka to skresluje :-D no ja som chcela siroke saty popolnocne..ale rozhodla som sa pre nieco jednoduchsie..kedze svadobne budu dostatocne siroke..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?