Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sociálnu prácu :-D :-D :-D
Odpovedať
aha..ale ved to by si mohla spravit externe aj popri babu :-)
Odpovedať
tak sme na Kysuciach,super, zatiahnute ziadna spara, to je zuuuzo x-)
Odpovedať
ahoj luko..takze vikend travite tam?
Odpovedať
ano, kukame dovolenky, lenze kedze chceme vystihnut last minute, koncomjula, tak len informace - v hre je momentalne Kret, Korfu aleno Malorca...celkom vpohode sumy normalne nechapem...
Odpovedať
mozno to bude kvazi predsvadobna, lebo ak budem mat prvakov tak mi v novembri sotva daju dva tyzdne volno na svadobku :-S
Odpovedať
aha..no my este nevieme,ci pojdeme na tu svadobnu cestu..lebo mozno si budem musiet urobit vodicak,takze to bude riadny zaberak.. ale tiez rozmyslam nad rovnakymi destinaciami ako vy :-D
Odpovedať
ja sa chystam na vodicak v septembri ale rozmyslam, ci to nepresuniem, lebo horia mi prvaci, este som ich nemala, co bude zo zaciatku vacsi zaberak ako ten vodicak a neviem ako budem stihat + predsvadobna horucka....
Odpovedať
oprava: hrozia :-D
Odpovedať
no vodicak si mozes robit aj neskor..kludne po novom roku..ved uvidis ako budes stihat.. len ja budem potrebovat nejaky kratsi kurz ako klasicky :-N lebo 6tyzdnov nemozem byt na svk :-N :-D
Odpovedať
no len aby som ho nerobila v tehu :-D lea, da sa aj kratsi urobit ;-)
Odpovedať
a kolko trva?
Odpovedať
Článok sa načítava...
tusim standarne tri mesiace???? aneviem cosi sa mi mari, zer ychlokurz intentivny trva mesiac alebo tri tyzdne? :-N
Odpovedať
no skus si vyhladat autoskoly v meste, kde ho budes robit,dokonca som nasla expresny kurz 15dnovy :-D
Odpovedať
no super..mily mi dal jednu stranku vodicak.sk len este nebolo casu sa na nu pozriet..ale vecer prestudujem..a hdam tam bude vse,co potrebujem..
Odpovedať
ja mam z toho dost obavy, v Ba jazdia agresivni vodici na tych velkych autach, no hroza,v setci nervozni, ked dodrzujes predpisy,t ak na teba trubia, co ides tak pomaly alebo s tojis na oranzovej :-S
Odpovedať
luko..to poznam..spoluziackin otec tak zastal na oranzovu a zozadu donho vrazilo ine auto..odvtedy nestoji ani za nic :-N :-N ale neboj..zilina je tiez divoka..no nastastie nie az tak..dalsi blazni su v kosiciach..oni sa s blavou pretekaju,kto blaznivejsie jazdi..
Odpovedať
dnes mi mama oznamila, ze nam da jej kamarat urobit tortu vraj nejaku origos, tak budu prekvapka, lebo ani jednu tortu nedavame robit my :-D nastastie aspono nom viem,ze ma dobry vkus, je dost blaznivy, takze o tortu v jeho podani sa nebojim :-D no Michal jazdi vcelku v phode, teda asponked je so mnou :-N
Odpovedať
tento zavoj my neda spavat: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... som si ho v Nicols kusala, aj sa hodi k satam, je pekrasny, len sa mi zda vela davat tolko pre par minut na fotenie a obrad...inak stoji 5 tis. alzbetka ho predava za 3.5
Odpovedať
vsimam..ze aj dost vysoka cena..no je uplne super..ja budem mat len do pasa zavoj..kvoli satam..aby som nahodou neschovala aj tek krasny zadny pohlad na ne :-) no nam pecie torty teta..a objednali sme len dve..dufam,ze uz nik iny nebude piect..ale ak ano,tak urcite porozdavame jedna radost..
Odpovedať
my sme mali mam v lete tiez len dve,a le v oktobri to uz vyzera na styri :-D to rodinka sa trha, ze daju urobit, tak dobrovolnosti sa medze nekladu ten zavoj je fakt uzasny, vsaks omho mala na sebe, ono ti tie saty vyzerali uplne inak x-) ale nemusim mat vsetko, musim sa hold uskromnit, ked este aj dovolenka bude pred svadbou :-N
Odpovedať
myslim, ze v lete uplne stacia dve, lebo vsak v tom teple....
Odpovedať
dobreeeee: Už viac ako rok som chodil s mojou priateľkou a aj sme sa rozhodli, že sa zoberieme. Len jedna vec mi vadila, jej prekrásna sestra... Moja budúca švagrina mala 22 rokov a naozaj bola ako sexbomba, nosila veľmi krátke a úzke sukne a väčšinou nenosila podprsenky. Pravidelne sa zohla ked bola pri mojej blízkosti a vtedy som bol celý bez seba.Určite to robila naschvál, lebo to robila vtedy, ked to nikto nevidel. Jeden deň tá moja malá švagrina ma poprosila, aby som tam išiel a prekontroloval pozvánky na svadbu. Bola sama, keď som prišiel a šepkala mi do ucha, aby sme sa vyspali,len raz, tak túži po mne, a jej sestra o tom nemusi vedieť. Ochrnený som pozoroval, ako ide hore po schodoch, keď už bola hore vyzliekla si nohavičky a hodila ich na mňa.Minútu som tam stál a potom som sa obrátil a zabuchol dverami.. Otvoril som dvere a utekal som k mojmu autu. Okolo môjho auta tam stála celá moja budúca rodina a všetci tlieskali! Svokor ma objal a povedal: Veľmi sa teším, že si prešiel cez náš malý testík! Ani by sme nemohli chcieť lepšieho manžela pre našu dcéru. Vítame ťa v našej rodine!" Ponaučenie: Kondóm maj vždy v aute! :-D :-D :-D
Odpovedať
no mozes si ho dopriat..len si najdi dobry dovod :-D
Odpovedať
no asi si ho predsa len odpustim
Odpovedať
a nepozerala si na ebay..ci tam nemaju cosi podobne len ovela lacnejsie? pripadne pozri material a dat usit..bude to lacnejsie..
Odpovedať
o nie,ja po anglicky moc dobre neviem, pozerala somaj nemecky, aj mi dosla registracia, ale nejak sa mit nepodarilo sa tam prihlasit, toja skor rozmyslam, ze si to objednam tu od evuly z netu, ale takyto nie, obavam,ze za tisicku by to bola lacna nahrazka, rozmyslam teda len o dlhom jednoduchom a jednovrstvovom ;-)
Odpovedať
alebo ak mas znamu krajcirku,ona by ti mozno vedela zohnat dobry material na to.. ale jednovrstvovy je pekny..tiez taky mam..mam zlozitejsie saty,tak zavoj som volila jednoduchy..
Odpovedať
to ja som lenivec co sa tyka chodenia po krajcirkach,ale vdaka za tipy ;-) skusim u tej evuly, co mi poslala ceny,t ak v pohode, do 2 tis. rozne zavoje :-)
Odpovedať
no tak to je super..a mas aj ivory saty?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?