Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • Sociálnu prácu 😃 😃 😃

• aha..ale ved to by si mohla spravit externe aj popri babu 🙂

• tak sme na Kysuciach,super, zatiahnute ziadna spara, to je zuuuzo 😵

• Sponzor fóra
  • ahoj luko..takze vikend travite tam?

• ano, kukame dovolenky, lenze kedze chceme vystihnut last minute, koncomjula, tak len informace - v hre je momentalne Kret, Korfu aleno Malorca...celkom vpohode sumy normalne nechapem...

• mozno to bude kvazi predsvadobna, lebo ak budem mat prvakov tak mi v novembri sotva daju dva tyzdne volno na svadobku 😒

• aha..no my este nevieme,ci pojdeme na tu svadobnu cestu..lebo mozno si budem musiet urobit vodicak,takze to bude riadny zaberak..
    ale tiez rozmyslam nad rovnakymi destinaciami ako vy 😃

• ja sa chystam na vodicak v septembri ale rozmyslam, ci to nepresuniem, lebo horia mi prvaci, este som ich nemala, co bude zo zaciatku vacsi zaberak ako ten vodicak a neviem ako budem stihat + predsvadobna horucka....

• oprava: hrozia 😃

• no vodicak si mozes robit aj neskor..kludne po novom roku..ved uvidis ako budes stihat..
    len ja budem potrebovat nejaky kratsi kurz ako klasicky 😬 lebo 6tyzdnov nemozem byt na svk 😬 😃

• no len aby som ho nerobila v tehu 😃 lea, da sa aj kratsi urobit 😉

• a kolko trva?

• tusim standarne tri mesiace???? aneviem cosi sa mi mari, zer ychlokurz intentivny trva mesiac alebo tri tyzdne? 😬

• no skus si vyhladat autoskoly v meste, kde ho budes robit,dokonca som nasla expresny kurz 15dnovy 😃

• no super..mily mi dal jednu stranku vodicak.sk len este nebolo casu sa na nu pozriet..ale vecer prestudujem..a hdam tam bude vse,co potrebujem..

• Sponzor fóra
  • ja mam z toho dost obavy, v Ba jazdia agresivni vodici na tych velkych autach, no hroza,v setci nervozni, ked dodrzujes predpisy,t ak na teba trubia, co ides tak pomaly alebo s tojis na oranzovej 😒

• luko..to poznam..spoluziackin otec tak zastal na oranzovu a zozadu donho vrazilo ine auto..odvtedy nestoji ani za nic 😬 😬
    ale neboj..zilina je tiez divoka..no nastastie nie az tak..dalsi blazni su v kosiciach..oni sa s blavou pretekaju,kto blaznivejsie jazdi..

• dnes mi mama oznamila, ze nam da jej kamarat urobit tortu vraj nejaku origos, tak budu prekvapka, lebo ani jednu tortu nedavame robit my 😃 nastastie aspono nom viem,ze ma dobry vkus, je dost blaznivy, takze o tortu v jeho podani sa nebojim 😃

no Michal jazdi vcelku v phode, teda asponked je so mnou 😬

• tento zavoj my neda spavat:
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=1462150&vReferer=%2Fbazar%2Fshow_entry.php%3FvEntryID%3D107754%26vReferer%3D%252Fbazar%252Findex.php%253FvSection%253D3
    som si ho v Nicols kusala, aj sa hodi k satam, je pekrasny, len sa mi zda vela davat tolko pre par minut na fotenie a obrad...inak stoji 5 tis. alzbetka ho predava za 3.5

• vsimam..ze aj dost vysoka cena..no je uplne super..ja budem mat len do pasa zavoj..kvoli satam..aby som nahodou neschovala aj tek krasny zadny pohlad na ne 🙂
    no nam pecie torty teta..a objednali sme len dve..dufam,ze uz nik iny nebude piect..ale ak ano,tak urcite porozdavame jedna radost..

• my sme mali mam v lete tiez len dve,a le v oktobri to uz vyzera na styri 😃 to rodinka sa trha, ze daju urobit, tak dobrovolnosti sa medze nekladu

ten zavoj je fakt uzasny, vsaks omho mala na sebe, ono ti tie saty vyzerali uplne inak 😵 ale nemusim mat vsetko, musim sa hold uskromnit, ked este aj dovolenka bude pred svadbou 😬

• myslim, ze v lete uplne stacia dve, lebo vsak v tom teple....

• dobreeeee:
    Už viac ako rok som chodil s mojou priateľkou a aj sme sa rozhodli, že sa
    zoberieme.

Len jedna vec mi vadila, jej prekrásna sestra...

Moja budúca švagrina mala 22 rokov a naozaj bola ako sexbomba, nosila veľmi
    krátke a úzke sukne a väčšinou nenosila podprsenky. Pravidelne sa zohla ked
    bola pri mojej blízkosti a vtedy som bol celý bez seba.Určite to robila
    naschvál, lebo to robila vtedy, ked to nikto nevidel.

Jeden deň tá moja malá švagrina ma poprosila, aby som tam išiel a
    prekontroloval pozvánky na svadbu.

Bola sama, keď som prišiel a šepkala mi do ucha, aby sme sa vyspali,len raz,
    tak túži po mne, a jej sestra o tom nemusi vedieť. Ochrnený som pozoroval,
    ako ide hore po schodoch, keď už bola hore vyzliekla si nohavičky a hodila
    ich na mňa.Minútu som tam stál a potom som sa obrátil a zabuchol dverami..

Otvoril som dvere a utekal som k mojmu autu.

Okolo môjho auta tam stála celá moja budúca rodina a všetci tlieskali!

Svokor ma objal a povedal:

Veľmi sa teším, že si prešiel cez náš malý testík! Ani by sme nemohli chcieť
    lepšieho manžela pre našu dcéru. Vítame ťa v našej rodine!"

Ponaučenie:

Kondóm maj vždy v aute!
    😃 😃 😃

• no mozes si ho dopriat..len si najdi dobry dovod 😃

• no asi si ho predsa len odpustim

• a nepozerala si na ebay..ci tam nemaju cosi podobne len ovela lacnejsie? pripadne pozri material a dat usit..bude to lacnejsie..

• o nie,ja po anglicky moc dobre neviem, pozerala somaj nemecky, aj mi dosla registracia, ale nejak sa mit nepodarilo sa tam prihlasit, toja skor rozmyslam, ze si to objednam tu od evuly z netu, ale takyto nie, obavam,ze za tisicku by to bola lacna nahrazka, rozmyslam teda len o dlhom jednoduchom a jednovrstvovom 😉

• alebo ak mas znamu krajcirku,ona by ti mozno vedela zohnat dobry material na to..
    ale jednovrstvovy je pekny..tiez taky mam..mam zlozitejsie saty,tak zavoj som volila jednoduchy..

• to ja som lenivec co sa tyka chodenia po krajcirkach,ale vdaka za tipy 😉 skusim u tej evuly, co mi poslala ceny,t ak v pohode, do 2 tis. rozne zavoje 🙂

• no tak to je super..a mas aj ivory saty?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém