Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vies, tie Tatry v zime su tak isto drahe ako Alpy... ale sluzby... :-| ideme 3 pary, bude nam veselo... dufam :-D muzo povedal, ze si musime este zalyzovat, kym zacneme stavat :-N potom uz nebudu peniazky na taketo spasy
Odpovedať
Profilova fotka
To áno, to sa určite nedá porovnávať. No, to ti verím, potom už otočíte každu "euromincu" :-D
Odpovedať
nika..a kto vam to robil? nam rovno povedali,ze dva mesiace budeme musiet cakat..mali sme ho mat asi dalsi tyzden..no ked som sa dozvedela,ze musim ist na svk v okt,tak som im napisala,ze to staci az vtedy.. fifi..no my do tatier len ked tm nie je sneh..na turu..ja sa nelyzujem..a kedy zacinate stavat?
Odpovedať
Profilova fotka
Kati: staviat zacneme, ked budu loooooooveeeeeee :-D ten nas interval je stale 3-4 roky... najskor. Veronika: minuly rok sme dostali do svadobneho daru lyzovacku vo Francuzsku a citili sme sa skvelo :-p nie sme sice ziadni "Zuzulovci" :-D ale lyzujeme radi, tak sme si to objednali tento rok sami... na odporucanie kamaratov... a ked je to takto v predstihu, je to pomerne cenovo vyhodne
Odpovedať
Profilova fotka
Nám povedali do mesiaca... ale z mesiaca sú už takmer 2 :-(
Odpovedať
fifi a uz sporite teda? :-D nika..no a kto vam tocil svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja tiež nie som "Zuzulovka" :-D ale tento rok mám v pláne naučiť lyžovať Pána mangela :-D Už minulý rok sme to mali v pláne ale akosi... plány koza zožrala, tak snáď tento rok to už klapne. No a potom Alpy traste sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jasneeeee... teraz investicia na okna... financujeme aj nasim rodicom... takze peniazky fuc... nejaka rezerva bola v akciach.. teda este je... ale vsetci vieme, ako su na tom momentalne akcie :-S och... zacnu sa odkladat mimoriadne odmeny teraz,co pridu mne alebo muzovi.... buduci rok uz nemame nic nakladne... no prevadzka nasho bytu a dve hypoteky su mesacne cca 16 tisic :-(
Odpovedať
fifi..no tak sporit..pod stromcek si darujte nejake kable alebo tehly :-D len dnes je to fakt tazke,kedze bez hypo sa clovek takmer nerozhybe..a potom uz neustaly strach o to,co robit,ked pridem o pracu =-) 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dámy, tešilo ma. Super som si popísala s vami :-) ale musím končiť, viete Ordinácia volá. :-D Prajem krásny večer. A nezabudnite sa tu znova čoskoro zastaviť :-D Papa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru, to mas pravdu.. ja som stale na dobu urcitu a manzel podnika... riziko je stale velke. Tak uvidime. Zatial nic nie je stratene, na vsetko treba cas, sukromie mame, takze sa neponahlame. Nika: moj manzel sa tiez branil lyzovacke, lyzovat vie tak primerane(ako ja) a tym svadobnym darcekom sme boli nuteni kupit si vystroj a ist "na vec" :-D a teraz sa mu to zapacilo :-D
Odpovedať
a to preco mas len dobu urcitu? ved si tam uz dlho..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no 3 roky nam mozu predlzovat... a ja budem mat 3 roky vo februari.. takze uvidime :-N Veronika: ja pozeram VKV na Prime :-D ale stiham aj pisat :-D a toto napriklad muzi nedokazu, robit dve veci naraz...he-heeeeeeee :-D
Odpovedať
tak hadam ti daju potom neurcitu dobu,ked ta uz aj povysili..ved to by mali potom zbytocne problemy :-N
Odpovedať
Profilova fotka
veru, to este nevideli, ako sa viem bit :-D
Odpovedať
no tak to som teda zvedava :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe,radsej nie Kati :-D uf, je mi tu akosi smutno, este aj ten moj psik lezi co vedlajsej izbe v posteli....
Odpovedať
a mas pustene radio alebo telku? :-D ma teraz napadlo..robim zoznam,co treba kupit..neporadis nejake dobre jedlo..by som aspon vedela,co dat do toho zoznamu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
som v obyvke pri telke, zobrala som notebook z pracovneho kutika spalne sem, kde mi bezi serial... a mam tu Frankovku cervenu :-D ked uz nic insie.... my mame radi cestoviny na x sposobov, kuracie masko - ako sote, alebo ako prsicka na x sposobov, paradajkovu polievocku, chinu, rizotko... je toho vela, narocni nie sme ;-)
Odpovedať
jooj..zas pijes..a bezo mna? =-) :-. no vidim,ze mame takmer podobny jedalnicek..ja robim take tie nase slovenske jedla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooo a vcera sme mali francuzske zemiaky :-p prid na poharik... sama ho cele aj tak nevypijem, je to dobra znacka, vyber z hrozna, ziadny burciak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak vo futbale vyhravame zatial 1:0, super ;-)
Odpovedať
ejha..no pridem..ale az neskor..inac,nam kopec vina ostalo zo svadby..a aj tvrdy alkohol..a dost flias sme dostali..asi chcu,aby z nas boli alkoholici :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nam sa tiez nepopilo vsetko vinko a to sme ho vela nemali. Tvrde sa popilo, hlavne borovicka, ostalo par flias hrusky a slivky... fernet vsetkok fuc :-D vo futbale sme uz 1:1 :-| trapny gol... inak futbal nemusim, ale splhnem si u muza, ze som sledovala :-D
Odpovedať
my sme mali len tri male flasky fernetu..no pili ho len dva-traja..tak troska ostalo..ale kebyze viem,ze bude mat uspech,tak ho kupim viac..lebo to maju radi viaceri..nam ostala takmer polovica z vina..asi tretina tvrdeho..a petina nealka.. no ja tiez nemam rada futbal :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nam ostalo z nealka par flias mineralky, inak sa vsetko chvalabohu minulo :-D tiez sme mali len 4 flasky fernetu, keby niekto chcel a moj buduci svagor bol este kupovat na pumpe dalsie 3 kusy, lebo sa nejak ujal :-D :-p medzi nami: hlupejsi sport ako futbal asi nepoznam (teda s vynimkou "bejzbolu").. nevidim zmysel behania cez velke ihrisko za loptoou, ale kazdy sme nejaky :-D
Odpovedať
no my sme vody potom rychlo dopili..takze problem s nimi nebol..a aj vino celkom slo po svadbe..a dali sme zopar hostom flasku.. no ja mam tiez sport teraz..palacinkovy maraton :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mnaaaaaaaam palacinky :-p
Odpovedať
no manzel si povedal,ze chce radsej tie ako pecene buchty zajtra na obed..cely den sa na tie palacinky tesil :-D a uz pomalu aj koncim s nimi..
Odpovedať
Profilova fotka
tak to sa zastavim :-D :-p .. ten moj este neprisiel, zapas sa pred chvilou skoncil, kym sa odtial vymota...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?