Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
fifi..no ja som aspon ponozky zlozila :-D bam..ale ono je to super drzat cloveka v napati :-D :-D :-D
Odpovedať
Kati ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bam: ani ja som tu nebola asi dva dni :-D nejak nestiham niekedy :-N
Odpovedať
ake tajomstvo?
Odpovedať
Profilova fotka
nejak nam to tu mrzne dievcata =-) pojdem von o chvilu, idem na pokec k sefke :-D
Odpovedať
no mne skoncil film..tak uz mozem byt tu..len riad umyjem.. fifi..to mate nejak neskoro pokec :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Bam aj ja som zvedavec na tvoje tajomstvo.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte v tento krasny den...kolega sa smeje ze sme super krajina lebo vieme vsetko vybavit aj anglicke pocasie pre kralovnu :-D no bam co je to za prekvapko takto nas trapit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ale tento rok je aj tak teplejsie ako vlani. My sme takto pred rokom menili okna a zima bola ako v ruskom filme.
Odpovedať
Ahojte bábiky, ďakujem za milé prekvapenie a som vyvalená, že si pamätáte poniektoré aj moje krstné meno..fííha..a to som ani raz s vami nikde nebola, takže milé prekvapko. Tu u nás dole poriadne fúka, ale neva, je zmenený tlak, malá ešte stále spí od večera, hihi.
Odpovedať
Profilova fotka
No aj ja sa opravujem, dnes je veru dobra kosa, ked som vysla z kancelarie, tak ma poriadne striaslo
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no mne sa ráno tak nechcelo vstať z postele a tak by som si pospala. Ale ako na potvoru práve dnes som musela vstávať skôr. ]-( Linduš, tvoj kolega to dobre vystihol :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj jani evi peta jani ako stoji s pozemkom....dufam ze bude pekne aby ste mohli zacat ;-) evi a kedy budes v ziline aby si prisla na dake stretko?
Odpovedať
Profilova fotka
Linduš, včera sme doviezli na pozemok kamene do základov. Takže sa to trochu začalo hýbať. Len dúfam, že nám ešte vydrží počasie. Ozaj, čo s tými Borovicami? Chcete sa presťahovať k nám bližšie: :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie kamoska tam kukala byty tak bola zvedava... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Byty sú tam vraj pekné, ale ja v nich vidím ten problém, že je to veľmi blízko pri diele a ešte k tomu vždy, keď ideme okolo, cítiť tam tú splavňu. A to je naozaj niekedy neskutočný smrad. To by už lepšie boli byty v Kopaničkách. To je hneď na začiatku Mojša
Odpovedať
ahojte babule..tak mame prazdniny x-) zajtra sice netreba ist do prace..ale mam toho doma co porobit..tak budem makat..
Odpovedať
Ahoj! Mas sa? Poslala si mi niečo po Her Majesty do BA?:-))
Odpovedať
ahoj..no poslem ti pekne alebo uprsane pocasie :-D typicke pre anglicko :-D
Odpovedať
to uz je tu od rana..diky za krasny dar..cim som si to len zasluzila?.-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-D Eviku vitaj :-D
Odpovedať
evi..to netusim..ale som rada,ze si spokojna :-) ahoj fifi.. ale sa nas tu zislo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, sledujem, ze zajtra vegetis, tisko zavidim 8-) ja budem v robote, navyse bez kolegu, veducej, lebo maju volno, tak sa musim o vsetko postarat sama :-| budem to mat vesele,piatky take byvaju... |-| inak sa tu dnes ozaj dooooost schladilo :-S a dopoludnia to bolo fakt anglicke pocasie, hmla a dazd 8-(
Odpovedať
no vegetit budem pri domacich pracach..ale aspon cosi :-D no aj tu je chladno..a nastastie neprsi..
Odpovedať
Profilova fotka
hm, to som si porobila uz v tyzdni, ale to zehlenie som vcera nestihla, takze bude dnes :-N ale nevadi, aj tak som sama, lebo sa hra fucik s Hamburgom a jasne, ze moj muz nemoze na takomto zapase chybat :-D co dobre si dnes varila? daj inspiraciu :-p
Odpovedať
no ja budem robit sobotnajsie upratovanie uz zajtra..nech mam volny vikend.. varila som fazulkovu polievku na kyslo..a mame este cestoviny s omackou a bazalkou..
Odpovedať
Profilova fotka
hm mnam, bazalkove jedla mam rada a moj muzo zasa fazulu :-D ja som dnes robila kuraci paprikas na smotane s cestovinou ;-)
Odpovedať
ten sme mali minuly tyzden..mnaam.. a co robis zajtra?
Odpovedať
Profilova fotka
na obed myslis Kati? zostane to z dneska, je toho aj na zajtra tak akurat ;-) pride k nam skoro-svagor pomerat kupelku, chceme ju uz konecne oblozit a on nam v tom pomoze, podnika v obkladani aj so svojim kolegom ;-) je to malicke, takze tam nebudu nejake extra vydavky a v Baumaxe maju teraz uzasny obklad, sme sa obaja s muzom zamilovali x-) :-D
Odpovedať
Ahojte, ja zase len tak na skok, lebo ta malá vrtuľka nedá pokoja:-) Bazalkové cestovinky by som si dala, hlavne, keby som ich nemusela robiť. Fif, vy idete prerábať obklady, a my dnes večer po uspatí malej ideme repasovať všelijaké dierky a trhlinky v stenách po obyvke a kuchyni..a zajtra pretrieť farbou.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?