Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • super...zenich mal celu dobu nakrivo pierko 😃

• tak ma tam mate 😉

• Luko tie vlasy si mala velmi krasne urobene a aj farbu si si vybrala dobru.

• Sponzor fóra
  • naozaj krasne fotky 😉

• Fifi vybrali ste pekne obkladacky. My teraz hladame dlazbu do chodby, tak som si ich pamatala z videnia.

• ahojte konecne piatok 😃 😃 😃

Luko fotky su fakt uzasne a naj sa mi pacili tvoje vlasy a nausky 😃

• Baby a co planujete na vikend?

• dakujem kocky, za uces vdacim Simonovi htory sa rpesne trafil do farby pricesku a smaozrejme kadernicke, ktora ma cesala..
    dobre ranko 😉

• Peta: dakujeme za pochvalu obkladaciek, este ich sice nemame, ale zvazujeme 😃
    na vikend planujem ist zas a opat do skoly 😞 a v nedelu uvidime....
    Luko: jaaaj pricesok, ja ze kedy ti stihli narast take dlhe vlasky 😃

• zuzi...stihli narast..keby si videla jak rzchlo rastli ked ich kadernicka pripinala 😃

• pekne rano prajem baby..aj ked u nas je akosi uprsane..
    este som v posteli..ale akosi sa mi nechce vstavat,tak si davam aspon ranajky 😃

• man nejak pobolieva v krku 😮

• Mata: aj ja chcem taky rychlorast vlasov 😉 pekne ta ucesali, to je pravda 😃 hod este nejake foto z vyzdoby 😛

• a popolnocne saty----na tie som tiez zvedava 😉

• zuzi na dalsie fotky cakam, zatial som dostala len prvych 185 z exterieru 😉

• Sponzor fóra
  • inak skuska ucesu trvala 10 minut..sami tam enchcelo sediet, tak sme sa len dohodli,v yskusala si pricesok, doma dala pricesok an natacky a spolahla som sa, ze to bude OK a bolo 😃
    lindus: jasne, ked budu uz ich aj zavesim 😃

• tak to tu budem sliedit 😃 bude to dnes? 😃

• Ahojte,
    Mati fotky sú skvelé... 😉 Boli ste riadni fešáci...obaja 😵

• Sa mi zda, ze dnes mame viacere flakaci piatok, ze nas je tu tak vela 😃

• no baby..to aj pracujete? 😬

• Ja pracujem ako fretka, ale niekedy si treba dať aj prestávku pri kávičke... 😃 Tak ju využívam a pozerám, čo tu je nové

• ja hej 😃 snazim sa Kati 😃

• Nooo, vsak mi sme sikovne zeny, co vedia robit viac veci naraz 😛

• Ahojte,
    Musim najprv pochvalit fotky od Mati, bola si krasna, fotky su naozaj velmi pekne- krasna jesen- tie farby tomu dodali smrnc!! Ozaj, ako sa ti chodilo v tych krasnych topanockach po zeleznicnej trati?? 😃
    Krasna kyticka, aj saty ti krasne sadli. Zenichove pierko nakrivo by som si ja ani nebola vsimla, keby si neupozornila na to- pozera sa aj tak kazdy viac na nevestu a celkovy dojem.
    Takze dodatocne gratulacie a vela stasticka do dalsieho zivota!!

• a co vase plany na vikend?

• Kati, my ideme zajtra dorobiť náš super záchod na pozemku (ešte chýba vnútro) 😃 A poobede idem robiť výživu a nutelu z jabĺčok. V nedeľu nás čakajú krstiny v Blave. Takže víkend celkom nabitý. A čo ty? Čo máš ty v pláne?

• My ideme asi robit nieco v byte. Dorobit omietku okolo radiatorov a mozno v zachode nahradit plechovu stenu sadrosom.....takze jemna makacka 🤔

• ahoj my ideme opat na vylet do polska 😃 ale sa tesim lebo pojdeme spat cez tatry a potom nejake upravy na dome 😃

jani vyzivu by som si dala.....zboznujem ju 😛

• Linduš, tak príď k nám... Môžeš povytierať hrnce 😃 A môžem ti aj domov nejakú nabaliť 😉

• 😃 dobreee

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.
    O Vašu lásku sa postaráte Vy ,my sa postaráme o krásu Vášho vytúženého svadobného dňa.
    Všetko, čo potrebujete na Vašu svadbu, nájdete v našom svadobnom e-shope www.svadobneinspiracie.sk! Ponúkame Vám svadobnú výzdobu,dekorácie a doplnky.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov