Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
super...zenich mal celu dobu nakrivo pierko :-D
Odpovedať
tak ma tam mate ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Luko tie vlasy si mala velmi krasne urobene a aj farbu si si vybrala dobru.
Odpovedať
Profilova fotka
naozaj krasne fotky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi vybrali ste pekne obkladacky. My teraz hladame dlazbu do chodby, tak som si ich pamatala z videnia.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte konecne piatok :-D :-D :-D Luko fotky su fakt uzasne a naj sa mi pacili tvoje vlasy a nausky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby a co planujete na vikend?
Odpovedať
dakujem kocky, za uces vdacim Simonovi htory sa rpesne trafil do farby pricesku a smaozrejme kadernicke, ktora ma cesala.. dobre ranko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peta: dakujeme za pochvalu obkladaciek, este ich sice nemame, ale zvazujeme :-D na vikend planujem ist zas a opat do skoly :-( a v nedelu uvidime.... Luko: jaaaj pricesok, ja ze kedy ti stihli narast take dlhe vlasky :-D
Odpovedať
zuzi...stihli narast..keby si videla jak rzchlo rastli ked ich kadernicka pripinala :-D
Odpovedať
pekne rano prajem baby..aj ked u nas je akosi uprsane.. este som v posteli..ale akosi sa mi nechce vstavat,tak si davam aspon ranajky :-D
Odpovedať
man nejak pobolieva v krku :-o
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Mata: aj ja chcem taky rychlorast vlasov ;-) pekne ta ucesali, to je pravda :-D hod este nejake foto z vyzdoby :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a popolnocne saty----na tie som tiez zvedava ;-)
Odpovedať
zuzi na dalsie fotky cakam, zatial som dostala len prvych 185 z exterieru ;-)
Odpovedať
inak skuska ucesu trvala 10 minut..sami tam enchcelo sediet, tak sme sa len dohodli,v yskusala si pricesok, doma dala pricesok an natacky a spolahla som sa, ze to bude OK a bolo :-D lindus: jasne, ked budu uz ich aj zavesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to tu budem sliedit :-D bude to dnes? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Mati fotky sú skvelé... ;-) Boli ste riadni fešáci...obaja x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sa mi zda, ze dnes mame viacere flakaci piatok, ze nas je tu tak vela :-D
Odpovedať
no baby..to aj pracujete? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ja pracujem ako fretka, ale niekedy si treba dať aj prestávku pri kávičke... :-D Tak ju využívam a pozerám, čo tu je nové
Odpovedať
Profilova fotka
ja hej :-D snazim sa Kati :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nooo, vsak mi sme sikovne zeny, co vedia robit viac veci naraz :-p
Odpovedať
Ahojte, Musim najprv pochvalit fotky od Mati, bola si krasna, fotky su naozaj velmi pekne- krasna jesen- tie farby tomu dodali smrnc!! Ozaj, ako sa ti chodilo v tych krasnych topanockach po zeleznicnej trati?? :-D Krasna kyticka, aj saty ti krasne sadli. Zenichove pierko nakrivo by som si ja ani nebola vsimla, keby si neupozornila na to- pozera sa aj tak kazdy viac na nevestu a celkovy dojem. Takze dodatocne gratulacie a vela stasticka do dalsieho zivota!!
Odpovedať
a co vase plany na vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, my ideme zajtra dorobiť náš super záchod na pozemku (ešte chýba vnútro) :-D A poobede idem robiť výživu a nutelu z jabĺčok. V nedeľu nás čakajú krstiny v Blave. Takže víkend celkom nabitý. A čo ty? Čo máš ty v pláne?
Odpovedať
Profilova fotka
My ideme asi robit nieco v byte. Dorobit omietku okolo radiatorov a mozno v zachode nahradit plechovu stenu sadrosom.....takze jemna makacka =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj my ideme opat na vylet do polska :-D ale sa tesim lebo pojdeme spat cez tatry a potom nejake upravy na dome :-D jani vyzivu by som si dala.....zboznujem ju :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Linduš, tak príď k nám... Môžeš povytierať hrnce :-D A môžem ti aj domov nejakú nabaliť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D dobreee
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?