Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • foto donesiem..a mozno aj skratenu verziu dvd..ale dam vam kopiu a vysi ju mozete potom popoziciavat 😉

• to bude teda dlho kolovať potom 😃 😉
    keď sme taký babinec...

• hallo 😉

• Sponzor fóra
  • ahoj Mati, už si zdravá?

• nie celkom

• a ostala si doma nakoniec?
    dúfam, že sa čím skôr uzdravíš...

• ano som doma...uz mi je celkom fajn, len este kasel...
    verim, ze do vikendu budem fit, vsak si musime konecne spravit poriadny novomanzelsky vikend 😃

• no veď to určite 😃 mladomanželia

• no jo, ved tento vikend som prelezala v posteli tak to bude prvi novomazelski ze snad aj nieco podnikneme 😎

• a máte ešte aj celý život pred sebou... 😉

• ja bežkám tiež k manželíkovi do postele 😃
    zajtra ti zreferujeme aj dojmy zo stretka...
    brú nôcku

• drzte sa zajtra, uzite si to, prajem super stretko 😉

• A je to tu den D 😃 Este sa trochu povenovat robote a mozeme ist na kavicku 😉

• ahoj peta ako vzdy rane vtacata ....my dve 😃

• A ty mas takto pevne stanovenu pracovnu dobu? Ved ty by si mala dlhsie spat, ked ucis aj poobede, nie?

• Sponzor fóra
  • no musim tu byt do osmej ale polovicka chodi skor autom tak idem radsej s nim ako busom....ale v lete to vidim na dlhsie spavanie 😃

• No niekedy to vyjde na rovnako spanku, ked vstavas skor a ides autom, ako by si sa mala trepat autobusom.

• no ved----inak dnes je krasneeee 😠

• ja som sa rano zobudila pocuvala som na Hajiku ten vietor a taky som nepocula odvtedy co mame vymenene okna. Bola to sila nam to fucalo popod vchodove dvere. Ale teraz to vyzera ze prestalo prsat.

• no presne tak....dufam ze poobede nebude aspon prsat

• Som zvedava kolko nas pride. Ja som dnes musela odsunut aj vyber parkiet, lebo tento tyzden sa s manzelom obchodzame a akurat dnes sme mali cas, no ale bude to musiet este pockat do dalsieho tyzdna.

• a kde ich budete nakoniec kupovat?

• Jedny v Koratexe a jednu v Jutexe, ale este chcem ist pozriet do dvoch predajni, ci tam nebude krajsia farba, alebo lepsia cena. Ved to poznas, spekulujeme s kazdou korunou.

• ahojte, aj ja sa dnes na vás teším 🙂
    už som manžela informovala, že neviem kedy prídem 😃

• ahoj bam

gratulujem k pozemku dodatocne----myslim ze toto stretko bude take stavebne a nie uz velmi svadobne 😃

• no asi máš pravdu Linda 😉 ale už sa všetko vyvíja ďalej...
    potom budú bývať stretká o detičkách 😵

• no asi tak a za chvilu budeme mat 60 😃 😃 😃

• 😃 dúfam, že tak rýchlo nie!

• a uz viete aky domcek chcete stavat? inak pozemok mate taky velky ako mame my ...tiez necelych 500m2

• Mne tiez minule kolega pozeral na obrazovku a videl na liste svadba a nechapavo sa ma pytal. co pozeram, ked uz som vydata a ja som mu povedala, ze dabatujeme o dalsom zivote, teda o zariadovani spolocneho hniezdocka.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Lilies
    Trnava
    Splnte si svoju svadbu snov, Lilies tím je tu Vás!
    Vyrábame na zákazku mašle na stoličky - režeme so zatavením koncov (nepárajú sa). Tiež predávame stuhy, látky a rôzny dekoračný materiál.
    Prenájom veľkého LED alebo kvetinového 3D nápisu LOVE, fotosteny, svetelnej steny