Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
este zatial nie. drahy ma stale na vsetko cas a nechcem na neho stale tlacit, tak zatial podla pokynov cakam, aj ked sa mi to vobec nepozdava, ale co uz.... :-| vy ste uz posielali? a boli ste uz na Branici zajednavat menu alebo nieco take? my sa zatial len chystame, tak dufam, ze to nebude neskoro...
Odpovedať
ano uz sme poslali ale len do uk hostom na sk sa este len bude asi tak za 2 tyzdne... este sme neboli zajednavat jedlo, to pojdeme as v pondelok v tom tyzdni pred svadbou kedze na sk prideme az 1 augusta,takze nam to inac nevychadza, ale to asi bude stacit to teraz by bolo asi aj tak skoro este. Vsak oni jedlo maju v zasobe,tak to by nemal byt problem. uz mame zhrsi tak vybrate co chceme,este rozmyslame nad predjedlom,lebo sa nam nic nepaci co ponukaju na svadobnom,tak si chceme vytcvorit nieco sami... ty si od nich prenajimas aj ten zlaty pas cez stred stola? ci co si das na stol?
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Caute babulky, no to je teda smola s tymi obruckami Bejka, ale snad to rychlucko opravia... No aj my sme boli nemilo prekvapeny, ked sme si isli v stredu po obrucky, a oni su cele leskle.....Ziadna matna cast... No tak aj my reklamujeme...Esteze nam ich robi kamarat, priznal si chybu, ze niekam zapatrosil obrazok....
Odpovedať
ahojte :-) tak nam zacal dalsi pracovny tyzden..najprv to bola pohodicka a neskor sme makali ako fredky..az som doma od unavy zaspala.. bejka..nic sa neboj,urcite to opravia..ved je to ich chyba moni..to dost neskoro zajednavate menu..my sme zajednavali tri mesiace dopredu..a viem,ze sme mali najneskor do mesiaca dat vediet..pocet sa dal este upravit v priebehu tyzdna.. tanana..no aj som si myslela,ze cosi take potrebuju..ale zvedavost mi nedala :-D
Odpovedať
lea: cauky, ano myslis ze neskoro? no neviem teda musim napisat mail do hotela,ale rospi zajednavali v tom tyzdni ako svadba mla byt....no uvidime. pocet lusdi im dam uz teraz a potom par dni pred svadbou sa este upresni...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte moni: a nezajednavala rospi skor? sa mi zdalo, ze ano, ale nie som si ista.....
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko dievcata :-) co sa tyka menu a pocet hosti, zajednavali sme len tyzden dopredu (vlastne len 5 dni). majitelka mi hovorila, ze to uplne staci. predtym mali tiez svadby, takze sa museli starat najskor o tie. taktiez detske stolicky do saly som zajednala v tom tyzdni. ;-) pocet hosti som potom upravila este v piatok pred svadbou. nemali s tym problem..
Odpovedať
ahojte..uz nech je poobede,nech mozem ist domov..teraz tu mame chvilku kludu,ale radsej by som bola doma..necitim sa dnes najlepsie..zrejme aj to pocasie tomu pridava.. rospi..no to ste mali teda dobre,ked ste zajednavali az takto..my sme ovela skor..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leatea, jee, ty sa mas, ze poobede ides uz z prace... ja som tu este do pol siestej. .ale nastastie je dost toho, tak dufam, ze mi to ubehne ;-) ani my tu dnes nemame moc slniecko... kam sa zatulalo? ze by na slovensko?? :-D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no čo babky ako sa máme? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dany! celkom pohodka, este hodinku v praci. a ty, ako sa mas? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja už len pol hoďky ... teda vlastne 20 min :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
akurát rozmýšľam ,kde v ZA by sa dala zohnať sil. podprdka pod svad. šaty by som chcela. Videla v jednom obchodíku, nemáte s tým niektorá skúsenosti? už som čítala aj tu na nete tému o tom ... ale či náhodou nemáte aj vy, keď Vás už tak trošku poznám ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dany, maju silik.vlozky do podprsenky v salone Hela na narodnej ulici (na prizemi). ja som ich tiez kupovala a bola som velmi spokojna :-)
Odpovedať
ahojte..tak po divokom pocasi sa nam aspon troska ukazalo slnko..normalne sa niekto nudil,ked tak priserne lialo..ale skoncili sme aspon o 15min skor :-D uz len pockat na mileho a mozeme si dat dobru veceru a urobit si prijemny vecer.. a dnes nam aj strajkuje metro..tak doprava dostava zabrat..este zajtra by mali..ale nastastie ani jeden z nas metrom nechodi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne ránko .... rospi: no už som počula aj o tom, ale ja potrebujem takú sil. podprdku, nemá vôbec ramienka ani dozadu zapínanie .. iba také " chlopky" na prsia :-D to sa ti tak prilepí a nemalo by to spadnúť :-D lea: to teda nemáte bohviečo s tým počasím ale zase sa to oplatí už len kvôli tej práci ;-) a hádam bol krásny večer ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dany, viem asi co myslis, ale skus sa spytat v tej Hele na Narodnej, mali tam rozny vyber, a mozno aj tie "chlopky" :-D :-) tam ti aj poradia ci to dobre drzi, mne hovorili, ze s tym, co som kupovala ja boli holky spokojne a ze v tom preskakali do rana a drzalo to :-D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leatea, tak som rada, ze nielen tu stale strajkuju ako najati... tu sice doprava celkovo meska, takze sa nevie, ci je strajk alebo nie :-D , tak sa tu kazdy dopravuje podla moznosti vsade sam. byvate niekde v centre alebo blizko prace ked nechodite metrom? alebo chodite busom? :-)
Odpovedať
Dobre ranko dievcata.. :-) tak konecne tu je stvrtok,uz len 1 den v praci a dnes nam aj slniecko svieti pre zmenu, az tak lepsie je... x-) Danyledu: v ZA neviem veru kde by sa dala taka podprsenka kupit,ale maju ich v La Senza a mozes si to objednat on line,ak chces poslem ti link do ip... ;-) alebo vies kde to maju v Marks&Spencer alebo v Next, viem ze v ZA nie,ale v BA je urcite... Rospi: cauky a ty si mala ake vlozky do podprsenky ak sa smiem spytat?
Odpovedať
Profilova fotka
moni, ja som mala silikonove, maju tvar takeho polmesiacika. jeden par stoji 13 eur. (v tej Hele) potrebovala som ich na zvacsenie objemu v podprsenke, lebo ten korzet bol strihany tak, ze ked som mala podprsenku bez toho silikonu vo vnutri, tak sa vytvaral malicky priestor medzi tym korzetom a podprsenkou a bolo ju vidno ale to len pri niektorych pohyboch, a hlavne keby niekto pozeral zhora.. bola som z toho trocha nervozna a vyrieila som to tymi vlozkami. sedeli perfektne a po celu svadbu som sa citila dobre, ten korzet sedel potom tak perfektne, ze som mohla pri tancovani s ostatnymi prejst aj popod stol... :-D mam to aj na videu :-D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babky, tak sa musím pochváliť - budeme mať už aj vytlačené oznamká ;-) teraz cez obed som si to vybavila 8-) sa vytešujem, že ďalšia fajočka do zbierky " vybavené " ;-) :-)
Odpovedať
rospi: aha uz viem ktore aj ja som nad nimi rozmyslala,ale nezvecsi to objem az moc? aby som nebola ako pamela potom ..hihiih :-D no to ako si sial pod ten stol by som ozaj chcela vidiet,neviem si to predstavit ako si zvla... ;-) danyledu: jej tak super a tak ste si ich nakoniec sami navrhli,tak ako ste chceli?
Odpovedať
Profilova fotka
moni: áno sami sme si to spravili a dali len vytlačiť ale nie tam ako si mi poslala ten kontakt :-( ujo mal asi zlý deň :-( povedal, že to je pre nich málo kusov - 80 - no neva našla som iné ;-) :-) a dnes poobede si pre ne pôjdem
Odpovedať
danyledu: ano ti povedal,ze malo kusov? ved mi sme mali len o 5 viac.... =-) tak mal ozaj asi zly den. Potom hod foto do albumu ked budes mat hotove.... ;-) nevies kde sa da v ZA zohnat helium prosim ta?
Odpovedať
Profilova fotka
moni o to sa pokúšam aj ja .... tiež by som chcela balóniky héliové, lebo budeme mať aj deti a nech je sranda a detičky sa vybláznia ... len neviem kde to mám zohnať ... keby si na niečo prišla tak mi daj vedieť ;-)
Odpovedať
ok dam vediet a aj ty ok? pocula som,ze v ZA na farskych schodikoch je moznost zakupenia helia,ale neviem kde presne,tak ak pojdes okolo niekedy skus pozriet,kedze ja budem v ZA az par dni pred svadbou.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
na farských? a kde tam prebožku .... vôbec netuším, pracujem pod farskými a dennodenne tade chodím ale nič také som si teda nikdy nevšimla :-o =-) :-.
Odpovedať
hm...neviem presne,ale skusim to nejako prezistit,lebo jedna kocka tu na MS mi to spominala strasne davo....viem aj ktora kocka to bola,tak jej skuism napsiam ip a dam potom vediet... ;-) co este viem,ze za ZA je jedna firma co sa venuju balonom na party...ale si od nich musis kupit aj balony...musim pozriet tu stranku a potom ti poslem do ip...
Odpovedať
Profilova fotka
moni, tam si mozes vybrat velkosti tych silik.vloziek, ale tiez zalezi od siat, ci do toho strihu potrebujes vacsie prsia alebo nie. ale ak budes mat saty site na mieru, tak hadam nemusis hladat nic podobne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
za Žilinou? no tak to potom myslíš asi tú firmu vo Višňovom ... to viem kto je ale oni nepredávajú hélium oni napĺňajú a predávajú aj s balónmy ... už som im písala ... takých 50 balónov ťa výjde na 100 € čo som sa pýtala ja.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?