Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lucka možno vyvetrali :-D . Tak ty už máš darčeky nakúpené si ale šikulka ;-) my to dorazíme asi v sobotu tiež už chcem mať pokoj. A čo pekné si nakúpila. Tá sukna je dlhá?
Odpovedať
Profilova fotka
je taká po kolená a má gumu na páse. len mám pod nou silonky a tie ma na brušku dosť tlačia. musím si zaobstarať nejaké silonky pre tehu. dufam že také existuju. :-N ešte mi chyba darček pre mamu, sestru, majovho starkého a moju starku. a malo by to byť všetko. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fuha starkovci tak to by som zabudla ešte že si mi to pripomenula :-N ale to len nejakú drobnosť. Tie silonky existujú ;-) Kedy plánuješ odísť na materskú
Odpovedať
Profilova fotka
janka preddbežný nastup mam 13.3.2007 ale pred tým si budem čerpať dovolenku tak planujem niekedy koncom februara odísť. ale zatial je tu stale zakaz prijimania nových zamestnancov tak neviem kto pojde namiesto mna. a tiež dufam že nebude problém s mojim odchodom. asi by som mala začať pripravovať sefstvo na moj odchod. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
asi by si mala nech vedie vopred čo ich čaká :-D . To už je za chvíľku to ale uteká.
Odpovedať
Profilova fotka
veru tie týždne bežia tak rýchlo že za chvílu budem rodiť. :-D a potom sa moj život uplne zmení. bože ved ja si to ani neuvedomujem ze za chvílu budem mama. :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej teraz si si to uvedomila prave som sa postavila :-D ale nie, tak nejaký ten čas ešte máš ved dátum máš na máj nie
Odpovedať
Profilova fotka
prvý termín mám 24.4.2007 a druhý mam 3.5.2007. dufam že to bude ten apríl, nechcela by som prenášať. teraz som si čitala na MK temu decembrovky a tam su baby čo už prenášaju a chudiatkam im teda nezávidím. :-S
Odpovedať
-dobre rano bambule. lucka uplna pravda,tehotenstvo ide ako voda,a rodicovstvo este rychlejsie..vazne ved kedy som len prisla do UK a uz mam 14 mesacneho synceka :-o sa mi nechce verit......bolo to ako vcera,ked bol taky drobunky,strateny na sedacke,na ktoru sa teraz sam vysplha ;-) Ja som tiez strasne nechcela prenasat,cize od 36 tyzdna som robila vsetko aby som porodila nacas,a porodila som 2 dni pred terminom x-) [sex,cerstvy ananas,pit caj z malinovych listov-to je v lekarni,je to urcene prave na to aby si porodila nacas,moze sa pit az od 36 tyzdna...neviem ci aj u nas to mame...zisti si,ak by si chcela by som ti z UK poslala., no a vela aktivity a take it easy....] Mi sme vcera opravovali kurenie z muzom,on ho pokazil,ale na vine som bola ja ,lebo zevraj som stratila manual....mala som dobre nervy nanho ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
sunny o všetkých týchto veciach som už počula. čiže aj ja si určite naordinujem ananás. ten čaj /maju ho aj u nas/, schody, a aj sex. aj ked si ho dobre v takom stadiu neviem predstaviť. :-D :-D :-D veru všetko beží tak rýchlo. a aj ste to kurenie nakoniec opravili?
Odpovedať
hej opravili nastastie,sme tu uz mrzli :-| to bolo tak,ze som muzovi povedala,nech len ovzdusni radiatory,ze slabo hreju,a on to urobil a nejako zahadou odvtedy kurenie neslo,a vobec to nemohol najst ani na nete-co je cudne,no ale nakoniec to dako spravil,dufam ze to nevybuchne :-o -este u nas snezi?
Odpovedať
Profilova fotka
aaaale kde. včera už pršalo. ]-( a teraz je tu tak sychravo že by som spalaaaa. |-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
tu je tak stale,a ja sa budim kazde rano unavena :-S este aj maly sa vcera zobudil o 2 rano 8-( ,ale aspon ze este neni chory,sestrin maly ma 40 horucky,uz 3 dni nic nejedol...tak sa s nou ani nestretavam,aby sa mi cudo nenakazilo... Takze tu je pocasie otras,viem si predstavit stravit vianoce nikde v Spanilsku,dakych 24-25 stupnov,zblnkot mora,pohoda.....asi len vo sne |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , Lucka tak včera si si prišla na svoje, čooo? ;-) Janka, stihla si si včera ľahnúť do postele na čas? :-D Sunny, veru u nás je hrozné počasie. Je hmla, sychravo...no proste čas ideálny na chorobu. Mňa už lapla :-p
Odpovedať
dorka,a dneska pracujes? co si drahemu kupila?moj dostane to dvd pirati karabiku,trenirky,parfum a fluson -holiaca suprava.Ani si po nezasluzi potvora jedna,ma vcera vytocil za to kurenie...
Odpovedať
Profilova fotka
mne by sa asi vianoce v plavkách neratali. ja mam rada klasiku. všetko biele, mráz, sneh vŕzga pod nohami a počas večera krásne padá sneh. juuuj. aj na to asi možem tento rok zabudnuť. :-D
Odpovedať
-jasne to aj,ale ked tu su vianoce vzdy bez snehu,len dazd a vetrisko,tak to radsej teplo a more
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, veru asi môžeme zabudnúť, vraj nemá byť riadna zima ]-( . Ani mi to nepríde, že idú Vianoce :-o
Odpovedať
ahoj iwus co mas nove??? Mne hned pripomenie Vianoce nas dom,teda obyvacka -krb na nom plno vianocnych kard,a jedalen vianocny stromcek....takze vyzdoba su nase vianoce.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka tu u nás je slniečko. Ivka no stihla som to načas len mužiček ešte pokúšal vieš to snažilkovanie :-D
Odpovedať
jajus hned by som menila, :-D to ten moj posledne dni chodi veeelmi unaveny,takze mi len cez vikend :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, nové nemám nič :-| , všetko po starom :-) . Janka, no ja som taká zvedavá ako to všetko dopadne x-) . Janka...slniečko? =-) Kde?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jajus..aky sortiment obchodov tam je, vacsinou asi s handrami, vsak?a vsetko znackove obchody, takze obchody len pre smotanku...
Odpovedať
dorka cau,som sa ta pytala daco hore uvedene...... :-) citaj.... akurat som sise pisala,nech sa ozve zev kolkom mesiaci to je :-D ,aj monika mi pisala tu adresu,takze dnes uz musim na postu.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sunny, drahemu som zatial kupila rifle a sveter, ale fakt uzasny, som sa donho normalne zalubila, ale este musim vymysliet nejaky specialny darcek, hadry sa chlapom velmi nerataju, aj ked sa mi zidu...no a s tym sexovanim, si myslis, ze ja to mam ine?aj moj chodi taky unaveny z roboty, ze o 20:00 uz spi, hrozne... :-p co ides dnes varit?
Odpovedať
Profilova fotka
dorka typu newyourker, orsay, takoo aj značkové,hračky, obuv, drogérie presne taký typ obchodného domu ako v BA polus alebo aupark
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka tu je slniečko vážne neklamem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jajus,som si aj myslela, do auparku chodim rada, a newjorker zboznujem..nevies nahodou ako je tam otvorene 23.12 to je sobota, niektore darceky si nechavam na poslednu chvilu, resp. tu v uk sa mi handry(hlavne pre zeny) vobec nepacia a mame este nemam nic a asi tu ani nekupim, tak dufam, ze stiham este na slovensku... :-p
Odpovedať
dorka,varim torteliny plnene spenatom [jasne ze so sacku] k tomu brokolica a syrova omacka,maly to zboznuje teda aj jedenaj druhy :-) :-p malemu akurat varim jablko ,dostane z bananom,aby mal dostatok vitamino,inak jablko cerstve mu velmi nechuti.. :-| dakedy ma trapilo aby muz dostal na vianoce daco specialne,ale teraz ma viac trapi dieta :-) ,muz sa potesi vsetkemu,hlavne nech je toho vela on totiz rad otvara darceky,a numusia byt drahe,stacia blbosti ako ponozky,spr.gel,trenky,cokolada.....
Odpovedať
Profilova fotka
no to moj drahy spenat nemusi, ja ho zboznujem, tak spenat si dam uz len doma :-) no vsak aj ja si myslim, ze ked budeme mat dieta, ze ma bude hlavne zaujimat to, ale zatial nemame tak musim vymysliet nieco pre draheho...ja idem dnes asi varit rizoto, uz neviem co mam varit, minaju sa mi vsetky napady a drahy si nepovie co chce, takze musim vymyslat sama.. ;-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?