1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

20. nov 200810870
  • Anit, no ten správny čas bude vtedy, keď k nám príde bocian, zatiaľ k nám ešte netrafil, ale veď sa dáme prekvapiť 😃 😵
    Iwi - aj mne už sa trochu zdvihla nálada.... 🙂

• caute..ja zarezavam od 8hod,ale niekedy sa mi podari aj od pol 7h. 🙂 inak baby kolko mate rokov?bo mam pocit ze som tu najmladsia,preto to babo ma cas este 😛

• Elko, ja mám tiež 22, ale bábo by som už chcela 😵 😵

• Sponzor fóra
  • Ja mám 25 🙂 , my s Anitkou to vedieme 😃

• takze som neni najmladsia?? 🙂 🙂

• Elko možno si, podľa toho, kedy budeš mať 23.... 🙂

• az na buduci rok v oktobri...

• Elko tak Ty máš čerstvých 22 🙂

• Elko, Ty si sa vydávala ako 21-ročná 🙂 , asi teda naozaj najlmadšia tu z nás 😬 Ja budem mať 23 už čoskoro....

• ..caute baby..
    ..no nachvilu nazriem a co nevidim??? no do kelu, som tu najstarsiaaaa????? hmmm, to ste ma moc nepotesili 😃 😃 😃 a tiez sa nechytam byt maminou..........

• Petarda ale vek si neprezradila, tak nevieme, či si najstaršia 😃 ....
    Ako kočky?

• Ahojte kočky 🙂
    Petarda - nevieme síce, koľko máš rokov, ale na fotkách vyzeráš mladučko 😉

• ..dobre ranecko 😃
    ..no to som si vydedukovala podla toho, kolko mate vy.. 😉 v marci to bude 28 😐

• Podľa mňa vôbec nevyzeráš na 28 😉 . Max. 25 😉
    No a ja o týždeň 26 😃 😢

• ..takze budu oslavy? by si nam mala dake chlebicky poposielat, nech oslavujeme s tebou 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • iwuskaaa no cerstva 22 🙂 , a blahoželam predcasne k narodeninam
    marya hej 21 som mala vtedy este a moj drahy 22 a 12.9. mal 23 🙂

• teda elko, vy ste teda celkom mladasi 😉 to sa inac casto nevidi v poslednej dobe, ze chlap ide do manzelstva taky mlady..ten moj ma 26 a hovoril, ze sak je len druhy zo spoluziakov zo strednej, co sa ozenil..no a na deti ten moj ani nepomysli, ani sa neciti..ale v tom ani ja nie som este nejaka ready, takze sa zhodneme 🙂

• Elko, to sa divím aj ja, ale v dobrom, že máš manžela takého mladého, lebo chlap sa dnes neženie do ženenia 😃 . A ďakujem 😵
    Petarda, faxom alebo mailom? 😃
    Ináč, aj môj má 26 a zdá sa mi, že je prvým ženáčom aj zo ZŠ aj SŠ 🙂
    Môj raz deti chce, raz nie 😃 ....

• mailom 😃 dakujem... 😉

• petarda tak ja ta vekom nasledujem momentalne mam 26 a o 3 mesiace a 1 tyzden 27 😉 dufam

• no sak ono bolo najprv v plane sa zobrat az tak za 2 - 3 roky,len stavba domceka a uver nas trosku popohnal...za par rokov bude vsetko drahsie...takze drahy aj na to pozeral..aj ked to neni moc romaticke ale realne..a babo to tiez si pocka min 3 - 4 roky este..

• my tiey riesim rychlo domcek a podobne hlavne aj kvoli zvysovaniu cien v stavebnictve,,, a babo pocka minimalne do buduceho roku, potom zacneme na nom intenzivne pracovat

• Baby
    keď tu tak čítam Vašu diskusiu o veku, tak si pripadam ako stara korytnačka 😃

• mack co je to stara korytnaka..kolko mas rockov?? 🙂

• no schválne si tipni

• Scarlette a ja som si myslela, že už pracujete 🙂
    Mack, netáraj 😃

• iwuska no my sme sa snazili ale vzhladom na okolnosti sme to prerusili a dufam ze teda v buducom roku uz opat budeme moct zacat na babatku pracovat 😞

mack no tipujem maximalne 28

• 30 a v januári budem mať 31

• mack teda ale nevyzeras,fakt...

• to vobec nevyzeras 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov