1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

20. nov 200810870
  • ďakujem dievčence, ste ma potešili 😉

• Mack vážne toľko? Neexistuje 😵 😉

• no aspon vidis ze si fakt mlada 30 - nicka

• Sponzor fóra
  • ..tusim debata o veku nas nejak vsetky vyburcovala 😉
    ..mack, ani ja by som ti tolko netipovala..
    ..no baby, ale povedzme si to na rovinu, sme tu same mlade fesandy, xixixi 😉
     😃 😃 😃

• Petarda, svätá pravda 😬

• no kym sme malde je to fajn ale co bude za par rokov ked nase deti budu mat tolko co my???juj na to radsej ani nemyslim...hehe 🙂

• elko, teraz neries 😉 ide viiiikend, joooj, sa velmi tesim 😃 ..tento tyzden mi nejak pomaly odsypa 😠

• Aj ja uz chcem dnes vecer aby bol 😃 akosi ma to tu dnes uz ubija....
    Prajem pekny vikend kocky 😬

• ..aj ja sa lucim babenky, krasny vikendik prajem a citame sa v pondelok 😉

• Ahojte, kde ste všetky?

Mack, ani nevieš akú radosť si mi urobila, že tu nie som najstaršia 😃 😃 . Díííííík, hneď sa cítim lepšie, že tu mám takmer rovesníčku, ja som 29. 😉

Aký ste mali víkend?

• ..caute baby..
    ..akosi doteraz sa mi nedalo otvorit tuto stranku 😞 hadam mi to nepadne cele...
    ..cau anit..vikend bol v pohode, ale mam pocit, ze bol nejaky kratky 😛
    ..co vy ostatne, driete v robotke? 😐

• Ahojte baby,
    my tu máme tento týždeň šéfa 😛 , takže musím robiť 😃 ( alebo sa aspoň robiť, že robím 😃 😃 )....
    Víkend bol fajn, ale tiež moc krátky....no nevadí, za 4 dní je ďalší 😬

• marya, mat tak tvoj optimizmus 😃 ale v podtstate maaaaas praaavdu veliku 😉
    ..tak mnoho trpezlivosti so sefom..dnes tu je aj moj, ale potom az do piatku nie, tak pohoda..aj ked ja to tak nepocitujem, kedze je vo vedlajsie kancli 😛

• No, Petarda, kedze nechcem podliehat neprijemnym pocitom z jeho pritomnosti, tak mi ine neostava, len sa tesit na piatok 😃 Tak to mas stastie, ze je vo vedlajsom kancli, ten moj je tu rovno oproti mne, keby vedel co teraz robim 😃 😃 tak by sa tak neusmieval 😃 😬

• 😃
    ..inac to ozaj nie je bohvieco..hlavne ked clovek niekedy dostane nejaky vtipny mail, je tazko zachovat vaznu tvar.. alebo ked drahy napise nieco mileee 😉

• Sponzor fóra
  • No teda kočky, dnes ste sa rozbásnili 😃 .
    Ja som prežila víkend ako z rýchlika, neskutočne rýchlo mi ubehol. A zrazu pondelok 😠 , ktorý trvá večne 😦 .
    Ja mám šéfa tiež vedľa v kancli, ale chodí cez moju kanceláriu, ale dá sa 🙂 . No niekedy sa tu pučím tiež na mailoch, ledva držím ten smiech v sebe 😃 .

• caute baby..aky bol vikend ten moj ubehany,ani neviem ze bol 🙂 idem dnes konecne pozerat ku kamoske jej svadobne dvd, mala svadbu 7.7.07 len akosik nebo cas na to a potom iny den budeme zase moje vidiet,si urobime take svadobno pozerajuce dni..hehe

• Elko - tak si to poriadne uzi, to su take prijemne spomienky 😵 Ja vzdy ked si na svadobny den spomeniem, tak mi hned ocka zaziaria 😵

• ja celkovo strasne rada pozeram svadby a ani nemusim tych ludi poznat 🙂

• Ono je to vzdy pekne, svadby vobec 🙂 Stastni ludia, vela lasky, spokojnosti, krasne saty....to je lepsie ako film 😃 😃

• no to hej,to je...uz sa tesim na vecer 🙂

• Elko, Ty si ako ja 🙂 . Ja by som svadby pozerala každý deň a trebárs aj äúplne neznámych ľudí 😃 .
    My sme si v piatok trošku z nášho DVD pustili 😵

• no musim sa priznat moje som uz nevidela asi 2 mesiace,ale pozreme si to potom s kamoskami hned ako uvidim to kamoskine... 🙂

• ..cau elko..ake bolo svadobne video? ci dal sa este niekto inspirovat?
    ..ja som vcera uz o deviatej bola v perinach, nejak som to potrebovala 😛

• Ahojte baby, no tak ako Elko ? Dojimave bolo ? 😃 😃

Petarda - my sme vcera vecer boli na navteve u svokry 😃 , a potom som tiez ocenila periny 😃

• Ahojte, petarda, tak sme na tom takmer rovnako, pretože ja v posledných týždňoch odkvecnem medzi 20.00 a 21.00. To bábo ma riadne vyčerpáva 🙂 .

• Ahoj Anit - ako sa dari babu ? Uz to mas teda potvrdene lekarom ? 😵 😬

• Ahoj mary, darí sa nám celkom fajn, keď si odmyslím napínanie každné dve hodinky, keď sa nenajem 😛 . Úplne potvrdené to ešte nemám, ale videla som ho už. V piatok mal 0,72 cm 🙂 .

• Jej, to je krasne.....a ako rychlo este teraz bude rast 🙂 A neboj, nejako vydrz, vela papaj, a zachvilu bude na svete 😵

• Áno, aj lekár mi povedal, že teraz to pôjde rýchlo. Búdúci týždeň idem opäť na kontrolu, chce mu skontrolavať srdiečko ... Veeeeeeeeeeeľmi sa teššššííííííme 😉 .

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov