1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem dievčence, ste ma potešili ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mack vážne toľko? Neexistuje x-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aspon vidis ze si fakt mlada 30 - nicka
Odpovedať
Profilova fotka
..tusim debata o veku nas nejak vsetky vyburcovala ;-) ..mack, ani ja by som ti tolko netipovala.. ..no baby, ale povedzme si to na rovinu, sme tu same mlade fesandy, xixixi ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Petarda, svätá pravda :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no kym sme malde je to fajn ale co bude za par rokov ked nase deti budu mat tolko co my???juj na to radsej ani nemyslim...hehe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
elko, teraz neries ;-) ide viiiikend, joooj, sa velmi tesim :-D ..tento tyzden mi nejak pomaly odsypa ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja uz chcem dnes vecer aby bol :-D akosi ma to tu dnes uz ubija.... Prajem pekny vikend kocky :-N
Odpovedať
Profilova fotka
..aj ja sa lucim babenky, krasny vikendik prajem a citame sa v pondelok ;-)
Odpovedať
Ahojte, kde ste všetky? Mack, ani nevieš akú radosť si mi urobila, že tu nie som najstaršia :-D :-D . Díííííík, hneď sa cítim lepšie, že tu mám takmer rovesníčku, ja som 29. ;-) Aký ste mali víkend?
Odpovedať
Profilova fotka
..caute baby.. ..akosi doteraz sa mi nedalo otvorit tuto stranku :-( hadam mi to nepadne cele... ..cau anit..vikend bol v pohode, ale mam pocit, ze bol nejaky kratky :-p ..co vy ostatne, driete v robotke? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, my tu máme tento týždeň šéfa :-p , takže musím robiť :-D ( alebo sa aspoň robiť, že robím :-D :-D ).... Víkend bol fajn, ale tiež moc krátky....no nevadí, za 4 dní je ďalší :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
marya, mat tak tvoj optimizmus :-D ale v podtstate maaaaas praaavdu veliku ;-) ..tak mnoho trpezlivosti so sefom..dnes tu je aj moj, ale potom az do piatku nie, tak pohoda..aj ked ja to tak nepocitujem, kedze je vo vedlajsie kancli :-p
Odpovedať
Profilova fotka
No, Petarda, kedze nechcem podliehat neprijemnym pocitom z jeho pritomnosti, tak mi ine neostava, len sa tesit na piatok :-D Tak to mas stastie, ze je vo vedlajsom kancli, ten moj je tu rovno oproti mne, keby vedel co teraz robim :-D :-D tak by sa tak neusmieval :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ..inac to ozaj nie je bohvieco..hlavne ked clovek niekedy dostane nejaky vtipny mail, je tazko zachovat vaznu tvar.. alebo ked drahy napise nieco mileee ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No teda kočky, dnes ste sa rozbásnili :-D . Ja som prežila víkend ako z rýchlika, neskutočne rýchlo mi ubehol. A zrazu pondelok ]-( , ktorý trvá večne 8-( . Ja mám šéfa tiež vedľa v kancli, ale chodí cez moju kanceláriu, ale dá sa :-) . No niekedy sa tu pučím tiež na mailoch, ledva držím ten smiech v sebe :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby..aky bol vikend ten moj ubehany,ani neviem ze bol :-) idem dnes konecne pozerat ku kamoske jej svadobne dvd, mala svadbu 7.7.07 len akosik nebo cas na to a potom iny den budeme zase moje vidiet,si urobime take svadobno pozerajuce dni..hehe
Odpovedať
Profilova fotka
Elko - tak si to poriadne uzi, to su take prijemne spomienky x-) Ja vzdy ked si na svadobny den spomeniem, tak mi hned ocka zaziaria x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja celkovo strasne rada pozeram svadby a ani nemusim tych ludi poznat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ono je to vzdy pekne, svadby vobec :-) Stastni ludia, vela lasky, spokojnosti, krasne saty....to je lepsie ako film :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej,to je...uz sa tesim na vecer :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Elko, Ty si ako ja :-) . Ja by som svadby pozerala každý deň a trebárs aj äúplne neznámych ľudí :-D . My sme si v piatok trošku z nášho DVD pustili x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no musim sa priznat moje som uz nevidela asi 2 mesiace,ale pozreme si to potom s kamoskami hned ako uvidim to kamoskine... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
..cau elko..ake bolo svadobne video? ci dal sa este niekto inspirovat? ..ja som vcera uz o deviatej bola v perinach, nejak som to potrebovala :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, no tak ako Elko ? Dojimave bolo ? :-D :-D Petarda - my sme vcera vecer boli na navteve u svokry :-D , a potom som tiez ocenila periny :-D
Odpovedať
Ahojte, petarda, tak sme na tom takmer rovnako, pretože ja v posledných týždňoch odkvecnem medzi 20.00 a 21.00. To bábo ma riadne vyčerpáva :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Anit - ako sa dari babu ? Uz to mas teda potvrdene lekarom ? x-) :-N
Odpovedať
Ahoj mary, darí sa nám celkom fajn, keď si odmyslím napínanie každné dve hodinky, keď sa nenajem :-p . Úplne potvrdené to ešte nemám, ale videla som ho už. V piatok mal 0,72 cm :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Jej, to je krasne.....a ako rychlo este teraz bude rast :-) A neboj, nejako vydrz, vela papaj, a zachvilu bude na svete x-)
Odpovedať
Áno, aj lekár mi povedal, že teraz to pôjde rýchlo. Búdúci týždeň idem opäť na kontrolu, chce mu skontrolavať srdiečko ... Veeeeeeeeeeeľmi sa teššššííííííme ;-) .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?