1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

20. nov 200810870
  • To je super Anit, držím palčeky, aby bolo všetko v poriadku 😉 A nech čoskoro cítiš jeho "kopance" 😬 😵

• Ďakujem, dúfajme, že všetko pôjde hladko 😉 .

• ..tak drzime palce anit 😉
    ..a pravidelne papkaj 😃

• Sponzor fóra
  • Petarda, a Ty ako ? Ešte stále Ťa neprepadla chuť na bábo ? 😃

• ..joooj nie..ako keby som nebrala tabletky tak by som to asi neriesila, ale ako som uz spominala,teraz sme sa vrhli do byvania a sme v brutalnom setriacom rezime 😞 a navyse, drahy je este o rok a pol mladsi, takze hlavne ON sa na to neciti 😛
    ..a ked ja mam furt pocit baby, ze babatko stoji tooolko penazi..no minimalne ide jeden plat dole a tych 4tisic (??) ako utecha je biedne 😠

• To mas Petarda pravdu, ze sa o jeden plat znizi rozpocet 😐 , a potom ze klesa porodnost......

• Určite máte pravdu, dievčatá, ale ak by sme na to pozerali z tejto stránky, tak sa nikdy neodhodláme k tomu, mať deťúrene 😉 . A navyše, pre nás je bábo ako balzam na dušu, po tom všetkom, čo sme prežili 😢 . Len mi je ľúto, že svokra neuvidí svoje vnúčatko 😢 , ale aspoň sa tam hore bude oň starať.

• Ahojte fešandy 😃 ,
    Vy ste sa dnes poriadne rozpísali 😵 a ja taký deň na behu 😦 , pomaly domov ani som sa nenazdala.
    Anitka, máš pravdu, keby sme čakali vždy na niečo, tak sa ani nedočkáme nikdy ničoho 😒 , pretože dnešná doba je veľmi náročná. My sme kúpili byt, práve prerobili a sme "čistí". Nemáme už nič nasporené ale zarábame dvaja, tak to nás celkom ukľudňuje a tiež sa budeme pomaly snažiť o bábo 😵 . Aj manžel povedal, aby sme ešte počkali...ale na čo? Na viac peňazí? Chceme teraz trošku pošetriť aspoň tie dva tri mesiace, ale bábo zatiaľ môže rásť 🙂 . No neviem, je to ťažké rozhodnutie, ale ja deti zbožňujem a tiež...vek tlačííí 😃

• ivi, sak ty mas len 25, biologicke hodiny este netikaju 😃

• Petarduška, no ale o 5 dní už 26 😃 a ja som si niekedy dávno povedala, že prvé bábo musíme stihnúť do 26 😃 . No aj tak nestihneme, tak to čert ber 😬 😛

• ..ale 26 vratane- to este stihas 😉 a mas aj rezervu
    ..inac volam sa lydia, ten nick name mam este po starom priezvisku, takze uz zacina byt uplne nezmyselny 😒

• My tiež prerábame bytík, peniaze len čo pribudnú, tak sa do niečoho investujú, ale aj tak chceme už bábo, presne Iwi, načo čakať ? Vždy bude niečoho málo 🙂

• ..no hej, to je pravda pravduca..ale my to mame tak , ze ked budeme mat buduci rok hypo a ked budeme mat tie platy co teraz, tak budeme akurat dost na tesno..a az ked drahemu zvysia vyplatu, tak potom mozno, ale furt este budeme nezariadeni a mame to mat hotove az na jar 2009..a to aj tak si myslim, ze hned ako sa prestahujeme, tak hadzem tabletky do kosa 😉

• Teší ma, že tu už toľko neviest chytá materinský inštinkt jupííííííí 😉 . My tiež prerábame byt a zatiaľ bývame u mojich rodičov a víkendy trávime u svokra, ale ani sme neuvažovali, že zatiaľ nebudeme mať dieťa kvôli peniažkom. Hoci je to možno trochu menej zodpovedné 😒 , ale biologické hodiny tikajú, tik - tik 😃 .

• petarda bolo to fajn pozret si to...boli sme tam viaceri tak sme pri tom i zazrtovali 🙂 nevesta bola uplakana dost v ten den a teraz sa na tom len smiala,ze este len 2.krat ho videla...ja som dosla domeno o 12 hod a celu noc som riadne ani nespala
    anitka blahozelam teda..neboj to prejde,zevraj byva zle iba prve 3-4 mesiace a potom je to fajn,tak to vydrzis hadam

• Sponzor fóra
  • no a k tomu byvaniu,dufam ze do roka - 2 rokov budeme uz aj my byvat

• Marya, veľmi výstižne si to napísala, vždy niečo bude chýbať 🙂 .
    Ináč, pekný dník 😉

• ..caute baby..
    ..ako?
    ..elko..a potom aj vy sa hned date do prace (deti) ? 😉

• Aj Vám pekný deň nevesty 😉 .

• babyyyy, v sobotu mame za sebou prvy stvrtrok 😉 to hadam bude chciet mini oslavu 😃 a mozno vytiahnut albumy, aj ked....ten pozeram snad kazdy tyzden.. 😛

• Ešte len 1/4 rok, ja mám pocit, že som vydatá minimálne rok 😃 . My si možno opäť vytiahneme svadobné poháre a polejem manželíkovi, ja si dám len nejaký čajík 😉 , keď prídem z práce 😠 .

• iwi, ozaj pekny albumik mate 😉 si si dobreho fotografa vybrala... 😎

• Ahojte baby, no veru už štvrťrok to bude 😬 Ako rýchlo to letí....Asi si kúpim darček, že som to už tak dlho vydržala 😃 😃

• ..marya, dobry pristup 😎

• No, treba sa posilniť trochu, veď ešte veľa síl budeme potrebovať, aby sme to vydržali do konca života 😃 😃

• Marya, dobrý nápad 😃 , aj ja si niečo kúpim a hádam už aj dnes 😵 . Keď bude drahý protestovať, vyhodím mu na oči korčule...hneď stíchne 😶 😃
    Petarda, vďaka 😉

• Iwi - máš moju podporu 😉 😬

• Marya, ďakujem 😵 .
    Aké dvere ste si dávali robiť? 🙂

• Vchodové aj interiérové, k tým vchodovým nedodali prah, manželík ešte včera niečo stružlíkal, že si spraví vlastný 😬 A interiérové - čerešňové, takú máme aj podlahu, a tam nám dali zárubne inej veľkosti....takže sa to presúvalo......potom zas montér ochorel....tak zas zakročil "starý" a spravil to sám.... 😬 😃

A vy Iwi - ako pokračujete s prácami ? 😉

• Marya, pokračujeme fajn. Už sme vymaľovali, čakáme parketárov 😃 , brúsiť parkety budú ešte a je to 😵
    Koľko vyšli dvere? Firma aká?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov