august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • caute holky..dnes trosku neskor..hned zrana sme tu preberali nejake problemiky..

gaia - ja pancuchy nenavidim.. dam si ich len v najnutnejsom pripade..

adi - nemas za co.. 😉

baby a ja nic nepripravujem..az buduci rok sa zacnem o to zaujimat.. a vlastne sak ja nemam toho ani vela..

• no sak vy ste tu obe take, pripravy ukoncene, dieta pomoz si samo.... 😉

• sak ale co mam robit,ked sme to mali tento rok a tie veci co budem potrebovat,sa vybavit nedaju rok dopredu?? 😬

• Sponzor fóra
  • no sak nic...len ja este nic nemam iste, ani meno😞

• katuus ta kde si mi?nehovor ze pracujes dneska?😉co od teba tolko chcu?ha? 🤔 🤔

• ale bola som si kupit desiatu 😃
    jak nemas iste meno?? co vymyslas?? 😕

• dneska budem robit tiramisu.. to si zase pochutnaame.. 😛 chcete recept?? nieje to tazke..

• posli, zide sa 😉
    no chcem meno bez ova, take by som mala frajerske ze az..a neviem, ci to klapne

...gaia zmizla nam nadobro, alebo riesi daco ine 😉

• to: atinkaa
    - no moje zlate, vies, ja som tu o rok dlhsie ako Ty 😃 ...takze preto uz defacto vsetko mam...aj ked plany som zacala s niekym inym a teraz som ich dokoncovala s niekym inym 😃 😃 😃 ...no proste to mam pestre 😉
    - ake meno?

to: katmi
    to take "falosne" tiramisu?

• no moje meno, chcem bez ova 😉
    ...a anooo, respect 😎 si tu o rok skor, ale ja som to tu tak anonymne sledovala uz pred rokom, to vies malo to byt 7/7/07 😉 😉 s milacikom tym istym, uz 12rokov 😎 😵

• ne.. origos.. s mascarpone.. dockajte,idem vam to naklepat 😃

• teda katus ty mas pracu, normalne som sa tu s vami babi pohorsila...od rana hore a nic neurobene 🤔 🤔

• adi ja som tiez mala patrit k tym 7/7/07 😃
    a s tym bez ova...no neviem neviem.. ved uvidis..

tu je recept:
    TIRAMISU

Suroviny:
    400g dlhych piskot, 400g mascarpone, 4 vajcia, 100g cukru, 2salky silnej ciernej kavy, 30g kakaa (granka)

POstup:
    Zltky vyslahajte s cukrom na hustu penu. Zmiesajte ju s mascarpone. Do vzniknutej masy vmiesajte penu s vyslahanu z bielkov. Poloicu piskot namocenych v kave vylozte nadobu obdlznikoveho tvaru a naneste polovicu masy z mascarpone. POstup zopakujte s druhou polovicou piskot a kremu. Nakoniec preosejte kakao/granko po celom povrchu tiramisu a dajte dobre vychladit..
    Dobru chut 😉 😛

• ty si sikovnica 😉

• adi dneska uz vobec nic nerobim.. 😃 je piatok to po prve, po druhe tu nieje sef,lebo sa mu vcera narodil syn,tak asi tak aj dnes vyzera 😃 a aj tak mam kratky den.. zmiznem o nejakej asi pol 2.. uidim.. pojdem kupit veci na tiramisu a hor sa do toho 😃 😉

• Sponzor fóra
  • pochopitelne.. 😃

• no vravim, ty sa mas... 😉 babi na 2008 chate planuju stretko v prahe, nepridas sa? 😉 😉

• jeejda a co by som robila v prahe ha?? 😃 ty dojdi do BA 😃 😉

• ale sak seci budu, na skok 😉 😉

• nemozem..

• no jo,ale je to skoda, ked sa stretneme, ze sa prave my dve nestretneme 😐 ..dam vediet, ak by sme sa nahodou rozhodli pre blavacku agenturu 😉 oki?

• ale no.. sak nesmuut 😉 raz sa isto stretneme.. 😉

• no myslim, ze by to bolo vesele 😉 😉

• dievcence moje zlate...ja tu "srofikujem ako blazon"

to: atinkaa
    ty spionator 😃

ja som mala niekde take falosne tiramisu...toto je zbytocne drahe 😉

• co je srofikujem? 🤔 🤔
    preco spionator?? 😕 😕
    holky musim vas dat tiez do off rezimu, bo nist nerobim a chce to popracovat trosku, tak pekny vikend, cmmuuk na licko obom a v pondelok papacko 😉 😉

• adi - vesele??? kvoli?? 😃
    aj ja by som rada vediet,ze co je to srofikujem 😬

gaia - mne to nevadi... aspon raz daco dobre.. 😉

adi tak paaa.. 😞 pekny vikend..

• to: atinkaa
    no spionator preto, lebo si pisala, ze si citujem: "...to tu tak anonymne sledovala uz pred rokom..." 😃

mno jo, ked ja mam okolo seba tolko zrutov, ze to je tak pod 1 zub a hned sa budu obzerat, co dalej 😛 😃

• idem uz dom..papa pondelok..

• see you 😉

• caute holky.. ako po vikende?? 😉

adi ked tu budes, HNED sa mi ozvi.. mam na teba zopar dotazov.. 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov