august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • caute holky..dnes trosku neskor..hned zrana sme tu preberali nejake problemiky..

gaia - ja pancuchy nenavidim.. dam si ich len v najnutnejsom pripade..

adi - nemas za co.. 😉

baby a ja nic nepripravujem..az buduci rok sa zacnem o to zaujimat.. a vlastne sak ja nemam toho ani vela..

• no sak vy ste tu obe take, pripravy ukoncene, dieta pomoz si samo.... 😉

• sak ale co mam robit,ked sme to mali tento rok a tie veci co budem potrebovat,sa vybavit nedaju rok dopredu?? 😬

• Sponzor fóra
  • no sak nic...len ja este nic nemam iste, ani meno😞

• katuus ta kde si mi?nehovor ze pracujes dneska?😉co od teba tolko chcu?ha? 🤔 🤔

• ale bola som si kupit desiatu 😃
    jak nemas iste meno?? co vymyslas?? 😕

• dneska budem robit tiramisu.. to si zase pochutnaame.. 😛 chcete recept?? nieje to tazke..

• posli, zide sa 😉
    no chcem meno bez ova, take by som mala frajerske ze az..a neviem, ci to klapne

...gaia zmizla nam nadobro, alebo riesi daco ine 😉

• to: atinkaa
    - no moje zlate, vies, ja som tu o rok dlhsie ako Ty 😃 ...takze preto uz defacto vsetko mam...aj ked plany som zacala s niekym inym a teraz som ich dokoncovala s niekym inym 😃 😃 😃 ...no proste to mam pestre 😉
    - ake meno?

to: katmi
    to take "falosne" tiramisu?

• no moje meno, chcem bez ova 😉
    ...a anooo, respect 😎 si tu o rok skor, ale ja som to tu tak anonymne sledovala uz pred rokom, to vies malo to byt 7/7/07 😉 😉 s milacikom tym istym, uz 12rokov 😎 😵

• ne.. origos.. s mascarpone.. dockajte,idem vam to naklepat 😃

• teda katus ty mas pracu, normalne som sa tu s vami babi pohorsila...od rana hore a nic neurobene 🤔 🤔

• adi ja som tiez mala patrit k tym 7/7/07 😃
    a s tym bez ova...no neviem neviem.. ved uvidis..

tu je recept:
    TIRAMISU

Suroviny:
    400g dlhych piskot, 400g mascarpone, 4 vajcia, 100g cukru, 2salky silnej ciernej kavy, 30g kakaa (granka)

POstup:
    Zltky vyslahajte s cukrom na hustu penu. Zmiesajte ju s mascarpone. Do vzniknutej masy vmiesajte penu s vyslahanu z bielkov. Poloicu piskot namocenych v kave vylozte nadobu obdlznikoveho tvaru a naneste polovicu masy z mascarpone. POstup zopakujte s druhou polovicou piskot a kremu. Nakoniec preosejte kakao/granko po celom povrchu tiramisu a dajte dobre vychladit..
    Dobru chut 😉 😛

• ty si sikovnica 😉

• adi dneska uz vobec nic nerobim.. 😃 je piatok to po prve, po druhe tu nieje sef,lebo sa mu vcera narodil syn,tak asi tak aj dnes vyzera 😃 a aj tak mam kratky den.. zmiznem o nejakej asi pol 2.. uidim.. pojdem kupit veci na tiramisu a hor sa do toho 😃 😉

• Sponzor fóra
  • pochopitelne.. 😃

• no vravim, ty sa mas... 😉 babi na 2008 chate planuju stretko v prahe, nepridas sa? 😉 😉

• jeejda a co by som robila v prahe ha?? 😃 ty dojdi do BA 😃 😉

• ale sak seci budu, na skok 😉 😉

• nemozem..

• no jo,ale je to skoda, ked sa stretneme, ze sa prave my dve nestretneme 😐 ..dam vediet, ak by sme sa nahodou rozhodli pre blavacku agenturu 😉 oki?

• ale no.. sak nesmuut 😉 raz sa isto stretneme.. 😉

• no myslim, ze by to bolo vesele 😉 😉

• dievcence moje zlate...ja tu "srofikujem ako blazon"

to: atinkaa
    ty spionator 😃

ja som mala niekde take falosne tiramisu...toto je zbytocne drahe 😉

• co je srofikujem? 🤔 🤔
    preco spionator?? 😕 😕
    holky musim vas dat tiez do off rezimu, bo nist nerobim a chce to popracovat trosku, tak pekny vikend, cmmuuk na licko obom a v pondelok papacko 😉 😉

• adi - vesele??? kvoli?? 😃
    aj ja by som rada vediet,ze co je to srofikujem 😬

gaia - mne to nevadi... aspon raz daco dobre.. 😉

adi tak paaa.. 😞 pekny vikend..

• to: atinkaa
    no spionator preto, lebo si pisala, ze si citujem: "...to tu tak anonymne sledovala uz pred rokom..." 😃

mno jo, ked ja mam okolo seba tolko zrutov, ze to je tak pod 1 zub a hned sa budu obzerat, co dalej 😛 😃

• idem uz dom..papa pondelok..

• see you 😉

• caute holky.. ako po vikende?? 😉

adi ked tu budes, HNED sa mi ozvi.. mam na teba zopar dotazov.. 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov