August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
no nazdo...ja som sa realizuvala v obrade a hostine :-D este by som si pospinuskala...
Odpovedať
ale nepovedz.. idem nakuknut.. nie si sama..ja by som tiez este spala,keby som mohla.. ;-) a kde mame ostatne?? lenka isla minuly tyzden na nejake skoleie,ale len na dva dni..dnes by tu uz mala byt,ale jaksi je tu prazdno.. no a adus..tak ta ma tiez dnes sklz..
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby, vybrali ste si krásny mesiac na svadbu... :-) držím vám palčeky, nech vám to dopadne aspoň tak dobre ako augustovkám 2007 :-)
Odpovedať
pavianca - ahoooj.. tak dufam,ze nam to nejak uz len dopadne.. ;-) vy ste mali celkom v poho pocasie..ani teplo,ani zima.. teda ak ste nevystihli zrovna tu horucavu.. keby bolo tak napr.ako je dnes, do tych 29,30 stupnov,tak by som to zvladala..
Odpovedať
Profilova fotka
to katmi- to bol jeden z dôvodov na august, býva poväčšine pekne a už nie tak extrémne horúco ako v júly...nám to vyšlo super, bolo krásne počasie- v piatok v noci pršalo, aj v nedeľu aj celý nasledujúci týždeň, ale sobota bola náderná.... :-) ako na objednávku...
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi no tulame sa, co ti poviem :-D to: pavianca dikes...veru veru, drz paste... :-D
Odpovedať
pavianca - jeeeej tak takto by tobolo super,keby to tak vyslo aj buduci rok.. ;-) gaia - tak nebehaj a venuj sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi myslim od "okna" k "oknu"...ja vorkim ako debil ]-(
Odpovedať
gaia - no ok.. tak je ti odpustene.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi oooo, dakovala :-D ...ozaj, bola si na tom stretnuti minuly tyzden? ja som o siestej este len odchadzala z prace a citila som sa ako zbity pes - tak sme nesli ;-(
Odpovedať
ne,nebola.. ja som zas musela po robote este utekat na jedno stretko..tak tiez som nestihala.. mam to take rozbehane posledne mesiace.. esteze je v stredu volno.. ja mam volno potom este aj stvrtok,piatok.. tak sa tesim... konecne trochu volna..
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi my sme si v robote vymenili stredu za piatok...takze v stredu pracujeme a v piatok mame volno...rozmyslala som, ze aspon by som behla na urad v Devine a salu pozriet...
Odpovedať
Článok sa načítava...
gaia - ??? a to sa da?? a ty kde prosim ta robis,ked vam dali v stredu pracovat???
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi aaaaale...to my sme taka mala firmicka (12 ludi)...a bolo to take, ze sa na tom dohodneme a budeme to mat bud vsetci alebo nikto...ale nezavid - nam zase riaditelka prikazuje, ze ked je napr. statny sviatok v utorok alebo stvrtok, tak ten pracovny den medzi sviatkom a vikendom si MUSIME zobrat dovolenku...takze sa mi bezne stava, ze na konci roka mam ledva ledva na povinnu vianocu :-(
Odpovedať
gaia - ja nezavidim.. ja mam dovolenky kolko chcem.. ;-) a nastastie mne nikto nic neprikazuje..
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby! Pozeram a hladam, kde by som sa mohla zaradit, ale kedze mame svadbu 30.08.2008, tak som tu asi spravne.. :-)
Odpovedať
ahoj lulu.. si tu spravne.. ;-) vitame ta medzi nami.. sice dneska je tu trosku mrtvo,ale dufam,ze sa ti bude medzi nami pacit.. ;-) ako sa mas? uz sa pripravujes na svadbu? lebo tuto napr.gaia uz ma vsetko vymyslene,premyslene... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: lulu26 jo jo, spravne spravne si...vitajko to: katmi no esteze tak...aspon u niekoho zakony platia inak rypes, rypes rybicka? :-D :-D :-D ...a co ja za to mozem, ze mam hned utvoreny nazor na to co a ako scem???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte moje, tak uz som tu;-) katus pracujem ;-) ;-) preto mam dnes sklz tuto x-) ale kludne pis dotazy, odpovedam len vas dnes i citam neporiadne=-) =-) lulu - cauki, myslim, ze si si vybrala dobre 31/8 je este stale august ;-) 8-) gai - ked uz zdravim, kazdeho specialne, tak i teba mojinko :-)
Odpovedať
gaia - ale coby som rypala. :-D :-N sak sikovna si.. to som tym chcela povedat.. no helou adi.. ja ze co sa ti stalo.. idem ti poslat IP yo?? ;-)
Odpovedať
inak nesiel mi zas server neviem preco.. nevedela som sa pripojit.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
oki, cakam ;-) ;-) ..to vies dieta zavalene pracou :-| :-|
Odpovedať
dockaj,lebo akurat samozrejme musia ludia otravovat.. kurnik ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, ta to Vam poviem u nas katastrofa, ked to chcete mat podla svojich predstav.. najprv sme mali datum 2.8.08 ta to salenota a uz vsetko obsadene, tak ze 9.8.08 ale to zase nemoze moj brat,zije vo Svajci a tam maju akurat top sezonu, tak sme nakoniec dohodli 30.8. No salu mame, hudbu tiez - otec je hudobnik a on by asi neprezil ak by sme mali DJ, tak mam aj fotografa a este hladam dobreho kameramana a to zatial staci, ostatne az po novom roku :-) Mam susedu a ta akurat si otvorila agenturu - organizovanie svadieb, takze vela veci ma na starosti ona, len mi chodi do prace ukazovat latky a farby vyzdob ;-) dobre, nie? a vy ostatne ako? uz tiez ste to rozbehli?
Odpovedať
lulu - juuu tak to mas super.. a to je ako mozne, ze datum 2.8. je uz rok dopredu obsadeny???? :-. my by sme chceli tiez 2.8. ale v BA..tak snad s tym nebudeme mat take problemy ako vy... :-. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
VIes, Ba je velka.. ale ak chces pekny hotel, alebo miestnost, tu je to problem a podla mna datum 2.8. 08 bude ako teraz bol 7.7.07... takze radsej si nieco zaistite, podla mna.. :-) ty este nemas nic?
Odpovedať
Profilova fotka
to: lulu26 normalne si ma vyplasila...veru ja v piatok pojdem do DK a idem to obsadit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ta baby ja vas nechcem strasit, ja som si myslela, ze ked takto tu pisete datumy, tak to mate aj zarezervovane, aspon saly... :-) joj, ale tesite sa, co? Ja sa neviem, dockat.. sice este chodim na VS, ale snad to zbehne, rychle.. a vy ako? pracujete, studuje?
Odpovedať
holky prominte ze som sa vcera tak vyparila,ale uplne mi skapal internet.. ]-( lulu - vela bab napr.co sa vydavalo 7/7/07 mali zajednanu salu neviem kolko dopredu a ked si isli mesiac pred svadbou prejednat jedalny a podobne,stalo sa,ze im tam supli (neviem ci omylom alebo ako sa to mohlo stat) druhu svadbu...takze mesiac pred svadbou zhanali novu salu, pripadne restiku a viem,ze uplne bez problemov zohnali...takze ja sa tohto nebojim... inak ja pracujem,aj gaia pracuje a myslim, ze asi 3/4 z nas tu pracuje :-D ;-) gaia - a ty co sa plasis,ha?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
katus milacku, tak uz som tu;-)dake news? ...myslim, ze gaia neplasi, gaia ftipkuje, ze? ;-) ;-) ...lulu, ja som tiez nemyslela, ze ma to tak dostane,... ;-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?