August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
laska moja de siiiiiiiiiiiii :-D :-D ci jak to spievaju v tej pesnicke.. :-D ale gaia je cela poplasena a pritom ona tu ma vsetko premyslene a vymyslene.. ja len ze si chcela odcestovat a ani sa nerozlucit tusim.. ]-( :-D
Odpovedať
ju hned by som dosla za tebou kuknut ta do KE..len keby som mala auto.. som ho predala asi pred pol rokom.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no tu som este, sak vies ze mi nedalo, este vyrizujem veci pred odchodom :-| :-| koopy, co ty? ip poslem i linky, nech vies, kde mas kukat, oki?
Odpovedať
Profilova fotka
a do kosic kludne dojdi ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeziss katus, kde mas fotecku? :-( sak ja ta vobec, ale vobec nevidim, bozinku.... supki nazad s nou ;-) ;-) ..inak som sa rozhodla uviest novu temu 16/08/08, ked uz je natrvalo... ;-)
Odpovedať
sak nevidis ked som si ju zmenila :-D posli.. budem len rada.. pozerala som aj urad prace brno-mesto (poradila mi to tu jedna kocka),ale to mi asi moc nepomoze,ak to funguje na UP ako u nas v SR.. musela by som tam byt zaregistrovana..
Odpovedať
ju a ze nova tema??? odozenies nam holky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zmenila ale to nem si ty :-(
Odpovedať
a k tej fotke,co som tam mala perdtym.. to bola stara fotka,asi spred 4rokov..d avno nemam take vlasy.. by si ma podla nej teraz nespoznala.. ;-) a inak rano som sa ostrihala.. :-D
Odpovedať
a jak vies?? :-D ze som to neni ja.. ha??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
katus...ty si vazne kus, ale lepsie sa mi pise, ked kukam na teba ;-)
Odpovedať
:-D :-D ale ked mne sa ta fotka tak strasne paaaciiiii... lepsie povedane tie saty.. to su tie z Nicol.. pozicovne stoji 20litrov.. :-.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
okej kapitulujem :-x :-x
Odpovedať
:-D sak ale co sa ty chces na mna kukat,ked ja teba zle vidiiim.. :-S 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
pocuj, bezim este daco popisat, tam mi tu pekne pridaj nieco na citanie ;-) ;-)
Odpovedať
ze pridaj nieco na citanie.. a co by si chcela?? :-D mozno toto.. ak s tym mas problemy.. http://slnieckova.sk/?page_id=31
Odpovedať
Profilova fotka
katus mojko ale ja som nechcela take uplne hocico, vazne.... inak moja, ak niekde postretnes daky pekny obrazocek s orchidejkou, tak supki ku mne s nim;-) ..to iste plati o vyzdobe, svadobnej, na ktorej sa ti bude javit, cosi zlate, alebo cokoladkove, alebo kremove, okejko? ...bozcok za to, vopred.... :-o cmuuk
Odpovedať
:-D ale to neni hocico drahus.. pre mna je to dolezite napr..mam s tym problemy furt.. :-| yo poslem ked najdem.. inak mam tusim dakde tortu s orchideami.. pozriem,poslem.. ;-) sak ale torty som ti posielala,ne? a orchidey ako kyticu lebo ako co?? :-N a vyzdobu ti kuknem..
Odpovedať
Profilova fotka
aj vyzdobu aj kyticu..bo vidim, ze si uz vsade jak gaia, tak vas aspon babi musim zamestnat ;-) ;-) x-) x-) ..by the way, mi povedz co ty diskutujes v teme maminky a svadba??ha?...alebo mi daco uniklo? :-.
Odpovedať
sak ale uvedom si draha,ze ja som mala mat uz davno po tom.. tak preto mam toho vsetkeho jak na...sak vies.. :-D ale s babou mame celkom dobru debatu.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) tak pa katus, ja ballliiiim :-) :-)
Odpovedať
no ouki teda..papa.. ja tu budem az pondelok..
Odpovedať
Profilova fotka
katus nie s maminami, tu pod! :-) :-)supki milacku ..ahojj z kosic sa praje i ostatnym babenkam :-) :-)
Odpovedať
sak dobre dobre.. tu som.. ;-) co doma? v pohode? a co si mala ake ze padla mi ta holka do oka?? co?? ]-( nikomu to nehovor,ale ty si "lepsia" kamoska.. ;-) sak ta dlhsie poznam,nie???c :-D
Odpovedať
adi papa.. v pondelok...
Odpovedať
Profilova fotka
prepacte dievcence, nam nesiel net 2 dni a zajtra (piatok) tu nebudem - mame volno namiesto stredy to: lulu26 veru veru, ja som pracujuca to: katmi jaaaak ze plasim...JA??? ale deeee...no ono nescem, aby mi to obsadili... :-D ...uz som dohodnuta s tetou prevadzkarkou...zajtra, resp. v sobotu dobehnem kuku :-D ...smiala sa zo mna, ako som na nu prichystana :-D :-D :-D ...kornaca mi poslala dalsie fotocky - teta robi celkom pekne ikebany, tak ich asi vezmeme od nej :-D ...este uvidim, ako sa dohodneme :-D
Odpovedať
dobre ranko vsetkym prajem.. ako ste vikendovali, pripadne aky ste mali predlzeny vikend?? ako ja :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cavesikte...ja som migrenovala :-( ...ale bola som pozriet hostinovu miestnost - som spokojna ;-) ...mame to rezervnute ;-)
Odpovedať
gaia - chuuda...mna tiez bolela hlava,ale nie az tak.. dalo sa to zvladnut.. mna z teba porazi.. rok dopredu si rezervujes :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi ty kokos, tak zle mi fakt davno nebolo :-( heh, co uz so mnou - je to tam dost vychytene (na to, ze je to DK)...do konca tohto roku uz nemaju volny termin ;-) ...a buduci rok - ten nas datum 16.8. je blizko toho dost vychyteneho (8.8.2008) a na ten uz tiez nejake odozvy mali ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?