august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • to: katmi
    - nerozculuj sa...ja som mala straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne vysoky cholesterol...pred 3 rokmi som zmenila robotu - sice ma absolutne nebavi, ale cholesterol mam v poriadku 😃
    - s tou IKEA: ja ti neviem...nejako su fadni...nie ze by nemali dostatok tovaru, ale farebna skala je velmi obmedzena na 1-2, max. 3 farby...a to nebyvalo 😐

• ..no su to i take severske farbicky 😉
    ..a kukam, ze gai riesis vyzdobu i inde nielen s nami 🤔 🤔

• adi - no posli,ak budes mat chvilku..

gaia - ja by som nemohla mat robotu,ktora ma nebavi.. by som tam neostala viac ako tyzden.. 😃

holky idem ja pomaly domov..papa zajtra..

• Sponzor fóra
  • ..pa kati.zajtra 😉

• to: atinkaa
    - aj predtym mali severske farbicky, no pre interierove doplnky mali viacfarebne variacie - na ozivenie 😞
    - a to nemozem??? 😛 😃

to: katmi
    najprv to bola z nudze cnost, teraz nechut novych zamestnavatelov cakat na mna povinne 2 mesiace (mna dohodou nepustia) 😞

• jasnacka, ze mozes..ty si taky nas lietacko 🙂 🙂 vsadebolko 🙂

xexe

juuuj, dievcence...v BAUMAXe v BA (na Bajkalskej) maju vypredaj blbosticiek - rozne sviecky, dekoracne vazy, latky - volaju to "Motylia zahrada"...kupili sme 3 bal. tmavomodrych plavajucich sviecocieeeek 😉

• ahojte.. ako dneska?? v BA je zima jak na Sibiri.. 😒

gaia - hm..to je na prd,ked ta nechcu pustit na dohodu.. a s tym Baumaxom.. ty si zas kde vsade vcera lietala?? 😃 😃 mna z teba trafi.. 😃 😉

- mi hovor o tej zime este chvilu...ja mam na sebe hrubokansky zimny rolak!
    - aaaale, to uz bolo po robote, ked sme isli s milacikom pozriet ten "akozebyt" 😦 ...no a prestupovat sa musi pri Baumax-e na zastavke Pristavny most...niekto mi tu pisal, ze v Baumax-e maju tie tmavomodre sklene kamienky...tak som minule isla do Baumax-u na Trnavskej...tam mi povedali, ze to budu mat iba v centralnom velkom na Bajkalskej (zastavka Pristavny most)...tak sme tam vcera skocili...nechodievam do tych koncin casto, takze sa mi to celkom hodilo 😃 ...kamienky samozrejme nemali 😉

• Ahojte moje, tak ako?
    Co dnes planujeme?
    gaius ty si jak gulovy blesk, vcera kolo polnoci vypinam pocitac - samozrejme kukam na mojasvadba.sk a gaia posledny prispevok, temer vo seckych debatach.... 😉 😉 😉 ty si ale diskuter😃 😃 😃
    ...i tu je zimka, som unavena tak, ze az...vela prace, vela prace a zabudla som si do tej zimy ponozticky, tak tu mrznem 😞 😞
    Katus dnes poslem tie linky na webstranky oki? 😉

• gaia - ja som si dala take teplejsie nohavice a sveter a na to este kozenu bundu..kua jak keby bol uz oktober 😃
    tak super,ze ste aspon kupili..

cau adi.. aaale tak..pomaly..zimno.. 😃 ty sa pochval..vela roboty asi,co?? a preco si bez ponoziek?? 😕 😬
    oki..ked budes mat trosku cas, tak posli..
    inak musela som zmenit foto..admin zacal "rypat".. 😐

• Jej, sak pozeram, pozeram ale okrem autiaku nist nevidim..daku lepsiu nemas? 😉 😉

• nemam.. staci aj tato.. 😉

• 😐 drziaku jeden 😉

hehe, to vies...mne to strasne pomaha pri robote... 😉

to: katmi
    a strasili, ze nebude babie leto!!!

• Sponzor fóra
  • gaia nezartuj, babie leto musi byt 😐 😐

ja ti neviem, ale pocula som take prognozy z viacerych stran...a vraj aj velmi silna zima bude - ako ta predvlani (to je vlastne 2-rocny cyklus) 😞

• gaia - ak to bude ako minuly rok,tak ostane len zima a hotovo.. 😐

taka je prognoza 😐 ...ale tym padom nebude zbytocne horuce leto a nerozpustim sa pri foteni a aj zakusky preziju 😃

• no to sa mi nem lubi, moje 😐 ja ceem babie leto a aj normalne horuce leto 2008 🤔 🤔

nemmozes mat secko...mas milaka, to je najhlavnejsie 😃 ...co chces zakusky 2x varit??? 😃 😃 😃

• adi sak ale co ty kvikas?? sak ty si v Prahe a tam mozno bude trosku ine pocko.. 😉

gaia - ona je lev.. ona musi mat setko.. 😃

• vy ste ale drziacky, chvilu tu nie som a uz takto 🤔 🤔
    gaia - katka mi rozumie, je tiez lev a maskuje sa, ze nic nechce 😕 😕
    v Prahe som, ale je tu rovnako zimno 3kava, cajik, viem co hovorim a ponozticky mam doma 😞
    zakusky neceem varit, sak v kastiely bola zima i teraz v sobotu, ked sme tam boli, ak by bola zima ako je dnes, tak to si k tym satam mozem kupit kozuch 😕
    to iste plati i pre kolaciky, zas zmrzka sa i trosku topit moze 😃 😃

• adiiiiiiiiiiii!!!!!!!! nekecaj! 😃 😃 😉
    a preco nemas tie ponozky??? sak si mi to nepovedala..

• 😉 😉 😉
    ponozky, no myslela som, ze je frajersky teplo 🤔 🤔

• a co si si dala,slapky ne?? 😕

• kde lev, jaky lev??? Gainka je strelena ako vystrikuvana 😃 😃 😃 😃 😃

• gaia - ada myslela mnaa.. 😃 ja som teeez leef.. 😃 😃

• ahaaaaaaaaaaaaa

ja som strelec, ale tiger perfekcionista (po mamicke...ocko je z toho wetwickovy 😃 )

• 😉tak este ze sa chapeme 😉 ..prave som si kusa dvihla tlak v teme financnickej co tu je - o tom kto kolko planuje dostat penazi a ci mysli, ze sa mu vratia..dakedy ma to vazne dostane a musim pisat - jak k tomu moon diskusion katus 🤔 🤔 neda mi

gai inak ked si strelec, tak uz tomu rozumiem, ze tu s nami kamossiis 😉 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov