august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • gaia - tak to mi je luto..
    a s tym miestom..no aspon uz mas.. 😉

• to: katmi
    mno jo...teraz riesime veci ako hypoteku (na byt) a bude s tym sakra problem...proste z brindy do brindy 😞 ...nemas tip na fotenie za dazda v BA (nie atelier, nie Cerveny Kamen)? nieco take, co nemusis rezervovat a zaplatit 1 mesiac vopred! ved to nebudem vediet, ci to nebudu vyhodene peniaze...fotograf sa crta z NR, takze tam sa moc pomoci asi nedockam 😐

• gaia - pocuj..poslem ti jedno cislo do IP na jedneho fotografa.. je to super chlapik.. tuto z BA..skus sa jeho popripade opytat.. dobre?
    a ohladne tej hypoteky.. to mi ani nehovor.. aj my budeme mat s tym dobry problem,ale snad to nejak vyriesime.. pocuj,teraz maju novu Vario hypoteku v CSOB banke.. je na 40rokov a poskytnu ti ju do 35roku zivota...tak popripade skus tam..mozno sa zadari..
    idem ti poslat to IP...

• Sponzor fóra
    za kontakt dik...myslis, ze mi poradi, aj ked sa nebudem chciet dat od neho fotit?

co sa tyka uveru: problem je ten, ze toto je taky speci postup - ja sa nemozem zarucit tou nehnutelnostou, pretoze uplne odkupenie do os. vlastnictva je az po 1 roku uzivania...teraz by to bolo 1/2 z celkovej sumy...nemam ziadne uspory a ani sa nemam cim zarucit 😐 😞 😐 ...planovali sme takuto vec az ked sa vezmeme a budeme na to 2-ja...lenze takato prilezitost sa nam asi tak lahko nenaskytne 😐

• gaia - vyskusaj.. uvidis..

a s tou hypo.. s tym sa netrap.. nejak s ato vzdy da vyriesit.. 😉

a inak dnes pozeram,ze sme tu len my dve.. lenka ma dovolenku az do 11-teho septembra a adka neviem kde sa potuluje.. zeby mala tolko roboty?? lebo nespominala,ze by mala mat aj dnes dovolenku..neviem..

netusim...ty cicush, kde by som v BA dobre kupila organzu - nevies?

• gaia - no tak to zas ja netusim.. skusila si nejake tie take klasicke galanterky napr?? aj na zahradnickej je jedna taka.. tak na rohu pri Justicaku.. tam si bola??

• Babenky moje, tak uz som tu, vcera som vas docitavala a pracovala, vela prace, veela..tak som vas nestihala 🤔 ale dnes som tu 😉

• caute holky..
    ahoj adus.. ja dnes pre zmenu pracovne.. aj teraz musim ist mimo nieco vybavit,tak potom sa vam budem venovat..
    papa zatial..

• kati, tak pisni, ked budes nazad, ok? 🙂

eee, skor pri 2 levoch...ale tam som organzu nevidela 😞

inak, zdravim...ja som bola akurat sluzobne mimo kancel, ale uz som vasa 😃

• akurat som sa vratila..

• super 😉

• a adka je kde teraz??

• nefjem 😐

• Sponzor fóra
  • gaia - no urcite klabosite v tej druhej teme.. 😃 😎 priznaj farbu..
    a ty si cudzinka??? 😕

nemklabosime! 😃

hej, som cudzinka

juuuj, sa mi dnes podarilo ulovit v europa moebel modre svietnicky na cajove sviecockyyyyy 😃 😉 🙂

• gaia - no len aby! 😃 😃
    a to kde si nasla?? ze bola som na sluzobke.. eee to urcite 😃 si bola po obchodoch?? 😃 😃

• caute moje, co mame dneska za temu - ci standardne vsehochut? 😉

• no szia 😃 po teba kym sa clovek dostane,tak to aj trva,co?? 😃 😃 😉
    dneska zase vsetko.. ako obvykle.. 😃
    ako bolo doma? este si sa nepochvalila.. 🙂

• to: atinkaa jo jo 😉

nooo, kolega sa rozhodol ist cez ich parkovisko, tak som ho poprosila, aby mi tam na 5 min zastal (teraz tam nikoho nebolo)...drobny doplnkovy tovar maju ulozeny par krokov od pokladne, takze som to hned uvidela...inak povodne som isla pozriet, ci nemaju tie tmavomodre akrylove kamienky...nemaju 😐

• ...no mali sme sa supiskovo, co vam bdem rozpravat 😉
    ..hlavne sme boli vo fricovciach - supis, nadherne i za dazdiva, tak sa nebojim pocka 😉 😉
    ..i mame fotografa - dvoch, som totiz megaloman 😃 😛
    ...ale teraz praca, praca...nestihacky 😐

• adi - no to by si ani nebol ty,aby si nemala nieco dvojmo 😃 😉

gaia - a kde si ich kupila?? a kamienky nebudu mat aj v Ikea??

- shak som pisala, ze v Europa Moebel (uz mam taku prtavu minifotecku aj v albume - lepsie zavesim, ked doma spravim) 😉 ...mali aj ine farby, len si nepamatam ake 🙂 ...su inak drahsie o 6,- Sk ako v IKEA, ale v IKEA maju iba bezfarebne cire...
    - kamienky v IKEA nemaju ake scem...inak IKEA je vseobecne v poslednom case nejaka "vykradnuta" 😠

• ..no jo, sak viem, ze som megaloman 😉 😉 mam na seba nahlad 😉

• gaia - eee sory,dneska mit o nejak nemysli.. 😃 od rana tu mam toho jak nas.. 😎 sak vies.. s tou Ikea to vazne?? neviem posudit,lebo som tam uz davno nebola.. a co sa deje? co nemaju tovar ci co?? ved tot nedavno som videla nejaky obrovsky katalog.. ale je pravda,ze v nom prd bolo...

adi - 😃

• katus, moja sak ty dnes asi vazne pracuje, bo ja si k tebe donesiem obedik a tu neni ani "n".
    ..ste sa s gaiou znova zakecali 😃 😃

• adi - sak ale ja som dosla do kanclu kedy.. som bola vonku.. nikoho tu nebolo,tak som musela ist vybavovat ja.. 😠 to mam tak rada kurnik.. v kancli robota a ja aby som behala po vonku.. radsej som ticho..lebo sa mi zas dvihne tlak..

• a co ta tolko stvu, vidis uz si kukala nieco? mam poslat tie linky na pracu? 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov