August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
tak som nadsena: farba bude zlato kremova, na stoloch budu hranate sviecky, lupienky alebo kamienky, sklenene vazy a v nich krasne dlhe biele zrejme ruze. menu: prejdelo-kuraci kotajl (rozumej nieco ako salat) v krasnych vysokych okruhlych poharoch polievka: svadobna, slepacia s domacimi rezancami hlavne: tri druhy masa, jedno bude divina, k tomu pol ryza a pol hranolky druhe jedlo: polovnicka svieckova s brusnicami´, ci takym dacim, citronom a knedlou alebo kasou a potom svedske stoly: rozne druhy masa, proscuto sunka, losos, syrove a ine rolady, ovocny koktejl s exotickeho ovocia :-) tak zhruba co sa tyka alkoholu, bude za nakupne ceny, zabezpeci majitel restauracie a to co zostane, si on das odkupi. Majitelia budu aj na svadbe, su to dobri znami, dokonca on bude robi neoficialnehos tarejsieho, lebo je to rodeny zabavac. takze spokojnooooost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: alikaa ani som tam nesla...zubarka by mi to mohla akurat tak len rozrypat a bolo by to horsie...moj zubar sa vrati az buduci tyzden...nabehla som na kamosku a vyzobrala aulin :-D :-D ...nech ziju take veci :-D to: luko pekne si si pohla... ;-)
Odpovedať
no gaia a poobede sme dnes tihli este dohodnut vyzdobu uradu, ale len predbezne, ked uz to bude tam, nech to aspon troska vyzera a pernikovy svadobny koc na stol a ubytko pre blavakov v penzione hned vedla saly, :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaia hej bola som už aj šaty pozerať, asi budem mať tie prvé, tie sa páčia aj mojim neterkám ;-) a vy baby ste na tom ako so šatami a s ostatnými vecami? Pretože môj drahý mi povedal, že do svadby sa asi zbláznim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivet, ja som este nebola pozerat saty vobec, len nejake na nete. dokonca uvazujem aj nad kupou online z USA, daju sa najst velmi dobre ceny - lacnejsie ako u nas za pozicanie. ale myslim, ze skusku v salonoch si s kamoskou nenechame ujst, uz sa musim rozhybat v buduci tyzden.
Odpovedať
Ahoj paula, Je najvyšší čas na šaty. Ja som bola včera , Gabriela Mercedes má už kolekciu 2008 a napodiv veľa šiat bolo už obsadených na 30.augusta. Ale kolekcia je veľmi široká, takže si určite vyberieš.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Paula, no to hej, návštevu salónu si určite nenechaj ujsť, je to paráda, mať toľko šiat na sebe. a Pokyn má pravdu už je nová kolekcia, a určite si nejaké vyberieš aj tu. A pokiaľ viem, tak Mercedes má výborné ceny, veď uvidíš ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si dala saty sit na mieru v jednom salone v Skalici...je to kombinacia medzi tymi, ktore v repertoari maju a tymi, ktore som priniesla na obrazku (teda rukavy)
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaia pozerala som si tvoj album tie rukávy sú super
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa xixi, ja som si tie saty kupila cez e-bay...ale okrem rukavov mi nic nesadlo :-| ...takze som sa rozhodla ich skombinovat, pretoze na mojich "vysnenych" satach su rukavy "predelene" - je tamtaka gumka...a to sa mi nepaci...mam silne ruky a to by mi z nich urobilo take tie zapasnicke ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
kocky poradte teraz tieto albumy predavaju v predajni Tesco zlacnene http://www.beremese.cz/album/view.php... kupit, ci nie? predavaju zlacene aj take cele potiahnute striebornou latkou a prilepenymi krystalikmi
Odpovedať
gaia vyzera pekne :-) nam svadobny album, knihu zabezpeci fotograf, tak enviem, ci este nejaku vlastnu si urobim, zatial neuvazujem, ak mi padne do oka... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
gaia, hej vyzera pekne, ja som nad tym este neuvazovala, teda, neviem ci nam to zabezpeci fotograf, alebo nie, teraz mi to pripomenulo, ze mu musim zavolat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
halo baby, kde ste?
Odpovedať
tu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
už som si myslela, ze som tu sama :-)
Odpovedať
ahojte baby, tak ja po vikende konecne mam miesto, a zajednany sobas....+fotografa mame...tak uz len saty obrucky, a kyticku a boty a vyzdobu...:-) :-S ale miestnost je ladena do modra so striebornym takze vyzdoba bude asi bledomodra v kombinacii s bielou a asi jemnuckou zelenou...kvety su predsa len zelene tak nech to nejako ladi :-D inak co sa albumov tyka, my si chceme dat urobit foto knihy a nie album, kazdej strane a pre nas.... ;-) ;-) ;-) zda sa mi to praktickejsie ako album. budete to tiez takto niekto riesit?
Odpovedať
Profilova fotka
koceny, v piatok sa mi v Palace (Zlate piesky) podarilo v jednej obuvi ulovit svadobne topanocky (mrknite si moj pripravny album)...su to znackove topanky s neuveritelnymi zlavami 50-70% to: ajty juuuj, tak taka farba miestnosti by sa pacila milacikovi (aj mne) :-D
Odpovedať
to: gaia pozrela som boticky ake si nasla...super ;-) pojdem omrknut... 8-) a vy aku farbu planujete na vyzdobu? pozrela som aj saticky ktore si skusala, mas uz niektore favoritky?
Odpovedať
Profilova fotka
to: ajty vyzdoba je kombinacia bledomodro-tmavomodrej :-D saty su kombinaciou tychto (len s V-cko vystrihom) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... a tychto (rukavy odtialto) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... teda mali by byt...siju mi ich v jednom salone v Skalici
Odpovedať
to gaia: takze tiez budete modry, to je super ;-) saty su super, drzim palce aby ti ich dobre usili ;-) ja chcem tiez saticky s rukavmi, korzet by mi isto nesiel, vzhladom k postave, ale to momentalne neriesim. teraz sa snazim o zhodenei nejakych kileciek takze do augusta amm co robit, ale podla vsetkeho budem mat nieco takeho: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... segra mi vie zohnat taku krajku tak snad :-D a kyticku chces tiez s modrymi kvietkami? ci ani nie?
Odpovedať
ja som videla tiez krasnu bledomodru vyzdobu, mohla som mat, ale v kombinacii s tymi stenami, co su v sale by to bolo take harakiri :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dajulik nestihla som ani kuknut :-N =-) :-. :-. inak zdraviim seckich novacikov ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
gai ja by som tie albumiky na tvojom mieste brala..najma ak sa ti lubia ;-)
Odpovedať
Ahojte, co sa tyka tych albumov z Tesca, aj ja som ich uz obzerala, no trosku ma odradilo, ze boli strasne osuchane. A dokonca aj tie, ktore boli vzadu... To bol dovod, preco som ten z rucneho papiera nezobrala... :) Ale mozno sa nastvem a pojdem si pon (a vezmem aj 2, keby bolo moc fotiek:))). Sak cenu maju v pohodke (uz som aj zabudla aku). Sladke sny, idem hajat...
Odpovedať
ja sa dne sstretnem s fotogragom, tak som zvedava na tie konihy, stoja od 2000-4000tis, pdola poctu fotiek
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak ja som pred chvilou volala s fotografkou, a uz ju mam na 100% zajednanu :-) Doma ma botanicku zahradu, takze ju asi vyuzijeme, a uz mame aj DJ, uf aka som rada. ;-)
Odpovedať
tak to budu krasne fotky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to dufam, videla som zopar jej fotiek a su celkom pekne. A da sa to aj kombinovat ze mozme aj v atelieri, aj u nej alebo mozme ist niekam, takze uvidime ;-)
Odpovedať
mna uchvatil nas fotograf, hlavne ejho netradicna praca s momentom, takze som sa tiez rozhodla rychlo :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?