august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • tak som nadsena:
    farba bude zlato kremova, na stoloch budu hranate sviecky, lupienky alebo kamienky, sklenene vazy a v nich krasne dlhe biele zrejme ruze.
    menu:
    prejdelo-kuraci kotajl (rozumej nieco ako salat) v krasnych vysokych okruhlych poharoch
    polievka: svadobna, slepacia s domacimi rezancami
    hlavne: tri druhy masa, jedno bude divina, k tomu pol ryza a pol hranolky
    druhe jedlo: polovnicka svieckova s brusnicami´, ci takym dacim, citronom a knedlou alebo kasou
    a potom svedske stoly: rozne druhy masa, proscuto sunka, losos, syrove a ine rolady,
    ovocny koktejl s exotickeho ovocia 🙂

tak zhruba

co sa tyka alkoholu, bude za nakupne ceny, zabezpeci majitel restauracie a to co zostane, si on das odkupi. Majitelia budu aj na svadbe, su to dobri znami, dokonca on bude robi neoficialnehos tarejsieho, lebo je to rodeny zabavac. takze spokojnooooost 🙂

• to: alikaa
    ani som tam nesla...zubarka by mi to mohla akurat tak len rozrypat a bolo by to horsie...moj zubar sa vrati az buduci tyzden...nabehla som na kamosku a vyzobrala aulin 😃 😃 ...nech ziju take veci 😃

to: luko
    pekne si si pohla... 😉

• no gaia a poobede sme dnes tihli este dohodnut vyzdobu uradu, ale len predbezne, ked uz to bude tam, nech to aspon troska vyzera a pernikovy svadobny koc na stol a ubytko pre blavakov v penzione hned vedla saly, 😃

• Sponzor fóra
  • to: gaia
    hej bola som už aj šaty pozerať, asi budem mať tie prvé, tie sa páčia aj mojim neterkám 😉

a vy baby ste na tom ako so šatami a s ostatnými vecami? Pretože môj drahý mi povedal, že do svadby sa asi zbláznim 🙂

• ahoj ivet,
    ja som este nebola pozerat saty vobec, len nejake na nete. dokonca uvazujem aj nad kupou online z USA, daju sa najst velmi dobre ceny - lacnejsie ako u nas za pozicanie. ale myslim, ze skusku v salonoch si s kamoskou nenechame ujst, uz sa musim rozhybat v buduci tyzden.

• Ahoj paula,

Je najvyšší čas na šaty. Ja som bola včera , Gabriela Mercedes má už kolekciu 2008 a napodiv veľa šiat bolo už obsadených na 30.augusta. Ale kolekcia je veľmi široká, takže si určite vyberieš.

• ahoj Paula,

no to hej, návštevu salónu si určite nenechaj ujsť, je to paráda, mať toľko šiat na sebe.
    a Pokyn má pravdu už je nová kolekcia, a určite si nejaké vyberieš aj tu. A pokiaľ viem, tak Mercedes má výborné ceny, veď uvidíš 😉

• ja som si dala saty sit na mieru v jednom salone v Skalici...je to kombinacia medzi tymi, ktore v repertoari maju a tymi, ktore som priniesla na obrazku (teda rukavy)

pozerala som si tvoj album tie rukávy sú super

• to: ivetapa
    xixi, ja som si tie saty kupila cez e-bay...ale okrem rukavov mi nic nesadlo 😐 ...takze som sa rozhodla ich skombinovat, pretoze na mojich "vysnenych" satach su rukavy "predelene" - je tamtaka gumka...a to sa mi nepaci...mam silne ruky a to by mi z nich urobilo take tie zapasnicke 😠

• kocky poradte

teraz tieto albumy predavaju v predajni Tesco zlacnene
    http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=1031159&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

kupit, ci nie? predavaju zlacene aj take cele potiahnute striebornou latkou a prilepenymi krystalikmi

• gaia vyzera pekne 🙂
    nam svadobny album, knihu zabezpeci fotograf, tak enviem, ci este nejaku vlastnu si urobim, zatial neuvazujem, ak mi padne do oka... 😉

• gaia, hej vyzera pekne, ja som nad tym este neuvazovala, teda, neviem ci nam to zabezpeci fotograf, alebo nie, teraz mi to pripomenulo, ze mu musim zavolat 😬

• halo baby, kde ste?

• tu 😃

• Sponzor fóra
  • už som si myslela, ze som tu sama 🙂

• ahojte baby,
    tak ja po vikende konecne mam miesto, a zajednany sobas....+fotografa mame...tak uz len saty obrucky, a kyticku a boty a vyzdobu...🙂 😒
    ale miestnost je ladena do modra so striebornym takze vyzdoba bude asi bledomodra v kombinacii s bielou a asi jemnuckou zelenou...kvety su predsa len zelene tak nech to nejako ladi 😃 inak co sa albumov tyka, my si chceme dat urobit foto knihy a nie album, kazdej strane a pre nas.... 😉 😉 😉 zda sa mi to praktickejsie ako album. budete to tiez takto niekto riesit?

• koceny, v piatok sa mi v Palace (Zlate piesky) podarilo v jednej obuvi ulovit svadobne topanocky (mrknite si moj pripravny album)...su to znackove topanky s neuveritelnymi zlavami 50-70%

to: ajty
    juuuj, tak taka farba miestnosti by sa pacila milacikovi (aj mne) 😃

pozrela som boticky ake si nasla...super 😉
    pojdem omrknut... 😎

a vy aku farbu planujete na vyzdobu?

pozrela som aj saticky ktore si skusala, mas uz niektore favoritky?

• to: ajty
    vyzdoba je kombinacia bledomodro-tmavomodrej 😃

saty su kombinaciou tychto (len s V-cko vystrihom)
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=630949&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
    a tychto (rukavy odtialto)
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=630951&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

teda mali by byt...siju mi ich v jednom salone v Skalici

• to gaia:
    takze tiez budete modry, to je super 😉

saty su super, drzim palce aby ti ich dobre usili 😉
    ja chcem tiez saticky s rukavmi, korzet by mi isto nesiel, vzhladom k postave, ale to momentalne neriesim. teraz sa snazim o zhodenei nejakych kileciek takze do augusta amm co robit, ale podla vsetkeho budem mat nieco takeho:
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=1173421&vReferer=%2Fphotos%2Fajty

segra mi vie zohnat taku krajku tak snad 😃

a kyticku chces tiez s modrymi kvietkami? ci ani nie?

• ja som videla tiez krasnu bledomodru vyzdobu, mohla som mat, ale v kombinacii s tymi stenami, co su v sale by to bolo take harakiri 😃

• dajulik nestihla som ani kuknut 😬 🤔 😕 😕
    inak zdraviim seckich novacikov 😉 🙂

• gai ja by som tie albumiky na tvojom mieste brala..najma ak sa ti lubia 😉

• Ahojte,
    co sa tyka tych albumov z Tesca, aj ja som ich uz obzerala, no trosku ma odradilo, ze boli strasne osuchane. A dokonca aj tie, ktore boli vzadu...
    To bol dovod, preco som ten z rucneho papiera nezobrala... 🙂
    Ale mozno sa nastvem a pojdem si pon (a vezmem aj 2, keby bolo moc fotiek🙂)). Sak cenu maju v pohodke (uz som aj zabudla aku).
    Sladke sny, idem hajat...

• ja sa dne sstretnem s fotogragom, tak som zvedava na tie konihy, stoja od 2000-4000tis, pdola poctu fotiek

• Ahojte, tak ja som pred chvilou volala s fotografkou, a uz ju mam na 100% zajednanu 🙂 Doma ma botanicku zahradu, takze ju asi vyuzijeme, a uz mame aj DJ, uf aka som rada. 😉

• tak to budu krasne fotky 😉

• to dufam, videla som zopar jej fotiek a su celkom pekne. A da sa to aj kombinovat ze mozme aj v atelieri, aj u nej alebo mozme ist niekam, takze uvidime 😉

• mna uchvatil nas fotograf, hlavne ejho netradicna praca s momentom, takze som sa tiez rozhodla rychlo 🙂 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov