Nevestičky v roku 2015

17. dec 2015557
  • @kikiballa. a kde budete mat svadbu?

• @8mimi8  v kosiciach hotel bankov ..ak ti to nieco hovori 🙂

• aj ja dufam ale neviem kedy presne 😃

• Sponzor fóra
  • my to vidime na 5.9. 2015

• My máme 18.apríla 2015 🙂 a už sa neskutočne moc tešíím 🙂

• nebudete mať niektorá cirkevný sobáš vonku?

• @8mimi8  cirkevný sobáš môžeš mať len na vysvätenom mieste. Vonku ti ho prero nepovolia

• @alexandramaria  aj ja 27.6. 2015

• co poviete na taketo darceky pre hosti? 🙂

• @nesina je to krásne, aj ja som chcela také dávať

• Baby aj ja sa pripájam

• @nesina  ahoj jeej krásne su tie darčeky pre hostí kolko ta výjde taká flaštička ?

• Fľaštička my výjde na 1,30€ 🙂

• @tajap  Fľaštička ma výjde 1,30€ 🙂

• jéééj super ale to je cena asi za prázdnu, a za komplet cenu takej flaštičky ?

• Sponzor fóra
  • @tajap  nie, je to cena už aj za naplnenú 🙂

• a to kde sa daju taketo flasticky zohnat hmm ?

• jeeej to chcem aj ja prosím ťa dáš nám kontakt alebo firmu kde si to ideš objednávať ?

• @nesina  môžem aj ja vedieť, kde si tie fľaštičky zohnala???

• @8mimi8  my sme chceli mat cirkevny sobas vonku, ale vzdavame sa nadeje, kedze na to potrebujes nejake povolenie z biskupskeho uradu a to sa zhana tazko, kedze farari maju zakazane sluzit aj omse vonku a toto je sviatost ... iba krst v nemocnici v nevyhnutnom pripade ... cize tak enjako, ale ked sa ti to podari daj mi vediet ... este stale dufame

• niečo malé na výslužky 🙂

• Ahojte 🙂 pripájam sa k Vám 🙂 Náš termín je 30.05.2015 a už skoro všetko máme zarezervované: sálu (kulturák), farára, kameramana, fotografa, výzdobu, kapelu, kuchára... Už len šaty a cukrár chýba. Zabudla som na niečo? 🙂

• @lucuku  obrúčky 😃

• @pokinka  Aha, ozaj, to som vynechala. Tak ešte aj obrúčky 🙂 Ďakujem 🙂

• pripájam sa aj ja 6.6.2015 😉

• ahojte baby my mame termin 18.4.2015 ...a nejako sa neponáhlame....co uz kocky s podobnym datumom mate vybavene?

• @raula11  my mame presne tento termin 🙂 zatiaľ mame salu,hudbu,kameru+fotky.Tiež sa nejako neplašim, ale postupne obzeram na nete čo sa mi páči - hlavne šaty 😉

• @gizel no na nete a v hlave to mam uz celkom premyslene ale vsetko sa mi zda este skoro...neviem...

• @raula11  ahoj, my mame tiez 18.4 a zatial je vybavena sála, hudba, fotky a kolace 🙂 ale to vsetko vybavili moji rodicia, ja osobne sa tiez neponahlam...no mam snubenca, ktory ma rad vsetko v predstihu pripravene, tak sme uz aj viac-menej rozhodnuty co sa tyka pozvanok a vyzera to tak, ze o 2 tyzdne ideme riesit obrucky 😃 😬

• @jt15 @raula11  kocky aj ja mam rovnaky datum a mame zatial hudbu, salu a nic viac 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov