Nevestičky v roku 2015

Zobraz úvodný príspevok
Kto sa ku mne pripojí ? :-)
Odpovedať
@soniaa23 @jt15 tak super, som rada ze sa netreba ponahlat....moj snubenec si zase mysli ze sa to vsetko da vybavit za 2 tyzdne...
Odpovedať
Profilova fotka
@raula11 my mame agenturu co nam to vyzdobi, salu, dj, matriku, fotografov, saty sa mi siju, mamca uz nakupila nejaky alkohol, a teraz riesime oznamka :-)
Odpovedať
@raula11 no rodicia rezervovali sálu niekedy v máji, a vtedy uz boli terminy na leto plne :-S vtedy som bola z toho uplne v soku, lebo ja som to planovala riesit az niekedy koncom leta, ale teda nakoniec som bola rada, ze sa do toho pustili sami :-D ale ja osobne sa nebudem zaoberat uplnymi drobnostami, mne stacia len nejake tie zakladne veci :-D ;-)
Odpovedať
@raula11 nehovoris o tom mojom? On na mna tiez stale pozera, naco daco hladam, zistujem...ved to staci potom..a vzdy mi nezabudne ako jeho spoluziacka pripravila svadbu zo vsetkym za 3 mesiace (necele)... my mame salu, knaza a Dj a ja mam aj saty..on povedal, ze si oblek skor ako v aprili kupit nepojde( svadba je v maji)...no a cez vikend sme boli kamaratovi na svadbe, mali zbor, ktory im cez omsu spieval.. a snazi sa ma dotiahnut do toho, aby sme aj my mali nas zbor..tak som mu povedala, ze ked si to vsetko vybavi, moze mat, co len chce. Ale ze nemoze to mesiac pred tym riesit. Hned ho presla chut :-D
Odpovedať
@joy23 @raula11 Presne! Ja som bola doma označená za najväčšiu svadobnú maniačku lebo už mám všetko vyriešené. Nemám :D. Ale radšej to plánujem a postupne riešim teraz, chcem mesiac pred svadbou chytať bronz a nie stresovať :) To chlapi nepochopia.
Odpovedať
@tinkat77 fľaštičky sa dajú zohnať v potravinách a zvyšok som už dorobila :)
Odpovedať
veľa ľudí si myslí,že je to ako kedysi,za 2-3mesiace zbuchať svadbu...no už ked mam za to platiť,tak to chcem mať podľa predstav...Mame rezervovaný kostol, viac menj aj salu, starejši,hudba,foto..zatiaľ stačí
Odpovedať
Profilova fotka
My máme svadbu 12. septembra 2015 :) v novembri to bude rok, čo sme zasnúbení :) Máme už vybavenú miestnosť - penzión, hudbu, kameramanov, fotografku, vizážistku, kaderníčku, máme vybraté obrúčky a teraz zháňam agentúru na výzdobu :) ostatné až neskôr :) vybavili sme teraz to, čo trebalo, s čím bol problém, lebo napr. volali sme rok a pol pred svadbou piatim kapelám a všetky boli obsadené, našťastie tí, ktorých nakoniec máme mali náš termín voľný :) tak sme radšej rezervovali podstatné veci a zaplatili zálohy :)
Odpovedať
@tally373 a na mňa pozeral môj, že čo riešim s kaderníčkou a vizážistkou :-D a to som len tak informatívne začala riešiť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My mame 25.4.2015 :)
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandramaria aj my mame tento datum :)
Odpovedať
Ahojte. My sme oktober buduci rok, mame zajednanu salu, hudbu, kameru a foto. Podla mna zakladne veci, ktore treba mat rok vopred poistene. Aj to som si musela poriesit sama, s nikym sa neda o svadbe bavit normalne. Ja som nenormalna, prehanam, sibe mi a neviem co vsetko este. Nikto nechce nic riesit, lebo je este vela casu. (co ja vnimam ako vyhodu- radsej si pripravit vsetko vopred v klude ako sa nervacit tesne pred). Aj kvoli tomu vsetkemu rada chodim na tuto stranku, kde nie je zakazane tesit sa a planovat svoj vysnivany den :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby, ten rok 2015 sa tak rychlo blizi, nemozem tomu uverit.. a este viac som prekvapena, kolke z vas mate termin 30.5 a 25.4...oba datumy sme chceli aj my, povodne sme chceli 30.5, no zistili sme, ze vtedy u nas svadba byt nemoze, kedze sme chceli v nasej dedine a vtedy su tu hody..potom bol favoritom 25.4 draheho meniny a aj vyrocie nase..a nakoniec sme sa spontanne pre 1.5.2015 rozhodli ( dva dni pred rezervovanim saly sme sa pre ten datum rozhodli :D)
Odpovedať
Profilova fotka
@stentelse no tak ja som presne vedela koho chcem, tak som to rovno zarezervovala...:-D @zuzhe presne toto poznám :) ja keď som chcela, aby sme rok a pol dopredu vybavili sálu tak mi mama povedala, že riešim somariny a že načo tak skoro...a potom keď zistila, že tam majú do augusta všetko obsadené, zistila, že to treba skôr...ale koľko som sa s ňou nahádala, kým pochopila, že dnes je iná doba, než keď sa vydávala ona...lebo mi celý čas hovorila, že za jej mladých čias stačilo všetko riešiť tri mesiace pred svadbou....možno aj teraz sa to dá, ale bola som pred rokom na jednej takej svadbe čo bola zbúchaná narýchlo, kvôli bábätku a bolo to o ničom :/ ja chcem mať svadbu snov...preto na mňa doma pozerali, či som kompletná, že tak skoro riešim svadbu...ale som rada, že mám hlavné veci vybavené a možem si vydýchnuť a venovať sa skúškam, diplomovke, štátniciam...a keď bude pokoj, tak doriešim detaily...
Odpovedať
@tally373 no to, že ja neviem :-D no prinajhoršom sa namaľujem sama keď nikoho nenájdem :-D ale to by som nechcela :-) Mám nejaké typy už ale zatiaľ to veľmi neriešim :-) @zuzhe aj ja to poznám :-) stále keď som na nete, som prihlásená na MS a keď príde drahý ku mne a vidí, že mám otvorenú záložku, tak že či to nepreháňam. Noačo, že som tu, veď to neznamená, že stále niečo objednávam a riešim. No ale niekedy mám pocit, že okolo mňa viac riešia svadbu - drahý s mamou. Potom im poviem, že no vidíte, a že ja preháňam :-) Veď on si tiež dookola pozerá autá a pritom vie, že si teraz nejde žiadne kúpiť. Len aby mal prehľad... Aj ja chcem mať prehľad :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzhe som na tom presne rovnako, všetko si riešim sama a priateľ jediné čo omieľa je že mi šibe, že ešte máme rok ( svadba bude 29. 8. 2015) a mám sálu a zatiaľ naisto nič iné, hudba je strašný problém, čo sa mi páčilo je obsadené ( kedze by som chcela živú - okres kežmarok a okolie) Ak niektorá z vás pozná dobrú skupinu rada privítam kontakt na nich :-) inak začínam byť mierne v strese, lebo sledujem, že foto, sálu a hudbu som už mala mať naistotu :-) snáď sa to porieši :-)
Odpovedať
@soniadody u nas bola sala ako prva, kedze podla toho sme prisposobovali termin... v meste, kde sa budeme brat je jediny hotel, ktory ako-tak vyzera a zmesti sa tam viac ludi... radsej by sme brali nejaky jarny termin, ale to by sme museli zajednat uz pred 2 rokmi :) Kameru a foto som si vydupala ja, kedze nikto to nechcel riesit a ked som prisla s nejakym navrhom, hned bol zamietnuty, Stalo ma to trochu nervov, ale nakoniec som si presadila svoje :) Hudbu mali na starosti moji rodicia. Tiez mame zivu a u nas su asi 2 schopne kapely. No mamka vyhlasila, ze minimalne do Noveho roka nech jej dam s tym vsetkym pokoj. Ja ze ok, ale nech rata s tym, ze obe budu uz obsadene. Samozrejme, opat som prehanala. Az kym drahy nahodou nezistil, ze ta kapela, ktoru chceme viac uz ma nejake svadby aj v oktobri. Strasne sa vsetci cudovali (okrem mna), ze to necakali :-D @stentelse u nas to byva tiez tak, ze ja uz s temou svadba radsej ani nezacinam, lebo je hned zamietnuta. A tu zrazu, niekde v lese, sa ma mama zacne vypytovat, kedy ideme kupovat saty :) a oco len tak btw pri obede, ci chceme tradicie na svadbe, lebo nejake jeho zname robia pekne cepenie... Uz sa len smejem a na vsetko odpovedam: Neviem, este mame dost casu :-D
Odpovedať
este taka pikoska na pobavenie, aby ste mali predstavu o komunikacii s nasimi :) ked som sa obzerala po kamere a foto... moj oco: "naco aj kameramana aj fotografa? ved kameraman aj daco pofoti kamerou a nastriha ti zaberov kolko len nechces." Nadych, vydych. Popri dalsej debate padla rec aj o exterierovom foteni a ze to trva min. 2 hodiny. Oco: "A co tam tolko chcete robit?... My sme sa tiez boli fotit (podotykam pred 25 rokmi), to sa spravi len par fotiek a vyberie nakoniec nejakych 5 pouzitelnych. " Opat nadych, vydych. Dnes je ina doba... bla bla... foti sa v prirode, na luke, v lese... robia sa umelecke fotky, spomenula som piknik. Oco: "To mi je ale umenie, aj ja ti tu na dvore natiahnem deku a spravim ti fotiek kolko len nechces. Nemusis mi ani platit." Tu uz ma napadlo- neprij*bes, nevysvetlis.. ale kedze je to otec, tak mi neostava ine, len opat...nadych, vydych. Bude to zaujimavy rok :)
Odpovedať
Profilova fotka
@stentelse no na ti ešte je čas :) ja som vedela koho chcem tak som to poriešila teraz :-D Inak to aj ja mám tak a asi týžden dozadu keď som pozerala výzdoby, aby som mala nejakú predstavu a som mu vždy povedala niečo ohľadom svadby tak tiež hovoril, že čo každý deň riešim svadbu...veď neriešim, len pozerám a vždy sa dozviem niečo nové :-D tak som mu povedala, že nech sa teda do toho nezapája a ja si výzdobu a detaily poriešim sama (aj tak by mi s tým moc nepomohol) :-D a včera keď sme boli u kamarátky a jej frajera na čaj tak som jej čosi ukazovala ohľadom svadby a ten môj, že čo tam ukazujem a ja na neho, že "čo sa staráš? Tvoja svadba, či moja? :-D" samozrejme zo srandy :-D len niekedy mi to fakt pripadá tak, že je to moja svadba kedže on sa mi nechce do výzdoby a tých veci miešať :-D A inak aj môj furt kuká autá :-D
Odpovedať
@zuzhe no presne, ako keby si to u nás popísala :-D mama ma ťahá pozerať šaty... :-D a potom že ja preháňam.. :-D a tvoj oco je ako ten môj :-) tiež si to tak nejak predstavuje. Chudák, ešte nevie, čo som si na neho všeličo vymyslela :-D @tally373 no práve. On si dá požiadavky a ja sa tomu prispôsobujem, zahrniem moje požiadavky a vyberáme z 3 možností :-D napr farba výzdoby. V miestnosti je na výber asi 5 variant on nechce jednu farbu, ja ďalšie dve a tú čo chceme obaja tam nemajú :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cawte kocky tak ja uz mam ties vsetko najpodstatnejsie nakolko sme svadbu z jula presunuli na april tak mi trebalo kus narychlo vsetko pozhanat tak som za dva dni vybavila naisto kameramana, hudbu, matriku, salu, fotografa takze vsetko podstatne mam saty sa mi siju tesim sa ako pridu ku mne :)
Odpovedať
@soniadody my mate tiez termin 29.8 :) mierne som stresovala ale uz mama tie podstatne veci sala, kamera, foto, hudba a kolace :) takze na chvilku som dostresovala :) @zuzhe veru treba si dupnut nozkou :) ked moja mama povedla ze co by sa jej pacilo ohladom vyzdoby atd :) som ju hned stopla ze sa budem realizovat sama, ved je zo moja svadba a nikto mi nebude do toho kecat :) drzim sa ze nasa svadba podla nasich predstav :) ale tak sem tam aj upustin a vyhoviem , ale min :) x-)
Odpovedať
@soniadody @lusitka14 máte super termín :) @zuzhe ja som zvolila stratégiu že neinformujem. Teda na otázku aká bude výzdoba, kedy sa budeme fotiť, aké budú koláče je vždy jedna a tá istá odpoveď - nechajte sa prekvapiť. Zásadne nepotrebujem pomoc, nikoho (okrem chlapa) nezasväcujem a doma je kľud :)
Odpovedať
@katikaq niektore veci je lepsie len oznamit :) my to vsetko musime riesit s nasimi ale podla nasich predstav ;) lebo to vsetko riesime na dialku :)cosi sa dalo poriesili cez telefon a maily, tak sme aspon nemuseli otravovat :) Teraz zbieram inspiracie na vyzdobu mojim problemom je ze mne sa paci uplne vsetkooooo :)
Odpovedať
Profilova fotka
@stentelse no inak ja mám šťastie, že môj oco sa do toho nestará vôbec a mame radšej už nič nehovorím, lebo jej odpoveď je, že riešim blbosti rok dopredu :D Niekedy sa jej až bojím niečo povedať :D ale tak musím informovať, lebo ja som študentík ešte, až v júni budem končiť Mgr. štátnicami, takže mne to platia rodičia. Oco len hovoril, že sa bavil so známymi, ktorým sme boli za posledný rok na svadbe a že taká svadba výjde dosť draho :D Tak som mu povedala, že veď vydáva jedinú dcéru a že syn (teda môj brat) sa mu tak skoro ženiť nebude (aj keď už by bolo načase) a že sa vydávam len raz (dúfam) :D tak nemá čo špekulovať a on, že vraj len oznamuje....tak som povedala, že mne isto oznamovať cenu za svadbu netreba, lebo mám dosť perfektný prehľad o tom už, že čo koľko stojí :D Ale chudáčik chcel pre moju svadbu šetriť na vlastnom obleku :D že on nepotrebuje drahý oblek, že on si kľudne kúpi z maďarského trhu za lacno, to mu mama rýchlo zatrhla, že v žiadnom prípade nebude mať ako svadobný otec na sebe oblek, ktorý sa za 5 minút pokrčí :D Môj drahý sa do toho zas vôbec nestará, ukázala som mu fotku, že akú by som chcela výzdobu a on len, že "noo...pekné" :D všetko necháva na mňa, lebo on sa vraj do toho nerozumie :D
Odpovedať
@tally373 :-D no tak to máš super :-) ja sa stále radím s niekym... najlepšie keď riešim 3 týždne kameramana, konečne mám podpísanú zmluvu, som dohodnutá s fotografom aj s hudbou a drahý sa ma spýta - máme fotografa? :-D no a potom o 2 dni príde, že jeho oco pozná nejakú skupinu a neviem čo :-D tak hovorím, že dobre, že teraz povedal... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@stentelse Aj ja sa radím, ale v poslednej dobe už len s kamarátkou, alebo jedným kamarátom, čo je do toho taký žhavý :D on pečie torty, spieva u nás v chráme a tak no, je taký šoumen, potrpí si na peknú výzdobu a tak :D takže on keď na niečo povie, že "toto je pecka", tak do toho idem, lebo viem, že je to pekné :D Ten chalan ma bude aj odpytovať a robiť šou na svadbe, takže s ním je o zábavu postarané :D len musím zaobstarať zvončeky nech sa nebúcha po tanieroch, lebo on je taký expert, že naposledy, čo sme boli kamarátovi na svadbe pred mesiacom tak im vidličkou rozbil tanier :D a ja budem mať zrejme klubové taniere, takže prísny zákaz po nich búchať :D no tak ja som si fotografku a kameramana vybrala sama, na to mi len povedal, že prečo je to také drahé, tak som mu povedala, že sa s tým bude musieť zmieriť :D No to od neho bolo milé :D hudbu sme vyberali spoločne a on zaplatil zálohu, takže aspoň trošku sa doho toho angažuje no :) :D
Odpovedať
@tally373 no u nás sa to nejak rozbehlo so svadbami. Rozoberám ju s kolegyňou, so spolužiačkou, s najlepšou kamoškou... :-D všade kde sa otočím niekto rieši svadbu :-D No a foto a kameramana a aj hudbu som sa radila s mamou. Ona z pre mňa nepochopiteľných dôvodov povie, že takéto fotky nie sú dobre. Proste si všíma iné veci ako ja a tak to je vo všetkom aj v oblečení :-D proste my keď sa zhodneme, tak viem, že to je dobré, tak sa s ňou stále radím :-) no a drahý zatiaľ pritakáva pokiaľ to je v jeho cenových hraniciach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@stentelse no aj u nás, ale teraz pred mesiacom bola posledná, na ktorú som v priebehu roka išla...možno sa ešte bude brať niekto o kom zatiaľ neviem no :D ale za rok som bola na štyroch svadbách a zatiaľ stačilo...odchytila som si to dobré, to zlé a môžem makať na svojej :D mne sa nejak do fotiek nikto nestaral aa kamera to mi len povedali, že musí byť, lebo niektoré vtipné momenty fotka nezachytí...napr. teraz na svadbe ten šoumen tancoval s mojím ocom a nikto to nemá natočené a kameramana nemali, takže my, čo sme to nevideli máme smolu, ale vraj to bola dobrá komédia :D Ja som mame ukázala šaty čo chcem s takou malou dušičkou, že čo povie a povedala, že sú krásne...tak som rada, lebo inak by som sa s ňou musela hádať a presadzovať si svoje :D No môj tiež tak nejak, zatiaľ máme všetko aa detaily sa doriešia časom :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak mi budeme mat svadbu 8.8.2015 a tesim sa mega!!! :-N trosku mame problem pretoze obaja zijeme v zahranici a domov prideme az v januari.Presnejsie svadbu sme zacali riesit asi pre d 3tyzdnami cez emaily a telefonaty. Najprv som oslovila agenturu na vyzdobu, nechcem sa potom v tom strese este drbat s dekoraciou a tak,takze sme oslovili profikov :-) ani som neverila ze ake je tazke pozhanat nieco co sa ti paci a chces!! no do teraz mame salu,hudbu(nasa skupine bola do dec "15 obsadena :-| ),fotografa,kameramana.Agentura mi vybavi vyzdobu saly,ako tak kostola, a auta. Taktiez oznamenia a kadernicku a vizazistku( necham sa v ten DEN obskakovat nie? ) :-D len ma trapi ze nebudem mat viacej casu na skusku siat, pretoze prideme nastalo na SVk tesne mesiac pred svadbou :-S . Tesim sa s ostatnymi nevestickami a prajem vela uspechov pri planovani :))))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?