Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

26. máj 201011080
  • ty kokos tak to mas super ja by som mala mat oznamko za 50 centov a pozvanka ani neviem teraz ale vyslo ti to fajn..

• no hej ja som spokojna ja lastne ani len netusim ze kolko stoja oznamka

• tak to mas rozne lebo su oznamka aj po 30 korun ja co som pozerala to zalezi ze ake...

• Sponzor fóra
  • baby mam hotove menovky mojej strany...🙂))

• keterin tiez by ma zaujimalo kde si davala robit oznamenia ja pozvanky k stolu ani nebudem mat a ked ste kupovali saty skusali ste ich na svadobne topanky?

• ja neviem presne v ktorej tlaciarni on robi ale zda sa mi ze teraz sa niekdxe stagovali do lubotic a saty jasne ze som skusala na topanky 😉

• tak ja nakoniec budem davat na capajevovej oni maju aj internetovu stranku....no aj ja som samozrejme skusala na topanky

• povedz im ze doklad ti netreba a mozno ti odpustia dph

• no tak vyskusam lebo mne ho aj tak nebude treba 🙂

• konecne mame doma obrucky, super pocit, furt ich skusame 😃

• vcera som skusala kroj ... ja si ho asi zo srandy obleciem

• pockaj kedy si ho oblecies?ja mam objednany a skusat budem az dva tyzdne predtym.
    a akej farby mas kroj?
    ako vam fajne tak mi obrucky az tak v januari budeme riesit bo martin ze mame cas takl sa nebudem natahovat 😛

• jaaj holky zajtra si idem kupovat svedobne saty 🙂 dufam ze sa netesim zbytocne

• ja si myslim ze nie lebo ja som sa na to tesila🙂

• aj ja sa tesim a velmi a cim viac sa blizi k zajtrajsku tym viac 😉 mam uz aj vybrate takze uz len dufam ze pojdem obleciem a budu na mna akurat

• Sponzor fóra
  • no tak to je super ze mas vybrate a inac ako postupujes?

• celkom dobre momentalne riesime pohare

• tak ja uz mam za sebou vsetky menovky moju aj martinovu stranu...najblizsie sa chystam riesit pierka...
    a pohare uz mam doma🙂

• ejha 🙂 tebe to ale ideeeee🙂 tak ja menovky budem mat az na buduci rok pierka tie kupim zajtra a pohare cakam iba na pozitvni mail a budu aj pohare 🙂

• a odkial si objednavala?

• a pohare si skade kupovala?

• maggie.sk este som neobjednavala zatial som im iba napisala nech mi napisu sumu atd a ked bude priazniva hned objednavam, alebo este aj s www.centrumvalentiny.sk

• no z tej mam ja... 😃

• pockaj s ktorej maggie.sk alebo centrumvalentiny.sk ?

• to druhe centrum valentiny..

• no skusala som bpordovy ale este som ho nezajednala, este si pozriem aj inde nie moc sa mi pacil

• a to si objednavla? ci bola si osobne?

• tak ja som bola pri hotely saris v cipisku a vzala som zeleny ved vlastne vsetko mam ladene do zelena

• hej?? a kolko za pozicanie?? uz som o tom pocula tak sa tam pojdem pozriet...inac chuderky tie zeny v minulosti, v tom kroji jak debil vyzeram dost som v bokoch siroka 😒

• 😃 ja tiez a este k tomu ja som nizka ved mam len 155cm..vies co tak zalohu som davala 10 a doplacat budem 10alebo 15 ani neviem presne.dokopy 20 alebo 25 eur,ale poradim ti chod tam v utorok lebo vtedy tam ma vsetky kroje a ti aspon moze ukazat...lebo ja som bola v stvrtok vtedy a mi povedala nech pridem v utorok..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Želáme Vám krásny, usmievavý a škerákovský deň. 🙂

FOTO - VIDEO - FOTOBOX - FOTOKARAVAN
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Ponúkam návrh výrobu aj tlač svadobných oznámení.V ponuke oznámenia od klasických po elegantne. zadarmo návrhy zmeny.