Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja mám zarezervovanú sálu, kapelu, kameru+foto, čiastočne vybavenú aj aranžérku a už som bola skúšať aj šaty v jednom salóne a jedne sa mi tam celkom páčili, ale ešte uvidíme vravela mi, že kolekcia 2010 príde až v októbri, tak aby som sa zastavila potom
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola tento vikend doma a konecne som urobila nieco konktretne pre svoju svadbu, nie len pozerala obrazky 1) boli sme pozriet, aku robia v nasej sale vyzdobu a bola som velmi milo prekvapena :-) . Uvazovala som, ze sa obratim na nejaku agenturu, ale ked som videla, aku krasnu vyzdobu tam urobili, tak nie je o com...este aj farebne bola taka aku som si predstavovala. A este ma potesili, ked mi povedali, ze budeme mat na jar cerstvo namalovane (boli oranzove steny a robila som si starosti, aku farbu k nim doladit). Bude nejaka neutralnejsia farba a budu lestit podlahu. 2) objednali sme hudbu (boli sme si vypocut este jednu kapelu, ale nakoniec sme sa rozhodli pre prvu, o ktorej sme uvazovali) 3) boli sme sa na fare opytat, co vsetko potrebujeme vybavit k cirkevnemu sobasu - toho som sa dost obavala, pretoze nie som veriaca a bala som sa, ze budu robit problemy...nastastie to dopadlo velmi dobre, mame v brne absolvovat nauky a priniest papier o ich absolvovani, krsne listy a nejaku zapisnicu z uradu. 4) moji rodicia pozvali na navstevu priatelovich, tak sme spolocne riesili, aky alkohol, kolace na svadbu...ake mame zvyky a pod...potikali si a zda sa, ze sa celkom skamaratili :-)
Odpovedať
tak ja uz mam tiez salu,kameru,foto,dj,vyzdobu si budem robit sama lebo mam aj nejake kamosky co mi pomozu a vedia to v celku fajn,saty som bola uz skor skusat no idem este o tri tyzdne na tu ukrajinu pozriet a uvidim...kostol mame uz skor ale bude trosku problem s naukami lebo polovicka robi vonku a nikdy tu nieje v tie dni ked je nauka tak uvidime ci nam nejako vyjdu v ustreti to som strasne zvedava...no a chystam sa konecne pozriet a definitivnee vybrat nejake tie pohare..
Odpovedať
Profilova fotka
ja pozeram obrucky, uz mam aj aku taku predstavu, este chcem zarezervovat subor na zacepcenie...saty az v januari (este nemaju novu kolekciu), oblek by sme chceli pozriet...tak nejak postupne, uz nas snad nic terminovo netlaci
Odpovedať
tak tak presne my sme si uz obrucky vybrali uz ich len v spravny cas pojdeme pootom objednat..aj oznamka uz mame vybrate ..to uz budu len take drobnosti...
Odpovedať
Ahojte, dlho som tu nebola, lebo doma mi vypadol pc a v robote jak na naschval tiez. co sa tyka siat, bola som dnes skusat jednom presovskom salone, bola som prekvapena aka ochota vyskusala som niekolko siat a nemali problem so mnou vydrzat a skusat. mam vybrate dvoje siat a neviem sa rozhodnut tak mám prist na druhy tyzden.skusku siat som si uzivala, prajem kazdej z vas si to tak uzivat..obrucky mame predstavu ake by mali vyzerat aj uz mame vybrate kde ale nechavame si to este ulezat v hlave. oznamenia len treba dotiahnut a budu hotove. vyzdobu si budem robit sama doma uz zhanam aj material k tomu vsetkemu aby to bolo po kope. zacali sme aj nauku. da sa povedat ze sme to zobrali riadne z ostra... zatial sa majte pekne
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty, mi budeme mat svadbu 10. aprila 2010,a veeelmi sa uz tesime. Salu mame zajednanu, aj obrucky su uz vo vyrobe... Clovek by ani neveril, co je vybavovania okolo svadby.
Odpovedať
jufe a v akej farbe budes mat vyzdobu...a ja som chcela uz teraz dat robit oznamka a mi povedali ze este skoro...
Odpovedať
Profilova fotka
jufe: v ktorych salonoch si bola? Z ktoreho mas najlepsi pocit? Ake su ceny za pozicanie? Ja som uz v par salonoch bola, ale na ceny som sa nejako zabudla opytat :-N co sa tyka vyzdoby, tak som zacala nakupovat (kupila som nejake svietniky a tak), ale vzhľadom k tomu, ze v sale, kde budem mat svadbu robia krasnu vyzdobu a je v cene najmu, tak to nebudem vobec riesit :-). Musim akurat vymysliet, do akej farby budem vsetko ladit, aby som si vedela doladit veci (popolnocky, oznamka a pod). Chcela som smotanovo zlatu, ktora bola akurat v sobotu urobena a vyzerala skvelo, dekoraterka mi na jar odporucila pistaciovu (vraj sa smotanovo zlata hodi skor na jesen). Tak si to este necham prejst hlavou, budu malovat, takze pockam, akej farby budu steny a mozno mi to pomoze pri rozhodovani.
Odpovedať
no tak ja mam v aprili a mam taku svetlozelenu a tiez mi ju odporucili alebo este zltu...ja co som bola v salonoch tak ceny sa pohybuju od 200 eur vyssie..ja zhanam nejake tanieriky pod sviecky ale zatial som nic take nenasla..
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som vyriesila svietniky pod sviecky tak, že použijem kompotove misky, do nich dam sviecku a zasypem to bordvo-bielym pieskom
Odpovedať
no keterin nieje to zly napad no ja dufam ze najdem nieco schopne za schopnu cenu:-))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, drobec chcem mat vyzdobu v modrej paci sa mi tyrkysova a taky nadych oranzovej. nie ze by som sa radila podla farebneho kruhu tak som to nasla na nete ale utvrdila som sa ze k sebe idu...tinka bola som v Princes a tam som si aj vybrala dvoje siat a rozmyslam ktore si mam vybrat. angelo maju tiez pekne ale aj cena je pekna...viac som nechodila, lebo cim viac budem chodit tym viac budem vydumovat..ja za svoje by som mala dat cca 400e. keterin mame asi rovnaky vkus takto si to predstavujem aj ja ale tie kompotove misky je dobry napad
Odpovedať
no ano videla som uz taku vyzdobu je to super kombinacia:-))tak ja budem mat nakoniec bielo zelenu...ano v princess som bola aj ja a maju tam krasne saty:-))tak ja uvidim ked nic nenajdem tak vyskusam to ako ty keterin:-))
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj babulky, my mame svadbu na 24.4.2010...pri LV..kedze moja polovicka ze z Ruzomberka, a pridu z hora k nam s kameramanom..potrebovala by som ak tu niekto je z RBK okresu, ci nemate kontakt na dobreho kameramana odtial..velmi by mi to pomohlo..ja vsetko hladam len v LV kedze svadbu bude u nas..ale kamera bude z hora..:-) ja by som chcela taku nezvycajnu vyzdobu..paci sa mi farba: ciklamenova.. zelena mi pripomina moc stuzkovu..:-)
Odpovedať
ahoj peggulka, ak ti mozem poradit daj si na net farebny kruh a tam sa ti objavia farby a povyberas si ake chces. mne to poradil jeden kamos ktory robi s takymi vecami a je to dobra vec... drobec dakujem aj ja som chcela modro bielu ale rozhodli sme sa pre inu
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ja dám návleky len na stoličky za hlavným stolom ostatné budú čisté - sú pekné čalúnené, tak na ne ani netreba
Odpovedať
tak ja zhanam pod sviecky take tie sklenene priesvitne tanieriky...a navleky chcem urcite ale zatial len za hlavny stol lebo sa mi zda dost vela dat na vsetky stolicky a mame okolo 90 ludi a co som sa bola v meste pytat tak chcu 85/ks.baby a budete mat niektora cokofontanu?
Odpovedať
Ahojte,my budeme mat vyzdobu do fiaova,navleky na vsetkych stolickach a cokofontanu asi nie.Uz nechcem invetsovat dalise navyse peniazky a aj tak tam bude vela zakuskov a toriet,plus slane,takze snad to bude stacit. Ozaj a kolko chodov jedla budete mat?Robite aj svedske stoly?
Odpovedať
tak ja som chcela dat na vsetky stolicky ale vyslo by ma to vela...a my budeme mat posledny chod ako teply bufet...no a bude polievka plus prve jedlo,tak druhe a nakoniec ten teply bufet...a vy ako?
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa rozhodujem, ci dat, alebo nedat navleky. Mam ich sice v cene, takze o peniazky neide, skor o to, ci je to prakticke. Mne sa to paci, priatelovi velmi nie, oco vravi, ze sa strasne stahuju zo stoliciek. Takze zatial neviem. Ale bud na vsetky stolicky, alebo nic. Budeme mat predjedlo, polievku, 2x hlavne jedlo a svedske stoly
Odpovedať
tak ja som tiez chcela predjedlo,ale nakoniec ma priatel presvedcil ze nie...tak a tie navleky mas to pestre:-))
Odpovedať
Mne sa navleky pacia a hlavne nebudeme mat satenove(z tych mam pocit,ze sa smykaju),plus cenu mame velmi rozumnu. Co sa tyka jedla,tak sme sa rozhodli nemat predjedlo,ale budeme mat polievku,hlavny chod-co bude dost velka porcia a potom chceme svedske stoly a este neksor asi gulas,menu este nemame uplne rozhodnute.
Odpovedať
a ake budete mat ak nie satenove mne vacsinou ponukaju satenove...
Odpovedať
Drobec934:neviem presne ako sa taka latka vola,ale nie je to saten,ani leskla ani smyklava latka,ale taka padava.Sorry,neviem ci som ti pomohla.
Odpovedať
lydka to nevadi v pohode ja uvidim ze ake zozeniem a za aku cenu...
Odpovedať
Tak vela stastia,my to mame tak, ze za 3.30eur na osobu mame navleky,masle a komplet celu vyzdobu(stoly,sala,prestieranie).Budeme to mat bez starosti a hlavne nemusim nic sama kupovat:-))))
Odpovedať
tak to mas v celku fajn ja si robim vyzdobu sama takze navleky si musim pozhanat no uvidime...
Odpovedať
My budeme mat tak do 60 hosti,takze sa to da. Ine by bolo keby robime velku svadbu. Cez vianoce sa idem stretnut s pani,co nam bude robit celu vyzdobu,tak si musim premysliet ako to cele chcem a vsetko v ramci jedneho stretnutia vyriesit. My to mame trosku zlozite,nakolko do svadby budeme doma len na vianoce a potom par dni pred svadbou.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?