Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
nie nemam len sest mam ich viac ano budu klasicke dlhe asi tri rady plus hlavny...no tak mohli by sme niekedy..
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
okej mrknem
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
a moje je toto:0915524069 ozvem sa ti tak o dva tyzdne lebo teraz mi pride polovicka domov tak potom ked odide tak sa ozvem a sa mozme stretnut
Odpovedať
keterin tak uz mam fotky tych siat tak ti mozem poslat
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ale potrebujem tvoj mail
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ľudia to sa nenájdu žiadne pekné šaty, alebo ja som príliž náročná ? :-S
Odpovedať
anelap no to zaleži od toho aky typ šiat chceš, a už si prešla všetky salony a nič si nenašla?
Odpovedať
Článok sa načítava...
keterin a robiš aj vyzdobu do kostola?na lavice a pod.
Odpovedať
Profilova fotka
analep: pravdu povediac, ani ja som nebola po obehani salonov nadsena...myslela som, ze si nebudem vediet vybrat, ale skusala som len dvoje saty, ktore sa mi pacili (aj to neboli uplne vysnivane)... :-S
Odpovedať
baby s tymi satami je to tazke ale ked viete co chcete tak nieje problem...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
no akože pobehala som celú SNV a PP a nič, buď sú príliž zbobené, alebo málo zdobené, prípadne vyzerám ako vééééľmi zle ozdobená torta......... našla som jedne v salóne Sissi v Poprade, tak ak v nevej kolekcii nebude nič, tak budem mať tie :-|
Odpovedať
tak pockaj si na novu kolekciu lebo mne to tiez odporucili a uvidis
Odpovedať
ahojte, ja som to spravila takto dala som zalohu v salone s tym ze mozem si vybrat aj ine ked sa mi budu pacit z novej kolekcie a nove kolekcie chodia koncom roka a zaciatkom roka tak mi to bolo povedane tak uz som kludna co sa tyka siat...len teraz sa trocha obavam z vyzdoby ci si ju mam dat spravit alebo si ju spravit sama
Odpovedať
jufe tak zalezi ze ci sa ti chce robit si ju sama lebo ja som napriklad taka ze mam urcitu predstavu preto chcem aby som si ju spravila sama lebo som dost narocna a chcem to mat podla seba a preto som si aj pokupila svoje veci...a akej farby ju budes mat?
Odpovedať
Profilova fotka
analep: preesne ako pises...som teda zvedava na tu novu kolekciu, co som pozerala na nete, tak sama divocina :-|
Odpovedať
moj nazor je ze niekedy stara kolekcia je lepsia ako ta nova lebo ako vravite sama divocina :D
Odpovedať
drobec chcem si ju robit sama ale tak trocha sa obavam ci to zvladnem predstavu mam aj ja uz mam aj ako to ja volam somarinky vies len predsa ta pani ktora to robi ma to uz v oku a vie kde a ako co ma byt a vydavam sa dufam len raz tak chcem aby to bolo suprove.no este sa rozhodnem mozno mi len pomoze s tym ze mi poradi aj to je pomoc si myslim.farba bude tyrkysova a taka slabulinka merunkova ale len taky nadych..no novu kolekciu som este nevidela ale ked vravite ze je na nete idem kuknut
Odpovedať
no aj ja sa trosku obavam no myslim ze ked mas predstavu a aj nejake fotecky na inspiraciu tak by sa ti to malo podarit.ja si tiez samotrejme nejako pomozem kto sa v tom lepsie vyzna ale chcem aby to bolo podla mna.ja uz tiez mam kopu tych somariniek,vlastne uz mi chybaju len servitky,sviecky na hlavny stol a kytica na hlavny stol inac uz som vsetko pozhanala...:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si cez net objednala lupienky a ma rtak odrbal ten co mi ich predaval, no ale som mu pisala tak mi ma este nejake poslat. drobec na tu ukrajinu treba penieze menit ale to az tam??? a nevies aky je kurz??
Odpovedať
vies co ku nam do autobusu ked prideme tak stale pridu nejaky a menia alebo pred autobusom uz cakaju a teraz neviem aky je kurz... aj ja som si objednavala ale cez nejaku holku a v pohode...
Odpovedať
aa buduci tyzden mi uz pridu pohare co som objednavala:)))))
Odpovedať
Profilova fotka
a odkial si objednala
Odpovedať
z jednej stranky ti ju napisem do ip,a oproti tomu co som si vyhliadla nestali vela nejakych 40 eur lebo tie co som chcela stali skoro 70
Odpovedať
Profilova fotka
ked mne sa aj 40 zda vela na to ze ich potom zasduniem do skrine, ja uvazxujem nad tymi zo spisskej
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?