Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
ano ja som si tiez tak vravela ale ved je to len raz tak ja som ich objednala...
Odpovedať
Profilova fotka
no pacia sa aj mne take bordove tiez za 40 ale to je za par, dufam, a pisanie je v cene ci to treba zvlast??
Odpovedať
tak ja som si dala take zelene plus meno a datum a vyslo mi nejakych 39.83,tak uvidime na buduci tyzden mi maju prist:)
Odpovedať
Profilova fotka
drobec: posli stranku, nech aj ja pokukam nejake pohariky. ;-)
Odpovedať
baby bude niektora z vas mat cokofontanu?
Odpovedať
Profilova fotka
ja ju chcem, len musim zistit ci ju v pko maju alebo ju mam zhanat
Odpovedať
aha tak ja si ju zhanam chcela by som si ju kupit ale ked dost su drahe.tak uvidim a aj ta cokolada dost stoji co som si vsimla..
Odpovedať
Profilova fotka
moj priatel ju strasne chce :-) ...furt sa ma na nu pyta, kolko stoji, ako funguje a tak. Este som ale nezistovala, ci sa da niekde prenajat, kupovat ju urcite nebudem.
Odpovedať
Profilova fotka
a samozrejme za kolko
Odpovedať
tak prenajat sa da na bazare ju prenajimaju viacere holky a beru od 17eur vyssie..
Odpovedať
Profilova fotka
drobec prosím ťa pošli mi tú adresu, kde si objednala poháre do IP inak ako idú prípravy? Ja čakám na novú kolekciu šiat :-|
Odpovedať
uz som ti poslala a inac to ide fajn..:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
drobec mozes poslat tu adresu aj mne nech kuknem pohare to mi pripada este skoro o tom rozmyslat ale vsetky tu sa rozpravate o poharoch tak ste ma nastartovali..dakujem za adresu
Odpovedať
baby no co vravite na tie pohare?
Odpovedať
Profilova fotka
nie je toé skoro, ved kym si nejake vyberies kym ti ich vypisu nbiekde som citala ze minimalne mesiac dopredu ... a radsej skor ako neskor... pohare su drobec pekne ked sa neviem rozhodnut
Odpovedať
no tak mne napisali ze dodacia lehota je mesiac ale moje uz napriklad dali do pece tak ich budem mat na buduci tyzden,ale to bola nahoda ze som ich takto objednala.a ja si tiez nemyslim ze je to skoro lebo skoro na vsetko je cakacia doba jeden mesiac a samozrejme ako vravis kym sa este rozhodnes... a ja som si tiez nevedela vybrat ale boli tam zelene tak som hned ich vzala lebo mam vsetko do zelena ladene..
Odpovedať
Profilova fotka
asi viem ktoré zelene , take vysoke so srdieckom??? aj ne sa pacia ak by mi ch vedeli urobit v bordovom, je tam napisane ze sa vedia prisposobit tak skusim zavolat. a este jedne sa nam pacili ale ani za frasa ich teraz neviem najst a to som uz vsetky aspon 5x presla :-S
Odpovedať
ano,ano presne tie.da sa zmenit farba lebo kamosky si ich davala vo fialovom...je tam fajn vyber a som normalne rada ze sa mi tak podarilo ake som chcela...
Odpovedať
drobec dakujem za adresu, pozriem si a mozno aj nieco vyberiem
Odpovedať
tak to dufam ,lebo podla mna je tam vcelku fajn vyber:-))
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne sa pacia ale polovicks hovori ze vraj velmi prezdobene, no mne sa zdaju prezdobene tie co sa pacia jemu, neviem ale asi skor tie co mas ty len v bordovom, uvidime este podebatujeme ohladne toho
Odpovedať
no mne sa tiez nepacili niektore a ja nemusim take precackane...moj povedal ze jemu tto je jedno..:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
no sak to aj moj tak ale niekedy sa ho na nieco optam aby som vedela aky ma nazor ale povedal, ze tieto veci nechava na mna
Odpovedať
Profilova fotka
no môj tiež vraví, že mám vyberať ja a ked niečo vyberiem tak to ohundre ]-(
Odpovedať
a tak moj chvalabohu nemoze ohundrat lebo mu poviem ze ved aj tak si nechcel vyberat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved ono to tak byva, ze najpr vyber ty a potom pokrutia hlavou
Odpovedať
:)tak tak...
Odpovedať
Profilova fotka
co budes davat po redovej
Odpovedať
juj ja este neviem z toho mam dost dilemu,ale som sa trosku inspirovalatak som rozmyslala ze nebudeme ulievat ale ze dame take mini flasticky co teraz su a plus este nieco ale neviem co...rozmyslam nad cukrikmi v takom balicku...a ty co budes davat?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som chcela cukriky v takom kosicku ale mama ma odhovara, a potom sme s petrom chceli take prasiatka akoze pre statsie, fakt neviem a uz mam z toho nervy
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?