Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

26. máj 201011080
  • keterin jedna moja znama robi tie knihy..ak by si chcela..

• jasne jasne ale ja nechcem ako na svadbu ale babci na narodky k 70 ak sa da

• no hej ja pozriem ci nemam v maile co robila jednu

• Sponzor fóra
  • uz som ti poslala na mail

• keterin: v dobrom ti zavidim ze uz mas saty kupene 🙂 a co sa tyka ceny tak vela muziky za malo penazi 🙂 a salon nebola to nahodou cervena budova ? lebo som pocula ze tam maju super vyber

• ved to je tam na tom super za taku cenu v presove neprichadza do uvahy...

• no tak to naozaj neviem ci to bola cervena budova ale asi nie, no ved uz mi jedna dala na seba kontakt ze mam otvorit salon v presove a ze mi bude dodavat, sa pohravam s tou myslienkou

• dobry napad 🙂 a saty mas pofotene?

• saty som odfotila len ma mobil ale nemam ich este v pc, ak to stihnem vecer tak dam ak nie tak v priebehu tyzdna, ono to aj tak inak vyzera inak v skutocnosti a inak na fotke

• no ved to je jasne.. a je to super myslienka ja by som na tvojom mieste nevahala lebo je to super napad...

• no ved hej ale nesie to aj zopar rizik a treba na zaciatok poriadny financny potencial

• no ano to mas pravdu..to je asi najhorsie zacinat..

• najhorsie je zacat ale potom ked sa do toho dostanes tak to uz bude v pohode

• tak to je pravda....a baby ako nakoniec riesite ten redovy?

• co mas konkretne na mysli ?

• Sponzor fóra
  • tak lebo neviem co davat na redovy

• no tak som tu hodila nejake fotky ale nic moc lebo su z mobilu

• no ale ved super su tie fotky a saty tiezz🙂))

• no tak som myslela ze si kupim uplne ine ale aj tieto sa mi pacili a hlavne na moju hlupu postavu take sedeli. su velmi jemne elegantne a hlavne krasne zdobenie maju a nadherne odlesky ma, rukavicky vankusik a nausnice dodam neskor

• hej su fakt krasne🙂a za taku cenu fakt perfektne...

• dakujem si zlata

• juj ale naozaj su super dobre si trafila..🙂

• saty su kraaaasne 🙂 super vyber velmi pekne saty 🙂 a na redovy myslis do kosika? ja davam dukaty a zamiesam aj nejake cukriky a pocas redoveho budem davat tortu

• keterin...mas svadbu v ten isty den ako ja. Sranda 🙂 vidim, ze toho mas uz vela vybaveneho. 🙂
    Ak sa smiem spytat na co je ten kriz? v tvojom albume???

• ahoj, no to sa berie do kostola a na ten kriz sa prisaha, aspon ja tak viem

• ahojky, a to si musis sama zobrat so sebou? Ja mam mat tiez svadbu v kostole...na Slovensku (byvam v zahranici, ale) a o tom som teda nevedela..nic, ze si mas kriz takto sama zhanat....

• maruska55:tak u mna je to tak ze mi ho kupuje krsna vsade to mas ine..a vidim ze uz dalsia co ma tiez svadbu ako ja🙂)

• a kde sa to vobec kupuje???? drobec? 🙂 No my ju mame 24/4 na SK a potom mame velku party 8/5 buduci rok v Uk kde zijem. Tak to bude zaujimave...🙂 xxx

• tak u nas v po mame taky spolok sv.vojtecha tak tam alebo este jednu taku predajnu s takymi vecami...no tak to budete mat fakt super na dvakrat🙂))

• a to musis mat ten kriz...ja som nebola hrozne dlho na slovenskej svadbe v kostole, tak vobec neviem. V anglicku ked je to v kostole...tak si nevesty..ziadne krize kupovat nemusia. Tak o tom som vobec nemala potuchy. 🙂 budem sa musiet popytat na to 🙂 Drobec, tak ty mas svadbu tiez ten isty termin?Super.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov