Svadba 02.10.2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky, ja s mojím drahým sme sa rozhodli pre tento uzasny termin, neviem, mozno sa niekomu bude zdat privcas planovat svadbu rok a pol skor, ale chcem aby vsetko prebehlo hladko a podla mojich resp. nasich predstav. :-) Kedze je to moja prva (dufam, ze aj posledna ) svadba potrebujem par rad od vas skusenejsich za co vopred dakujem . :-) No aby som neodbocovala od temy najprv by som chcela spoznat adeptky na tento termin ako som ja . Cize kocky hlaste sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Koukala jsem na stránky Adiny, ale bohužel je tam nemají :( Mají plnou špičku a pásek jen "za nohou", ne kolem kotníku, já kole kotníku enrada, zkracuje to nohy a to já rozhodně nepotřebuju :-S
Odpovedať
doufám, že seženu takové, které se pak dají využít aspoň na ples, uvidíme, příští týden rozhodne, jedny mám vyhlédnuté ještě v Humanicu cca za 700, ale bojím se, jestli by byly pohodlné a rozchodily se
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: tak je rozchodíš doma, ne? Holt každý večer vaření v podpadcích jak z emerického seriálu 8-) :-D
Odpovedať
no jo, dokonalá žena ještě před svatbou, taky si myslím, že by povolily, ale nejsou kožené, tak trochu váhám...
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: Mně zatím vždycky povolily i nekožené boty, ale zas to docela dlouho trvá :( Třeba se povedou ty od kamarádky, pak budeš řešit další kroky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, zhltla som celu vasu konverzaciu od zaciatku do konca :) Takisto sa pripajam s tou svadbou, ktoru mame 2. 10. v Chateau Bela. S pripravami som zacala dost neskoro a tak teraz nahanam, co sa da. Nevie mi niektora z Vas poradit nejaku cukraren alebo pani, ktora robi dobre kysnute kolace - prip. moravske? Milujem klasicke domace kolacek, ale akosi neviem zohnat nikoho, kto by bol ochotny upiect viac kusov. Vopred dakujem za pomoc a rady :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky :)) Jen hazu info...Mam uz zarizene kyticky konecne,dneska jdeme na zakusky :)))
Odpovedať
gratuluju Veri, mě se právě podařilo zamluvit chatenku na svícu, akorát kadeřnici ne a ne se dovolat.. :-/
Odpovedať
Profilova fotka
zdarec palec, no my jsme dneska po cestě z dovči nakoupili většinu potřebných materiálů k dekoracím, tak už máme aspoň něco důležitého :D ale kecám, máme kapelu (a možná i druhou ;), zvukaře, hudební doprovod na obřad, člověka pro playlist, jídlo, seznam co nám kdo sežene a co musíme sehnat my... ale hlavně jsme o víkendu měli předsvatební setkání s kamarádama, co nám budou pomáhat, tak jsme si všichni všechno pěkně ujasnili :))) jo a konečně mám kontakt na kadeřnici V MÍSTĚ a líčit mě bude nakonec maminka, cha! :D a teď v týdnu jdeme na ženichovo oblek, nevěstinu bižu, objednat prstýnky, doodeslat zbytek oznámení... je toho dost :P
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, hlasim se po delsi dobe taky do diskuze... :) menila jsem praci tak to bylo takovy hekticky... no mam objednany prstynky, oznameni uz prislo, nejake veci na dekoraci jsem poridila, hudbu a fotografda mame doufam jeste zarezervovane:) Holky takova vecna otazka, nezjistovali jste uz nekde nejakou predbeznou predpoved pocasi? :-D
Odpovedať
ahoj fragolinca - pre istotu a pokoj duse predpoved pocasia radsej eeee... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
žádný předpovědi, v dnešní době neni jistý počasí ani ze dne na den :) ... bude hezky, ať už to znamená cokoliv :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hii hii ja se taky ridim az tim co vidim rano z okna... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, mám velkou radost, protože dneska nám potvrdila účast kapela a myslím, že na Plzeň s dobrou cenou. Jinak sháníme oblek pro ženicha a zatím to vypadá bledě, když už se nám líbí, tak nemají správnou velikost. No uvidíme, snad něco včas seženeme. Ještě je před námi důležitý úkol a to seznámit rodiče... to asi spácháme na začátku září. A k tomu počasí... všechny dny okolo může být ošklivě, jen 2.10. bude pohádkově ;-) fakt!
Odpovedať
Profilova fotka
No to ne, já jsem tady sice vtěrka, ale prvního musí být taky hezky :-p :-D 8-)
Odpovedať
Ahojky holky, po týdnu klidu se opět hlásím. U nás za těch pár dnů velký pokrok! Oznámení rozdáno (bylo to někdy až o hubu, všude panáky, vínko ..za tři dny běs!!) Jeden strýc práskl mamce s telefonem, když se mu snažila jemně vysvětlit, že je zvaný jenh on a ne jeho další, už asi pátá přítelkyně, kterou jsme v životě neviděli ..je to mamčin brácha a je na pohodu, takže mě jeho reakce mrzí, ale už jsme hostům ustupovali dost, takže tentokrát už se mi ustoupit nechce. Jinak sestřenka mi pro své holky půjčí krásné šatyk, takže budu mít dvě nádherné družičky A sehnala jsem botky - jsou nádherné, leč trochu vysoké, takže si koupím jeěště nějaké ťapky na přezutí. Byli jsme nakupovat ve Vídni, takže mám oblečeného ženicha a je jak lusk. Já si tam sehnala noční prádlo a kokteilky na případné převlečení nebo na neděli. A mám i pompadůrku, nějaké drobnosti na výzdobu, hotové pytlíčky s rýží. Dodomluven fotograf i cimbál. Kadeřnice a kosmetička dopadly výborně!! Juchůůů!!! Co mám nafoceno, hodím do zařizovacího alba večer :)
Odpovedať
Profilova fotka
Jo tak to taky doufám, že zrovna tenhle den bude hezky.. Byly by to nádherné podzimní fotečky, co? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
40 dní do svatby a už to začíná... Volala jsem květinářce, jestli už mi řekne tu kalkulaci (byla jsem u ní před víc než 14 dny). Tak květinářka furt neví, protože jeden dodavatel jí řekl, že jiřiny v požadované barvě není schopen dodat, teď ještě jedná s druhým, ale prý to asi bude problém sehnat... Se na to vykašlu, to abych začla vymýšlet jiný květiny do kytice, fakt super:o(
Odpovedať
to fakt dnes mame 40 dni do svadba? rata to niekto? ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
reklamka: já to počítám... jsme na čísla magor:o)) a mám v přípravným albu i "počítadlo".
Odpovedať
Profilova fotka
Já už jen 39... mám počitadlo v albu.
Odpovedať
juuuu, krati sa to, krati...:-D
Odpovedať
civet, nic nemoze byt take jednoduche... ja mam tolko problemov, ze dovi... vsetko sa mi meni a kasle... a hlavne musim vsetko davat reklamovat... oznamka, pohare... ]-( co uz...
Odpovedať
40 dní, taky to n a mě dnes ráno vyskočilo :-) letí to holky, co??
Odpovedať
Profilova fotka
reklamka, tak ale to ti musi jit snadno, kdyz ams takovy i nick :-D Já zatím reklamovala jen oznamka, teda spíš nepřevzala... Zítra neb ove středu jdu pro oznamka znovu (ale k jinému dodavateli), tak se trošku bojím, ale zas hodně těším :)
Odpovedať
ifoun, no to mas teda pravdu... mala som si dat iny nick... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
reklamka: neco jako "vsejdehroznesnadnozaridit" :-D
Odpovedať
ifoun: :-D a s těma oznamkama neboj, určo to dobře dopadne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
BAF! :-D Holkýýýý, co si myslíte o umělé kytce? Z textilních květů? Kamarádka by mi ji udělala úplně nádhernou a hlavně levnou, nemůžu natrefit na dodavatele pivoněk a hortenzií ;-( akorát je mi blbé dávat umělou maminkám... co myslíte?
Odpovedať
Profilova fotka
veve: určitě jde udělat krásná věc i z umělých kytek, ale pro mě to furt symbolizuje kytky na hřbitov, nikam jinak jsme umělé nikdy nepoužívali :( Ale zas jsou i moderní umělé kytky, třeba ty klacíky do váz... asi to chce obkouknout, co se dá udělat....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?