Svadba 02.10.2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky, ja s mojím drahým sme sa rozhodli pre tento uzasny termin, neviem, mozno sa niekomu bude zdat privcas planovat svadbu rok a pol skor, ale chcem aby vsetko prebehlo hladko a podla mojich resp. nasich predstav. :-) Kedze je to moja prva (dufam, ze aj posledna ) svadba potrebujem par rad od vas skusenejsich za co vopred dakujem . :-) No aby som neodbocovala od temy najprv by som chcela spoznat adeptky na tento termin ako som ja . Cize kocky hlaste sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mai: pro oznamko pojedu zítra večer nebo ve čtvrtek místo oběda, tak jsem zvědavááááá :)
Odpovedať
ifoun: držím moc pěsti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, i my máme svatbu 2.10.2010 a ještě ke všemu v 10 hodin. Rozhodli jsme se teprve před 14 dny a od minulého týdne jen a jen chystáme, teda spíše já :-D Je tu ještě někdo kdo na toto datum plánuje nebo už všichni ze skupiny odešli??
Odpovedať
lenik: já, akorát teda máme víc času, chystáme se asi už rok :-) jak to jde?
Odpovedať
Profilova fotka
Je nás tu z tohoto víkendu kopa :)
Odpovedať
Profilova fotka
taky si myslím,že je nás tu dost :) ...
Odpovedať
tak holky, aspoň něco jsem hodila do alba příprav, tož kukněte :-) není to všo,ale večer se špatně fotí a přes den makám...
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: uzasnej uces, vejír také zajímavý, botky krásný popelkovský, kdepak jsi pořídila šatky na převlečení, jestli se můžu zeptat?
Odpovedať
hani: děkuju, teď trpím s přerostlýma vláskama, ale asi se to vyplatí :-) kadeřnice byla s délkou spokojená. A šatky mají balónovou sukýnku, jsou černé, z jemného materiálku, jen plisované, matné. Zmačka Montego, koupeno v Shopping Centre Süd - do Vídně jezdíme často, nákupy se vyplatí, šatky stály v přepočtu asi 1300 a jsou to klasické malé černé, takže se nebojím, že to nevynosím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky,zase po delší době.... Nesledovaly jste některá dlouhodobou předpověď počasí?????????
Odpovedať
Profilova fotka
Já zatím viděla jen do 20. září...informace byly, že to bude průměrné :-D Ještě je brzo, dneska taky mělo být vedro (dle včerejší předpovědi) a aspoň tady je zataženo a kosa...
Odpovedať
Profilova fotka
dlouhodobou předpověď fakt nesleduju, protože ani týden dopředu nevědí, jak bude...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
maithai: úžasná kravata a účes je opravdu luxusní...
Odpovedať
veve: moc děkuju, jsem moc ráda, že se nám to takto povedlo. Holky, dlouhodobá předpověď by měla přijít na konci příštího týdne, máme to přímo od ČHMÚ, tak dám hned vědět, ale pravděpodobnost relevantní předpovědi je na delší dobu jako tři dny velice mizerná...tak nevím, jestli vás i sebe s tím pak ještě děsit. Nicméně jak píše ifoun: předpověď jsem k nám psala v úterý s tím, že dnes má být krásný den k 30 stupňům, ráno jsem si vyšla v letních šatkách a v práci trpím. :-D (na kafi se mi prosím nesmějte :-P)
Odpovedať
Profilova fotka
My máme taky hostinu venku na zahradě, tož pršet nesmí aspoň odpoledne! ;) Konečně jsem se dokopala na ty vývazky, je to pakárna :D
Odpovedať
dneska vyjde předpověď do 30. září, tak podle toho už se dá odhadnout.. :-) uvidíme
Odpovedať
Já jsem hrozně zvědavá na to počasí, když na novinkách dnes hlásili, že napadl už první sníh... pořád doufám v to babí léto...
Odpovedať
holky, zatím to tipuju tak na 17 stupňů, v noci 2 :-D ne, v klidu, jestli se jim ta předpověď babího léta zpozdí, je to naše!!! http://zpravy.idnes.cz/uplakana-obloh...
Odpovedať
Profilova fotka
Uáááááh! Začínám připravovat krizovou variantu pro oběd v sále a ne na naší zahradě, kde jsem si to vysnila :(((
Odpovedať
holky, teďka mi kamarádka psala, že na šumavě je první sníh :-D to je teda blázinec, aby v létě padal sníh.......já pořád pevně věřím že to babí léto příjde, i když mi tady meluzína hučí v komíně :-D
Odpovedať
Profilova fotka
u nás sníh je!!! a to nekecám! naštěstí bydlím níž, takže u nás se zachytil jenom v okapech :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Podle Františka Šopka z ČHMÚ budou dny babího léta spíše výjimkou, v říjnu by jich ale podle něj mohlo být více. Tak snad to bude pravda už od prvního :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vám říkám, že vědí prd, jak bude... Před týdnem psali, že babí léto bude, teď píšou, že nebude... a za týden napíšou, že bude výjimečně teplý říjen... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Já doufám, že v říjnu prostě bude dokonale, ale to je tak všechno,c o můžeme dělat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ale schválně, riskly byste oběd venku?
Odpovedať
Profilova fotka
veve_zlobidlo: já bych neriskla svatbu venku ani v létě....:o)
Odpovedať
Profilova fotka
veve: neriskovala bych to a hledala náhradní řešení. Naše rodina už tak riskuje, že svatbu budeme mít v historické sýpce bez topení a záchod máme mimo budovu. Tzn. pánové budou čůrat pod keře a dámy budou mít účes někde :-D Ale čekám od 1.10 babí léto! Není možné, aby tak strašně čůralo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
my náhradní řešení máme, v případě deště bude hostina v sále, který je kousek vedle naší zahrady, kde jsem to chtěla mít... jenže já chtěla jíst pěkně venku u staré kamenné zídky porostlé břečťanem... chjooooo :-( krucináááááál!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
veve: bydlíš de facto za rohem, tak si na sebe třeba 2.10.vzpomeneme. Doufám, že ne v kožichu s deštníkem.
Odpovedať
Profilova fotka
maky: nebydlím, jenom se tam vdávám :D ...jááááj, ještě kožich musím sehnat ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?